Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Anonymous
    Guest

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Guest Fri May 24, 2019 7:24 pm

    Porodično blago
    Ranjeni orao
    Greh njene majke
    Moj rođak sa sela
    Ravna gora
    Bela lađa
    Santa Marija...
    Uslovna sloboda
    Gorki plodovi
    Sgabsč

    Čak i onakvi "Srećni ljudi" su "Žica" za večinu RTS serija snimljenih poslije. Ne pričam napamet, sem Porodičnog blaga i Bele lađe, sve sa ovog spiska sam uredno odgledao, neke i reprizno. Vidio sam više od pola PB i BL epizoda


    Last edited by fikret selimbašić on Fri May 24, 2019 7:25 pm; edited 1 time in total
    Erős Pista

    Posts : 81364
    Join date : 2012-06-10

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Erős Pista Fri May 24, 2019 7:25 pm

    Jer zivot trazi bolje ljude...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40023
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by паће Fri May 24, 2019 7:29 pm

    ...па ако их нађе, нашао их је. Ако не, онда јебига.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Летећи Полип

    Posts : 11088
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Летећи Полип Fri May 24, 2019 7:39 pm

    Iskreno, pre bih gledao Bolji Život, i po pedeseti put, nego Senke mog oca će promeniti sve.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81364
    Join date : 2012-06-10

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Erős Pista Fri May 24, 2019 7:43 pm

    Ma naravno. Ja sam BZ gledao bar tr puta u kompletu. Uvek me zabavi.

    Kakv lakoca i prirodnost dijaloga u poredjenju sa svim potonjim serijama u kojima likovi nisu stanju ni da govore kso normalna ljudska bica.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Guest Fri May 24, 2019 7:51 pm

    Meni je scenografija u SLJ istorijski fragment, naročito hoteli, kancelarije, fakultet..
    Erős Pista

    Posts : 81364
    Join date : 2012-06-10

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Erős Pista Fri May 24, 2019 7:53 pm

    Da, da RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 1143415371


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by ficfiric Fri May 24, 2019 8:03 pm

    Doduse, u skolama se ipak nije ucilo sa kalendara vojvodjanske banke, kao u slj


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by ficfiric Fri May 24, 2019 8:31 pm

    hehe, cak i uglu drze logo RTS B1 iz 1993


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Guest Fri May 24, 2019 8:31 pm

    Meni je i to sa kalendarom za historiju povijesti RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 4101625831

    Dodajem i Vojnu akademiju na odgledane.

    Počelo, slika kao na šabačkoj tv RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 4101625831  Crnogoorac student šikanira kolegu lokalca, iza njega plakat Medi Pharm '93.


    Gledaću ipak utakmicu. Niko na burundiju ne gleda SP za mlade?
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by ficfiric Fri May 24, 2019 8:38 pm

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Rts10

    Trebali su da bace mozaik na levi logo, da bude skroz u fazonu devedesetih


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18310
    Join date : 2014-12-12

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by beatakeshi Fri May 24, 2019 8:46 pm

    Ovo emituju sa Pavićevih VHS-ova.
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by ficfiric Fri May 24, 2019 8:48 pm

    I to ne prvi put



    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Guest Fri May 24, 2019 11:18 pm

    William Murderface wrote:Ma naravno. Ja sam BZ gledao bar tr puta u kompletu. Uvek me zabavi.

    Kakv lakoca i prirodnost dijaloga u poredjenju sa svim potonjim serijama u kojima likovi nisu stanju ni da govore kso normalna ljudska bica.

    to što je bolji život bolji od naknadno snimljenih sranja ne umanjuje količinu sranja koju u sebi nosi

    ja ne razumem jebote gledaš bolji život i još napišeš javno da to radiš
    Erős Pista

    Posts : 81364
    Join date : 2012-06-10

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Erős Pista Fri May 24, 2019 11:24 pm

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 1505862411


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by ficfiric Fri May 24, 2019 11:33 pm

    Ja gledao danas. tacnije, tandrkao mi je yt u backgroundu dok sam sljakao. Bjela udomio rukometasicu kod Mime


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Guest Fri May 24, 2019 11:38 pm

    bjela

    to kad izgovorim samospaliću se

    bjela

    jebote, nije ni čudo što su vas oterali oni seljaci sa pppa
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by kondo Fri May 24, 2019 11:45 pm

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 3579118792

    najjača kletva


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by ficfiric Sat May 25, 2019 11:04 pm

    Mr. Moonlight wrote:ja ne razumem jebote gledaš bolji život i još napišeš javno da to radiš

    MrMe, vidi ove komentare



    LujViton
    Ima jos jedan lik, onaj koji Rambo udara u prepone u Ilicevu kafanu, a pojavljuje se posle u jos jednoj ulozi

    Ljave84
    ovaj sa broja 11 se pojavljuje u još jednoj ulozi, kada na "ranč prokletih" donese rješenje o rušenju, ne znam tačno koja je epizoda!
    A u epizodi kada Aranđel prodaje markice, lik kojeg uhapse zajedno sa njim, što je prodavao devize, taj isti lik se posle pojavljuje kao dežurni u policiji kada Aranđela privedu zbog napada bušilicom na Ostojića i onog malog policajca, takođe ne znam koji je broj tih epizoda! Pozdrav

    pross1982
    4:25 zena u autobusu pojavljuje se kod dekana medicinskog fakulteta kad donosi reshenje o docenturi....seca se neko??

