Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Poll

    Novi/a premijer/ka će biti:

    [ 3 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Bar_left19%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Bar_right [19%] 
    [ 5 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Bar_left31%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Bar_right [31%] 
    [ 1 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Bar_left6%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Bar_right [6%] 
    [ 2 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Bar_left13%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Bar_right [13%] 
    [ 5 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Bar_left31%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Bar_right [31%] 

    Total Votes: 16
    Poll closed
    паће

    Posts : 40195
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by паће Thu Jun 15, 2017 9:18 pm

    Ма он је хтео да јој да по дршку, док није чуо како је оријентисана.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Thu Jun 15, 2017 9:22 pm

    Možda i neće da glasa, znaš kako oni imaju tu foru, kao ono kad Đuka nije glasao za ne znam šta ono beše. Taj neki pluralizam.

    Naravno, nebitno je, imaće dovoljno glasova svejedno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Thu Jun 15, 2017 9:23 pm

    A da, setih se, Đuka nije glasao za Jankovićev izveštaj (ali SNS, osim njega, jeste).


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Zuper Thu Jun 15, 2017 9:34 pm

    Ma kakvo glasanje. Neka odustane od kopova po EPS-u. Doduse, to ce malo teze jer i Brnbaba ima svoje pipke po EPS-u.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Filipenko Thu Jun 15, 2017 9:55 pm

    Palma se razočarao jer je taman mislio da Anu uda za Ivanču  Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 3826186726
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by kondo Thu Jun 15, 2017 10:18 pm

    Matija Medenica was Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 ZUYdrV5YAmSfeeling determined.
    3 hrs · 

    Ovih dana Irska i Srbija, dve zemlje sa relativno izraženom ulogom desnog hrišćanstva u društvenom životu, dobili su po prvi put gej/lez premijera/ku.
    Prve reakcije na koje nalećem su ponos i strah. Između killary-style oduševljavanja civila činjenicom da po prvi put imamo premijerku (pa još gej, eto dakle ima nade!) i pretnje od toga da će vezivanje jedne LGBT osobe za ovakav režim ići na ruku homofobnoj desnici.
    I Varadkar i Brnabić dolaze s političke desnice i stajaće na čelu daljeg sprovođenja neoliberalnih reformi i politike "štednje", kako u Irskoj tako i u Srbiji.
    Jul je svetski mesec ponosa. Obeležavanje godišnjice Stounvolske pobune, u kojoj su LGBT ljudi, mahom predvođeni transicama, danima pružali masovni otpor policijskom maltretmanu, ponižavanjima i hapšenjima. Stounvol je pokazao da kada se pokažu zubi ništa nije nemoguće. To je prošle nedelje, kontra svim prognozama, pokazao i Korbin. Solidarnost i borbenost donose rezultate.
    Tako postavljeno, sada će možda biti još lakše da iznosimo i sva pitanja -- od brutalizacije žena režimom "štednje", do neprocesuiranja napada na trans* osobe -- i našu viziju sveta, nego do sada. Imamo neposrednog adresata, čiju desničarsku politiku i cinizam tek treba obelodaniti. Ako taj zadatak na sebe uzmu antikapitalistička levica i LGBT ljudi, nema razloga za strah -- a razloga za ponos biće samo još više.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Thu Jun 15, 2017 10:34 pm

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 N8ypf0Wg_bigger Istok Pavlović‏Verified account @istok




    Aleksandar Vučić je genije.
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by ficfiric Thu Jun 15, 2017 10:42 pm

    Dzabe, na lokalu mu nece dati glas

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Istok10


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Thu Jun 15, 2017 10:50 pm

    AstroG‏ @Astr0G




    značaj nove premijerke, slikovito prikazan u površini naslovne strane koju je dobila od informera.
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 DCY35zLXYAEVsQs


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Zuper Thu Jun 15, 2017 11:13 pm

