Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Poll

    Novi/a premijer/ka će biti:

    [ 3 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Bar_left19%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Bar_right [19%] 
    [ 5 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Bar_left31%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Bar_right [31%] 
    [ 1 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Bar_left6%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Bar_right [6%] 
    [ 2 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Bar_left13%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Bar_right [13%] 
    [ 5 ]
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Bar_left31%Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Bar_right [31%] 

    Total Votes: 16
    Poll closed
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 3:37 pm

    Radagast wrote:
    zastitnik gotama wrote:Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 DCcFgSuWAAAm8Bt




    nije stvarno smesno.

    Fejk. Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 2304934895
    ironija ili...?

    nije fejk, to je početak saopštenja čiji je ostatak u istom tonu


    https://www.facebook.com/norwegianembassyinserbia/?fref=ts
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8093
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Daï Djakman Faré Fri Jun 16, 2017 3:39 pm

    jel se to oglasila progresivna norveska ambasada sto nam zadnje 3 godine obnavlja crkve po kosovu i stara se o duhovnom opstanku srpskog naroda ? Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Heart


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 3:45 pm

    kaze se "fake news, sad!"


    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 1143415371
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Ointagru Unartan Fri Jun 16, 2017 3:46 pm

    Photino Bird wrote:
    ironija ili...?

    nije fejk, to je početak saopštenja čiji je ostatak u istom tonu

    Nije ironija, zajebo se. Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 1233199462  Bilo mi cudno i nediplomatski sto sami sebe zovu naprednim, pa sam mislio da je fejk.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 3:52 pm

    ja sve sto metim na forum, tripput proverim kao Vil MekAvoj, tolko postivam instituciju foruma.
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 3:53 pm

    zastitnik gotama wrote:ja sve sto metim na forum, tripput proverim kao Vil MekAvoj, tolko postivam instituciju foruma.

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Like-20clipart-like-clip-art-284_234
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8093
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Daï Djakman Faré Fri Jun 16, 2017 3:56 pm

    Radagast wrote:
    Photino Bird wrote:
    ironija ili...?

    nije fejk, to je početak saopštenja čiji je ostatak u istom tonu

    Nije ironija, zajebo se. Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 1233199462  Bilo mi cudno i nediplomatski sto sami sebe zovu naprednim, pa sam mislio da je fejk.
    zadnji put je nor ambasada u srbiji podrzala neko socially progressive issue negde 2012, pre da je kekistanska koalicija liberala i demohriscana preuzela vlast u NO


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Veletin Fri Jun 16, 2017 3:57 pm

    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Fri Jun 16, 2017 4:49 pm

    Photino Bird wrote:Imenovanje Brnabićke će odvesti antivučićevski deo javnosti u tako žestoku altrajh retoriku da će prema njoj ova vlast delovati gotovo simpatično u javnom nastupu. Ovo je zapravo perfect storm za ideološku radikalizaciju.


    E, a pazi, kad ja to zapravo ne očekujem. Mislim da će tu vatru paliti samo Vučićevi desničari, s vremena na vreme, da daju šansu Vučiću da brani Brnabić od "govora mržnje". Ne mislim da će iko u opoziciji, uključujući tu i Dveri, ozbiljnije igrati na tu gej kartu. Prosto ne donosi puno, samo će izgledati kao krelci koji napadaju ženu koja "samo radi svoj posao".


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by plachkica Fri Jun 16, 2017 4:53 pm

    zastitnik gotama wrote:ja sve sto metim na forum, tripput proverim kao Vil MekAvoj, tolko postivam instituciju foruma.


    Skoro sam odgledala The newsroom, i ti si mi bio prva asocijacija.
    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 1143415371
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by plachkica Fri Jun 16, 2017 5:05 pm

    Одбијамо да будемо политички коректни када је судбина наших породица и наше отаџбине у питању. Србија је добила геј премијера и тако се неславно сврстала у шачицу других држава које су то себи дозволиле.
    За нас у Дверима то значи да Србија не само да је „толерантна“, већ да предњачи у „толеранцији“ и поштовању „права сексуалних мањина“. Из тог разлога, Двери ће од сада одбијати сваки покушај ЛГБТ активиста да имплементирају „посебна“ права за припаднике те популације, борићемо се свим силама против измена и допуна закона које би та „права“ обезбедиле и озакониле, против одржавање параде „поноса“ (нема више потребе за указивањем на дискриминацију ЛГБТ особа, зар не?), против сексуализације наше деце у основним и средњим школама и наметања ЛГБТ идеологије, против тзв. родне идеологије и против одузимања фундаменталних људских права породицама у Србији. Свакога ко буде инсистирао на увођењу ове идеологије сматраћемо непријатељем породица у Србији и према њима ћемо се тако и односити.
    https://dveri.rs/clanci/nemanja-zaric-izbor-novog-premijera-dalja-okupacija-srbije
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Fri Jun 16, 2017 5:08 pm

    A, eto, precenio sam ih, što mi se retko dešava Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 1143415371


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Fri Jun 16, 2017 5:12 pm

    Свакога ко буде инсистирао на увођењу ове идеологије сматраћемо непријатељем породица у Србији и према њима ћемо се тако и односити.


