Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Mediji u Srbiji

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Zuper Thu Mar 08, 2018 12:19 am

    Mediji u Srbiji - Page 8 DXtMfK-WsAMG7aJ.jpg.a0457568815865388626461672069ab8
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Zuper Thu Mar 08, 2018 12:22 am

    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by ficfiric Fri Mar 09, 2018 12:48 pm



    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Nino Quincampoix Mon Mar 12, 2018 7:51 pm

    Mediji u Srbiji - Page 8 DYGQ7u4W0AI0uJu

    Sinhronicitet!
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Mon Mar 12, 2018 8:49 pm




    U pitanju je firma Privredni savetnik informacione tehnologije, a navodi se da je on dobio otkaz u četvrtak, nakon čega je došao u bivšu firmu i počeo da puca.


    http://www.psit.rs/
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Filipenko Mon Mar 12, 2018 8:53 pm

    Ima i bolje.

    https://poslovi.infostud.com/posao/Razvojni-saradnik-Software-Developer/Privredni-savetnik-informacione-tehnologiije/200098



    Šta mi nudimo:


    Dinamičan posao
    Prijateljsko okruženje
    Timski rad
    Rad na savremenim tehnologijama (ORM, WPF, MVVM, XAML)



    Mediji u Srbiji - Page 8 2952840586
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Mon Mar 12, 2018 9:03 pm

    Treba naoružati software developere.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by ficfiric Mon Mar 12, 2018 9:12 pm

    Pre par nedelja imao sam u komsiluku jedno prsnuce zbog posla. Tek sam skoro cuo celu pricu, mislio sam da su narkotici u pitanju.

    Lika je zajebavao gazda u firmi. Da je doslo do novina, za komsiju bi pisali da je "tih i povucen" a ustvari  on cuti zato sto ne sme da odgovara. Neki drug mu je rekao da ce ga sigurno ubaciti u firmu u kojoj radi pa je komsija dao otkaz u tadasnjoj firmi. Dok je trajao otkazni rok, gazda i njegov sin su se jos gore ponasali prema njemu, ponizavali su ga, itd. Par dana pred istek otkaznog roka, onaj drug je rekao da ce morati da saceka sa prelaskom dvadesetak dana posto je gazda u Italiji... To je verovatno bio okidac.

    Kazu da je par dana bio nekako ubrzan i da je stalno brbljao. Nakon toga je presao u agresivniju fazu gde je terao ukucane da citaju novi zavet, palio crno-bele slike, citao bukvar itd. Napravio je i neko sranje na ulici, gde je valjda dobio batine od nekog coveka, murija ga hvatala i na kraju je skemban u ludaru - dijagnoza Akutna psihoza. Drugi komsija, neuropsihijatar, kaze da ce biti sve ok za nekoliko nedelja, terapija daje rezultat.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Sun Mar 25, 2018 5:44 pm

    https://twitter.com/bbcnasrpskom



    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Filipenko Sun Mar 25, 2018 8:25 pm

    Hoće li Jankovića ili Đilasa proglašavati agentima Kremlja?
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Thu Apr 05, 2018 6:37 pm

    http://www.glassumadije.rs/slucaj-kragujevac/
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by ficfiric Fri Apr 06, 2018 10:38 am

    Glasanje SMS-om jos nije izaslo iz mode?

    Mediji u Srbiji - Page 8 DZ8-3z3WsAAzLgU


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Fri Apr 06, 2018 9:27 pm

    proticu srbija ne pripada nijednoj civilizaciji Mediji u Srbiji - Page 8 1399639816 

    Mediji u Srbiji - Page 8 DaH2uCTVwAAGyBz
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Filipenko Fri Apr 06, 2018 9:35 pm

    Sramno je da se i dalje daje prostor jednom batićevcu.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Erős Pista Tue Apr 17, 2018 8:47 pm

    Gargantua wrote:  
    KKR i recept za smirivanje medija: Pokušaj da se taktika sa Blicom primeni na TV N1?

    PIŠE: Vukašin Obradović | 12. feb 2018.
    IZVOR: Cenzolovka

    Kakve veze sa programom TV N1 može da ima tajnoviti sastanak visokog zvaničnika kompanije KKR sa premijerkom Anom Brnabić i Suzanom Vasiljević, savetnicom predsednika Aleksandra Vučića?

