Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Tupan dana

    disident

    Posts : 15084
    Join date : 2016-03-28

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by disident Tue Nov 06, 2018 12:25 pm

    Kad sam odradio onu veliku provalu identiteta na ppp, dok je jos fb omogucavao pretragu korisnika po mesecu i godini rodjenja, otkrio sam veliku istinu da se ljudi i stavovi brane po prijateljstvu. Steta sto nisam mogao da ubacim u neki app tipa wolfram aplha analize fb profila, kakvu bih savrsenu i preciznu mrezu druge srbije dobio.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by kondo Tue Nov 06, 2018 12:27 pm

    Pametan disi skoro kao Žana Korolija!


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    disident

    Posts : 15084
    Join date : 2016-03-28

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by disident Tue Nov 06, 2018 12:30 pm

    Tupan dana - Page 7 InstagramCaptureZana


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15084
    Join date : 2016-03-28

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by disident Tue Nov 06, 2018 12:31 pm

    hahahahah kakva je ovo sanja marinkovic za sirotinju brate


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Tue Nov 06, 2018 12:45 pm

    disident wrote:Kad sam odradio onu veliku provalu identiteta na ppp, dok je jos fb omogucavao pretragu korisnika po mesecu i godini rodjenja, otkrio sam veliku istinu da se ljudi i stavovi brane po prijateljstvu. Steta sto nisam mogao da ubacim u neki app tipa wolfram aplha analize fb profila, kakvu bih savrsenu i preciznu mrezu druge srbije dobio.

    hehe, ne možeš mi ništa, nit' sam se rodio, nit' imam prijatelje, a o stavovima i da ne pričam
    disident

    Posts : 15084
    Join date : 2016-03-28

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by disident Tue Nov 06, 2018 12:48 pm

    stavio si svojih par slika, pisao o svom visokom i specificnom obrazovanju, mestima, firmama
    To je zapravo puno komadica slagalice koje si ostavio iza sebe


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    plachkica

    Posts : 16205
    Join date : 2014-11-06

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by plachkica Tue Nov 06, 2018 12:52 pm

    Kondo wrote:


    je l spalila bunde i kožne tašne?
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Tue Nov 06, 2018 12:55 pm

    @disident

    ma naravno, jedino je problem što sam to sve izguglao što bi rekao jojo, lažem čim se dofatim tastature

    a ako se uozbiljim, da, moguće je ako neko ima motiv da složi kockice, mada meni su jedino poznata dva čoveka sa ovog foruma i to kondo koji je stavio sliku, ja se uplašio i zapamtio, a posle sam ga prepoznao ispred crne ovce, a potom video na tv-u i tako utvrdio gradivo

    drugi je isto stavio sliku na forum, pa sam ga video u nekoj emisiji o fudbalu sa istorijskog aspekta, što je baš mala verovatnoća da se desi pošto jako retko gledam tv, ali eto i čudnije stvari se dešavaju

    da bi me prepoznao pomoću zanimanja, moraš baš da budeš redak profil, moji su krugovi koncentrisani, a čak i da se zadesi neko, sumnjam da bi poverovao na prvu loptu uzimajući u obzir koliko sam nepismen po forumima i po čemu me znaju


    Last edited by Mr. Moonlight on Tue Nov 06, 2018 12:58 pm; edited 1 time in total
    Ferenc Puskás

    Posts : 11583
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Ferenc Puskás Tue Nov 06, 2018 12:57 pm

    Disidente, prilično je odvaratno to što radiš. Koji će ti to kurac.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    disident

    Posts : 15084
    Join date : 2016-03-28

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by disident Tue Nov 06, 2018 12:59 pm

    otto katz wrote:Disidente, prilično je odvaratno to što radiš. Koji će ti to kurac.
    Kacenje slike zane korolije ili otkrivanje identiteta ? ovo prvi jeste odvartno , ovo drugo samo izazov


