Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Niš kao takav

    nezvanova

    Posts : 33
    Join date : 2015-09-22

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by nezvanova Sun Apr 01, 2018 2:34 pm

    fala, fala, sve ćemo ih pozdraviti... guta baš i ne spada u te koji su se odmetnuli i zaboravili na zrenjanin. veći problem su zapravo kostreš i oni prvi autonomaši koji su listom bežali iz zrenjanina i u novi sad, kao miraz donosili npr. NIS, velikodušno odlučivali da zrenjaninu ne treba pomoć pokrajine već može sam da gradi bolnicu itd... sve u svemu, ima naravno nečeg što je do nas, ali tako i beogradjni mogu da kažu za vaše novosadske političare... ko vam kriv kad takve birate ili ste sami takve postavljali.
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Sun Apr 01, 2018 2:57 pm

    pa isto ja mislim za sljam novosadski, nema tu razlike, a evo vidimo i kako misle u nisu politicarcici i generalno svi koji teze tom nekom tzv establismentu i van politike (sluge korporativne i slicni). guta je npr osto duzan gradu boga oca za prostore koje je koristio, mislim te stvari pokazuju koliko obzira imaju prema svom i svojima.
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Sun Apr 01, 2018 3:08 pm

    Raziđite se, Nišlije, sve je objašnjeno Niš kao takav - Page 19 2304934895




    Niš -- Odlukom da prenese u državno vlasništvo imovinu i osnivačka prava aerodroma "Konstantin Veliki", grad Niš nije "nikome ništa poklonio".


    Na ovaj način je Niš ispunio ugovornu obavezu prema državi i Ministarstvu odbrane za zemljište preuzeto od vojske još 2009. godine, izjavio je gradonačelnik Niša Darko Bulatović.

    Bulatović je rekao da se tadašnja gradska vlast obavezala da za 157 hektara zemljišta na aerodromu koje je preneto u vlasništvo grada, ustupi Ministarstvu odbrane zemljište u vrednosti 1,5 milijardi evra i 21.000 kvadrata stambenog prostora u kompleksu nekadašnje kasarne "Bubanjski heroji".

    "Grad Niš je još 2012. godine trebalo da pokrene postupak ustupanja zemljišta vojsci, ali do danas to nije urađeno. Nije izmirena obaveza ni za stambeni prostor", naglasio je Bulatović.

    On je kazao da grad nije do sada ispunio svoje ugovorne obaveze jer u budžetu nema toliko para.

    "Iznos od 1,5 milijardi dinara premašuje trećinu gradskog budžeta, odnosno to je iznos koji je u proteklih pet godina grad izdvajao za izgradnju na svom području", istakao je Bulatović.

    Prema njegovim rečima, odlukom da prenese u državno vlasništvo imovinu i osnivačka prava aerodroma "Konstantin Veliki", grad Niš je u potpunosti izmirio svoju obavezu prema državi i Ministarstvu odbrane.



    "Grad je imao na raspolaganju još samo godinu dana da izmiri obavezu prema Ministarstvu odbrane, nakon toga bi dnevno morao da plaća penale za neizmirene obaveze i to dnevno 6.013 evra", izjavio je Bulatović.

    On je kazao da Niš ima i dalje svoj aerodrom sa koga će leteti avioni i na kome će se povećavati broj linija i putnika.

    "Država je preuzela obavezu da brine o aerodromu, da ga finansira, razvija, prati sve standarde i mere bezbednosti. Država je i do sada pomogala finansijski i u opremi, bez njene pomoći ne bi imali sadašnje rezultate", kazao je Bulatović.

    Prema njegovim rečima, netačne su informacije koje su se čule u javnosti da će država, zbog razvoja beogradskog aerodroma, ograničiti broj putnika i linija sa niškog aerodroma.
    avatar

    Posts : 18347
    Join date : 2014-12-12

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by beatakeshi Sun Apr 01, 2018 3:16 pm

    1,5 milijardi evra

    "Iznos od 1,5 milijardi dinara


    Potejto, potato...
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Sun Apr 01, 2018 3:23 pm

    Niš kao takav - Page 19 1931448533
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by паће Sun Apr 01, 2018 4:11 pm

    xie saike wrote:guta je npr osto duzan gradu boga oca za prostore koje je koristio, mislim te stvari pokazuju koliko obzira imaju prema svom i svojima.

    Гута је можда на папиру био толико дужан, ал' је исто могуће да је још у време ДОСа био неки џентлменски споразум да ће он да држи такав простор са можда мање комерцијалним али политички битнијим садржајем (видети само ко је све продефиловао кроз ЗЗ од деведесетих па до краја) а да ће за узврат да забораве да му фактуришу кирију.

    Што је и радикалска власт поштовала неколико година, док се нису сетили да им смета.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Sun Apr 01, 2018 4:15 pm

    sve je to ekipa "zlostavljali me oni drugi", a sa jedinim ciljem parazitiranja na novcu gradjana. a zrenjanin se usro od koristi koju im je doneo on, pa gore pomenuti lsv-ovci, o ostalima da ne pricamo.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by ficfiric Sun Apr 01, 2018 8:57 pm

    Niš kao takav - Page 19 DZtarrLX0AAqb_j

    Ako se ne varam, clan uprave ZRK Naisa. Ne znam da li je na jos neki nacin nakacen na gradski budzet


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Sun Apr 01, 2018 9:04 pm

    Niš kao takav - Page 19 6010482

    upisan
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Mon Apr 02, 2018 1:33 am

    ficfiric wrote:Niš kao takav - Page 19 DZtarrLX0AAqb_j

    Ako se ne varam, clan uprave ZRK Naisa. Ne znam da li je na jos neki nacin nakacen na gradski budzet


    lololo, ovo bilo dok su se ljudi još okupljali.

