Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beli - hoce li se kandidovati

    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 29, 2017 12:55 am

    DS obucava Jankarine kontrolore.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Kinder Lad Wed Mar 29, 2017 12:55 am

    Jel su prosla ta prijavljivanja za kontrolore?


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 29, 2017 12:56 am

    Mislim da jesu. Raspitaj se.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Nino Quincampoix Wed Mar 29, 2017 1:10 am

    Jeremiću Žika Pauk organizuje kontrolu izbora. Ako mu je 100% lojalan, onda je Jeremić dobro pokriven.

    Bitno je da opozicija ima dogovor oko toga da dele informacije, posebno da jedni drugima učine zapisnike dostupnim.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Filipenko Wed Mar 29, 2017 2:31 am

    Hubert de Montmirail wrote:Jeremiću Žika Pauk organizuje kontrolu izbora. Ako mu je 100% lojalan, onda je Jeremić dobro pokriven.


    Jeremija je juče u intervjuu pričao kako njegov tim pokriva 99% biračkih mesta širom Srbije.
    avatar

    Posts : 18447
    Join date : 2014-12-12

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by beatakeshi Wed Mar 29, 2017 10:58 am

    Kinder Lad wrote:Jel su prosla ta prijavljivanja za kontrolore?
    Obuka za Dorćol bila u subotu (preko DS-a).
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by kondo Wed Mar 29, 2017 11:44 am

    Kinder Lad wrote:Kondo, moraces sam da odlucis. Meni je cak sad pomalo i zao sto ne mogu da glasam za Belog, ali s obzirom na to da niko apsolutno pojma nema gde se ko nalazi sa procentima ne mogu sebi da dopustim da ako bude drugog kruga da sam pogurao Jeremica u njega. So - Jankovic.

    ma to je bilo retoricko pitanje. vec sam rekao da cu da glasam u prvom za jankaru sa jedinim razlogom koji sam mogao racionalno da osmislim - obecao sam nekome a to obecanje ne bih da pogazim. ja nemam nikakve iluzije o SJ i cak sta vise bi pre rekao da je on hilari nego berni, neko za koga glasas kao nesto najmanje lose od svih ponudjenih, a ja bi na US izborima svakako glasao za trampa a ne za nju. u tom smislu beli svakako vise zasluzuje moj glas mada kod njega ne volim nesto sto sam opazio, moguce da gresim, a to je talenat da smanji dozivljaj kada primeti da mu popularnost raste preko granica koje je sebi postavio kao bezbedne. on bi se, kao i svako od nas, zesce sasrao da prodje u 2. krug protiv ovakve kriminalne organizacije kao sto je vucic pred kojim mislim da vec nije svejedno ni ambasadorima ozbiljnih drzava a kamoli ovakvim likovima.

    realno besmislena prica, niti izlazim u drugom krugu (nisam u zemlji), niti ima bilo kakve sanse protiv ove masinerije koja je angazovana, koju sam cini mi se poslednji put video na izborima na kojima je ucestvovao milan panic. mislim da ce margina koju ce ovi navuci na silovanje, kradju i prekradju trenutno bliza 15 nego 10 odsto. znaci realnije je da bude 55% nego ispod 50%.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Kinder Lad Wed Mar 29, 2017 12:17 pm

    Kondo wrote:
    Kinder Lad wrote:Kondo, moraces sam da odlucis. Meni je cak sad pomalo i zao sto ne mogu da glasam za Belog, ali s obzirom na to da niko apsolutno pojma nema gde se ko nalazi sa procentima ne mogu sebi da dopustim da ako bude drugog kruga da sam pogurao Jeremica u njega. So - Jankovic.

    ma to je bilo retoricko pitanje. vec sam rekao da cu da glasam u prvom za jankaru sa jedinim razlogom koji sam mogao racionalno da osmislim - obecao sam nekome a to obecanje ne bih da pogazim. ja nemam nikakve iluzije o SJ i cak sta vise bi pre rekao da je on hilari nego berni, neko za koga glasas kao nesto najmanje lose od svih ponudjenih, a ja bi na US izborima svakako glasao za trampa a ne za nju. u tom smislu beli svakako vise zasluzuje moj glas mada kod njega ne volim nesto sto sam opazio, moguce da gresim, a to je talenat da smanji dozivljaj kada primeti da mu popularnost raste preko granica koje je sebi postavio kao bezbedne. on bi se, kao i svako od nas, zesce sasrao da prodje u 2. krug protiv ovakve kriminalne organizacije kao sto je vucic pred kojim mislim da vec nije svejedno ni ambasadorima ozbiljnih drzava a kamoli ovakvim likovima.

