Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Pukovnik

    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Tue Mar 16, 2021 12:13 pm

    Slažem se da treba, ali... Meni se čini da je on u rangu onog Vilibalda i sličnih pajaca koji već godinama po jućubovima prodaju te dragocene insajderske informacije, pa nikom ništa.

    Ovo za porodicu, slutim da je bilo pre nagađanje nego istina, provlači se po mrežama, ali nisam našao nijednu legit vest u kojem njegova supruga kaže da ne zna gde je.

    Ne isključujem ni da je smrt na neki način zaista mutna, ali ne iz političkih razloga, odnosno zbog veza sa SNS, koje mi se čine naprosto isuviše marginalnim.

    Mislim, naravno, sve ovo što pišem je kafansko nabadanje.

    Et fica


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34317
    Join date : 2012-02-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by ficfiric Tue Mar 16, 2021 12:24 pm

    Da, on jeste u fazonu Visekrune i Vilibalda ali malo jaci od njih posto se za njega ipak znalo dok je bio u SNS. Naravno, stagod da je rekao na yt-u, ne bi imalo nikakav znacaj.

    Ali on je bio i advokat raznim krimosima, petljao se dosta i sa tim svetom. Ako je u piranju ubistvo, pre ce biti da sa time ima veze ali random krimos ne moze da odredjuje medijima sta smeju da objave.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Tue Mar 16, 2021 12:26 pm

    Sotir wrote:Не знам како бих вам рекао, низ од тога да је неко противник режима који зна незгодне тајне, умро под околностима које захтевају обдукцију, отприлике нико не зна да је преминуо, ипак не спада под "нема ничег сумњивог". Десило би да се много планета поклопи, али то се ретко дешава.

    Наравно, није ни доказ да је убивен, али боље да сачекамо још информација.

    Zaista mislim da je potrebno dosta hrabrosti da se nekakav Cvijan, po svemu sudeći agent provokator poput Sandule i sličnih, nazove protivnikom režima. Moguće je da su se ti ološi pokarabasili i da je neko u naletu emocija bačen sa splava, ali daleko je to od obračuna sa protivnicima režima. Komešanje u polusvetu, ništa zanimljivo zapravo osim u bulevarskom smislu.
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Tue Mar 16, 2021 12:33 pm

    Tako nešto i ja mislim.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34317
    Join date : 2012-02-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by ficfiric Tue Mar 16, 2021 12:37 pm

    Par random klipova sa yt-a





    _____


    Uprava napolje!

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Sotir Tue Mar 16, 2021 12:46 pm

    Добро, био је противник режима пре осам година па се склонио. Није био део режима дефинитивно а ни пријатељ. А реално врло могуће да је знао нешто непријатно. 

    Мени ово више изгледа као порука опозиције Слини и екипи, можете и да се склоните и да ћутите, никад нећете бити сигурни. Боље певај док си жив.
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Tue Mar 16, 2021 12:47 pm

    Nema opozicija moć da bilo kome poručuje bilo šta. Ako neko nekome nešto poručuje onda su to delovi režima jedni drugima, ne čak ni opoziciji.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Tue Mar 16, 2021 1:00 pm

    čudna situacija, sad ide ono čuveno - zašto baš sada i kome to odgvara

    za njega mislim da nije bio bitan, osim ako je znao neke nezgodne informacije koje su mogle da naude, ali ne puštanjem u javnost, nego partnerima

    u tom slučaju je ovo zgodan trenutak da se još jedna smrt pripiše aktuelnim krivcima, bili oni izvršioci ili ne
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Tue Mar 16, 2021 3:58 pm

    San Saba Songbird wrote:
    Erős Pista wrote:Nakon intenzivne gugl istrage, zaključujem: Cvijan je vrv mrtav, ali tu zapravo nema ničeg sumnjivog. Samo na osnovu ekipe s kojom je visio, šarlatana i klovnova koji su zaduženu za trećerazredne diverzije u interesu režima, a i na osnovu biografije, reklo bi se da nikad nije ni bio blizu pravoj moći, a sve i da je bio, prerano je izašao da bi imao ikakve informacije koje bi bilo koga nešto ozbiljno kompromitovale.