    Sandy Mom
    +pross1982 To je tacno.

    Lazar Nikolić
    Golubovićev šef u 1. i 2. posle bude konobar u lokalu koji je Malina Vojvodić kupila RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 1241126653

    nikola.komatovic
    Neke nisu neophodno duple uloge: npr. ovaj što dolazi po Simu može biti i matičar, i sl.

    Sandy Mom
    +DustBGD89 Dragan Micalovic glumi policajca u parku i zapisnicara u policiji, sto je prikazano u prvom delu. Obe uloge takodje mogu biti isti covek.

    Krajiška stranka
    Većina gledalaca nije primetila da su isti glumci u više likova pojavljuju u Seriji.

    djshinyd
    Fali ti i onaj sto prvo glumi paligoricevog vozaca a posle glumi istrazitelja kad scepan prijavi pljacku RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 1143415371

    Aleksandar Lukic
    Ovakve legendarne serije se vise ne snimaju nazalost. Ovaj na 3:50 verovatno ide na posao autobusom , onaa
    j student sto dobacuje ribi mozda radi kao fizikalac preko omladinske 😀

    SolidSnake
    Glumac koji glumi drugu verziju Rokija (Bogdan Kuzmanović) se takođe pored uloge policajca pojavljuje u jednoj od prvih epizoda kao kandidat na konkursu za čuvara kockarnice gde je konkurisao Aranđel (scena kada preti da će da ih bije štanglom). RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 1399639816 Evo Bogdana u toj sceni: http://postimg.org/image/7y5k9y89f/. Takođe i ta dvojica poslodavaca se pojavljuju u drugim ulogama. http://postimg.org/image/or7xs38oh/ Ovaj deblji sa bradom se pojavljuje i kao taksista koji vozi Smiljku sa bolesnim Simom kod veterinara. http://postimg.org/image/m95qzrnln/ A ovaj drugi desno glumi i inspektora koji privede Arandjela zbog pendrečenja onog narkosa u kockarnici što mu je uvalio prašak u džep. http://postimg.org/image/mht08tei9/ RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 1143415371

    Velimir Ivanović
    @Thanatos Studio http://prntscr.com/6rt4cu Ovaj tip pored Despotovica se pojavljuje u 4 epizodi kao Gonzales, u 50 epizodi se http://prntscr.com/6rt6ev prikazuje kao policijac koji privodi Carlija. Takodje se http://prntscr.com/6rt7ym pojavljuje u 51. epizodi kada Sljivic cinkari kod islednika.

    Nemanja Gajic
    Има објашњења и логике за поједине:
    2:28
    Сељак човек, тешко живи, па је одрадио ''тезгу'' као човек на улазу на отварању елитног ресторана ''Кобра'';
    3:45
    Лик који ради на гардероби једноставно се вози ГСП-ом. Све регуларно;
    5:12
    Ристић, касније Петрић - ГРЕШКА, реално! RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 1241126653
    8:16
    Студент који тезгари, тј ради свашта како би плаћао школарину;
    9:15
    Епизода 38 и 67 - Декан факса се вози ГСП-ом, што има смисла, односно не мора да буде дупла улога. А што се тиче улоге из Епизоде 11, заједно са друге две, то је свакако ГРЕШКА;

    Душан Милијић
    Службеница у банци, кад Ђина покушава да подигне 10000 дин., касније се појављује као радница у Малинином бутику, кад конте купује бунду. Мислим да је то глумица Елизабета Поповић, остварила је касније добру али непримећену улогу у Павловићевом филму "Држава мртвих".


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Guest Mon Jun 10, 2019 10:00 pm

    Večeras ovo prvi put gledam.



    Bolje od Černobila, bez šale, bar ova prva polovina.

    Filipenko, od 25:31 pa naredna tri minuta RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 2304934895
    boomer crook

    Posts : 36799
    Join date : 2014-10-27

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by boomer crook Mon Jun 10, 2019 11:15 pm

    daleko je interesantnije od cernobila svakako


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Guest Tue Jun 11, 2019 10:29 am

    Nakon cijele odgledane, vaistinu jeste.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4310
    Join date : 2016-09-29

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by nalog sa ženinog laptopa Tue Jun 18, 2019 9:41 pm

    na rts3 ide emisija o (valkda) milevi marić, izvesni profesor abramović briljira, idiotluci i budalaštine na lopate


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by ficfiric Tue Jun 18, 2019 10:25 pm

    Opis lici na Velimira, samo me znunjuje rec "izvesni".


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Guest Tue Jun 18, 2019 10:34 pm

    kuku wrote:na rts3 ide emisija o (valkda) milevi marić, izvesni profesor abramović briljira, idiotluci i budalaštine na lopate
    Je l' ima ružičasti šal oko vrata, satenski, kao da je hteo da se besi o salonskodorćolski strop, ali ga je miris sveže ispečenih princes krapfni namamio da odloži besanje, bešenje, kačenje? On je inače stručnjak za Teslu i kvantnu fiziku.

    RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže - Page 37 Empty Re: RTS - vaše pravo da znate sve što dečko kaže

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 3:20 pm