Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    da li ce SNS podrzati grobara?

    Poll

    da ce SNS podrzati grobara?

    [ 8 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Bar_left42%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Bar_right [42%] 
    [ 11 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Bar_left58%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Bar_right [58%] 

    Total Votes: 19
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 7:19 pm

    jebote mogo je reci bilo sta drugo. dok sam sedoe u briselu u davosu u abu dabiju, sa najvecim sv liderima... komplet validna misao, malo cizi, al sta sad.


    jebote zivot
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 7:19 pm

    A šta bi odjekivalo na sahrani, jbt, nego molitva, gade jedan besramni, odvratni. Pizdo jedna koljačka.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 7:20 pm

    zastitnik gotama wrote:jebote mogo je reci bilo sta drugo. dok sam sedoe u briselu u davosu u abu dabiju, sa najvecim sv liderima... komplet validna misao, malo cizi, al sta sad.


    jebote zivot

    U bilo kom drugom kontekstu banalni nacionalistički kič, u ovom kontekstu, najveća zamisliva gadost.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Kinder Lad Fri Feb 17, 2017 7:22 pm

    otto katz wrote:
    Kinder Lad wrote:"Losa beskonacnost" vodi u rat, sa tim sam 100% nacisto. Toliko ima neresenih problema da ce nekome pre ili kasnije pasti na pamet (a mozda i poguran izvana) da krene u tak nesto. Makedonija, Kosovo, BiH...previse je problema da bi to samo proslo u nekom "tavorenju".
    Klima besperspektivnosti je već tu s perspektivom EU ili bez nje. Pogledaj Hrvatsku, masovno iseljavanje, ustašluk politički mejnstrim. U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. 
    Tako da za razliku od onog Čovića iz Mostara, iako sam bio siguran da će biti rata 1990, sad sam još sigurniji da ga neće biti.

    Ja nisam siguran ni u sta, ali niti kazem da je verovatnije da ce biti sukoba nego da nece. Poenta je sto je meni i nesto tipa 20% sanse da ih bude - previse.


    _____
    alt-lib
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Fri Feb 17, 2017 7:22 pm

    Meni nije dobro, jbt, tresem se.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 7:23 pm

    William Murderface wrote:A šta bi odjekivalo na sahrani, jbt, nego molitva, gade jedan besramni, odvratni. Pizdo jedna koljačka.


    Nije on mislio na molitvu nego na borbeni poklič, hiljade opakih mudžahedina oko njega ali se on nije sagnuo. Moguće da je imao nešto drugo u panu za kraj ali mu se revizija tužbe namjestila da Srebrenicom završi ovaj govor.

    Nakon uvoda sa cvijećem i ... masakrom, ostatak zbivanja u Srebrenici je prepričao kao da se tamo vodila ljuta bitka. Sa njim ostalo samo par momaka, ostali predaleko iza ili ispred a on uzdignute glave gazi.


    Last edited by fikret selimbašić on Fri Feb 17, 2017 7:38 pm; edited 1 time in total
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 7:31 pm

    Jasno, naravno da je to trebalo da znači to. Indijanci Mudžahedini napadaju, ali ponosni genral Kaster premijer najbolje i najlepše države ne saginje glavu!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by ficfiric Fri Feb 17, 2017 7:35 pm


    Informacija da je predsednik Srbije Tomislav Nikolić odlučio da uđe u predsedničku trku za drugi mandat, izazvala je pravi zemljotres na političkoj sceni. O toj odluci izjasnili su se gotovo svi akteri političkog života, kao i brojni analitičari, dok je premijer Srbije i kandidat vladajuće stranke svoje mišljenje zadržao za sebe.

    O tome i mnogim dilemama koje ovakva odluka donosi, razgovarali smo sa predsednikom Nikolićem, koji je danas posetio Sputnjik. Razgovor smo započeli šalom:

    Glavna tema u današnjim medijima je navodna ruska podrška i 20 miliona evra koji su, navodno, stigli ili tek treba da stignu. Da li ste došli da taj novac podelite s nama?

    — Ja sam očekivao da mi ih vi date… Ne znam ko bi bio bolji da mi taj novac uruči… Ne može u Ambasadi, ne može, na drugim mestima… Najbolje bi bilo ovde…

    Da, ipak, pređemo na ozbiljne teme. Sve reakcije, a svedoci smo da su vrlo žestoke, počinju rečima „ako je istina da će se kandidovati"… Kažite nam da li je istina da se kandidujete za predsednika Srbije?

