Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Poll

    Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    [ 3 ]
    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Bar_left30%Hoće li biti parlamentarnih izbora? Bar_right [30%] 
    [ 7 ]
    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Bar_left70%Hoće li biti parlamentarnih izbora? Bar_right [70%] 

    Total Votes: 10
    Poll closed
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Erős Pista Fri Feb 24, 2017 12:52 am

    Ajmo blic anketu, sa obrazloženjima.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Veletin Fri Feb 24, 2017 1:01 am

    Неће, јер би посланици, премијер и министри вукли легитимитет из народа, а не из Вучићеве изборне победе, а то је Сајку неприхватљиво.
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by plachkica Fri Feb 24, 2017 1:01 am

    Mislim da neće.
    Čuvaće ih za sledeću godinu, kad treba pogurati Beograd.
    U slučaju da ih raspiše sad, Dačić je u velikom problemu, 
    a i cela koalicija je onda upitna.
    (Mada, kako stvari stoje, pod ovim uslovima, utapanje sps-a u sns 
    bi možda bilo dobro rešenje.)
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Bluberi Fri Feb 24, 2017 1:03 am

    Nema kanpanje za izbore i zakazana je sednica skupštine za 1. mart. Znači, skupština im je potrebna kao orružje, što će reći da ne stoje tako dobro kako nam govore.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Erős Pista Fri Feb 24, 2017 1:07 am

    Ja mislim da hoće, iz jednog prostog razloga - ako (kad?) Vučić postane predsednik, to će biti na narednih pet godina (ako ne budu u međuvremenu menjali Ustav, pa to iskoriste za nove izbore). To onda ostavlja njegove na vetrometini za najkasnije tri godine - oni moraju da idu na izbore bez njega na listiću. Mislim da će iskoristiti priliku da ih obzebedi na još četiri godine i pritom počisti Tomine poslanike, nasporije gazele u opoziciji, a bogami i da Dačiću sabije rogove.

    Indikativno mi je da je Palma tražio parlamentarne izbore. Realno, boli Palmu kurac za parlamentarne izbore, on je to mogao da kaže samo ako mu je Vučić to rekao da kaže.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Filipenko Fri Feb 24, 2017 1:10 am

    Fali odgovor "možda". To je verovatno namerno izostavljeno da ne bih bio u pravu, kao po običaju  Hoće li biti parlamentarnih izbora? 1844795956


    Inače, kad smo već na toj temi, nemački tabloid u današnjem izdanju piše da su u vrhu koalicije okupljene oko SNSa odlučili da ne bude vanrednih parlamentarnih izbora. Što je dokaz da se ništa ne zna, imajući u vidu lažljivu nemačnost i pravilo da izmišljaju i lupetaju za naslovne strane.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Bluberi Fri Feb 24, 2017 1:11 am

    Nema šanse. Da to hoće video bi iz aviona medijsku rafalnu paljbu.
    rumbeando

    Posts : 13384
    Join date : 2016-02-01

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by rumbeando Fri Feb 24, 2017 1:25 am

    William Murderface wrote:Indikativno mi je da je Palma tražio parlamentarne izbore. Realno, boli Palmu kurac za parlamentarne izbore, on je to mogao da kaže samo ako mu je Vučić to rekao da kaže.

    Neće. To je malo talasanje pred objavu odluke da opozicija još nekoliko dana ne bude sigurna.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Erős Pista Fri Feb 24, 2017 1:42 am

    Da sjebava Pavloviću model Hoće li biti parlamentarnih izbora? 1143415371


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by паће Fri Feb 24, 2017 9:13 am

    William Murderface wrote:Da sjebava Pavloviću model Hoće li biti parlamentarnih izbora? 1143415371

    Покушавам да их замислим како свако јутро прекуцавају свеже податке са насловних страна блатоида у свој експертски систем. Па не пролупали...


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Guest Fri Feb 24, 2017 10:28 am

    ja nekako sumnjam da oni procesiraju događaje, pre mi deluje da imaju rigidan model kog se drže šta god se desilo. pa oni misle da ima smisla da se opozicioni kandidati povlače dve nedelje pre izbora, kao da bi jedinstvena opoziciona kandidatura bila ista stvar pre i posle dva meseca kampanje.
    Anonymous
    Guest

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Guest Fri Feb 24, 2017 10:33 am

    Oce, da se pocisti stranka, izbace DSS/Dveri, a bogami mozda i DJB iz skupstine
    Anonymous
    Guest

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Guest Fri Feb 24, 2017 10:41 am

    što se tiče izbora pod Vučićem: when in doubt, biće.

    da dodam: to je drugi DJB strateški cilj a oni su sve bili u pravu do sada Hoće li biti parlamentarnih izbora? 2304934895
    Anonymous
    Guest

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Guest Fri Feb 24, 2017 10:50 am

    zastitnik gotama wrote:Oce, da se pocisti stranka, izbace DSS/Dveri, a bogami mozda i DJB iz skupstine

    A da im uđu Janković i Jeremić sa po 20-40 poslanika? Bolje je da drže ovako "razdvojeno", da ove "stare" grupe imaju neki mali udeo u parlamentu a novi i rastući SJ i VJ budu uglavnom van.
    Anonymous
    Guest

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Guest Fri Feb 24, 2017 1:58 pm

    Jankovic nema man power da napravi sajt sa kalendarom mitinga, a kamoli da napravi ozbiljnu kampanju, osim toga cela privlacnost mu je u tome sto je mutav pristojan dok bi parlamentarna kampanja pustila da iz rupa izadju Kene, Balse i ostali.