    Ovo si verovatno u pravu. Mislim da bi, in a very unlikely event, da Beli udje u drugi krug bilo fer da mu svako pomogne koliko moze od ljudi koji su do sada neukaljani. Mislim da bi se ufrcio i vise nego bar dvoje troje ljudi sa foruma, jer bi ga sacekale teme koje prosto prevazilaze bilo kog 26togodisnjaka i izlagao bi se opasnosti da izgubi 85-15. A to nikako ne bi smelo da se desi.


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 29, 2017 1:00 pm

    Beli je prazan označitelj. Nije se on sasrao od svoje popularnosti nego od toga što su od njega očekivali da pametno govori u medijima i što se to završilo fijaskom kada su ljudi videli da on nema šta da kaže. Posle male taktičke pauze, projekat Beli se vratio korenima i od njega je napravljen junak stripa, kao što i jeste. 

    Ne znam, meni je i dalje duboko pogrešna ideja da se u ovo vreme uopšte raspravlja da li je bolje da u drugi krug uđe Janković ili frontmen jednog projekta koji je meni negde u rangu sa Liberlandom. Internet memei su kul, ali ne toliko da bih glasao za njih protiv političkog behemota kao što je Vučić. Jbt kao da smo Island pa da možemo sebi da priuštimo zajebavanciju i mladalački svisuistizam u politici. Ne, nisu isto kriminalna, ubilačka banda koja vodi zemlju i Janković, pa izgleda ni ljigavi Jeremić.

    Zvučim kao Teofob  Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 3274312807
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Veletin Wed Mar 29, 2017 1:08 pm

    Demostat: Vučića podržava 56,2% birača, Beli na drugom mestu

    Demostat, istraživačko-izdavački centar u partnerstvu sa listom Danas uradio je istraživanje rejtinga predsedničkih kandidata po kojem kandidat vladajuće koalicije ima podršku od 56,2 odsto glasača.

    Ovo se odnosi na one koji su se izjasnili za koga će glasati, rečeno je na predstavljanju rezultata istraživanja uz dodatak da je oko 18 odsto njih koji se još nisu opredelili.

    U telefonskoj anketi učestvovalo je 1.200 ljudi.  

    Izlaznost je procenjena na 57 odsto.

    Prema rezultatima njihovog istraživanja, na drugom mestu je Luka Maksimović, tj Ljubiša Preletačević Beli sa podrškom od 9,5 procenta.

    Treću poziciju zauzima Vuk Jeremić za koga bi glasalo 9,3 odsto a sledi ga Saša Janković sa podrškom od 8,9 opdsto glasača.

    Vojislava Šešelja, prema Demostatu, podržava 8,8 odsto birača a sve ostale kandidate 7,3 procenta.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Kinder Lad Wed Mar 29, 2017 1:10 pm

    Zaboravi na to istraživanje, slobodno. To su rezultati koje režim priželjkuje 1/1


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 29, 2017 1:14 pm

    Vucic ima najjacu terensku kampanju od uvodjenja visestranacja. Predvidjam mu lagan prolaz u prvom krugu. Beli je restartovao hajp. Jeremic je poznatiji od Jankovica i ima dosta jaku kampanju. Jankoviceva kampanja je mrtva, iako smo se onoliko naslusali da je Tanja Vojtehovski nekakav medijski mag (ako je mag, onda je sposobna Rinsvind iz "Disksveta"). Meni ovo deluje realno jbg.

    Idem duplatim Belog u drugog krugu, bar da se napijem od muke posle.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Wed Mar 29, 2017 1:17 pm

    Nemoj da bacaš pare. Beli ima šanse za drugi krug koliko i Parović. Zapravo nađi granice i juri minus, ako već nisu pale previše. Ja sam odigrao minus na osam posto.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 29, 2017 1:18 pm

    Aj da ne nasedamo na ovakve stvari. Sve deluje realno, jer je rezim sistematski unistio nasu vezu sa realnoscu satirucu bilo kakav nezsvisan izvir ibfirmacija na ovu temu. Za svaki istrazuvsnje moze da se smisli narativ koji ga osmisljava, ali ti ne znaci da je ono tacno.

