Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Zlo dana

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Notxor Tue Mar 01, 2022 10:19 pm

    Luka je deo škaljarskog klana koji je u ratu sa kavačkim kao što svi znamo i ne samo to. 
    Bojovići su u ratu sa Šaranovićima koji ih toliko mrze da su ubili Lukinog brata Nikolu koji kako kažu nije plivao tim vodama.
    Pošto su izbegavali da ubijaju ženske članove porodica, ono što me zanima je da li je Kapetan Dragan ženidbom postao muški član porodice Bojović i ko će ga pre ubiti, Šaranovići ili Kavčani?
    Takođe, pošto je Aleksandar Vučić počasni Kavčanin preko Sline i Hrke da li to otvara još neki beef?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8054
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Daï Djakman Faré Wed Mar 02, 2022 7:43 pm

    Erős Pista wrote:Slusaju istu muziku.
    Zlo dana - Page 20 1233199462


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by boomer crook Wed Mar 02, 2022 9:34 pm

    imam ja jednu njenu grafiku - "ceca udovica".


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by boomer crook Wed Mar 02, 2022 9:37 pm

    ali malo mi je zao. ona je bila jedna simpa, muskobanjasta, jako nezrela devojcica, pomalo sine katice lik. mogu misliti kako je ta familija potpuno poludela.

    inace su andjelku klasu su svi zajebavali kao klasu za domacice kad ono zivot pise krimi romane. ono grba kod chadde vasica kao vodi filozofske rasprave o tome da li je ubistvo umetnicko delo a za to vreme samo radi masina za cevape u benidormu.

    bila nedavno andjelkina izlozba "prizori iz spanije" - sve neka pastorala, nista sexy beast, nista costa del crime. ono bizarnije ne moze biti. imam negde katalog.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Notxor Fri Mar 11, 2022 5:30 pm

    "Mogu da vam pričam o tome kako se osvajaju velika naseljena mesta... " Veselin Šljivančanin

    General - major u penziji, Mitar Kovač smatra da se ovde ne radi o osvajanju Kijeva od strane Rusije, već o oslobađanju.

    Sve to i mnogo gore u jebenom Kuriru.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by beatakeshi Fri Mar 11, 2022 6:34 pm

    Oslobađanje do temelja, tzv. temeljno oslobađanje.
    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Fri Mar 11, 2022 6:43 pm

    Nakon čega ipak izgubiš rat iako imaš izrazitu premoć u naoružanju i brojnom stanju, četvrt miliona tvojih sunarodnika bude trajno proterano a ti završiš u zatvoru. Ajde ispričaj Šljivo kako se to radi, mada se čini da Putin ume da zasere i bez tebe.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Mar 11, 2022 7:13 pm

    On moze eventualno da prica o tome kako se ruse velika naseljena mesta
    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Fri Apr 08, 2022 2:28 pm

    Hattori pravo u metu

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Erős Pista Fri Apr 08, 2022 2:28 pm

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Janko Suvar Wed Apr 13, 2022 4:50 pm

    Uncle Baby Billy

    Posts : 3143
    Join date : 2021-09-13

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Uncle Baby Billy Wed Apr 13, 2022 4:56 pm

    au jbt


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by ficfiric Wed Apr 13, 2022 5:09 pm

    Ima i drugacijih komentara


    Silja
    Od reci do reci sve tacno, bravo PUF

    Saša Grujić
    Koji ste vi doktori :-)

    shaq2516
    Tablice su super fazon, jer gde žive cigani - najviše Beč zatim Berlin i Pariz. Samo glavne gradove zauzimaju tamo je najbolja socijala izgleda 🙂


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Wed Apr 13, 2022 5:11 pm

    Sigurno su i oni iROnIčNi kao njihov drugar Marko Vidojković
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by ficfiric Wed Apr 13, 2022 5:15 pm

    Pise na kraju Zlo dana - Page 20 1844795956

    Zlo dana - Page 20 Puf10


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by ficfiric Wed Apr 13, 2022 5:15 pm

    Evo i celog spota



    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Janko Suvar Wed Apr 13, 2022 5:27 pm

