Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Sergej Trifunović - Legijatan

    паће

    Posts : 40220
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by паће Thu Jul 11, 2019 2:01 pm

    Благо мени, они нису у стању.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    No Country

    Posts : 11142
    Join date : 2015-05-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by No Country Thu Jul 11, 2019 7:48 pm

    plachkica wrote:
    Добро је овде сажео суштину српског (у смислу општенародног, најраширенијег) става о Сребреници: може, пристајемо и на геноцид - ал` да имамо неку вајду од тога?
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Thu Jul 11, 2019 8:48 pm

    ako klikneš na vest, videćeš da tvoja interpretacija nije baš najsrećnija. na stranu sve, ali mislim da je ST nesposoban za bilo kakvu proračunatost, a kamoli za cinične kalkulacije kao što je ova koju si primetio.
    avatar

    Posts : 18450
    Join date : 2014-12-12

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by beatakeshi Thu Jul 11, 2019 9:16 pm

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 3579118792
    +1.
    Mislim ideja da ST sažima (pa makar i nesvesno) Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 3579118792
    No Country

    Posts : 11142
    Join date : 2015-05-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by No Country Thu Jul 11, 2019 9:59 pm

    Creepy Uncle wrote:ako klikneš na vest, videćeš da tvoja interpretacija nije baš najsrećnija. na stranu sve, ali mislim da je ST nesposoban za bilo kakvu proračunatost, a kamoli za cinične kalkulacije kao što je ova koju si primetio.
    Океј, биће да "сажетак" није Сергејев, већ каквог новинара, а који је тачно знао шта је профитабилно за наслов, баш све у складу са мојом малом опсервацијом.
    avatar

    Posts : 7519
    Join date : 2017-03-14

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by MNE Thu Jul 11, 2019 10:05 pm

    No Country wrote:
    plachkica wrote:
    Добро је овде сажео суштину српског (у смислу општенародног, најраширенијег) става о Сребреници: може, пристајемо и на геноцид - ал` да имамо неку вајду од тога?
    d'oni priznaju ćele-kulu?  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 1861198401
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by rumbeando Sun Jul 14, 2019 2:59 pm


    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Sun Jul 14, 2019 3:09 pm

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 3579118792
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Thu Jul 18, 2019 11:18 pm

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Sergej

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Sergej2

    ozbiljan arsenal  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 3579118792 Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 3274312807
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Thu Jul 18, 2019 11:25 pm

    zanimljiv mi je Sergej ovih dana. žestoka eskalacija prostakluka plus potpuno nedokazive tvrdnje a la Radule o sastancima opozicije sa Palmerom i dogovorima da se sjebu protesti itd. ne kažem da formalno nije u pravu, ali primećujem ponavljanje šablona. biće zabavno ako uđe u parlament sa svojim fanovima, očekujem luđe performanse od Radulovih.
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by plachkica Thu Jul 18, 2019 11:32 pm

    ja sam to za palmera čula sa više strana, par dana posle tog sastanka.
    ne znam da li sam i negde napisala, navodno je boško i ekipa 'zamoljena' 
    da ne napada vučića desno. da ga puste da završi, a završetak je (kao) blizu.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kondo Fri Jul 19, 2019 12:01 am

    Creepy Uncle wrote:zanimljiv mi je Sergej ovih dana. žestoka eskalacija prostakluka plus potpuno nedokazive tvrdnje a la Radule o sastancima opozicije sa Palmerom i dogovorima da se sjebu protesti itd. ne kažem da formalno nije u pravu, ali primećujem ponavljanje šablona. biće zabavno ako uđe u parlament sa svojim fanovima, očekujem luđe performanse od Radulovih.

    naravno da ce da udje, kao glasaces za djilasa ili lutovca?

    mislim ova vrsta javnog dijaloga konj i keva je realno ono sto ova zemlja zasluzuje i vredi podrzati


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Jul 19, 2019 12:03 am

    kapiram da bez 7 posto neće proći.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kondo Fri Jul 19, 2019 12:10 am

    ja se vise ne secam za koga sam glasao na poslednjim izborima ni da li sam glasao

    znam da nisam za belog a ni za sasu jankovica, mada ovo poslednje nisam bas 100% siguran

    bem ti ovu srbiju danas, nekad se znalo sloba ili vuk


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    No Country

    Posts : 11142
    Join date : 2015-05-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by No Country Fri Jul 19, 2019 12:13 am

    Kondo wrote:mislim ova vrsta javnog dijaloga konj i keva je realno ono sto ova zemlja zasluzuje i vredi podrzati
    Та касти! Кондо подржава коњ и кева дијалог!? Па када си ти, магарчино, уопште знао за нешто друго?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kondo Fri Jul 19, 2019 12:15 am

    nasisaj se kurcine, mentolcino izlapela


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    No Country

    Posts : 11142
    Join date : 2015-05-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by No Country Fri Jul 19, 2019 12:20 am

