Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Brzožder

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Thu Nov 29, 2018 5:16 pm

    garišon, ko su vam ovi glatkomudaši što paniraju avokado?

    Brzožder - Page 4 46736162_328824297942768_2808755629143883776_n.png?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fbeg1-1


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Thu Nov 29, 2018 6:23 pm

    nemam pojma, to je nesto ovogodisnje sveze, od vege ponude u ns smem samo ovo da preporucim 

    https://www.facebook.com/spot021/


    evo kaze drugarica kuharica da je gazdarica tog papaj neki psiho, da je dovodila ljude sa drugacijim sposobnostima da rade, ali ne da bi postupala inkluzivno vec da ih zlostavlja, i da se svakih par nedelja tako menja kuvarsko osoblje. dakle pass u sirokom luku.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Sat Dec 01, 2018 10:32 am

    u beogradskoj 50 tamo gde su bili oni muceni rusi sa peljmenima sto nikada ne razradise biznis, pre par dana je proradila libanska pekara "furuna". prave razne varijacije arapskih uslovno receno "pica", znaci tanko okruglo testo malo vece od mini pice sa filom odozgo. ima jedno 7-8 u ponudi, probao sam 2 i obe su odlicne i prilicno sofisticirane da izvine zmaj - lahma bi-'ajin ili lahmacun ili sa mesom je bas dobar, nije samo meso u filu nego se promalja i paradajz i zacini, dodao sam samo masline kao prilog i limun i ispade dobro, druga je bila sir i zatar, isto preporuka. testo fino peceno iako je furuna na gas a ne na drva, vremenom sam inace utvrdio da je za testo to nebitno jer sam najbolji picu u srbiji jeo iz elektricne rerne (mama rosa u pirotu), znaci upoznaj svoju furunu nebitno nasta radi. ovi imaju bizarno radno vreme tipa od 8 do 8, uvece ako ogladnite dodjite ujutro. jbga. nije najjeftinije ali vredi, posten biznis. ove 2 moje su bile oko 500 din, znaci prosecna cena mini pice u gradu al da nije trash sa kioska a ovo nije.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1354
    Join date : 2015-01-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by katamaran Sat Dec 01, 2018 11:17 am

    Obecava.

    Kakva je Mara u Novopazarskoj? Znam da je ranije neka Mara bila na ceni. Pojma nemam da li ovo ima veze sa tim.


    _____
    Belaj Boy
    Јанош Винету

    Posts : 5222
    Join date : 2016-01-26

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by Јанош Винету Sat Dec 01, 2018 12:58 pm

    Kolege obožavaju Maru. Tvrde da je to najbolja pljeskavica u gradu, čisto meso, nisu se pokvarili tokom godina, tralala.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Sat Dec 01, 2018 1:07 pm

    ista mara. jedini grill u gradu koji ima 0% odstupanja od pocetaka do danas.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1354
    Join date : 2015-01-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by katamaran Sat Dec 01, 2018 1:14 pm

    Najs. Hvala.

    Mada moram prvo da obrisem iz secanja onaj uzas iz Shitty kinga pre nego sto se ponovo usudim da pojedem pljeskavicu.


    _____
    Belaj Boy
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Sat Dec 01, 2018 3:05 pm

    Juče dok sam išao ka Grmeču pa pre Skadarlijskih kobaja na nekom uglu ima nešto s gotovim jelima valjda za poneti. Bio he najladniji dan ove zime dosad, morao sam da svrnem u Hercegnovi na piškiriški i pepsi kod nadrkanr kelnerice, tamo 10 godina nisam bio, i ona gotova jela u izlogu delovaše atraktivno, prebranac, čak i mysaka (iako ne volim srpsku nakazu od tog jela), ćufteta... I dadoh sebi reč da ću kad otopli od nedelje da dotaljigam da ponesem nešto, iako nije moj kraj a po toplici možda neće biti ukysno. Ionako moram da vratim knjige u biblioteku.
    dimitrije iz čakova

    Posts : 374
    Join date : 2018-02-09

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by dimitrije iz čakova Mon Dec 17, 2018 9:45 pm

    auuu, koja grozota one Ferdinand knedle. i bolje je što se ne zovu gomboce. oni tamo su ceo fudbal promašili, nigde veze. testo se očešalo nije, punjenje ne valja (šljiva razvodnjena, gnjecava, neko fensi sranje sa malinom isto), ništa ne valja

    mislim da nikad u životu nisma probao gomboce koje ne mogu da jedem, ovo nisam mogao.zagrizao i ostavio


    _____
    zvona i praporci
    katamaran

    Posts : 1354
    Join date : 2015-01-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by katamaran Mon Dec 17, 2018 10:50 pm

    Danas sam pojeo odlicnu "picu" iz Hot Pot-a u Palmoticevoj. Ono je u sustini vise piletina sa gorgonzolom posluzena na tanjiru od testa. Deluje malo al sam se jedva izborio.