    Edzi su ko Kventin Tarantino s tom recju, svaka čast
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Janko Suvar Wed Apr 13, 2022 5:32 pm

    kakav sljam jebem ti lebac, iznervirao sam se tu sad bezveze, a nacelno me vucicpederizam raduje kao pojava.
    Anonymous
    Guest

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Guest Wed Apr 13, 2022 5:33 pm

    Fascinira me odnos (malo)građana prema Romima. Uvek je u centru tog odnosa ona lakanovska krađa uživanja: Romi ne moraju da idu na posao, oblače se kako hoće, galame na ulici, podignu udžericu u parku a ja stambeno situirani belac to ne smem, po ceo dan muziciraju, kradu a da ih niko ne goni zbog toga. Praktično jedan tajni vrt zadovoljstva u koji samo Romi imaju pristup. E sad jako je zanimljivo to što je i glasanje za SNS postalo deo tog paketa. Malograđanin premišlja kome če dati svoj cenjeni glas, histeriše na tviteru, razočarava se i ponovo oduševljava, trpi kompromise, a i sam ih pravi, a Romi, rrrrk, u stroj pa na glasačko mesto a posle dobiju gajbu piva i pečeno jagnje i nema šta da razmišljaju, lako je tako.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Erős Pista Wed Apr 13, 2022 5:39 pm

    Bas tako, to je ta logika. Lako njima, boli ih kurac, njima je glas jeftin.

    Posle ljudima smeta kanselovanje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by ficfiric Sun Apr 17, 2022 9:28 pm

    Pokret ujedinjenih fantoma
    2 h ·
    Dragi naši prijatelji,
    kao prvo hteli bismo da se zahvalimo svima vama koji ste nam bili podrška ovih dana, a vas je veliki broj.Takođe želeli bismo i da se izvinimo svima onima koji su se pronašli,uvredili zbog našeg poslednjeg spota.
    Ko nas zna taj ne može ni da pomisli da smo imali neku lošu nameru.
    Problem kupovine glasova koji smo opisali u spotu je gurnut u drugi plan jer izgleda nikom nije bitno da se bavi i spreči da se takve stvari ponavljaju u našem društvu.
    Spot sa yutube nam je skinut.Naša borba posle ovoga će biti još žešća i nikada nećemo odustati od našeg načina aktivizma koji se ogleda da stvari nazovemo pravim imenom.
    Ljudima se takav način našeg delovanja očigledno sviđa i ta podrška je nama još dodatni motiv da se izborimo za promenu ovog nakaradnog sistema.
    I za kraj još jednom se izvinjavamo svima onima čija smo osećanja povredili jer nam to nije bila namera.
    Puf


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Erős Pista Sun Apr 17, 2022 9:35 pm

    Izvinjavamo se sto ste se uvredili.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Erős Pista Mon Apr 18, 2022 12:38 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Erős Pista Wed Apr 20, 2022 7:39 am

    Erős Pista wrote:


    Pogledajte komentare ispod videa. Doslovno ono sto je napisao Bili, pa tako 200 puta.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Solus_Rex

    Posts : 3503
    Join date : 2018-07-03

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Solus_Rex Thu Jun 02, 2022 11:51 pm

    Odlučio sam da prekinem vlasatito samoizgnanstvo sa foruma izazvano ukrajinskom krizom, sada već izmoren jednom moralnom dilemom koja mi ne da mira predhodnih dana. U nastavku jedan epic rant...