    Hehe, jadni mali fašovi.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11129
    Join date : 2015-05-16

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by No Country Fri Jun 16, 2017 5:14 pm

    plachkica wrote:За нас у Дверима то значи да Србија не само да је „толерантна“, већ да предњачи у „толеранцији“ и поштовању „права сексуалних мањина“. 
    Добро, ове магаричине цинично спинују, али сам сентимент "види, ипак нисмо баш толики примитивци" је ипак нешто шири... где се пригодно заборавља да је за дотичну премијерку гласао укупно један човек.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Fri Jun 16, 2017 5:17 pm

    Da, to je ključno. Nije došla na vlast izborima, kao kandidat vladajuće stranke (pa ni posredno, kroz skupštinu), nego je oktroisana.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Fri Jun 16, 2017 5:19 pm

    ALi zapravo je super da se fašovi sad izlete sa svojom retorikom, da nikome ne padne na pamet da ih pipne ni štapom od 2 metra kad dođe do eventualnog ujedinjavanja opozicije. Žao mi samo za Zupera.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by plachkica Fri Jun 16, 2017 5:20 pm

    Nije Vučić lud, Rusi mu podvaljuju preko DJV-a!

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 B6BBDQV

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 3137070404 Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 3137070404 Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 3137070404
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Fri Jun 16, 2017 5:22 pm

    Znao sam, Rusi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 5:40 pm

    William Murderface wrote:
    Photino Bird wrote:Imenovanje Brnabićke će odvesti antivučićevski deo javnosti u tako žestoku altrajh retoriku da će prema njoj ova vlast delovati gotovo simpatično u javnom nastupu. Ovo je zapravo perfect storm za ideološku radikalizaciju.


    E, a pazi, kad ja to zapravo ne očekujem. Mislim da će tu vatru paliti samo Vučićevi desničari, s vremena na vreme, da daju šansu Vučiću da brani Brnabić od "govora mržnje". Ne mislim da će iko u opoziciji, uključujući tu i Dveri, ozbiljnije igrati na tu gej kartu. Prosto ne donosi puno, samo će izgledati kao krelci koji napadaju ženu koja "samo radi svoj posao".

    E ali nisam mislio toliko na organizovane politicke subjekte koliko na narod na drustvenim mrezama kome je ovo najsnaznija moguca potvrda da Srbijom vlada okupatorski gej lobi itd. Pricam o vecinskom sentimentu koji ce isplivati kada se jednom otarasimo ove vlasti i protiv koga ce biti jako tesko boriti se. Ja zapravo ocekujem da nas posle ove epohe doceka jedno 5-10 godina poljskog ili madjarskog modela vladavine, dabome bez poljskog ekonomskog cuda.
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 5:41 pm

    plachkica wrote:Одбијамо да будемо политички коректни када је судбина наших породица и наше отаџбине у питању. Србија је добила геј премијера и тако се неславно сврстала у шачицу других држава које су то себи дозволиле.
    За нас у Дверима то значи да Србија не само да је „толерантна“, већ да предњачи у „толеранцији“ и поштовању „права сексуалних мањина“. Из тог разлога, Двери ће од сада одбијати сваки покушај ЛГБТ активиста да имплементирају „посебна“ права за припаднике те популације, борићемо се свим силама против измена и допуна закона које би та „права“ обезбедиле и озакониле, против одржавање параде „поноса“ (нема више потребе за указивањем на дискриминацију ЛГБТ особа, зар не?), против сексуализације наше деце у основним и средњим школама и наметања ЛГБТ идеологије, против тзв. родне идеологије и против одузимања фундаменталних људских права породицама у Србији. Свакога ко буде инсистирао на увођењу ове идеологије сматраћемо непријатељем породица у Србији и према њима ћемо се тако и односити.
    https://dveri.rs/clanci/nemanja-zaric-izbor-novog-premijera-dalja-okupacija-srbije

    E sa tim ljudima se Jankovic grli.
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 5:45 pm

    William Murderface wrote:Znao sam, Rusi.

    jbt postajemo amerika Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 1949538119
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 5:57 pm

    Gargantua wrote:
    William Murderface wrote:Znao sam, Rusi.

    jbt postajemo amerika Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 1949538119


    jbg kad smo vec ko napredne skandinavske zemlje, idemo dalje jace bolje
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 6:03 pm

    ali koliko je ovo meni zanimljivo jbt. koliko je to zanimljiv, nesvakidašnji životni tok. dokle je došla klaberka sa Karaburme koju su poslali u Ameriku da malo iskulira od nekih stvari. od Soulfooda i Buhe do brutalnog kolonijalnog izvršioca osteriti radova.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Erős Pista Fri Jun 16, 2017 6:14 pm

    Meni ona izgleda ko streberka od rodjenja, ali ti si sigurno bolje obavesten.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Guest Fri Jun 16, 2017 6:23 pm

    Koja crna štreberka, imala je vrlo vrlo buran varoški život tokom gimnazije i siguran sam da joj je jedan naš forumaš u mnogo navrata puštao ploče.

    A taj faks na koji su je poslali je tipična ustanova u koju se ide u okviru onih AYUSA programa studiranja i školovanja u inostranstvu, sasvim prosečan strukovni faksić u velikoj meri okrenut stranim studentima. Posle toga onaj MBA program na University of Hull i to ti je to, dakle vrlo utilitarna biografija okrenuta ulasku u biznis.

    Ko će biti novi/a premijer/ka? - Page 5 Empty Re: Ko će biti novi/a premijer/ka?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 4:19 am