Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beli - hoce li se kandidovati

    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Tue Mar 28, 2017 11:57 pm

    zvezda je zivot wrote:znam ali realno beli nije za nas. tebe mene i takve ljude. za njega glasaju seljaci i metalci sto dolaze u grad za novu godinu. Dolo moze da glasa za taj autsajderski fazon, od nas bi bilo licemerno.

    Ej!  Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 3402243210


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7023
    Join date : 2014-11-07

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 28, 2017 11:59 pm

    ne, ja postujem sve kulture i razlicitosti, stvarno.

    ne kazem da je nase bolje, samo da je nase.


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 29, 2017 12:01 am

    Smeta mi stereotipizacija, ako me razumes.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7023
    Join date : 2014-11-07

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by zvezda je zivot Wed Mar 29, 2017 12:03 am

    razumem. izvinjavam se ako sam nekog uvredio.


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 29, 2017 12:04 am

    Prihvata se. Treba hrabrosti da bi se covek izvinio za svoje greske, i ja to stvarno postujem.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Kinder Lad Wed Mar 29, 2017 12:08 am

    Kondo, moraces sam da odlucis. Meni je cak sad pomalo i zao sto ne mogu da glasam za Belog, ali s obzirom na to da niko apsolutno pojma nema gde se ko nalazi sa procentima ne mogu sebi da dopustim da ako bude drugog kruga da sam pogurao Jeremica u njega. So - Jankovic.


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 29, 2017 12:09 am

    pitanje treba drugacije da se postavi, da li cete glasati za belog u drugom krugu, ali tad ce biti gore pljuvan od opozicije nego od radikalske bande.
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 29, 2017 12:11 am

    Naravno da bih glasao za Belog u drugom krugu (mnogo pre nego za Jeremiju) ali sanse da ce se on u istom naci se mere promilima.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7023
    Join date : 2014-11-07

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by zvezda je zivot Wed Mar 29, 2017 12:11 am

    apsolutno. srce kaze beli, ali nije situacija za sentimentalno glasanje. prosto beli nema elektabiliti  niti iskustvo.


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 29, 2017 12:14 am

    zasto ekipa koja je uspela da izgubi od srs ne bi mogla da bude slabije plasirana od belog, narocito kad se pojma nema kako i koliko ce uopste biti kontrolisani izbori. moj neki trip je da bi mogli da pokradu na nacin da ovo govno pobedi u prvom krugu, a beli bude drugi kako bi dodatno unakazili ove patrljke opozicije.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 29, 2017 12:16 am

    koliko uopste opozicija ima kontrolora, i da li su ti ljudi tamo iz ubedjenja da se bore protiv vucica ili ono daj njega znam da mu fali love trenutno, ili komsijsku decu kao svojevremeno kad se islo na pumpe da se peru stakla. to je vrhunski neozbiljno ako tako rade, a ne saljenje belog.
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 29, 2017 12:18 am

    diktotar wrote:zasto ekipa koja je uspela da izgubi od srs ne bi mogla da bude slabije plasirana od belog, narocito kad se pojma nema kako i koliko ce uopste biti kontrolisani izbori. moj neki trip je da bi mogli da pokradu na nacin da ovo govno pobedi u prvom krugu, a beli bude drugi kako bi dodatno unakazili ove patrljke opozicije.


    Eto, super, zasto im ne pomoci u tome.

    Sa SNSom protiv zutih.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 29, 2017 12:20 am

    diktotar wrote:koliko uopste opozicija ima kontrolora, i da li su ti ljudi tamo iz ubedjenja da se bore protiv vucica ili ono daj njega znam da mu fali love trenutno, ili komsijsku decu kao svojevremeno kad se islo na pumpe da se peru stakla. to je vrhunski neozbiljno ako tako rade, a ne saljenje belog.

    Za Jankarinu kampanju ima bas puno ljudi koji su se prijavili da budu kontrolori. DS to nije imao na ranijim izborima.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 29, 2017 12:22 am

    e al ko se prijavio, kako se to biralo i da li su ti ljudi obuceni? kontam da ovi magovi lazi i kriminala mogu da obrlate ocas posla nekog ko nije verziran i spreman na razna sibicarska sranja.
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 29, 2017 12:24 am

    Bice obuke.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Kinder Lad Wed Mar 29, 2017 12:24 am

    William Murderface wrote:
    diktotar wrote:koliko uopste opozicija ima kontrolora, i da li su ti ljudi tamo iz ubedjenja da se bore protiv vucica ili ono daj njega znam da mu fali love trenutno, ili komsijsku decu kao svojevremeno kad se islo na pumpe da se peru stakla. to je vrhunski neozbiljno ako tako rade, a ne saljenje belog.

    Za Jankarinu kampanju ima bas puno ljudi koji su se prijavili da budu kontrolori. DS to nije imao na ranijim izborima.

    To je ono sto ljudi ne razumeju namerno ili slucajno - Jankovic nije DS. Plus "ekipa" moze da sastavlja vladu, ali ne moze "ekipa" da postane predsednik. Jankovic ce imati najozbiljniju kontrolu od svih kad se cela Srbija uzme u obzir i njih ce najteze pokrasti.