    Posle je bilo ovako:

    Niš kao takav - Page 19 DZtSLGRXUAA-q8r


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by ficfiric Mon Apr 02, 2018 9:00 am



    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Mon Apr 02, 2018 4:29 pm

    by creators of Yugodrom

    Niš kao takav - Page 19 29573242_10215409357167665_3064751518419629573_n
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Mon Apr 02, 2018 10:21 pm

    haha kakvo smecarsko smrdljivo obavestenje "ko zakasni neka ga duva" daju aerodromski sendvicari, dok im sefovi divljaju sa imovinom gradjana. jebe se njima, i ako zatvore aerodrom uvalice se negde preko stranke. streljati samo.





    OBAVEŠTENJE

    Obaveštavamo putnike da se avio-saobraćaj sa našeg aerodroma odvija bez ikakvih problema i u skladu sa letnjim redom letenja koji je na snazi od 25.marta. Ovom prilikom podsećamo naše putnike kako su u obavezi da dođu minimum 2 sata pre poletanja aviona kako bi sve procedure u vezi leta obavili na vreme. Putnici koji iz nekog razloga zakasne ili ne stignu da obave sve neophodne procedure na vreme, neće moći da se ukrcaju na svoj let.

    Aerodrom Niš Konstantin Veliki
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Mon Apr 02, 2018 10:29 pm

    uopšte nisi uhvatio finesu ovog saopštenja. ovo obaveštenje verovatno znači da je sabotaža rada aerodroma već počela. upozorenja na deadline dolaska na aerodrom izdaju se u dve situacije - kada nema dovoljno osoblja ili kada ima previše letova u suviše kratkom roku. dva sata za tako mali aerodrom? nešto tamo ne funkcioniše.

    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Mon Apr 02, 2018 10:41 pm

    Taj aerodrom izgleda i funkcioniše kao autobuska stanica (a tih je i dimenzija). Upozorenje na dedlajn je definitivno overkill i znak da se nešto dešava.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Mon Apr 02, 2018 10:44 pm

    Hoću da kažem, potpuno je besmisleno dolaziti tamo dva sata ranije kao da si u faking Frankfurt. Imaš jednu (1) čekaonicu i jedan (1) terminal. Nema nikakve žurbe, niti prelaženja stotina metara od terminala do terminala. Sve je opušteno, usporeno i nema nikakvog razloga da ne bude.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Mon Apr 02, 2018 10:44 pm

    William Murderface wrote:Taj aerodrom izgleda i funkcioniše kao autobuska stanica (a tih je i dimenzija). Upozorenje na dedlajn je definitivno overkill i znak da se nešto dešava.

    Daću primer: Sabiha Gokčen aerodrom, sa 25 miliona putnika godišnje, daje upozorenje na 2.5 sata na vrhuncu sezone.
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by паће Mon Apr 02, 2018 10:45 pm

    William Murderface wrote:Taj aerodrom izgleda i funkcioniše kao autobuska stanica (a tih je i dimenzija). Upozorenje na dedlajn je definitivno overkill i znak da se nešto dešava.

    Неко даје сигнал да неки ред мора да се зна, да би се боље залепио за своју столицу? Миг миг гур гур види мене асам битан, а, а, а? Можда види да се ређају столице на сред сцене а музика спрема, као и онај момак што сваки круг однесе по једну столицу.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Mon Apr 02, 2018 10:46 pm

    Pre bih rekao da je ovo što kaže Vasa, to jest da su prve komplikacije već počele.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Mon Apr 02, 2018 10:46 pm

    rasejan

    Ne verujem. Treba čuti priče putnika. Može biti da jedan deo zaposlenih namerno usporava prijavljivanje na let.
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by паће Mon Apr 02, 2018 10:47 pm

    То наравно, ал' док не дођемо до тога, нагађање не кошта ништа.

    А можда је опомена упућена баш бахатим добровољним даваоцима аеродрома, за случај да опет дођу 15 минута пре полетања и хоће све одмах и на време?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Mon Apr 02, 2018 11:04 pm

    Vasilij wrote:rasejan

    Ne verujem. Treba čuti priče putnika. Može biti da jedan deo zaposlenih namerno usporava prijavljivanje na let.

    Ima insajderskih informacija da se dešava upravo to.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Mon Apr 02, 2018 11:08 pm

    To ne mora čak ni aerodrom da radi, kad bolje razmislim. Hint: granična policija.
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Erős Pista Mon Apr 02, 2018 11:13 pm

    Insajd info kaže, pojedini službenici na aerodromu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Guest Mon Apr 02, 2018 11:17 pm

    Tako dakle. Pa dobro, dosta ste vi Nišlije kočili razvoj prestonice.

    (Ej bre pa nije ovo tako loše. Ako je nešto stalna neuralgična tačka u Srbiji, to je centralizam. Ovako sirov šamar unutrašnjosti ipak će biti zapamćen)

    Niš kao takav - Page 19 Empty Re: Niš kao takav

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 2:06 pm