Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Brzožder

    dimitrije iz čakova

    Posts : 374
    Join date : 2018-02-09

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by dimitrije iz čakova Wed Oct 17, 2018 1:21 pm

    sad nešto razmišljam, kakva šteta za indeks, da je iko od tih alavih vlasnika salmonelarnica imao malo pameti, taj sendvič je mogao postati naš Cubano

    jednom me nije mrzelo da se cimam kod kuće, kupio dobre kifle, propržio braon šampinjone, stavio pikovu šunku, dobar sir i moj domaći majonez, bilo odlično

    ima da se žrtvujem za viši cilj, narednih nedelja sam često u ns, overiću sve prominentne indekse. imam u glavi još četiri mesta: vanessa, mirjana, bob i kukuriku


    _____
    zvona i praporci
    plavaivy

    Posts : 3127
    Join date : 2014-11-21

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by plavaivy Wed Oct 17, 2018 2:12 pm

    kazu ljudi da je kod vanese najbolji index
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Wed Oct 17, 2018 2:46 pm

    isto sranje. problem je u tome sto je taj indeks vecini mase do jaaaaaja, a postao je bedna senka nekadasnjeg. isto kao i smece od caribic pice koja je najpraodavanija u gradu. da ljudi imaju elementarno culo ukusa i minimalni metar za kvalitet, ne bi im poturali najgora govna. 


    kad vidim sta sve ljudi hvale i sta im je super, dodje mi da ih pitam gde ste jeli ranije, a mnogi nisu nigde zapravo. 

    sastojci su naravno sve najbednije i najsocko, tipa neki aro ili slicno smece. 

    a tek drugu hranu uzimati u toj maji osim indeksa je uvek tezak fejl.
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Wed Oct 17, 2018 2:59 pm

    najbolje lepinje ubedljivo u gradu imaju u banjaluckom cevapu, gde je kvalitet isto opao poslednjih godina, al ajde kao cevap i sis se donekle drze, ostalo ni slucajno ne jesti tamo.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Wed Oct 17, 2018 3:12 pm

    to je nerešiv problem, vezano je standard ljudi koji su potrošači a to povlači i socijalni stalež. te ljude ne zanima kubano nego da napune želudac za najmanje para. vrlo prosto.

    mene više od toga pogađa što novosadski ugostitelji dolaze da otvaraju burger u beogradu. to sranje znamo i sami, pošalji nam zaka a možete i skarpetu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Wed Oct 17, 2018 3:17 pm

    naravno, jebe se ovom onda da u indeks stavlja prasku sunku od 10e/kg kad moze matijevic govno od 2e.

    ko je otvorio burger, brunch, toster, ili neko treci?
    dimitrije iz čakova

    Posts : 374
    Join date : 2018-02-09

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by dimitrije iz čakova Wed Oct 17, 2018 4:11 pm

    otvorio jedan od tosteraša ( u tosteru ih je valjda trojica, a ovaj jedan otvorio Fat Boys u BG i za tri koplja je bolji od Novog Sada. zapravo, sve je drugačije)

    @kondo - pa došao ti je Fish, eno ga u Betonu
      Brzožder - Page 2 2304934895


    _____
    zvona i praporci
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Wed Oct 17, 2018 4:26 pm

    ja sam par puta jeo u tosteru i u onom brunch burgeru, kod ovih drugih mi je nekako bilo socnije, sta znam. btw nisam znao da je taj brunch uzeo i restoran u merkatoru gore.
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Thu Oct 18, 2018 5:11 pm

    Posebnu grupu brzih hranilišta čine objekti oko osmovnih škola i srednjih, kao i gimnazija (obaštra razni zdravljaci unutar tih kasarni što vonjaju po spermi i vutri i prljavštini i devojačkoj krvci).

    Toga se prisetih danas, dok sam se umoran, staračkog hoda na bolnih nogah, vraćao sa Cvetka gde pazarih gaće i čarape od Roma za jedan put i usput se osvedočih smrti "Save" i krenuh da kupim kamilicu u Šopengouu, jeftinu onu od Premije da uz melatonin mogu se odmoriti dve oći za redom pred put, kad kurac ću da kupim: Šopengou u vreme velikog odmora pored dve obrazovne ustanove je zabranjen za ljude, namenjen je samo žutokljuncima. ješni i drčni šiljokurani, nabrekle sojčice a i šugave takođe, prenašminkane i većinom gojazne, omladina nezaprana, a sklona podjebavanju i zapodevanju bezopasnih kavgi, svi mirišu na čarapa neprabe 5 dana i na gaće sa smeđim otpozadi, sve se to prca sve u šesnes', i one ružne i debele dobiju u neku rupu, amo oni muški s paperjem iznad usne, oni koji maštaju da upišu na elektrotehnički, oni ne dobijaju, i dok ne prođe veliki odmor, bežite, ljudi, od prodavnica. 

    I evo konačno on topić: da mi je doći do lkacije za SUR prodavnica brze hrane pored neke srednje škole, pa da namlatim love a prodavao bih kartonske pice, preliv od lepka za papir, lepenka umesto šampinjona, plasterlin kao dubler za stišnjenu šunku, premasne sendvič bih prodavao s majonezom iz kasarni godište 1985, ti naši termiti, glupi i krakati i horni i bangavi, oni ne gledaju šta jedu.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Thu Oct 18, 2018 5:32 pm

    dimitrije iz čakova wrote:

    @kondo - pa došao ti je Fish, eno ga u Betonu
      Brzožder - Page 2 2304934895

    više bih voleo da su otvorili project 72 deli, a jednog od sledećih leta ćeš i sam shvatiti zašto ako si bio u bg fishu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Thu Oct 18, 2018 5:34 pm

    kud_genijalci wrote:.....



