Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beli - hoce li se kandidovati

    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Thu Mar 16, 2017 6:09 pm

    E samo što nisam otišao da ti linkujem post koji je očigledno sa fejsbuka i veoma svež
    rumbeando

    Posts : 13645
    Join date : 2016-02-01

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by rumbeando Thu Mar 16, 2017 6:10 pm

    OK, podmetaču laži da je u pitanju sajt Belog, sad smo stvarno završili.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Thu Mar 16, 2017 6:11 pm

    A zamisli vikali su Milosevicu da se ubije, jbt horor.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Thu Mar 16, 2017 6:11 pm

    Da li pričamo o neograđivanju i pohvaljivanju prikaza nasilja u ekstremno osetljivom momentu od strane predsedničkog kandidata.

    Pričamo.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Thu Mar 16, 2017 6:12 pm

    Pricamo o klonu igrice Fruit Ninja.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Thu Mar 16, 2017 6:13 pm

    Dabogda vas Vučić sve karao doveka.
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by MNE Thu Mar 16, 2017 6:16 pm

    Miki wrote:Nema nikakve enigme. 

    Igrica u kojoj se jebeno seče glava čoveku je pohvaljena od strane čoveka koji ima na desetine hiljada vatrenih fanova od kojih je dovoljno jedan da bude psihopata da se dogodi neko sranje.

    Dal su je oni dodatno i napravili ili pomogli nije više ni bitno.

    Ali, hej, Beli je naš jbt, protiv Vučića.

    bitno je da bi ti dao glas dokazanom psihopati koji ne bi prezao da Srbiju gurne u rat samo da ostane na vlasti
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by No Country Thu Mar 16, 2017 6:22 pm

    plachkica wrote:Mislim da su malo odjebali istoka, pa se on malo ljuti:


    Istok Pavlović‏Verified account 



    [ltr]@istok[/ltr]




     Follow
    [size=1]More
    [/size]
    Čisto da naglasim da nemam nikakve veze sa kampanjom Belog (ni bilo kog političara). Ljudi sve rade sami, ne treba im nikakav "stručnjak".



    Istok Pavlović‏Verified account 

    [ltr]@istok[/ltr]

      21h[size=1]21 hours ago
    More[/size]

    @NikolaTeslaSrb nema potrebe. Njima se sve dešava organski.
    Гле правилне употребе наводника!
    паће

    Posts : 40075
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by паће Thu Mar 16, 2017 6:22 pm

    Miki wrote:Jel prošao dovoljno bar forumski hajp, da može da se potegne tema toga da su na svoj sajt okačili igricu u kojoj se čoveku seče glava.

    Не одсеца му се глава, него се сецка фотка и онда фрца кечап од свежих пиксела на све стране.

    Они који, играјући то, замишљају да стварно одсецају некоме главу, некако и нису баш за ову цивилизацију.

    Играо сам је, ево, скоро два минута, и није ми ни на памет пало да би то неко могао озбиљно да схвати. Осим себе, јеси ли нашао још неког?

    No Country wrote:

    Čisto da naglasim da nemam nikakve veze sa kampanjom Belog (ni bilo kog političara). Ljudi sve rade sami, ne treba im nikakav "stručnjak".

    Гле правилне употребе наводника!

    Чудо невиђено!


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Thu Mar 16, 2017 6:25 pm

    Miki wrote:Dabogda vas Vučić sve karao doveka.

    Ja nisam njegov potencijalni glasač, ti si.
    Aj manje se pali.
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by kapetanm Thu Mar 16, 2017 6:25 pm

    Sta rece pre svih igrica da su svi glasaci tog kandidata?
    No Country

    Posts : 11082
    Join date : 2015-05-16

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by No Country Thu Mar 16, 2017 6:26 pm

    William Murderface wrote:Ma dal stvarno pričamo o ovome.
    Ни ја не верујем, али већ данима. Чак сам морао и да се правдам.

    Ајде сада када се прича углавном издувала - што се се бре оволико примили, ви који сте се примили? Диктотаре и Ноториус, па нећу ваљда за уши да вас извлачим?


    Last edited by No Country on Thu Mar 16, 2017 6:37 pm; edited 1 time in total
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Thu Mar 16, 2017 6:33 pm

    Miki wrote:
    William Murderface wrote:

    Jao, daj jbt, cela fora s igricom je istokovsko budalesanje, ali u igrici se nikome ne "seče glava". Ne znam čemu te gluposti.

    Ajde odjebi malo više sa karakterisanjem stvari kao "glupostima" i levo i desno. 