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Tue Nov 06, 2018 1:00 pm

    koliko imam godina disidente
    disident

    Posts : 15084
    Join date : 2016-03-28

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by disident Tue Nov 06, 2018 1:03 pm

    nisam se bavio tobom druze, niti se generalno bavim profilima, upitanju su bas retki izuzeci.
    Za 500 evra mr moonlight sam spreman da otkrijem te informacije. Mozda si iskren, ali mi se tvoja prica po forumu do sada cinila izrazito koherentna za taj fazon izmisljam i pisem random stvari


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by kondo Tue Nov 06, 2018 1:04 pm

    disident wrote:
    otto katz wrote:Disidente, prilično je odvaratno to što radiš. Koji će ti to kurac.
    Kacenje slike zane korolije ili otkrivanje identiteta ? ovo prvi jeste odvartno , ovo drugo samo izazov

    zanka je drazesna, nikad jebac od tebe


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Tue Nov 06, 2018 1:06 pm

    disident wrote:nisam se bavio tobom druze, niti se generalno bavim profilima, upitanju su bas retki izuzeci.
    Za 500 evra mr moonlight sam spreman da otkrijem te informacije. Mozda si iskren, ali mi se tvoja prica po forumu do sada cinila izrazito koherentna za taj fazon izmisljam i pisem random stvari

    Odlično. Celog života se trudim da ne interesujem ljude. Hvala.


    Last edited by Mr. Moonlight on Tue Nov 06, 2018 1:09 pm; edited 1 time in total
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Mr.Pink Tue Nov 06, 2018 1:08 pm

    + 1
    na to da mi se ne kace
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Indy Tue Nov 06, 2018 2:20 pm

    otto katz wrote:Disidente, prilično je odvaratno to što radiš. Koji će ti to kurac.

    Premda razumem privlačnost takvog hobija, on se ponekad vrlo loše završi (pogledajmo samo Juliana Assangea...)
    No Country

    Posts : 11141
    Join date : 2015-05-16

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by No Country Tue Nov 06, 2018 4:52 pm

    Само да похвалим Дисидента за избор потписа и аватара. Одлично је на више разних нивоа.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Tue Nov 06, 2018 5:39 pm

    tango six je za avijaciju kao onaj debil okanovic sa privatnim komitetom bezbednosti saobracaja za drumski saobracaj.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Indy Sat Nov 10, 2018 11:49 pm

    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Nov 17, 2018 11:43 pm

    Nik Dučić sa suzama u očima napušta Bondstil, Sva ta duhovna snaga... vratiću se ovde s porodicom, negiravši da je njegov premeštaj posle 9 meseci povezan s njegovim poreklom, jer bi mu se srce steglo da gleda neki pačaris ako se, kao što je najavljemo, osnuje vojska Kosova.

    On je rekao da želi da s porodicom sagradi kuću u cveću na Kosovu, možda u arhotektonski ubavoj Foči, koja ga, kako kaže, podseća na živopisne gradiće u brdovitijim državama Amerike. Ili na neke argentinske, gde je autostopirao u fazi duvanja i ludiranja, pre nego što je otkrio da mu je životni poziv red, rad i discplina.

    Nik Dučić već sada kašlje i ima jake alergije. Dok razgovara s našim novinarom, kao da plače, ili kao  da je ušmrkivao kokain. On se nada da će u svojoj kućici u cveću, s popločanom baštom i sa česmom plus bunarom  iza kuće, sa santračom od raznobojne cigle što podseća na rimski mozaik, dakle nada se da će u kosovskoj kakofoniji dozivanja s  minareta i pravoslavnih zvona, tihog leleka jošte nezaklanih ovaca i albanskih psovki, umreti u miru okružen porodicom, umreti od raka koji ga rastače. Raka, koji je zaradio najverovatnije  udisanjem rediokativne prašine od bombi s dodatkom osiromašenog uranijuma.