    Па то ти и причам, огрезао си у простаклуку, то ти је комплетан духовни хоризонт - а онда ми се овде нешто фолираш и шатро подржаваш "коњ и кева" приступ, као да знаш за било шта друго. Као да заслужујеш ишта боље од Сергеја?
    Ferenc Puskás

    Posts : 11585
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Ferenc Puskás Fri Jul 19, 2019 12:07 pm

    Creepy Uncle wrote:
    ozbiljan arsenal  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 3579118792 Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 3274312807
    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 1233199462 Sumnjao sam u njega, ali sad vidim da ima osiguranu političku budućnost. Konj, mater. 
    Svi da bježimo u Butan, da se skupimo i provalimo kao u Area 51.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jul 19, 2019 12:09 pm

    Kondo wrote:ja se vise ne secam za koga sam glasao na poslednjim izborima ni da li sam glasao

    znam da nisam za belog a ni za sasu jankovica, mada ovo poslednje nisam bas 100% siguran

    bem ti ovu srbiju danas, nekad se znalo sloba ili vuk
    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 3579118792
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jul 19, 2019 12:12 pm

    otto katz wrote:
    Creepy Uncle wrote:
    ozbiljan arsenal  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 3579118792 Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 3274312807
    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 1233199462 Sumnjao sam u njega, ali sad vidim da ima osiguranu političku budućnost. Konj, mater. 
    Svi da bježimo u Butan, da se skupimo i provalimo kao u Area 51.

    +1

    Ima i Ostrog

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 BHUTAN
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Jul 19, 2019 1:11 pm

    Zamišljam Sergeja kao prezidenta umesto AV-a.
    Na primer, možda se ne bi toliko pojavljivao u javnosti ejr bi uveče često glumio u pozorištu, pa bi snima oserije i filmove. A pre podne bi spavao, kao umetnik.
    Možda bi se pridržavao ustavnog opisa svoje funkcije, znači bio bi "engleska kraljica". Možda bi mlađeg brata angaćovao kao dvojnika (brata bi malo poružneli i prilepili kosu kapama za plivanje i to je to).

    Ali, on ne bi niakd mogao da bude izabran, jer narod zna.
    Da je Albert Anštajn protivkandidat Adolfu Hitleru 1943. naš narpd bi glasao za Hitlera.
    Narod bi rezonovao: "Kako da glasam za čiči koji ne nosi čarape? I maže kosu belim lukom? Živ bi me sram pojeo pri izveštajiam Njuz rila o susretu sa stranim državnicima. Dajde da je klinac, ali ono je nenormalno. I sve priča u zen poslovicama. Ne ume da se ponašam bre. A Hića, uvek lepo podšišan, začešljan, uredan, vidi ga kako voli kuce i mace."

    Druga je stvar ako bi Sergej trebalo da bude premijer. Tu već ima da se zalegne. (Osim ako ti predsednik ne radi sav posao, jelte.) Možda bi vratio Voju Brajovića na mesto ministra kulture da završi započeti posao. Ili Lečića... da završi započeti posao. Ili Mirjanu, da opere sramotu. 
    Možda bi se pomirio s Albancima kao u onim putopisima s Kosova.
    Ali, onda bismo bili lišeni pozorišnih izvođenja, serija i filmova.
    Sergej bi bi pred dilemom: da li žrtvujem umetnost i komociju zbog višeg interesa.
    Mislim da bi on bio manje sebičan od Alberta.
    Ali, glasačima bi u nedostatku nekog "neukaljanog" ipak AV bio bolji. 

    A onda je rington prekinuo snatrenje.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Jul 19, 2019 1:13 pm

    Kondo wrote:ja se vise ne secam za koga sam glasao na poslednjim izborima ni da li sam glasao

    znam da nisam za belog a ni za sasu jankovica, mada ovo poslednje nisam bas 100% siguran

    bem ti ovu srbiju danas, nekad se znalo sloba ili vuk
    A je l' da da nam je bilo milo što se Janković zgrčio, pa smo dobilo još jedan izgovor da svisuistijamo i da ne moramo da se akamo?
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Zuper Fri Jul 19, 2019 1:39 pm

    Je l ste primetili kako ST ima arbanaski izgled?
    Nije cudo sto ga je Gorcilo Stojanovic gurnuo da glumi arbanasa opasnog u fenomenalnom umetnickom delu "Strsljen" plus osjajna ljubavna prica.

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 42f2d540-248a-424a-bcaa-c0beb9443cc7
    паће

    Posts : 40220
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by паће Fri Jul 19, 2019 2:55 pm

    kud_genijalci wrote:
    A onda je rington prekinuo snatrenje.

    Рингтон, Карингтон, исти андрак.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11585
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Ferenc Puskás Fri Jul 19, 2019 3:38 pm

    паће wrote:
    kud_genijalci wrote:
    A onda je rington prekinuo snatrenje.

    Рингтон, Карингтон, исти андрак.
    Valjda Klington, kakav sad Karington?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 38 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 12:00 am