    Ne citajte istrazivanja i glasajte po savesti. Sta ce biti, bice, ali to sa istrazuvanjima nema nikakve veze


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Daï Djakman Faré Wed Mar 29, 2017 1:19 pm

    Photino Bird wrote:Jbt kao da smo Island pa da možemo sebi da priuštimo zajebavanciju i mladalački svisuistizam u politici. Ne, nisu isto kriminalna, ubilačka banda koja vodi zemlju i Janković, pa izgleda ni ljigavi Jeremić.
    amen


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 29, 2017 1:21 pm

    Ma i da nasednem na ovo, naravno da cu glasati za kandidata za koga mislim da reprezentuje moje interese, makar dobio i pet glasova.
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 29, 2017 1:22 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Veletin Wed Mar 29, 2017 1:23 pm

    We're Doomed !!!

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 2437491858
    avatar

    Posts : 7513
    Join date : 2017-03-14

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by MNE Wed Mar 29, 2017 1:57 pm

    Photino Bird wrote:
    Idem duplatim Belog u drugog krugu, bar da se napijem od muke posle.
    kad smo kod ovoga Beli ima jednu bitnu prednost u odnosu na ostale opozicione kandidate, gomila omladinaca i ne samo omladinaca je pouplacivala po 300-400-500 dinara ono dok je bila kvota 1000 i preko, oni sad u rukama drže virtuelnih 3-4 soma evra a za te pare ima da zapnu dobro na terenu
    avatar

    Posts : 18447
    Join date : 2014-12-12

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by beatakeshi Wed Mar 29, 2017 2:29 pm

    Veletin wrote:
    Demostat: Vučića podržava 56,2% birača, Beli na drugom mestu

    Demostat, istraživačko-izdavački centar u partnerstvu sa listom Danas uradio je istraživanje rejtinga predsedničkih kandidata po kojem kandidat vladajuće koalicije ima podršku od 56,2 odsto glasača.

    Ovo se odnosi na one koji su se izjasnili za koga će glasati, rečeno je na predstavljanju rezultata istraživanja uz dodatak da je oko 18 odsto njih koji se još nisu opredelili.

    U telefonskoj anketi učestvovalo je 1.200 ljudi.  

    Izlaznost je procenjena na 57 odsto.

    Prema rezultatima njihovog istraživanja, na drugom mestu je Luka Maksimović, tj Ljubiša Preletačević Beli sa podrškom od 9,5 procenta.

    Treću poziciju zauzima Vuk Jeremić za koga bi glasalo 9,3 odsto a sledi ga Saša Janković sa podrškom od 8,9 opdsto glasača.

    Vojislava Šešelja, prema Demostatu, podržava 8,8 odsto birača a sve ostale kandidate 7,3 procenta.
    Telefonska anketa Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 1931448533
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Veletin Wed Mar 29, 2017 2:41 pm

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Thumb_srecko-mihailovic

    Члан је Политичког савета Демократске странке од новембра 2016. године.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Kinder Lad Wed Mar 29, 2017 2:50 pm

    Nebitno. Mislim, mozes onda, ako hoces, citati i u drugacijem kljucu. 

    Ali ovo - telefonska anketa - to je to, nema potrebe razmatrati dalje.


    _____
    alt-lib
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Filipenko Wed Mar 29, 2017 2:53 pm

    Veletin wrote:
    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Thumb_srecko-mihailovic

    Члан је Политичког савета Демократске странке од новембра 2016. године.


    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Tumblr_n279ovkdy21s7e5k5o1_500
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Daï Djakman Faré Wed Mar 29, 2017 6:46 pm

    jbt, ako je bilo sta sa retro 1980s tematikom, malo vektorske grafike i ljubicaste game vapourwave, onda ne vidim kako bilo sta od doris bizetic nije vapourwave. hocu reci onda gubimo svaki kriterijum



    a cecin take na vapourwave estetiku je svakako direktniji i bizarniji.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Nino Quincampoix Wed Mar 29, 2017 9:21 pm

    Hoće li Beli imati neki završni miting?

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 32 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 8:33 am