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 29, 2017 12:28 am

    mani ti sto ekipica nece uleteti odmah, mozda nisi upoznat sa pripremama nekih, ali ljudi su jednostavno u niskom startu spremni da otimaju pozicije samo ako se ukaze prilika. ja se cak pribojavam i povrataka gmazine canka i smrdljive lsv u igru na tu stranu, a ovi takvi kakvi su sunjavi naravno da bi ih pustili. 

    al na stranu to sad, mislim meni je generalno najsugavija stvar u celim izborima to sto realno nema nikakve kontrole opipljive, nadam se da ce bar biti cvrstog osnova da se zakuva "pokrali su" jer ce besomucno krasti. ja cak planiram da ustanem oko 7 u nedelju sto sam uradio jednom u zivotu, da idem da navatam one sto dovoze busevima da glasaju i siikaju, da ih drkam tamo
    plachkica

    Posts : 16187
    Join date : 2014-11-06

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by plachkica Wed Mar 29, 2017 12:28 am

    Prijateljica se prijavila, mislim preko apela100, da bude kontrolor,
    obuku još nisu imali. Treba li da se zabrinemo ili je to ok? ima vremena?
    Pretpostavljam da je prilično jednostavno obučiti ljude, ali opet..danas je već 29. mart,
    kad će stići sve da obuče?
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Kinder Lad Wed Mar 29, 2017 12:29 am

    diktotar wrote:mani ti sto ekipica nece uleteti odmah, mozda nisi upoznat sa pripremama nekih, ali ljudi su jednostavno u niskom startu spremni da otimaju pozicije samo ako se ukaze prilika. ja se cak pribojavam i povrataka gmazine canka i smrdljive lsv u igru na tu stranu, a ovi takvi kakvi su sunjavi naravno da bi ih pustili. 

    al na stranu to sad, mislim meni je generalno najsugavija stvar u celim izborima to sto realno nema nikakve kontrole opipljive, nadam se da ce bar biti cvrstog osnova da se zakuva "pokrali su" jer ce besomucno krasti. ja cak planiram da ustanem oko 7 u nedelju sto sam uradio jednom u zivotu, da idem da navatam one sto dovoze busevima da glasaju i siikaju, da ih drkam tamo

    cisto sumnjam.


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 29, 2017 12:31 am

    pazi npr u ns, kad na jednog takvog "novog" kontrolora kao plackicina frendica uleti 4-5 uigranih veterana srs sns spo lsv sps, rastavice ih kako hoce, ljudi nemaju razred skole, ali desetine namestanja i mutljavina na glasanju za sobom.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Kinder Lad Wed Mar 29, 2017 12:34 am

    diktotar wrote:pazi npr u ns, kad na jednog takvog "novog" kontrolora kao plackicina frendica uleti 4-5 uigranih veterana srs sns spo lsv sps, rastavice ih kako hoce, ljudi nemaju razred skole, ali desetine namestanja i mutljavina na glasanju za sobom.

    Dobro, ni DS bas ne ucestvuje prvi put na izborima...


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 29, 2017 12:36 am

    ili ono dibidus bolesna varijanta, da je onaj krembil bokan npr ukljucen u kontrolu za jankaru u ns  Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 286371741 msm taj je operativno sproveo na terenu celo ono glasanje za laznu stranku sto je finansirao scepanovic, a u kooperaciji sa lsv-spo.
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Wed Mar 29, 2017 12:40 am

    Dobro, jbg, diktotare, kad ti pricam zasto je bitno da opstanu neke stranke sa iskustvom i nekim terenskim nouhauom, ti si u fazonu - haha, ako im je. A sad, ej cekaj, a kontrolori? Pa nek crkne opozicija, pa nek Beli sam organizuje kontrolore, da vidimo dokle cemo da stignemo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16187
    Join date : 2014-11-06

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by plachkica Wed Mar 29, 2017 12:53 am

    Beli je pre par dana na fb ostavio ovo:

    Ljubiša Preletačević Beli
    24. март у 22:36 · 

    Драги наши,
    Добили смо више информација о томе да су у неким градовима овлашћена лица која су нам се добровољно јављала око контроле на кутијама за изборе, чланови, па чак и функционери у неким другим странкама.
    Управо је недостатак могућности за контролисање таквих појава, разлог зашто нећемо моћи да имамо контролоре у свим градовима.
    Где год смо добили потврду тога, повукли смо овлашћење.
    То сматрамо поквареним покушајем да се доктор Бели спусти испод 80% у првом кругу.
    Неће моћи!
    САМО ЈАКО ! 
    БЕЗ СИКИРАЊА !
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Wed Mar 29, 2017 12:54 am

    pa jel tim jankovic ds ili nije ds. ako nije kao sto kazete, gde su mu kontrolori? i jeremic je kao nesto objavio da je skupio za sva mesta, al kruzi prica da je skupio kao canak potpise otprilike, tj da su se i radikali tu infiltrirali.

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 31 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 06, 2024 4:24 pm