Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Milos Francuz i Novi DSS

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Nino Quincampoix Thu Jun 01, 2017 9:38 pm

    ako misliš na stari, mislim da je Sakan
    Anonymous
    Guest

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Guest Thu Jun 01, 2017 9:45 pm

    Advokatska kancelarija Pavićević navela je da je Koštunica izneo niz kleveta i neistina na račun Popovića, ocenjujući posebno čudnim što lider DSS "postavlja pitanje njegove karijere". "Podsećamo ga da je pre devet godina, davne '94. upravo gospodin Popović stvarao znak i vizuelni identitet stranke, koji DSS i danas koristi; da je DSS-u firma 'Spektra', čiji je tada direktor bio Vladimir Popović, poklonila automobil 'pasat' BG 81-09, registrovan na ovu firmu, i da je upravo gospodin Koštunica to vozilo koristio punih pet godina", navela je kancelarija advokata Vlada Pavićevića.

    na ovo sam mislio...
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by ficfiric Thu Jun 01, 2017 9:46 pm

    Prva asocijacija

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Webp_n10


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Nino Quincampoix Thu Jun 01, 2017 9:50 pm

    zastitnik gotama wrote:
    Advokatska kancelarija Pavićević navela je da je Koštunica izneo niz kleveta i neistina na račun Popovića, ocenjujući posebno čudnim što lider DSS "postavlja pitanje njegove karijere". "Podsećamo ga da je pre devet godina, davne '94. upravo gospodin Popović stvarao znak i vizuelni identitet stranke, koji DSS i danas koristi; da je DSS-u firma 'Spektra', čiji je tada direktor bio Vladimir Popović, poklonila automobil 'pasat' BG 81-09, registrovan na ovu firmu, i da je upravo gospodin Koštunica to vozilo koristio punih pet godina", navela je kancelarija advokata Vlada Pavićevića.

    na ovo sam mislio...

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 286371741  super

    ja bio ubeđen da je Saatchi&Saatchi
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista Fri Jun 02, 2017 2:25 pm

    Ukradjeno od Pejsija

    Dok se stanovnici Subotice i Šida snažno protive smeštaju izbeglica, Bosilegrad ih dočekuje raširenih ruku. Migranti su dobrodošli bez obzira odakle dolaze, kaže Zaharijev i dodaje: "Nećete naći jednu osobu u Bosilegradu koja razmišlja drukčije."
    U gradiću na jugu Srbije od osam hiljada stanovnika, od kojih su većina etnički Bugari, trenutno živi oko 60 migranata iz Iraka, Sirije, Afganistana i Pakistana.
    "Pravimo zabave za njih, podelili smo im poklone za Novu godinu jer im porodica mnogo znači, naše folklorne grupe organizovale su priredbu za njih. Uče naše tradicionalne plesove i srpske reči", navodi Zaharijev
    "Migranti su prilika da napredujemo i razvijemo našu infrastrukturu, ali i da pokažemo gostoljubivost i brigu. Promet u trgovinama u Bosilegradu se povećava, tako da ovo ima višestruku korist za nas. Čudo je kako nečija tragedija može dovesti na okup ljude različitih vjera", zaključuje gradonačelnik.

    Zaharijev car.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16180
    Join date : 2014-11-06

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by plachkica Fri Jun 02, 2017 2:27 pm

    Zašto je na ovom topiku?Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 1143415371
    (ostavila sam pre par dana tekst na Seobi naroda)
    (I da, Zaharijev jeste car)
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista Fri Jun 02, 2017 2:28 pm

    Izvini, ne videh. Da, seoba naroda je bolji topik za ovu vest.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Guest Wed Jun 07, 2017 2:18 pm

    kakve su ovo seljacine u ovom DSSu, jebem ti sve..
    plachkica

    Posts : 16180
    Join date : 2014-11-06

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by plachkica Tue Jun 13, 2017 2:29 pm

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 3826186726

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 LjR6IqF
    Anonymous
    Guest

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Guest Mon Jun 26, 2017 2:37 pm