    Njegova smrt nije primećena, rekao bih, zbog kombinacije njegove u tom trenutku potpune javne nebitnosti i činjenice da je izgleda živeo neki relativno opskuran život (poređenja radi, trenutni predsednik njegove "stranke" je ovaj lik). Cela stvar je sada naduvana u kombinaciji "novinara" iz Tabloida i opozicione javnosti koja je u večitoj potrazi za onom jednom tajnom niti koju samo povučeš i ceo režim se momentalno razniže. Sklon sam da verujem da iza naduvavanja stoji režim - koji od ovoga svakako ima koristi, jer se skreće pažnja sa sasvim realnih afera koje se ovih dana razmotavaju - ali čak ni to nije nužno, jer su ljudi već sluđeni i paranoični.

    Slažem se sa svime (i hteo sam da napišem ovako nešto), osim sa poslednjom rečenicom. Ne bih rekao da ovo ima ulogu dimne zavese već mi više liči na pretnju - uopštenu ili nekoj sasvim konkretnoj osobi. Ono, vidi bato spremni smo i da izrokamo ako treba, nismo iznad toga, gledaj šta radiš.


    Tadi reko nesto vrlo slicno

    „Овај случај подсећа на најмрачније тренутке наше политичке историје. Чак и да је умро природном смрћу, незамисливо је да то не би било објављено да је он и у време смрти остао истакнути посланик и функционер СНС-а и привржен овом режиму. У том смислу, ово је језива порука свима да уколико се окрену против овог режима, једноставно их може ‘појести мрак’ „, рекао је Тадић.


    Last edited by Erős Pista on Tue Mar 16, 2021 4:01 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Solus_Rex Tue Mar 16, 2021 4:00 pm

    Erős Pista wrote:Tadi telo nesto vrlo slicno

    „Овај случај подсећа на најмрачније тренутке наше политичке историје. Чак и да је умро природном смрћу, незамисливо је да то не би било објављено да је он и у време смрти остао истакнути посланик и функционер СНС-а и привржен овом режиму. У том смислу, ово је језива порука свима да уколико се окрену против овог режима, једноставно их може ‘појести мрак’ „, рекао је Тадић.
    :ljaksofon:
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Tue Mar 16, 2021 4:14 pm

    Dobro, oce li neko nekad da objavi kako je ovaj covek umro? Sad ispade svi znaju da je mrtav, niko ne progovara od cega.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by kondo Tue Mar 16, 2021 4:23 pm

    San Saba Songbird wrote:
    Sotir wrote:Не знам како бих вам рекао, низ од тога да је неко противник режима који зна незгодне тајне, умро под околностима које захтевају обдукцију, отприлике нико не зна да је преминуо, ипак не спада под "нема ничег сумњивог". Десило би да се много планета поклопи, али то се ретко дешава.

    Наравно, није ни доказ да је убивен, али боље да сачекамо још информација.

    Zaista mislim da je potrebno dosta hrabrosti da se nekakav Cvijan, po svemu sudeći agent provokator poput Sandule i sličnih, nazove protivnikom režima. Moguće je da su se ti ološi pokarabasili i da je neko u naletu emocija bačen sa splava, ali daleko je to od obračuna sa protivnicima režima. Komešanje u polusvetu, ništa zanimljivo zapravo osim u bulevarskom smislu.

    ma jasno, čovek debeovac od početka kod tadića do kraja sa padom sa splava, zadužen za mućenje vode pa ga je na kraju progutao isti taj mulj. više mi je zabezek što se bilo ko bavi takvim svetom. pao sa splava u ladno savo, raziđi se građanine...

    tadić naravno ne propušta loptu na penalu da još jednom ispadne glup ko trokurac...


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ćaća

    Posts : 3388
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by ćaća Tue Mar 16, 2021 7:03 pm

    https://twitter.com/lilyslynch/status/1371880916583342082?s=19
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Tue Mar 16, 2021 7:05 pm

    Sad videh.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34317
    Join date : 2012-02-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by ficfiric Tue Mar 16, 2021 7:07 pm

    N1 saznaje: Uzrok smrti Vladimira Cvijana davljenje u reci

    Kao uzrok smrti Vladimira Cvijana nadležni su zaveli davljenje u reci, saznaje N1. Naime, konstatovano je da se Cvijan 5. januara 2018. godine udavio u reci Dunav na teritoriji beogradske opštine Palilula.

