FK Partizan

bradilko

FK Partizan - Page 28 Empty Re: FK Partizan

Post by bradilko on Thu Dec 12, 2019 10:38 pm

sad sam još tužniji
Filipenko

Post by Filipenko on Fri Dec 20, 2019 10:14 pm

Igor Duljaj stize u Partizan da se kao pocetnik obucava na tradicionalnom mestu gde pocetnici krecu - sa prvim timom Partizana.
ficfiric

Post by ficfiric on Mon Jan 06, 2020 5:02 pm

Iz rubrike Kurir Sport

KIMI, SPREMI SE, TI SI SLEDEĆI! Grupa mladića drži Radeta Petrovića KAO TAOCA i javno prete vođi Grobara! VIDEO

Nakon snimka koji se pojavio na društvenim mrežama na kojem smo videli vođu ''Partizanovaca'' Radeta Petrovića kako javno priznaje da je zajedno sa Kimijem izdao Partizan, pojavio se novi snimak kao nastavak ovog šokantnog videa.

Sada vidimo grupu navijača Partizana sa južne tribine okupljenih pod zastavom ''Principa'', za koje se pretpostavlja da su snimili i prvi i video, kako ''čuvaju'' Petrovića kao taoca i primoravaju ga da ponovi kako su on i Kimi pi*ke koje su prodale Partizan, a onda je usledila izjava jednog od mladića iz ove grupe koja je sve osatvila bez daha.

On je putem ovog videa pozdravio Miloša Radosavljevića Kimija i poručio mu kako je on sledeći i kako treba da se spremi za njihov dolazak. NIje nam jasno šta je na taj način poručio vođi ''Partizanovaca,'' ali je jasno da se Kimiju ne piše dobro.

Poslušajte sami i presudite!

Ono što se takođe može jasno videti jeste činjenica da je Petrović vidno uznemiren i uplašen i da izjavu daje u stanju potpunog stresa i izbezumljenosti. Veruje se da su mu i prilikom davanje prve izjave pretili nekim vatrenim oružjem.

Pogledajte i presudite sami.

Javnost je za Petrovića prvi put čula pre skoro mesec dana kada se emotivnim pismom oprostio od svog druga Ljubomira Markovića Kiće koji je krvnički ubijen.

Podsetmio, navijačka grupa ''Partizanovci'' na meču sa kazahstanskom Astanom napustili su svoju matičnu istočnu tribinu uz parolu kako taj stadion više nije mesto za prave navijače crno-belih. Javnost je ovaj njihov potez protumačila kao potpuno gašenje te navijačke grupe, da li je to tačno, saznaćemo uskoro.

Petrović, Kimi i još nekoliko navijača Partizana su nakon incidenta sa Splićanima isterani sa južne tribine JNA koju su nakon toga preuzeli ''Janjičari'' i ''Alkatraz'' na čijem kormilu se nalaze Veljko Belivuk poznatiji kao Velja nevolja i Aleksandar Vidojević poznatiji kao Aca Rošavi. Zajedno sa njima '' na šipci'' bio je i Ljubomir Marković Kića koji je nedavno ubijen na benzinskoj pumpi na Voždovcu.

_____

Uprava napolje!
Daï Djakman Faré

Post by Daï Djakman Faré on Mon Jan 06, 2020 7:44 pm

jel moze dr skedelj-rencelj da nam ponudi intepretaciju dogadjaja na tribini ? ko su navijacka grupa partizanovci ? jel su to ovi sto nerviraju jug i alkatraze sa antivucicevskim skandiranjima pa im ovi svako malo prete ? jel su partizanovci ovi likovi sa klipa ?

_____
Petőfi Sándor gatyába táncol
a felesége bugyiba
ugy mennek a faszomba xD
ficfiric

Post by ficfiric on Mon Jan 06, 2020 7:56 pm

Koliko ja kuzim, to su Kimi i ovaj sto kaze da je pi*ka

_____

Uprava napolje!
ficfiric

Post by ficfiric on Mon Feb 03, 2020 9:38 pm

Pantic poceo da poliva po "Ostojinoj pudlici" Tegiju bounce

_____

Uprava napolje!
ficfiric

Post by ficfiric on Sat Feb 08, 2020 11:11 pm

Tegi na instagramu poziva na prestanak sukoba

vladantegeltija
Hvala svima na podršci, posebno bivšim asovima FK Partizan, pojedinim članovima uprave, zaposlenima u klubu i navijačima, ali ne želimo da ova višegodišnja kampanja laži i blaćenja, koja je kulminirala poslednjih nedelja, svih u i oko KK Partizan, čak ljudi koji samo dolaze na utakmice i na kraju BCPatizanTV, preraste u bolesnu podelu navijača na fudbalske i košarkaške !
BC PartizanTV nikada nije i neće promovisati sukobe unutar JSDP, a ni predsednika KKP (koji se pojavljuje samo jednom mesečno, isključivo da odgovara na najškakljivija pitanja navijača) već će afirmisati, kao i do sada, mlade igrače, prvotimce, trenere i fanove.

BCPartizanTv nikada nije i neće vređati nikoga u JSD ili FK Partizan, posebno zaslužne asove kluba, navijače, neistomišljenike, niti zloupotrebiti kanal za lične obračune, zaradu i samopromociju pojedinaca.