    Jeremija cak iako potpuno personalizuje parlamentarne izbore (a zasto to, da imamo dva Vucica? ) je manje opasan od spavaca u SNS...

    jab reko da ce spojiti izbore...
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Erős Pista Fri Feb 24, 2017 2:12 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:što se tiče izbora pod Vučićem: when in doubt, biće.

    da dodam: to je drugi DJB strateški cilj a oni su sve bili u pravu do sada Hoće li biti parlamentarnih izbora? 2304934895

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by kapetanm Fri Feb 24, 2017 2:33 pm

    Hoće naravno, to je ta patologija i stalno sumracno stanje.
    Nista njemu nije bitno ni procenti ni stranka samo kamere mikrofoni i pohvale..
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Erős Pista Fri Feb 24, 2017 8:35 pm

    Богољуб Карић: Потребни су ванредни парламентарни избори да би Србија била као Холандија
    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Pdf_buttonHoće li biti parlamentarnih izbora? PrintButtonHoće li biti parlamentarnih izbora? EmailButton
    петак, 24. фебруар 2017.
     Тајкун близак Вучићу заложио се за ванредне парламентарне изборе
    Покрет снага Србије придружио се странкама које се залажу за истовремене председничке и ванредне парламентарне изборе. Лидер Богољуб Карић објашњава да би на тај начин Србија постала економски снажнија земља и лидер на Балкану.
    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Karic%20s
    Карић сматра да је економски бољитак Србије могућ "једино ако су у парламентарним клупама странке које се не бију да буду слуге страних сила и финансијских моћника". 
    "У парламенту треба да буду партије које су национално опредељење за Србију и њене грађане, које ће од Србије учинити једну снажну државу и лидера Балкана, привлачну земљу као што су Холандија или скандинавске земље", рекао је Карић Тањугу. 

    Он истиче да би ПСС, који је на прошлогодишњим парламентарним изборима наступио на листи СНС, ове године изашао самостално на изборе и додаје да очекује добар резултат и да је странка од његовог повратка у Србију добила велики број нових чланова. 
    Карић наводи да ће коначну реч о ванредним парламентарним изборима дати Александар Вучић, премијер и председнички кандидат, али и лидер, каже Карић, странке која ужива највеће поверење грађана у последњим деценијама. 
    У прилог ванредним парламентарним изборима јуче се изјаснио лидер Јединствене Србије Драган Марковић, наводећи да је разлог за њихово одржавање учвршћивање јединства и стабилности у Србији и да у парламенту не би требало да седе "они који немају легитимитет и не представљају никога". 
    Са могућношћу расписивања ванредних парламентарних избора заједно са председничким већ месецима се спекулише, а премијер Александар Вучић јуче је рекао да ће одлука бити донета до понедељка. 
    Већи део опозиције тражи и њихово расписивање, изузев Покрета Доста је било, који ће став о томе заузети на предстојећој скупштини, као и ЛДП, који сматрају неодговорним тако брзо расписивање ванредних избора.
    (Танјуг)
    Карић већ у име Вучића најавио његову кандидатуру за председника
    Богољуб Карић, коалициони партнер СНС-а, који је недавно ослобођен оптужби за вишемилионске проневере, од како се вратио у Србију прича све што му Вучић нареди.
    Карић је био међу првима који је рекао да Александар Вучић треба да се кандидује за председника, чиме је очигледно спроводио Вучићево наређење. На основу тога се може закључити да је Вучић одлучио да се иде и на ванредне парламентарне изборе, а Карић је поново задужен да међу првима разгласи Вучићев план.
    (НСПМ)

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? 2304934895


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Veletin Fri Feb 24, 2017 9:10 pm

    Ето нове деснице право ниоткуда. Hoće li biti parlamentarnih izbora? 2304934895
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Kinder Lad Fri Feb 24, 2017 9:12 pm

    Jbg, nekom padne da je zadužen za Jankovića, a nekom za Jeremića


    _____
    alt-lib
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Veletin Fri Feb 24, 2017 9:14 pm

    Пећ - Кула - Рожаје, преко Дечана. Hoće li biti parlamentarnih izbora? 1861198401
    Anonymous
    Guest

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Guest Fri Feb 24, 2017 9:19 pm

    biti ce pre bor zagubica preko crnog vrha dna
    Anonymous
    Guest

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Guest Fri Feb 24, 2017 9:29 pm

    Murino - Čakor
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by disident Sat Feb 25, 2017 12:27 pm

    Ja dizem ruke od predvidjanja posle ovoga sa tomom, tj konacnog dokaza da je psiho lud ko sesirdzija i da ne moze tu nista racionalno da se analizira  Hoće li biti parlamentarnih izbora? 298304839


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Guest Sat Feb 25, 2017 12:36 pm

    super je sto se svako malo javjla na forumu debata da li je predsednik vlade normalan Hoće li biti parlamentarnih izbora? 1399639816

    Hoće li biti parlamentarnih izbora? Empty Re: Hoće li biti parlamentarnih izbora?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 6:54 am