    Ovih dana u Srbiji je boravio jedan visoki zvaničnik – a nije Dejvid CIA Petreus – multinacionalne kompanije Kohlberg Kravis Roberts & Co, kod nas i u svetu poznatije kao KKR. Preciznije, dotični radi u KKR Global Institute (KGI), ali to i nije od neke presudne važnosti za nas u Srbiji gde se KKR uglavnom poistovećuje sa kablovskim operaterom SBB, ali još i više sa Televizijom N1.

    Nekako u drugom planu je činjenica da je reč o investicionom fondu čiji se obrt meri milijardama dolara i koji planira, očigledno, mnogo ozbiljnije poslovne investicije od kupovine kablovskog operatera i finansiranja jedne ugledne televizijske kuće, jedine u ovom trenutku koja, bar što se tiče elektronskih medija, ima jasan kritički stav prema aktuelnoj vlasti.

    Vest je, zapravo, da se službenik KGI, daleko od očiju javnosti sastao sa Anom Brnabić, predsednicom Vlade, i Suzanom Vasiljević, savetnicom za medije Aleksandra Vučića, a potom i sa Kajlom Skotom, američkim ambasadorom u Beogradu

    O čemu se razgovaralo, ostaje da se nagađa, kao i o spekulacijama da se vode ozbiljni pregovori između KKR i Adria media grupe Aleksandra Rodića ili da je ova američka kompanija pokušala da preko bugarskog investicionog fondu River Stiks kapital preuzme 85% udela u Telenor banci.

    Uprkos izjavi Ingeborg Ofsthus, generalne direktorke Telenora u Srbiji i predsednice Upravnog odbora Telenor banke, da je „strateško partnerstvo sa fondom River Stiks kapital važan korak u razvijanju poslovanja Telenor banke“, NBS nije odobrila akviziciju jer, navodno, potencijalni investitor ne ispunjava potrebne uslove koje propisuju naši pozitivno-pravni propisi.

    Nije saopšteno o kakvoj se tačno povredi propisa ili neispunjenosti uslova radi, ali je prvi čovek River Stiks kapitala Elvin Guri, bugarski biznismen albanskog porekla, odbacio tvrdnje o povezanosti Bugara i KKR.

    Kako je to izgledalo u Blicu

    No, da se vratimo tajnovitim razgovorima u Beogradu. O čemu su hipotetički mogle da razgovaraju premijerka i Vasiljevićeva sa predstavnikom KGI (KKR)?

    Za odgovor bismo morali da se vratimo u ne tako daleku prošlost.

    Nakon preuzimanja vlasti SNS od demokrata, prisetićete se, prvi čovek Blica je još uvek bio Veselin Simonović, a uređivačka politika bila je najbliža onoj koju sada forsira Jugoslav Ćosić na TV N1. Dakle, bespoštedna kritika Aleksandra Vučića i Srpske napredne stranke.

    To je potrajalo nekoliko meseci, a uporedo su se odvijale dve sinhronizovane akcije: direktna Vučićeva kritika Blica, tabloidna haranga protiv Simonovića, plus TV Pink (takozvani gold paket), sa jedne, i poslovni pritisak oglašivača, sa druge strane.

    Vlasnici Ringier Axel Springer su najpre javno podržali Veselina, zatim neko vreme ćutali, a potom, kad su uvideli da je vrag odneo šalu, odnosno da Blic počinje da pravi gubitke, seli u avion i doputovali u Beograd.

    S kim su razgovarali, sada i nije važno, ali deal je postignut. U Blic stiže Svetomir Marjanović, sada savetnik potpredsednice Vlade Srbije Zorane Mihajlović, preuzima praktično kormilo uz tri pravila:

    a) nema direktnih napada na Vučića, ostali su „slobodne mete“,

    b) ne dovodi se u pitanje politika prema Kosovu,

    c) podrška evropskom putu Srbije, šta god to značilo.

    Memorandum o razumevanju je obuhvatao i da Veselin Simović, uz adekvatnu apanažu, dobije u redakciji zvanje „počasnog konzula Nikaragve“.

    Zauzvrat, Blicu se vraćaju oglašivači, čitaj pare, pre svega preko (para)državnih firmi i same države.

    I tako je Blic postao, kako cinici kažu – Bljuc, ali su i u centrali i Jelena Drakulić, koja postaje ključna figura investicije Ringier Axel Sringera u Beogradu, bili više nego zadovoljni.