    "Morate da izađete iz vozila, da imate taj dijalog, taj razgovor, da se upoznate s onim što ih zaista brine... Mislim da smo to uradili veoma dobro. Išli smo da tamo gde drugi (pre nas) nisu", rekao je Dučić.
    Zaista, Nik je išao među narod, štono se kaže, u dva manastira je otvorio prostorije za klub s bilijarskim stolovima i stolovim za stoni tenis, a pored jedne srušene crkve je podigao Podrum pića i dao ga srpskom preduzetniku, starcu od stotinu ljeta, kome su inače razorali njivu i ubili dve koze pa i inače nema čime da se bavi, a ženu su mu ubili rafalom u glavu 2003. 
    "Uspeo sam u tome. Imao sam neke neverovana iskustva, znate kada vas pričesti sam patrijarh, kada vidite tu duhovnu snagu Srbije, u smislu vere, to je nešto što ću pamtiti do kraja života. Svi ti sveštenici, monahinje, parohijani, sve to zajedno za mene je zaista predstavljalo sjajnih devet meseci koje ću poneti kući svojoj porodici i podeliti sa njima. Cilj mi je da vratim ovde sa porodicom..."
    Priečstio ga naš patrijarh, koga je . kako veli Samardžić - izabrala BIA.
    jeste on posle ove tri tačke rekao "ali kao turista", ali nijedan američki vojnik posle službovanja nikuda ne ide kao turista. On svuda ide da traži štek kuću. Pa makar i pod plaštom porodične kućice u sveću. Ali, Niku se može oprostiti. On živi "pozajmljene godine", kako bi to rekla Ingrid Bergman, sleđeni osmejak strave na njegovom licu govori dovoljno, čitajte osmejak smrti, a ne kurtoazne reči, koje mu je, uostalom, napisao pripravnik iz pres službe za odnose sa javnošću.
    katamaran

    Posts : 1357
    Join date : 2015-01-20

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by katamaran Sat Nov 24, 2018 7:53 pm

    Google je sve precizniji. Kad se gugla jedan Krlo...

    Tupan dana - Page 7 2018-11-24_1952


    _____
    Belaj Boy
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Sat Nov 24, 2018 7:57 pm

    hehe ovaj preziveo
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by 1088 Fri Jan 04, 2019 9:29 pm

    nikola samardžić je smatrao o mhe.

    Nikola Samardzic @username_ns 22h22 hours ago
    Nazad u neolit

    Nikola Samardzic @username_ns 13h13 hours ago
    Replying to @hyperfresh_
    Ovako se histerisalo i protiv Djilasovih mostova. I protiv kralja Milana kad je uvodio zeleznicu. Jedini problem su kapaciteti lokalnih samouprava

    Nikola Samardzic @username_ns 9h9 hours ago     
    Replying to @hyperfresh_
    termo vise ne mogu, nuklearke ne daju zeleni, za hidro nemamo potencijala, rusi oteli nis i izvorista, pa sta hocemo?

    Nikola Samardzic @username_ns 9h9 hours ago
    Replying to @hyperfresh_
    to je samo pitanje strucnih kapaciteta lokalnih samouprava... koncept nije sporan, i s preporukom je EU... problem su opet sendvicari na vlasti i seseljevska opozicija

    Nikola Samardzic @username_ns 9h9 hours ago
    Replying to @hyperfresh_
    @i_videnovic je naucnik, moze da potvrdi da je to sve ok ... jeftina energija, uredjenje reka, akumulacije korisne za lokalnu ekonomiju i blagotvorne za klimu

    Nikola Samardzic @username_ns 9h9 hours ago
    Replying to @username_ns @hyperfresh_ @i_videnovic
    ovo je kampanja kao antivakcinalna... nazad u neolit
    plachkica

    Posts : 16205
    Join date : 2014-11-06

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by plachkica Fri Jan 04, 2019 9:34 pm

    nije tupan, zlo je
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Fri Jan 04, 2019 11:50 pm





    Tupan dana - Page 7 3405963423

    Tupan dana - Page 7 Empty Re: Tupan dana

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 2:56 pm