Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Pukovnik

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by kondo Tue Mar 23, 2021 11:44 pm

    medulinski* kartel 

     Pukovnik - Page 16 1f602


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Tue Mar 23, 2021 11:50 pm

    Летећи Полип wrote:Simo, gradonačelnica ti ljubavnica Vučićevog ćaleta!


    Andjelko nije gej?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15065
    Join date : 2016-03-28

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by disident Wed Mar 24, 2021 12:03 am

    MNE wrote:evo ga i nalaz obdukcije, sad dal je original...u zaključku piše da je smrt nastupila nasilno, meni nalaz djeluje realno osim da neko ko je visok 2.09 nosi XL jaknu al dobro...relativno mršav je bio

    Nasila smrt znaci samo da je umro usled spoljasnih cinioca, ne da ga je neko ubio. Npr ovo cak izgleda kao da se ubio ili upao u reku nesrecnim slucajem pijan, posto nema drugih povreda.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Летећи Полип Wed Mar 24, 2021 12:03 am

    Nije, ali je impotentan zbog korone!


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    avatar

    Posts : 7501
    Join date : 2017-03-14

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by MNE Wed Mar 24, 2021 12:33 am

    disident wrote:
    MNE wrote:evo ga i nalaz obdukcije, sad dal je original...u zaključku piše da je smrt nastupila nasilno, meni nalaz djeluje realno osim da neko ko je visok 2.09 nosi XL jaknu al dobro...relativno mršav je bio

    Nasila smrt znaci samo da je umro usled spoljasnih cinioca, ne da ga je neko ubio. Npr ovo cak izgleda kao da se ubio ili upao u reku nesrecnim slucajem pijan, posto nema drugih povreda.

    osim jednu sumnjivu na čelu...

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Sotir Wed Mar 24, 2021 6:44 am

    Има ли токсиколошки налаз? Колико је било алкохола, да није било још нешто у крви?
    ficfiric

    Posts : 34223
    Join date : 2012-02-10

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by ficfiric Wed Mar 24, 2021 8:08 am

    A ovo inace objavljuje Srpski telegraf


    _____


    Uprava napolje!

    Solus_Rex

    Posts : 3511
    Join date : 2018-07-03

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Solus_Rex Wed Mar 24, 2021 9:12 pm



    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50119
    Join date : 2017-11-16

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Mar 24, 2021 9:51 pm

    Pa nek uploaduje nešto pa da vidimo...
    avatar

    Posts : 7501
    Join date : 2017-03-14

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by MNE Wed Mar 24, 2021 10:09 pm

    ma sumnjam da ima bilo šta...razvodnjava samo u korist vlasti, korisni idiot

    čak je pitanje da li ovo ima uopšte veze sa politikom(iako se tako nacrtalo), više sa prirodom posla njegovog oca...
    Solus_Rex

    Posts : 3511
    Join date : 2018-07-03

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Solus_Rex Wed Mar 24, 2021 10:11 pm

    Za narod nema PDFa već samo za oči Evropske komisije...
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Wed Mar 24, 2021 10:43 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7501
    Join date : 2017-03-14

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by MNE Thu Mar 25, 2021 8:40 am

    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Thu Mar 25, 2021 8:59 am

    Mislim da ovog konja nećemo oživeti ma koliko ga bičevali.
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Thu Mar 25, 2021 9:01 am

    ?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34223
    Join date : 2012-02-10

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by ficfiric Thu Mar 25, 2021 9:02 am

    Ako je papir stvaran, Gostiljac Cvijanu dodje pokojni otac?


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Thu Mar 25, 2021 9:03 am

    Ma sve mi ovo više liči na ono što Ćulibrk kaže, iz poštovanja prećutano samoubistvo, dekorisano bizarnim detaljima.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Sotir Thu Mar 25, 2021 9:19 am

    Да би било познато да је самоубиство, требало би да је неком оставио неку поруку, траг. А овде му његови најближи не знају ни шта му се десило. Коме је могао да остави опроштајну поруку?
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Thu Mar 25, 2021 9:31 am

    To je i dalje najverovatnija opcija, ali meni se cini upravo suprotno, da je svakim danom sve manje verovatna. Iz postovanja je samoubistvo mogao da precuti NIN, ali tabloidi slabo mare za postovanje - osim kad se Vucic zenio i i kad se Cvijan navodno ubio.