    Luksemburška iskušenja Jugoslava Ćosića

    Ova digresija je važna zbog toga što se, sva je prilika, u ovom trenutku događa nešto slično i sa TV N1. Zapravo, scenario za ovakav ili bar sličan rasplet bio je već pripremljen prošlog leta.

    Predigra, mislim na „gold paket“, bila je već u punom zamahu, tako da je na sastanak Borda, održanog u Luksemburgu, Jugoslav Ćosić otišao kao prvi čovek N1, ali bilo je sasvim neizvesno da li će se s tim zvanjem i vratiti u Beograd.



    Već mu je bila pripremljena i zamena, osoba poznata u novinarskim krugovima kao specijalista za eutanaziju previše radikalnih TV postaja.

    Šta se dešavalo u Luksemburgu znaju samo učesnici, ali zdravorazumskim zaključivanjem moglo bi se doći do stava da je još bilo rano za ovakav ustupak Aleksandru Vučiću.

    Šta to praktično znači?

    Međunarodne izdavačke korporacije, počevši od WAC-a, RAS-a do KKR-a, imaju samo jedan parametar uspešnosti uređivačke politike – dobit.

    Ako to znači dogovor sa državom ili vlašću, onda će biti postignut i takav deal, bez ikakve griže savesti.

    KKR je vrlo ozbiljan i bogat investicioni fond koji je već izdvojio određena sredstva za plasman u Srbiju. Licitira se raznim milionima i bilionima, ali to je za nas medijske poslenike i konzumente manje važno.

    Ono što nas, međutim, i te kako interesuje jeste da li ćemo uskoro gledati drugačiju, umiveniju N1?

    Plašim se da na odgovor nećemo dugo čekati.


    http://rs.n1info.com/a380479/Biznis/Vucic-se-sastao-sa-KKR.html


    Mediji u Srbiji - Page 8 Stizu_Dolari


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Filipenko Tue Apr 17, 2018 11:21 pm

    Investicionom fondu najvažnije koliko mu para zarađuje preduzeće pod njegovom kontrolom?  Mediji u Srbiji - Page 8 1969023670




    Ja sam u šoku. Ljudi su ovde stvarno očekivali nešto drugo od kapitalizma.
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Wed Apr 18, 2018 9:37 am

    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Wed Apr 18, 2018 10:27 am

    22:20 sa licnog
    22:32 sa zvanicnog ( 12 min mislila sta da napise)

    Mediji u Srbiji - Page 8 3579118792 Mediji u Srbiji - Page 8 3274312807 Mediji u Srbiji - Page 8 4135669698
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Wed Apr 18, 2018 10:31 am

    imam davnašnju teoriju da su ljudi najzreliji i u najvećoj meri odrasli - na kraju adolescencije, kada se trude da emuliraju ideal zrele, odrasle osobe, i kada još uvek imaju volje za učenjem o svetu oko sebe.
    nakon toga stvari idu postepeno nizbrdo sve do zrelog doba (40+) kada se ljudi, slomljeni životnim iskustvom i sopstvenom lenjošću koja im ne dozvoljava da se povremeno pogledaju u ogledalu, vrate na komunikacionu dinamiku iz osnovne škole i ostanu takvi do kraja života.
    паће

    Posts : 40213
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by паће Wed Apr 18, 2018 11:32 am

    Vasilij wrote:imam davnašnju teoriju da su ljudi najzreliji i u najvećoj meri odrasli - na kraju adolescencije, kada se trude da emuliraju ideal zrele, odrasle osobe, i kada još uvek imaju volje za učenjem o svetu oko sebe.
    nakon toga stvari idu postepeno nizbrdo sve do zrelog doba (40+) kada se ljudi, slomljeni životnim iskustvom i sopstvenom lenjošću koja im ne dozvoljava da se povremeno pogledaju u ogledalu, vrate na komunikacionu dinamiku iz osnovne škole i ostanu takvi do kraja života.

    Имао бих допуну... да стварно има доста таквих, који се ту негде упну да изгледају одрасло, па често и поверују да им је успело и онда канда не би да кваре оцену па се ни не јављају за било шта, него ухвате колотечину, сузе видике, гледају своја посла и све скупа мисле да су постигли шта је требало, чему даљи труд.

    А има, надам се, и оних којима је јасно колико ту фолирања одраслости има и колико још ту има да се учи, па се не куробецају много него се труде и гурају то узбрдо.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Filipenko Wed Apr 18, 2018 11:38 am

    Znači hoćeš da kažeš da ja imam još 4-5 godina fore da počnem da se ponašam kao odrastao čovek, da bi nakon toga postalo svejedno? Pa što bih se onda cimao uopšte?













