Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Van kategorija, društvo kao takvo

    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4318
    Join date : 2016-09-29

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun Dec 06, 2020 11:44 am

    nadamo se da je zli gli dobro


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Erős Pista Sun Dec 06, 2020 11:49 am

    Pa nisu izvadili nuncake, nego sekire.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by disident Sun Dec 06, 2020 12:20 pm

    nalog sa ženinog laptopa wrote:jel se meni cini ili je crna hronika nabujala u odnosu na preriod od pre 10ak godina?
    Tesko je nesto reci bez statistike za opstu populaciju, svakako traje zesci sukob izmedju mafijaskih grupa, skaljaraca i kavacana i njihovih saveznika


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Guest Sun Dec 06, 2020 12:26 pm

    Erős Pista wrote:Pa nisu izvadili nuncake, nego sekire.

    Plemeniti i pitomi tartufarski poziv
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by ficfiric Sun Dec 06, 2020 12:28 pm

    nalog sa ženinog laptopa wrote:nadamo se da je zli gli dobro

    Jarak samo pripada SM-u, bog zna zasto kad je svuda okolo teritorija opstine Ruma.

    Nadamo se da je Mrco dobro


    _____


    Uprava napolje!

    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4318
    Join date : 2016-09-29

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sun Dec 06, 2020 12:30 pm

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 903208043


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Erős Pista Sun Dec 06, 2020 12:35 pm

    Zamišljam pomenutu braću kako veselo šetaju obližnjom šumom, uživajući u prirodi, kad odjednom...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34117
    Join date : 2012-02-10

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by ficfiric Sun Dec 06, 2020 12:41 pm

    Srem 2020

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Prekale


    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by fikret selimbašić Sun Dec 06, 2020 6:15 pm

    Kirko Skaddeng wrote:
    Erős Pista wrote:Pa nisu izvadili nuncake, nego sekire.

    Plemeniti i pitomi tartufarski poziv

    Tartufari?


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Guest Sun Dec 06, 2020 6:33 pm

    Tako policija kaže. Lokacija je odgovarajuća kao i obrazac ponašanja.
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by fikret selimbašić Sun Dec 06, 2020 6:39 pm

    Kirko Skaddeng wrote:Tako policija kaže. Lokacija je odgovarajuća kao i obrazac ponašanja.

    Mislio sam da su drvokradice uhvaćene na djelu. Nisam znao da su i tartufari tako zajebani.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Guest Sun Dec 06, 2020 6:43 pm

    Jesu jesu, imaju svoje feude i naopako da sa lagoto romanjolom uđeš u nečije.
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by fikret selimbašić Sun Dec 06, 2020 7:01 pm

    Vidio sam šta i na tamou pišu o tartufarima.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Летећи Полип Sun Dec 06, 2020 7:05 pm

    Ti tartufi koštaju ko heroin. Normalno da će da se kolju ko mafija.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    ćaća

    Posts : 3380
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by ćaća Sun Dec 06, 2020 7:05 pm

    Pretpostavljam da se radi o državnoj šumi?
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by fikret selimbašić Sun Dec 06, 2020 7:12 pm

    Летећи Полип wrote:Ti tartufi koštaju ko heroin. Normalno da će da se kolju ko mafija.


    To je jasno, meni je iznenađenje da je tartufarstvo u Srbiji tako buknulo. Je li bilo ovako prije dvadeset godina?


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Guest Sun Dec 06, 2020 7:19 pm

    fikret hadžiabdić wrote:
    Летећи Полип wrote:Ti tartufi koštaju ko heroin. Normalno da će da se kolju ko mafija.


    To je jasno, meni je iznenađenje da je tartufarstvo u Srbiji tako buknulo. Je li bilo ovako prije dvadeset godina?

    Ne, ni blizu. Pre petnaest godina je to bio, ja sam živ svedok, jedan hobi za muškarce koji se može i isplatiti ako se investira vreme. Nabaviš dvogodišnjeg lagota, odeš u hrastovu šumu i čeprkaš pa šta ti Bog da. Bilo je nagoveštaja ozbiljnog komercijalnog rada i pratećih pojava ali ne ovako. Poslednjih nekoliko godina je jedan sloj agresivnih životnih luzera, od onih ljudi koji ne umeju da rade a isuviše su glupi za ozbiljan kriminal, saznao da postoji nešto što se zove "tartuf" i što se u Italiji plaća suvim zlatom. To je koincidiralo sa dugom serijom veoma suvih leta i jeseni tokom kojih je postalo sve teže naći tartufe.