APELUJEMO da uprkos punih pet godina laži i najprizemnijih provokacija i blaćenja
bivših predsednika, trenera i asova,
do svih onih koji samo dolaze da bodre KK Partizan, NE VREĐATE, posebno NE PRETITE, raspirivaču mržnje, laži i uvreda, zbog mentalnog stanja u kojem se nalazi.
Kako naše repliciranje na laži o 6 miliona evra iz budžetske rezerve i ,,otimanju'' TV Partizan ne bi raspirivalo dalje podele, a u Srbiji tri puta ponovljena laž postaje istina, preostaje samo, pošto nema razloga da bežimo od činjenica, da inicijator blaćenja dokaže na sudu izrečene laži i klevete na račun BCPartizanTV, ali i mnogih drugih, uprkos tome što su izvodima iz suda javno demantovane, pa da potom snosi konsekvence i finansijskom odštetom, i tehnički unapredi BC Partizan TV i afirmiše manje sekcije JSDP, koje je godinama ignorisao na klupskom Vesniku, za razliku od Reala i Sakramenta.
#BcPartizanTv

_____

Uprava napolje!
ficfiric

Post by ficfiric on Sat Apr 04, 2020 2:00 pm

_____

Uprava napolje!
Daï Djakman Faré

Post by Daï Djakman Faré on Sat Apr 04, 2020 2:25 pm

auuuuuu

RIP FK Partizan - Page 28 4135669698

_____
Petőfi Sándor gatyába táncol
a felesége bugyiba
ugy mennek a faszomba xD
erős paprika

Post by erős paprika on Sat Apr 04, 2020 2:43 pm

nije RIP nego

I S NEBA JEBACE VAS MISA TUMBAS!

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.
ficfiric

Post by ficfiric on Sat Apr 04, 2020 2:50 pm

FK Partizan - Page 28 Metall10

_____

Uprava napolje!
Marius Lăcătuș

Post by Marius Lăcătuș on Sat Apr 04, 2020 3:42 pm

jel se zna od čega?

RIP

_____
Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
katamaran

Post by katamaran on Sat Apr 04, 2020 3:58 pm

Rip legendo. Mislim da sam ga skoro video na Adi

erős paprika

Post by erős paprika on Sat Apr 04, 2020 6:02 pm

Marius Lăcătuș wrote:jel se zna od čega?

RIP

srce verovatno. bio je tesko bolestan.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.
Marius Lăcătuș

Post by Marius Lăcătuș on Sat Apr 04, 2020 7:34 pm

baš sam se smorio. kuvam i naviru sećanja na sva sranja koje je pravio. dobro srce navijača.
nadam se da će JSD da mu podigne spomenik, ne neko drugi nego baš SD.

_____
Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

Post by Jyrki Juhani Järvilehto on Sat Apr 04, 2020 7:35 pm

Slava mu
Dobosz Esterházy

Post by Dobosz Esterházy on Sat Apr 04, 2020 7:35 pm

Nadam se i ja, na stadionu. Baš sam tužan.

_____
uzmi me nežno dok sam još tu
Dobosz Esterházy

Post by Dobosz Esterházy on Mon Apr 06, 2020 7:55 pm

Umro Radomir Antić.

_____
uzmi me nežno dok sam još tu
Bendegúz Somogyi

Post by Bendegúz Somogyi on Mon Apr 06, 2020 7:56 pm

Marius Lăcătuș

Post by Marius Lăcătuș on Mon Apr 06, 2020 7:57 pm

Ne seri. U Spaniji? Shit.

Ko je to pozitivan u FKP, jurio je skrol ispod vesti danas ali nisam uhvatio.

Neka mu je slava i hvala za fudbal koji smo igrali pod njim i sto nam je vratio nadu da umemo da ga igramo.

_____
bradilko

Post by bradilko on Mon Apr 06, 2020 7:59 pm

cudo je napravio sa atletikom i panticem pored reala i barselone.
bas mi je zao
fikret selimbašić

Post by fikret selimbašić on Mon Apr 06, 2020 8:32 pm

RIP.

Volio sam da gledam Antić-Pantić fazu Atletika.

Gostovanje Antića na SOS kanalu i u sred intervjua odjeknu eksplozija negdje u blizini studija, mislim da je nekom žestokom momku(TM) podmetnuta bomba raznijela auto.. Ne mogu da nađem video.

_____
Međuopštinski pustolov

Kisili su Acisali...
Marius Lăcătuș

Post by Marius Lăcătuș on Mon Apr 06, 2020 8:34 pm

cudo je napravio u repki pored toleta, ovaj mu to nije oprostio

piksijev protiv spanije i ovo dva najdraza gola reprezentacije

gledao sam ovo kod rennea plakali smo na kraju

_____

Post by Jyrki Juhani Järvilehto on Mon Apr 06, 2020 9:02 pm

E, ode najbolji selektor
Margit Savović

Post by Margit Savović on Mon Apr 06, 2020 9:16 pm

Marius Lăcătuș wrote:

gledao sam ovo kod rennea plakali smo na kraju
FK Partizan - Page 28 3579118792 FK Partizan - Page 28 3579118792 FK Partizan - Page 28 3579118792 FK Partizan - Page 28 3579118792 FK Partizan - Page 28 3579118792

Ja u FR, u skoli to popodne, sazvala sve nacije da gledamo SRB - NEM. Verovatno je bila najgledanija utakmica na kampusu. Kad je bilo finale vec smo se razisli kucama.

RIP, Radomire. FK Partizan - Page 28 1949538119

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun May 31, 2020 2:56 am