    Mediji u Srbiji - Page 8 2952840586
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Mon Apr 23, 2018 6:32 pm

    Sud naložio NIN-u da vrati bivšu urednicu u tom listu na radno mesto, u skladu sa njenim kvalifikacijama
    Antonela Riha: Postojali politički razlozi za otkaz

    Pre tri godine prvi put u 80 godina, NIN je ostao bez urednika političke rubrike, rubrike koja otvara novine, kao najvažnija u političkom nedeljniku, ističe novinarka Antonela Riha, koja je prošle nedelje dobila prvostepenu presudu protiv Nedeljnih informativnih novina u njenu korist.

    Piše: U. Miletić 23. aprila 2018. 15.00

    NIN je tužila pre tri godine, kada je dobila otkaz sa mesta urednice političke rubrike, uz obrazloženje da je odlukom poslodavca utvrđeno da je prestala potreba za tim radnim mestom.

    – Do otkaza je došlo iznenada. U jednom danu pozvali su me direktorka magazina Jelena Milošević i glavni i odgovorni urednik Milan Ćulibrk, i otpustili, potpuno neočekivano, kaže Riha u intervju za Danas. NJoj tom prilikom nije dato posebno obrazloženje tog postupka, osim što joj je urednik Ćulibrk rekao da je ocenjivao rad novinara i da je ona dobila najnižu ocenu. Pošto je shvatila da je kako kaže odluka nepravedna i nerazumna, Riha se obratila YUCOM-u i uz njihovu pomoć podigla tužbu protiv NIN-a.

    – Bilo mi je neverovatno što se na treću godišnjicu od otkaza, neobično „poklopilo“ da saznam da sam dobila presudu, gde jasno piše da je odluka nezakonita, uz obrazloženje gde je sve prekršen zakon. Bitno mi je da sam dokazala nepravdu, pa tako ovu presudu doživljavam kao svoju malu pobedu. Naravno, oni imaju pravo da se žale, ali ja očekujem da pravosnažna presuda bude takođe u moju korist, jer na osnovu obrazloženja, potpuno jasno se vidi kako je kršen zakon, naglašava novinarka.

    U presudi stoji da sud nalaže da se poništi rešenje o otkazu i da se NIN obavezuje da je vrati na radno mesto u skladu sa njenim kvalifikacijama. Novinarka kaže da se NIN branio time što im je u odluci saopšteno da mora nekoga da otpusti zbog reorganizacije iz ekonomskih razloga, međutim Riha kaže da ekonomski razlozi „ne stoje“ jer su posle par meseci od njenog otkaza zapošljavani drugi.

    – U presudi se konstatuje da su svi članovi redakcije, novinari, svedočili u moju korist, bez ikakve instrukcije. Istakli su da niko nije znao da će to da se desi, kaže novinarka i naglašava da kada nekome na funkciji urednika dajete otkaz, taj neko mora da napravi strašnu grešku, mora da povredi radnu disciplinu.

    – To se u mom slučaju, za dve i po godine dok sam radila u NIN-u, nikada nije desilo. Bukvalno je osporeno sve što piše u ovom rešenju o otkazu. Kada ste nezadovoljni urednikom, vi ga smenite, to je očekivano, nas dvoje imamo potpuno različite poglede na novinarstvo. Ali kada dajete otkaz uredniku političke rubrike, onda tu mora da postoje politički razlozi. Naime, jedna od tadašnjih primedbi glavnog i odgovornog urednika NIN-a bila je, kako kaže Riha, da u rubrici ima previše Vučića, koji je tada bio premijer.