    Ne znam šta si ti video, možda nešto drugo. Ja sam evo malopre sekao Mirojeve vugle na pola uz šljiske krvi par minuta.
    Ko mu jebe mater
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by kapetanm Thu Mar 16, 2017 6:33 pm

    Bice prilike veceras u 8 na N1.
    NOo efikasan je do sada bio, od 10 dana kampanje 5 je bio u prvom planu.
    Valjda ipak smisljaju neku turneju, ovih par dana su se malo izduvali, ali i drugi su
    zvezda je zivot

    Posts : 7007
    Join date : 2014-11-07

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by zvezda je zivot Thu Mar 16, 2017 6:35 pm

    Miki wrote:Dabogda vas Vučić sve karao doveka.

    zvao ppp da mu vratis post


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81415
    Join date : 2012-06-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Erős Pista Thu Mar 16, 2017 6:35 pm

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Thu Mar 16, 2017 6:36 pm

    ne smisljaju turneje, ne smisljaju ni svoj propagandni materijal, jer ne zele to da rade. skoro sve do sada napravljeno su licni radovi fanova, i to je jedina preporuka onima koje zanima organizacija materijala, dogadjaja i sl.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Miki Thu Mar 16, 2017 6:36 pm

    @gotam

    Nisam sigurno pustio suzu zbog Miroja, najgnusnije pojave za neko vreme Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 1143415371 Ja sam jbt čitao onaj prigovor pažljivo minut dva dok nisam bio potpuno uveren da nije probeli srpdnja, jer je toliko razvalio sa perfidnošču uvoda na fejsbuku.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Notorious Thu Mar 16, 2017 7:10 pm

    No Country wrote:
    William Murderface wrote:Ma dal stvarno pričamo o ovome.
    Ни ја не верујем, али већ данима. Чак сам морао и да се правдам.

    Ајде сада када се прича углавном издувала - што се се бре оволико примили, ви који сте се примили? Диктотаре и Ноториус, па нећу ваљда за уши да вас извлачим?
    Ne bih ti to preporučila, umem ponekad da prekoračim nužnu odbranu Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 1233199462
    Beli mi je od početka vrlo zanimljiv kao fenomen, tim pre što ne delim oduševljenje njegovih pristalica. Već sam ti rekla da je žmurenje legitiman, ali ne i konstruktivan izbor u okolnostima u kojima nezanemarljiv broj ljudi podržava koncept Beli. Zanima me osnovni pokretački mehanizam iza kolorita. Znam ljude kojima se performans ne dopada, a podržavaju aktera iako smatraju da on nije racionalan izbor. 
    Ako sam ostala nedorečena, pitaj.
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Thu Mar 16, 2017 7:19 pm

    no kantri, mislim da su postojece politicke strukture ugasile svaku nadu da se mladji mogu politicki angazovati, a da to ne bude standardna partokratska uhleb sema. cast izuzecima i dan danas, ali oni svoje politicko angazovanje zavrsavaju obicno vrlo brzo, kad vide u kakvu su masinu upali. ako ce ovo mladje pokrenuti da se angazuju u politici (ne na nacin kako to danas rade sns sendvicari i recitatori djindjicu iz ds omladine), treba podrzati.
    ficfiric

    Posts : 34110
    Join date : 2012-02-10

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by ficfiric Thu Mar 16, 2017 7:25 pm

    Photino Bird wrote:Desavace se to da ce mu kandidatura proci i da ce za nedelju dana #samojako biti vrlo ofucana i potpuno razjebana fraza, meme koji se potrosio. Sta drugo moze da se desi sa kandidatom koji je od sebe napravio internet zajebanciju za tri danа i dozvolio da Kurir siluje njegov koncept do onolike mere?

    Ako vrlo brzo ne uradi nesto radikalno novo, ova prica je gotova.

    Izbori su za dve i po nedelje, nece ga ljudi zaboraviti dotle. Dovoljno je da izbaci koji klip sa nekim suludim obecanjima. Malo je vremena da bi dosadio.


    Inace, setih se kako je Vesna Pesic prosle godine tvitovala kako je opoziciji potreban neko ko ce davati duplo ludja obecanja od Vucica. Kad Vucic obeca 100 milijardi, taj neko da obeca 200 i da ga tako obesmisljava.


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by plachkica Thu Mar 16, 2017 7:26 pm

    Neko im je napravio spot:

    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Notorious Thu Mar 16, 2017 7:28 pm

    Na temu mogućnosti da igrica nekoga motiviše na akciju u stvarnom životu: 
    Čak i kad bi nekome tako nešto palo na pamet, sigurna sam da ne bi imao dovoljno kapaciteta za planiranje i sprovođenje u delo. Kakav kognitivni potencijal može da ima osoba koja, videvši odsecanje Mirojevićeve glave u igrici, pomisli da bi bilo baš super da to stvarno i uradi?
    Anonymous
    Guest

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Guest Thu Mar 16, 2017 7:30 pm

    kad bi pristojna srbija stvarno mogla da pobedi, miroje bi bio u prvom esalonu onih za zakljucavanje i bacanje kljuca, sve sa pravnim osnovama.
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by uskok i ajduk Thu Mar 16, 2017 7:45 pm

    Хмм. Зар је могуће да једини примећујем инвазију нешто софистициранијих ботова.
    (Реторичко питање.) Да, могуће је.  Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 1844795956 #интелигенција #ботови2.0


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić

    Beli - hoce li se kandidovati - Page 21 Empty Re: Beli - hoce li se kandidovati

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 1:49 pm