    Brzožder - Page 2 3137070404 Brzožder - Page 2 3137070404 Brzožder - Page 2 3137070404

    brte hvala ti što postojiš


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Filipenko Wed Oct 31, 2018 1:08 pm

    Sada sam šetao deponijom zvanom Dorćol i u ulici tzv. Venizelosa (čini mi se) ima neki ćošak na kome je užička lepinjara, odnosno prodaju užički sendvič. Zapeku ga u peći na bukova drva, umoče jaja, moču od pečenja, pršutu, kajmak...


    Jebote ala je dobro! Mislim da se zove Skver. Jbg, šta na deponiji zvanoj Dorćol može da prođe kao skver, čim se ukrste dve uličice to je odmah poslovna prilika. Ali toplo preporučujem! Sa pršutom je valjda 250, bez pršute je 180.


    P.S. pica im je bezveze, ali ne može se na Dorćolu očekivati da dve stvari valjaju na istom mestu i u isto vreme.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Wed Oct 31, 2018 1:12 pm

    Ponosim se činjenicom da nikada u usta nisam stavio, čak ni u funkciji probe, užički sendvič, pretop lepinju i slična sranja.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by паће Wed Oct 31, 2018 2:56 pm

    Касмо код овог, ко огладни прилазећи Зрењанину са београдске стране, брзождерница Ранч одмах после Стајићева, с леве стране. Пази кад су морали да праве посебан паркинг за камионџије, јер је канда долазило до гужве кад се паркирају мешано кола и осамнаесточкаши.
    Лесковачка има 250г суште месуштине, кошта испод 400 ако се добро сећам (можда и испод 300), лепиња је прилично ОК, све скупа сваки пут сам успео да поједем све Brzožder - Page 2 1041382396.
    Чак упркос (прво сам написао упрско Brzožder - Page 2 1143415371) за мене безвезној локацији, јер шкк има да клопам кад сам тек кренуо или кад имам још 15 минута до куће, испадне да често измислимо разлог да нам баш одговара да нам то буде ручак.

    Атмосфера је оно без везе, све та комбинација сивих плоча са сивим цевима, огромном рекламом спреда, стилски толико раштркано да је нигде, и упркос томе испадне некако да се осећаш код куће и навалиш на клопу. Још се није десило да наручимо од Запонетија, сваки пут седнемо и стаманимо је натенане.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Wed Oct 31, 2018 3:19 pm

    Kondo wrote:Ponosim se činjenicom da nikada u usta nisam stavio, čak ni u funkciji probe, užički sendvič, pretop lepinju i slična sranja.


    mnogo kenjas za jedaca brizli krezli i skembica  Brzožder - Page 2 1233199462

    komplet lepinja je sasvim kul, nekad bude to tolko tesko da posle ceo dan ne moras nista jesti
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Wed Oct 31, 2018 4:16 pm

    komplet je dobar za abortus
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Wed Oct 31, 2018 6:06 pm

    xie saike wrote:

    mnogo kenjas za jedaca brizli krezli i skembica 

    nisam ni krezle, to je jela pokojna baba olga


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Wed Oct 31, 2018 6:21 pm

    Šta su krezle? Internetski izvori tvrde da je to isto što i brizle.

    Brizle se jedu u predvečerje hladnog zimskog dana koji si proveo napolju, nisi baš ni gladan jer si cijeli dan pomalo jeo, sendvič, supica i sl. ali sa mrakom kreće i pijenje žestine i teško da za takve prilike boljeg mezeta od brizli ima.
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Wed Oct 31, 2018 11:21 pm

    jesu isto. brizle su kod nas zvali bele bubrege zapravo, pogresno ali se ustalilo, a krezle tu zlezdu kod goveda
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Wed Oct 31, 2018 11:54 pm

    onda sam pobrkao.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by katamaran Thu Nov 01, 2018 11:37 am

    Evo je ta lepinja. Taman nisam znao sta da doruckujem

    https://www.donesi.com/beograd/lat/picerijaskver-dostava-1815.php

    Fotke pica ne deluju lose.


    Dortjol - NBGD - Zemun polje biciklom a bas mi se nesto ne vozi...


    _____
    Belaj Boy
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by kondo Thu Nov 01, 2018 11:47 am

    Komplet lepinja Ala Šuljaga, to je verovatno Filipova Brzožder - Page 2 3579118792


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by katamaran Thu Nov 01, 2018 6:35 pm

    Onako. Ne verujem da cu skoro opet. Necu da ocenjujem kvalitet jer sto godina nisam jeo komplet lepinju al definitivno nisam pao na dupe.

    Pica izlozena u lokalu ni prineti ovima sa slika. Ni piroske nisu previse obecavajuce delovale.

    A ta Suljaga valjda samo nema prsutu. Suljaga je neki stipsa sto nece da se isprsi za prsut.


    _____
    Belaj Boy
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Filipenko Thu Nov 01, 2018 11:08 pm

    Pica im je bezveze, mogao sam te ranije spasiti tog iskustva. Ali meni je ta lepinja odlična. Naravno ne Šuljagina, jer ne sme muslidža jesti svinjetine, samim tim ni pršuta, dakle to su neki Kondovi gde ne sme biti pršute. Ne znam, meni je super legla, a ni ja duže vremena nisam jeo sendviče ni lepinje.
    Anonymous
    Guest

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Guest Fri Nov 02, 2018 7:16 am

    U komplet lepinju ne ide pršuta, šta je vama

    Brzožder - Page 2 Empty Re: Brzožder

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 3:51 am