    Izvor N1 iz Tužilaštva, koji je želeo da ostane anoniman, kaže da nije reč o sumnjivoj, odnosno nasilnoj smrti. Međutim, do sada niko nije saopštio zvaničan uzrok smrti.

    Vladimir Cvijan bio je funkcioner Srpske napredne stranke i narodni poslanik SNS, ali je 2014. napustio tu partiju.

    Za vreme predsedničkog mandata Borisa Tadića obavljao je dužnost savetnika i generalnog sekretara predsednika Srbije.

    Kao advokat, Cvijan je zastupao i osobe iz sveta kriminala poput Sretena Jocića poznatijeg kao Joca Amsterdam, bio je branilac i Ivana Pavlovića Ikera, optuženog za šverc kokaina.


    Posto se ispostavilo da je vest tacna, mozda ovo skloniti sa Pukovnika


    _____


    Uprava napolje!

    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Летећи Полип Tue Mar 16, 2021 7:09 pm

    WTF godine za ovu vlast.


    Na prvu loptu, ovo mi deluje kao da nam predsedniku neko baš jenkuje lanac. Neša, Zapad?


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Tue Mar 16, 2021 7:09 pm

    Jel to neko (van Tabloida i tvitera) ozbiljno izneo tvrdnju da se Cvijan udavio? Vidim da se na tviteru već tretira kao činjenica.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40222
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by паће Tue Mar 16, 2021 7:11 pm

    Летећи Полип wrote:WTF godine za ovu vlast.


    Na prvu loptu, ovo mi deluje kao da nam predsedniku neko baš jenkuje lanac. Neša, Zapad?

    Pukovnik - Page 8 Samo_v12
    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Летећи Полип Tue Mar 16, 2021 7:13 pm

    Erős Pista wrote:Jel to neko (van Tabloida i tvitera) ozbiljno izneo tvrdnju da se Cvijan udavio? Vidim da se na tviteru već tretira kao činjenica.

    https://rs.n1info.com/vesti/n1-saznaje-uzrok-smrti-vladimira-cvijana-davljenje-u-reci/


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    fikret selimbašić

    Posts : 9617
    Join date : 2020-06-19

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by fikret selimbašić Tue Mar 16, 2021 7:14 pm

    паће wrote:
    Летећи Полип wrote:WTF godine za ovu vlast.


    Na prvu loptu, ovo mi deluje kao da nam predsedniku neko baš jenkuje lanac. Neša, Zapad?

    Pukovnik - Page 8 Samo_v12
    Pukovnik - Page 8 3579118792


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Tue Mar 16, 2021 7:14 pm

    Tnx! Sad i meni iskoci.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Guest Tue Mar 16, 2021 7:16 pm

    jel vama Fićfirić na ignore listi? Pukovnik - Page 8 3579118792
    ficfiric

    Posts : 34317
    Join date : 2012-02-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by ficfiric Tue Mar 16, 2021 7:17 pm

    Izvor N1 iz Tužilaštva, koji je želeo da ostane anoniman, kaže da nije reč o sumnjivoj, odnosno nasilnoj smrti. Međutim, do sada niko nije saopštio zvaničan uzrok smrti.

    Kakvo moze biti ako nije sumnjivo i nasilno. Ne verujem da se kupao 5. januara, osim ako nije vezbao za plivanje za casni krst.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Tue Mar 16, 2021 7:18 pm

    Ajao, tek sad vidim. Nije na ignoru, nego sam nepazljiv.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Erős Pista Tue Mar 16, 2021 7:20 pm

    ficfiric wrote:
    Izvor N1 iz Tužilaštva, koji je želeo da ostane anoniman, kaže da nije reč o sumnjivoj, odnosno nasilnoj smrti. Međutim, do sada niko nije saopštio zvaničan uzrok smrti.

    Kakvo moze biti ako nije sumnjivo i nasilno. Ne verujem da se kupao 5. januara, osim ako nije vezbao za plivanje za casni krst.


    +1

    Menjam kafansku spekuciju. Ubijen je 1/1. A rezimski tabloidi su xateceni, sto znaci da izvor nije vlast. Jenkovanje(tm)


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Pukovnik - Page 8 Empty Re: Pukovnik

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 12:04 pm