    Политички савет Демократске странке Србије предводиће историчар и ванредни професор на Филозофском факултету др Милош Ковић, а члан Савета биће књижевник и ванредни професор на Филозофском факултету др Слободан Владушић речено је на конференцији за новинаре у седишту ДСС-а.
    „Нови ДСС биће истинска алтернатива погубној власти и целом политичком систему, а Политички савет имаће носећу улогу у формулисању идеја и решења како Србија треба да уређена. Велика част и задовољство ми је што ће у њему бити Ковић и Владушић, јер су они велико богатство за Србију и истинска елита ове земље“ рекао је председник Демократске странке Србије др Милош Јовановић.
    Он је додао да ће до септембра бити конституисани сви страначки органи чије је формирање започело на скупштини странке 28. маја 2017. године.
    „Основни задатак странке је да постане снага која ће променити власт, али још важније – која ће променити политику која се у Србији води“, рекао је Јовановић.
    Др Милош Ковић је рекао да је прихватио позив да предводи Политички савет, јер цени ДСС и председника Милоша Јовановића.
    „ДСС је странка контунитета и баштини две важне идеје наше историје – нације и демократије. Господин Јовановић није локални ултранационалиста који ће променити политику и испуњавати стране налоге, већ је човек који је изузетно добро упознао Запад и који ће бранити српске интересе“ истакао је Ковић.
    Он је нагласио да није проблем српског народа што се „превише враћа у историју“, како каже председник Србије, већ је проблем што нисмо довољно утемељени у историји и националним заветима.
    Др Слободан Владушић обавестио је јавност да је чланство у Политичком савету ДСС прихватио јер ДСС истиче значај државотворне идеје.
    „Свест о држави је темељ и за идеју социјалне правде, а без тога нема достојанственог живота. Страшно је што 50.000 људи сваке године напусти земљу, а да о томе размишљају и деца од 14 година, којима је избрисано осећање државотворности и поноса. ДСС схватам као политичко оруђе да се то промени“.
    Anonymous
    Guest

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Guest Mon Jun 26, 2017 2:45 pm

    ni deca od 14 godina se vise ne osecaju pravim srbima  Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 3363120308 sreca te ce dss to resiti lol. vracanjem jos vise unazad.
    паће

    Posts : 40111
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by паће Mon Jun 26, 2017 2:48 pm

    Требало би да направимо 1 базенРЖ на тему "Да ли сте икад у себи осетили државотворност и како је то променило ваш живот".


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Guest Mon Jun 26, 2017 2:49 pm

    jel kovic u rodu nekom sa dejvom?
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista Mon Jun 26, 2017 2:50 pm

    Ovo je komedija. Klub usamljenih srca  drzavotvoraca.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Guest Mon Jun 26, 2017 2:52 pm

    nisu pojasnili koliko unazad treba da se utemeljimo u zavetima, ocito kosovske zakletve nisu dovoljne. osim za rezbarenje po daskama za ukras
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista Mon Jun 26, 2017 2:54 pm

    Kovic misli na kosovski zavet, provereno.

    https://www.google.rs/amp/s/facebookreporter.org/2017/04/05/milos-kovic-srbi-ce-ostati-nacija-opredeljena-za-kosovski-zavet-i-nebesku-pravdu/amp/?espv=1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Guest Mon Jun 26, 2017 3:00 pm

    pih, ja mislio hoce da probaju nesto drugo, nesto divlje. no bice i to, 2018 je sto godina okupacije vojvodine, ocekujem megasou ovih i slicnih divljaka.
    паће

    Posts : 40111
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by паће Mon Jun 26, 2017 3:05 pm

    diktotar wrote:nisu pojasnili koliko unazad treba da se utemeljimo u zavetima, ocito kosovske zakletve nisu dovoljne. osim za rezbarenje po daskama za ukras

    Тако, сад си га објаснио. Они су утемељени уназад, крај.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Zuper Mon Jun 26, 2017 3:37 pm

    Je l sada Kovic ostaje na Filozofskom?
    Јанош Винету

    Posts : 5218
    Join date : 2016-01-26

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Јанош Винету Mon Jun 26, 2017 3:53 pm

    Naravno da ostaje. Profesor je tamo, politika mu je hobi, kao i većini dr. mr.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista Mon Jun 26, 2017 4:19 pm

    Nije dobio reizbor u zvanje zbog Samardzica i njegove ekipice.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Zuper Mon Jun 26, 2017 4:25 pm

    Bice sredjeno
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista Mon Jun 26, 2017 4:27 pm

    Verovatno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11095
    Join date : 2015-05-16

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by No Country Mon Jun 26, 2017 4:31 pm

    „Свест о држави је темељ и за идеју социјалне правде, а без тога нема достојанственог живота. Страшно је што 50.000 људи сваке године напусти земљу, а да о томе размишљају и деца од 14 година, којима је избрисано осећање државотворности и поноса. ДСС схватам као политичко оруђе да се то промени“.
    Јебем ти, па је ли могуће да он стварно мисли да људи емигрирају зато што им је "избрисано осећање државотворности и поноса"? Само ДСС може да успостави оволику дистанцу између реалности и сопствене политике.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Erős Pista

    Posts : 81445
    Join date : 2012-06-10

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Erős Pista Mon Jun 26, 2017 4:52 pm

    паће wrote:
    diktotar wrote:nisu pojasnili koliko unazad treba da se utemeljimo u zavetima, ocito kosovske zakletve nisu dovoljne. osim za rezbarenje po daskama za ukras

    Тако, сад си га објаснио. Они су утемељени уназад, крај.

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 6d8c4dc59c54a39bc14a91c8b37a86a6


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Milos Francuz i Novi DSS - Page 14 Empty Re: Milos Francuz i Novi DSS

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 03, 2024 1:11 am