    Albanija je znatno gora od nas, tamo masovno truju pse jedni drugima.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by kondo Sun Dec 06, 2020 9:18 pm

    ja sam prvi put toga postao svestan krajem 2000, možda neke 2008 po dalekom sećanju. kada sam se zadesio u poreču u kući čoveka koji je otišao iz novog sada pre rata. kod njega je bio i "prijatelj" koji nije izlazio iz kuće a misteriozno je sedeo u trpezariji i ćutao sve vreme, dok mu se poslednje veče uz malvaziju (čiji je sajam u poreču bio naš glavni razlog dolaska) nije odvezao jezak kada je shvatio da smo bezopasni. lik je bio liazon za izvoz vojvođanskih tartufa u istru gde je već tada potražnja bila mnogo veca od ponude, naročito za dugih sušnih sezona. od njega sam čuo da se količine mere stotinama kilograma, da je obrt novca ogroman kao i da je vojvođanski tartuf odličan i praktično neraspoznatljiv od istarskog. ali i da postaje zajebanije na granici jer su hrvatski carinici provalili o čemu se radi pa se traže nove šeme i veze. hteo sam samo reći da je taj sivi biznis već dosta dugo enormno razvijen. da ovo nije prvi incident i to znamo.


    Last edited by Marius Lăcătuș on Sun Dec 06, 2020 9:20 pm; edited 1 time in total


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Guest Sun Dec 06, 2020 9:20 pm

    Jeste duže od nekoliko godina, u pravu si.
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by disident Sun Dec 06, 2020 9:36 pm

    Kirko Skaddeng wrote:
    fikret hadžiabdić wrote:


    To je jasno, meni je iznenađenje da je tartufarstvo u Srbiji tako buknulo. Je li bilo ovako prije dvadeset godina?

    Ne, ni blizu. Pre petnaest godina je to bio, ja sam živ svedok, jedan hobi za muškarce koji se može i isplatiti ako se investira vreme. Nabaviš dvogodišnjeg lagota, odeš u hrastovu šumu i čeprkaš pa šta ti Bog da. Bilo je nagoveštaja ozbiljnog komercijalnog rada i pratećih pojava ali ne ovako. Poslednjih nekoliko godina je jedan sloj agresivnih životnih luzera, od onih ljudi koji ne umeju da rade a isuviše su glupi za ozbiljan kriminal, saznao da postoji nešto što se zove "tartuf" i što se u Italiji plaća suvim zlatom. To je koincidiralo sa dugom serijom veoma suvih leta i jeseni tokom kojih je postalo sve teže naći tartufe.

    Albanija je znatno gora od nas, tamo masovno truju pse jedni drugima.
    Savrsen opis tih ljudi  
    I taksista  Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 1848198029


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Notxor Thu Dec 10, 2020 9:27 pm

    "Umesto sebi u bradu, tebi u stomak i u glavu."

    Umesto sebi u bradu, baka Coka je sebi zabila nož u grudi.

    RIP.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Daï Djakman Faré Thu Dec 10, 2020 9:49 pm

    RIP ko kuca


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by ontheotherhand Thu Dec 17, 2020 11:23 pm

    Miroslav Ilić: Dovoljno mi je 3.000 € mesečno da preživim

    Za moje potrebe dovoljno je oko 3.000 evra mesečno i da ne misliš na zimu. Dok platiš ovo, platiš ono, kupiš ovo, kupiš ono, ostane ti za pristojan život”, iskren je pevač u razgovoru za Nova.rs.

    https://nova.rs/zabava/showbiz/miroslav-ilic-prezivljavanje-korona-3-000-evra/?ref=yt
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Летећи Полип Sun Jan 03, 2021 12:45 pm

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 KaxexAS


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by паће Sun Jan 03, 2021 1:58 pm

    А сад да видимо то исто за полиандрију.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.

    Van kategorija, društvo kao takvo - Page 26 Empty Re: Van kategorija, društvo kao takvo

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 6:17 am