    Znacaj nece biti veliki za javnost.
    Ona je dobila mnogo mesta u navodno pro-zapadnim medijima tipa blic. Informer nije mesto za nju.
    Realno, ona je postavljena na to mesto jer je lezbejka i Vucic smatra da mu to omogucava nastavak vlasti jer radi na mnogo nivoa.
    Unutrasnja poltiika: snazno utice na pro-zapadnu biracku masu. To se vec vidi po komentarima. Na desnoj strani jedino ko bi mogao da ga napadne su dveri ali onda puca moguci opozicioni blok. Sto Vucic pokusava sa ovim postavljenjem.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Thu Jun 15, 2017 11:19 pm

    Naravno da nije postavljena na to mesto jer je lezbejka, pobogu. Boli ga kurac za par "pozitivnih" naslova u stranoj štampi. Ne škode, ali teško da je to presudilo. Mnogo je prostije od toga, i ima veze sa njenim stranim kontaktima, kao i sa činjenicom da će, kao i Udovički pre nje, pristati da bude dežurni negativac koji će da otpušta i sprovodi osteriti za sve pare, jer nema nikakvu političku odgovornost.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Thu Jun 15, 2017 11:21 pm

    ama nema stranku, ne moze da iskoristi ono sto je valjda vaznija pozicija da stvori opoziciju.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Thu Jun 15, 2017 11:23 pm

    I to, naravno, ali to ide u paketu sa "apolitičnošću". Kao i brojnim slučajevima koje smo već videli, Lazar (31), Kori, Vujović, Sertić, pa i Radule, s tim što ga je ovaj ipak zajebao pa otiš'o u opoziciju, ali Anči Brnana sasvim sigurno neće.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Zuper Thu Jun 15, 2017 11:30 pm

    Ne kazem da nema uticaja i to ali ima i ovo sto sam napisao.
    Razbijanje moguceg opozicionog bloka. On je ovim potezom nabacio zicer dverima koji oni ne mogu da iskoriste ako hoce zajednicki nastup u Beogradu.
    Vucic bi zeleo da u tom bloku nema nikakve naznake navodne desnice, lako ce on sa "drugosrbijancima" koji ne vole lezbejku premijera dok se on siri na sve meridijane. Atomizacija opozicije.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Thu Jun 15, 2017 11:34 pm

    Znao sam, sve se vrti oko Dveri.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Zuper Thu Jun 15, 2017 11:48 pm

    Vrti se oko razbijanja moguceg udruzivanja opozicije.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Thu Jun 15, 2017 11:52 pm

    Nije mi jasno kako Brnabićkino imenovanje za premijerku doprinosi razbijanju opozicije, a čini mi se da nije ni tebi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Zuper Fri Jun 16, 2017 12:02 am

    Naravno da ti nije jasno iako je napisano.
    Samo je u ovoj konverazciji je drugi problem: ucitavanje i navodno ideolosko cistunstvo. Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 2304934895
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Fri Jun 16, 2017 12:07 am

    Pročitao sam šta si napisao, ali zaista ne razumem. Probaj da mi objasniš ko detetu iz trećeg razreda osnovne.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 1:37 pm

    cekam da se oglasi portparol sase jankovica o premijerki, njeni stavovi su da su normalne sklonosti samo zena - muskarac.
    паће

    Posts : 40195
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by паће Fri Jun 16, 2017 1:38 pm

    Човек је мерило свих ствари, и она је тај човек?


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by plachkica Fri Jun 16, 2017 1:54 pm

    Бошко Обрадовић‏ [ltr]@BoskoObradovic[/ltr]

    Follow
    [size]

    More[/size]
    Сада само остаје да Ана Брнабић комплетира Владу Србије са правим људима и да министри постану Чеда, Беба, Чанак, Соња Бисерко, Јелена Милић
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 3:17 pm

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 DCcFgSuWAAAm8Bt




    nije stvarno smesno.
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 3:28 pm

    Imenovanje Brnabićke će odvesti antivučićevski deo javnosti u tako žestoku altrajh retoriku da će prema njoj ova vlast delovati gotovo simpatično u javnom nastupu. Ovo je zapravo perfect storm za ideološku radikalizaciju.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Ointagru Unartan Fri Jun 16, 2017 3:32 pm

    zastitnik gotama wrote:Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 DCcFgSuWAAAm8Bt




    nije stvarno smesno.

    Fejk. Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 2304934895


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 4 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 6:32 am