    – Logično je da ćete vi kao novinar da se bavite potezima i odlukama Vlade, jer oni su ti koji nose odgovornost i donose odluke. NIN je uvek bio kritičan i sada je kritičan. Novinari mogu i da pohvale naravno, kada vlast uradi nešto dobro, ali normalno je da nama fokus bude usmeren ka problemima, i mi smo tada pisali o tim problemima. Ta redakcija i moje kolege su ljudi od integriteta i odlični novinari, a ako je namera bila da se od njih napravi nešto drugo, ta namera je, što se pokazalo i u ovom vremenu, bila potpuno pogrešna jer su NIN kvalitetne i dobre novine, kaže Riha.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Filipenko Mon Apr 23, 2018 7:00 pm

    Opa, ne prijaju joj reformski arsini po zapadnoj meri kada se primenjuju na nju?  Mediji u Srbiji - Page 8 2952840586
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Sat Apr 28, 2018 5:39 pm

    Umro Zoran Majdin.
    Anonymous
    Guest

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Guest Sun Apr 29, 2018 11:34 am

    niko ne ja sme(m) da vas bije(m)

    Druga odluka tužilaštva: Novinari nisu maltretirani na inauguraciji
    april 28, 2018
    Piše: Milica Vojinović

    Prvo osnovno tužilaštvo u Beogradu odbacilo je juče krivičnu prijavu novinarke „Danasa“ protiv muškaraca koji su je nasilno izbacili sa inauguracije predsednika Aleksandra Vučića prošle godine. Ovo je drugi put da Prvo osnovno tužilaštvo donese ovakvu odluku – Više tužilaštvo u Beogradu je nakon prve odluke naložilo da se slučaj ponovo pokrene.

    Odluku da se odbaci krivična prijava novinarke „Danasa“ Lidije Vlatner donela je tužiteljka Aleksandra Đenadić. U saopštenju Prvog osnovnog tužilaštva navodi se da nema dokaza da su trojica muškaraca počinili krivično delo ugrožavanje sigurnosti, niti „bilo koje drugo krivično delo za koje se goni po službenoj dužnosti“.

    „Naime, iz svih izvedenih dokaza ne proizilazi osnov sumnje da je bilo ko od osumnjičenih na bilo koji način ugrozio sigurnost oštećene pretnjama da će napasti na njen život ili telo“, navode iz tužilaštva.

    Podsetimo, javnosti su ubrzo nakon inauguracije predsednika bile dostupne fotografije na kojima se vidi kako mišićavi muškarci nasilno izvode ljude sa skupa, među kojima i novinarku „Danasa“, kao i da je jedan od nasilnika zgrabio za vrat mladog foto-reportera.

    „Nekoliko sekundi sam se sa njim rvala i onda je drugi muškarac koji je savladavao demonstranta prišao i razdvojio nas, uhvatio me i gurao sa tog mesta. Drugi čovek je vukao demonstranta, i odvukli su nas do Pionirskog parka. Iza nas je bio policajac u civilu koji je sve to video“, opisala je za „Danas“ novinarka Vlatner ovaj događaj ubrzo nakon inauguracije.

    Nedugo nakon događaja na inauguraciji vladajuća Srpska napredna stranka izdala je saopštenje u kome je navela da su muškarci na fotografijama bili redari stranke koji su pokušavali da spreče provakacije i nemire.

    Slučaj je ipak došao do tužilaštva pošto su novinari podneli krivične prijave protiv nasilnika.

    Nakon pet meseci vođenja postupka, tužilaštvo je u novembru prošle godine, međutim, odbacilo krivične prijave. Saopštenje tužilaštva nije se mnogo razlikovalo od saopštenja SNS-a – u njemu je pisalo da je tužilaštvo procenilo da su „isprovocirani ljudi“ novinare „izveli iz mase“ da bi sprečili nasilje i tuču.

    Slučaj se, međutim, krajem decembra prošle godine ponovo našao na dnevnom redu Prvog osnovnog tužilaštva. Nakon žalbe novinarke Valtner Više tužilaštvo poništilo je prethodnu odluku i naložilo da se postupak ponovo pokrene po krivičnoj prijavi novinarke „Danasa“.

    Više od četiri meseca trajao je ponovljeni postupak koji je vodila tužiteljka Đenadić. Tužilaštvo je saslušalo novinarku Valtner i trojicu muškaraca protiv kojih je ona podnela krivičnu prijavu da bi ovu prijavu ponovo odbacilo.

    KRIK je ranije otkrio i da je među nasilnicima na inauguraciji bio Borko Aranitović, deo ekipe ubijenog narko-dilera i vođe huligana Aleksandra Stankovića zvanog Sale Mutavi. Krivična prijava protiv osobe sa inicijalima Aranitovića odbačena je još prvom odlukom tužilaštva.

    https://www.krik.rs/druga-odluka-tuzilastva-novinari-nisu-maltretirani-na-inauguraciji/

    Mediji u Srbiji - Page 8 Empty Re: Mediji u Srbiji

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 5:44 am