    Glede Culibrka (o kome inace imam bas dobro misljenje), jako je zanimljivo njegovo gostovanje na Prvoj od pre neki dan. Bio je mnogo manje kategorican oko samoubistva i rekao vrlo slicnu stvar - to nije izgledalo kao prica za NIN (sto je istina), ali jeste kao prica za tabloide. Cudno je sto su tabloidi to precutali. Treba videti i reakciju onog govneta iz Srpskog telegrafa na tu njegovu izjavu.

    Uopste se rezim i rezimski mediji oko svega ponasaju kao jelen pred farovima, a to mi se tesko uklapa u pricu o samoubistvu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Thu Mar 25, 2021 9:33 am

    Da da, ima logike
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Thu Mar 25, 2021 9:35 am

    Evo tog gostovanja



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7501
    Join date : 2017-03-14

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by MNE Thu Mar 25, 2021 9:41 am

    San Saba Songbird wrote:Ma sve mi ovo više liči na ono što Ćulibrk kaže, iz poštovanja prećutano samoubistvo, dekorisano bizarnim detaljima.  
    pa da, npr. time da koleginica i vrlo bliska saradnica Cvijanovog oca baš nekako u to vrijeme mijenja nalaz vještaka nakon čega V.B. biva oslobođen...samo bizarna koincidencija, nothing to see here
    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Thu Mar 25, 2021 9:43 am

    Ok, rekao sam da ste u pravu, ne utrljavaj Pukovnik - Page 16 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Thu Mar 25, 2021 9:47 am

    Sotir wrote:Да би било познато да је самоубиство, требало би да је неком оставио неку поруку, траг. А овде му његови најближи не знају ни шта му се десило. Коме је могао да остави опроштајну поруку?


    Istina je da vecinu stvari koje si pomenuo - ne znamo. Ne znamo da li njegovi najblizi znaju ili ne znaju (culi smo price iz anonimnih izvora da nisu znali, ali to ne mora nista da znaci). Mozda ima i oprostajne poruke (spekulisalo se da je ima), ali ni to ne znamo.

    Ovde je stvar u tome da je prica bizarna either way - i ako su znali i ako nisu - i ima detalja koji je zaista tesko objasniti. Ako su znali, pa nisu nikome nista rekli, to bi se mozda i moglo objasniti nekom teskom pricom o medjusobnim odnosima i stigmom samoubistva, ali - kako je moguce da su svi drugi cutali, i da bas nijedan od njegovih bivsih pajtosa, prijatelja, saradnika, ne da umrlicu u novine, ne napise tvit ili FB post. U danasnje vreme je takva tisina skoro pa nemoguca (u sta se uveravamo svaki dan u najrazlicitijim slucajevima - nesto uvek procuri prreko drustvenih mreza).

    S druge strane, ako nisu znali, to je vec samo po sebi bizarno i vec znatno direktnije upucuje na neki foul play.


    Last edited by Erős Pista on Thu Mar 25, 2021 9:49 am; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Thu Mar 25, 2021 9:48 am

    MNE wrote:
    San Saba Songbird wrote:Ma sve mi ovo više liči na ono što Ćulibrk kaže, iz poštovanja prećutano samoubistvo, dekorisano bizarnim detaljima.  
    pa da, npr. time da koleginica i vrlo bliska saradnica Cvijanovog oca baš nekako u to vrijeme mijenja nalaz vještaka nakon čega V.B. biva oslobođen...samo bizarna koincidencija, nothing to see here

    Sta je to? Ne znam za taj info.

    San Saba Songbird wrote:Ok, rekao sam da ste u pravu, ne utrljavaj Pukovnik - Page 16 3579118792

    Pukovnik - Page 16 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Pukovnik - Page 16 Empty Re: Pukovnik

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 09, 2024 7:41 pm