    _____
    Belaj Boy
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by boomer crook Tue Dec 18, 2018 12:16 am

    dimitrije iz čakova wrote:auuu, koja grozota one Ferdinand knedle. i bolje je što se ne zovu gomboce. oni tamo su ceo fudbal promašili, nigde veze. testo se očešalo nije, punjenje ne valja (šljiva razvodnjena, gnjecava, neko fensi sranje sa malinom isto), ništa ne valja

    mislim da nikad u životu nisma probao gomboce koje ne mogu da jedem, ovo nisam mogao.zagrizao i ostavio

    ma ceo ugodjaj je njanjav ko ta knedla a preskupo.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Tue Dec 18, 2018 9:19 pm

    U Vojislava Ilića - preko puta 51 /Pedeset keca/ - ima konkurencija, koja inače ne radi nedeljom. Mana im je što imaju gnjecave zemičke, kao od vate, a nemaju somune kao u Pedesetkecu.
    Ali, zato im je dobra kobaja, koju uostalom pakuju u kifletinu, a ne vatiranu zemičku.
    Dobro im je punjeno pohovano pileće belo, premda mi premala dođe porcija.
    Imam naviku da bacim vatu okolo, a meso konzumiram s makrobiotičkim hlebom ili somunom.
    Punjenje je odlično.

    A 51 ima odličan pohovani kačkavalj i kombinacije sa kajganom i slaninom, ako neko bez rešoa i šporeta želi ukus domaćinskog dobro začinjenog obroka.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Wed Dec 19, 2018 12:33 am

    nije bio ferdinand takav kada su otvorili u g.principa. bas su se odronili, msm da ova cupi što vodi nema šanse da može da izrabljuje svoje radnike ovom stopom i održava kvalitet knedli.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1354
    Join date : 2015-01-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by katamaran Wed Dec 19, 2018 4:33 pm

    Odlicna je Mara. Gurmanska apsolutno vredi 450 kinti.

    Jedino lepinjama bas i nisam odusevljen. Vise volim somune.


    _____
    Belaj Boy
    Јанош Винету

    Posts : 5222
    Join date : 2016-01-26

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by Јанош Винету Wed Dec 19, 2018 6:02 pm

    Opet smo jeli u grilu 51.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    katamaran

    Posts : 1354
    Join date : 2015-01-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by katamaran Mon Jan 14, 2019 8:57 pm

    Big 51 je mnogo dobar burger. A nije ni skup. Kvalitet mesa ume da varira u Grill 51 al odlican fast food.

    Nisam stigao ni da probam onaj dumplings u Svetozara Markovica a vec izdaju lokal Brzožder - Page 4 1949538119


    _____
    Belaj Boy
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Mon Jan 14, 2019 9:25 pm

    propali su, da
    nisi nista propustio, realno su gyoze iz kamioneta kod kineza u TC blok 70 duplo vece i mnogo bolje, 350 RSD


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1354
    Join date : 2015-01-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by katamaran Wed Jan 16, 2019 7:35 pm

    Mozda bas sutra skocim. Bice lep dan pa bih mogao da se provozam do Ade via NBGD. Par puta sam razmisljao da uzmem nesto iz tog kamioneta al nisam jos probao.


    _____
    Belaj Boy
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by Летећи Полип Sat Jan 19, 2019 1:42 pm

    Primetio sam da već neko vreme lokale brze hrane ne posećujem zbog ukusne ponude, već zbog sećanja na ukusnu ponudu koju su nekad imali.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    паће

    Posts : 40137
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by паће Sat Jan 19, 2019 1:43 pm

    Ако не годи језику, годи памтилу, бар се сећаш.

    Има јела која раде обратно, уништавају памћење. Симптом је кад ми госпоја каже "не памтим кад сам последњи пут јела то-и-то".


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    dimitrije iz čakova

    Posts : 374
    Join date : 2018-02-09

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by dimitrije iz čakova Mon Jan 21, 2019 7:17 pm

    Kondo wrote:propali su, da
    nisi nista propustio, realno su gyoze iz kamioneta kod kineza u TC blok 70 duplo vece i mnogo bolje, 350 RSD

    kamionet u bloku? tell me more about! gde je to, šta je to?

    neki dan bio u TC, uzeo od Đane za poneti pork belly, škembiće i teleći jezik. sve zakiva, jezik je poezija, samo što me nešto Kineskinja za pultom nije razumela dobro i sve je bilo pakleno ljuto, impregnirano onom tucanom paprikom iz ulja


    _____
    zvona i praporci
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Sun Jan 27, 2019 5:12 pm

    jel popijeo neko ove ćavape?

    https://www.facebook.com/cevapciciGoja/videos/945795072132735/


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1354
    Join date : 2015-01-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by katamaran Fri Feb 01, 2019 8:33 pm

    https://www.donesi.com/beograd/lat/dobrapica5plus-dostava-2029.php

    Odlicna pljeska (ovaj specijalitet kuce).

    Svidela mi se i vise od Mare.


    _____
    Belaj Boy
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Wed Mar 20, 2019 11:41 am

    Japanski sendviči. Nisu ukusni, vidi se da im to nije u kulturi ishrane. Moj supermarket.

    Brzožder - Page 4 2019sando01

    Jagode i voće, sladak krem, u tostu

    Brzožder - Page 4 2019sando02
    katamaran

    Posts : 1354
    Join date : 2015-01-20

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by katamaran Sun Mar 24, 2019 7:20 pm

    Papas ispraznjen lokal Brzožder - Page 4 1949538119


    _____
    Belaj Boy

    Brzožder - Page 4 Empty Re: Brzožder

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 12:34 am