    Prethodni vikend proveo sam u roditeljskom dom, iz razloga što je keva naručila komplet kofera na rasprodaji pa se zabrinula da će joj dostva ostaviti pošiljku u sandučetu na NIS-ovoj stanici koje onda ona ne bi umela da preuzme. Kako ona nije bila u zemlji, ja sam u subotu sa njenim novcem čekao isporuku ceo dan koja nije ni stigla. Naveče krenem do MAXI-ja u naselju koji je bio pred zatvaranjem, kažem radnicama da nema problema i preusmeravam se na market u tržnom centru koja je 20 min dalje. Negde oko 21:15 na pustom trotoaru ispred sebe ugledam lika sa plavim kačketom kako mi prilazi i pomišljam da je pripit pa krećem da ga zaobilazim. Lik najednom udara svom težinom tela u mene, hvata se da ne padne i sav srdačnog lica gledjući me netremice pita: "Pičko jedna pa ti mene ne prepoznaješ??? ". Mene inače svi preopzanaju, od ljudi sa kojima sam jednom išao na vojnu regrutaciju u Niš (KaD sE OnAj vaTeRpoliSta IzOneSvEšĆivAo!!! haha, grok-grok) do lika koji je bio šegrt majstoru koji mi je pre deset godina krečio stan; i da ne bi otvarao pretres odmah pitam čoveka kojom se  mi to prilikom  poznajemo. On se tu prvo žacene da bi onda  minjevito sa obe šake ušao u džepove od mog prsluka (koji su duboki) pa pošto ništa nije izvadio, krene temeljno da me pretresa po prednjim i zadnjim džepovima pantalona. Žešći mindfuck, pitam ga šta se jebeno događа?! Naravno, on me tu uhvati me za kragnu i sa karakterom jarosnog nasilnika krene da zapoveda da mu izvadim sve iz džepova. Kako ja novac i dokumenta držim u rancu na leđima, meni proleti misao šta se sve tu nalazi: kevin novac, novac za servis računara, novac za kardio trening, novac za komunalije, medicinska dokumntaciji, sve moguće kartice, neki crni fond za recimo kad mi ukradu novac. I kažem sebi - sad je još sve na mestu, kad bude krenuo da te hvata za torbu, spremi se za fajt, što se srećom nije dogodilo. U jednom navratu se on hvatao za njegovu torbicu kao da je hteo da iz nje izvadi sredstvo prinude da bi istom rukom zamahnuo da me udari  što sam ja iskoristio da ga blokiram i fijuknem niz ulicu do marketa. 

    WTF no. 1  Dotrčavam do obezbeđenje ispred objekta i lepo ih molim da pozovu policiju zbog razbojništva u pokušaju na šta mi ovi odgovaraju kurcoboljom da se to desilo izvan objekta pa bi trebalo da "ja uzmeme telefon i sam rešim svoje probleme." Zlo dana - Page 20 2729202060

    WTF no. 2 Ulazim u market i pitam ih da pozovu šeficu, pričam joj šta se dogodilo na šta ona odgovara zalečenom kurcoboljom da oni redovno imaju krađe, narkomane, prestupnike i da stalno zovu policiju ali više ne mogu pa najviše što bi ona mogla je da me uputi na br telefona za takve slučajeve. Lepuškasta radnica mesare sa upadljivim kosovarskim naglаskom me pita: "KaKo nE UMede dA Ga IZnaBucaŠ?!" Zlo dana - Page 20 2729202060 Zlo dana - Page 20 2729202060

    WTF no. 3 Primećujem da mi telefon još stoji u džepu od prsluka, pozivam stanicu sa broja. 15 min je trebalo službenim licima da stignu jer je izvesno da su službena lica prebegla iz spaghetti westerna, mlađi lice je za dve glave više od starijeg po službi sa lažnim zubima koji na moj iskaz reaguje blagom nevericom: "Svašata, baš čudno, to tako nismo imali". Sat i deset minuta je trajalo davanje iskaza, prvo za spomenar službenih beleški ovog nižeg, onda za šefa smene, na kraju za kucanu službenu prijavu. Kako se dežurni tužlaca te večeri nije javljao na telefon, šef smene je bio prinuđen da spikerfonom alamira jedinice na terenu. Iz susedene kancelarije slušao sam viku rečenice "PIČKO JEDNA PA TI MENE NE PREPOZNAJEŠ?!" najamnje deset puta. Pitam u šali ovog mlađeg da li to ljudi više polude tokom nedelje ili vikendom, odgovara da nema kod njih pravila ali od "ovih" prijava za kućno nasilje "izgiboše najviše". Zlo dana - Page 20 2729202060 Zlo dana - Page 20 2729202060 Zlo dana - Page 20 2729202060

    Nastavak u sledećem postu...

    Zlo dana - Page 20 Empty Re: Zlo dana

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 6:58 pm