    — Istina je da postoji mogućnost i to sve zavisi od mog odnosa sa Aleksandrom Vučićem. Mi smo imali različite vrste dogovora… Ja sam bio ubeđen da u vezi sa predsedničkim izborima sprovodimo isti plan. Onda se ispostavilo da to nije baš onako kako smo se neprekidno dogovarali… Mi smo se nedavno sastali i meni je Aleksandar napisao na papiru na šta je spreman.

    Hoćete li nam reći, ekskluzivno, na šta je spreman i oko čega se vi to niste ili jeste dogovorili? Govori se o trgovini, govori se o tome da ste tražili ovo ili ono, da Vam on ne da i neće dati, neće dozvoliti… Šta je zapravo dogovoreno?

    — Aleksandar je otvoreno pisao da smo mi zajedno postigli sve ove rezultate, da treba i dalje da nastavimo da radimo zajedno i da je on spreman da podrži i sprovede svaku moju političku inicijativu, i da pritom misli na svaki moj konkretan predlog za dalju saradnju. Ja sam onda njemu napisao šta ja mislim da je nastavak naše dalje saradnje i sad vam otvoreno kažem — to su bile samo dve varijante: jedna je bila da se ja kandidujem za predsednika, a on da me podrži, druga da se on kandiduje i da ga ja podržim, s tim što onda sa pravom očekujem da se vratim na funkciju predsednika Srpske napredne stranke i da mi poveri mandat kao predsedniku SNS-a za sastav nove Vlade, koja bi ostala bez premijera njegovim izborom za predsednika. Dakle, ništa što ja nisam uradio za njega.

    Gde je nastao problem? Jeste li vi od premijera dobili odgovor da je to nemoguće ili ste dobili neku njegovu ponudu?


    — Mi od tada razgovaramo, dogovaramo se, ali ja još konkretan odgovor nisam dobio od Aleksandra, izuzev ovog što predstavlja nastavak petogodišnje kampanje protiv mene od pojedinih članova SNS-a. I nastavak skoro jednogodišnje kampanje protiv mog kandidovanja i eventualnog izbora za predsednika Republike. Mislim da to možemo da se dogovorimo do sednice Glavnog odbora SNS-a. Možemo i posle sednice, ali pretpostavljam da je Aleksandar Vučić odlučio da se ne dogovorimo.

    Znači li to da vi nemate zakazan susret sa Vučićem pre sednice Glavnog odbora?

    — Znate šta, Vučić i ja nismo Brisel i Beograd. Mi možemo za pet minuta da se sastanemo i da jedan drugog pozovemo. Neprijatno je i misliti da će sve biti u redu posle ovakvog angažovanja teške artiljerije protiv mene samo zbog ideje da bih mogao da se kandidujem, koja je nastala iz saznanja mojih prijatelja o ova dva uslova. Dakle, niti sam se kandidovao, niti sam bilo kome rekao da se kandidujem, ali jesam u tom neformalnom razgovoru rekao da sam dve varijante predvideo kao mogući nastavak naše dalje saradnje i to je bio povod da me optuže da sam prozapadni, proruski, da sam kriminalac, da sam pokvaren čovek, da želim da upropastim Srbiju. Prihvatam da mnogi vole Srbiju, ali ne znam da li je iko voli više od mene. Da li je iko spreman da se više žrtvuje zbog te naše Srbije. Ja ću to i da dokažem, samo što oni koji me dobro poznaju, a mislim da me po nekim potezima građani Srbije dobro poznaju, znaju da ne volim kada neko želi da me ponizi, kada neko želi da me zgazi, da uništi moje dostojanstvo. O svemu mogu da se dogovorim, ali to da me neko ponizi do mere da pomislim da više ništa nikome ne predstavljam u Srbiji, to nikome neću da dozvolim. I tu su moje dileme koje ću ja sigurno rešiti tako da Srbiji bude najbolje.


    Nastavak https://rs-lat.sputniknews.com/intervju/201702171110066217-tomislav-nikolic-intervju1232/


    _____


    Uprava napolje!

    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Notorious Fri Feb 17, 2017 7:41 pm

    William Murderface wrote:Jasno, naravno da je to trebalo da znači to. Indijanci Mudžahedini napadaju, ali ponosni genral Kaster premijer najbolje i najlepše države ne saginje glavu!

    Osobi poput njega nema svrhe učitavati empatiju i obzire. Upotrebio je Srebrenicu onako kako i inače upotrebljava situacije i ljude. Za njega je ona u ovom slučaju samo kontekst, pozadina na kojoj se ističe njegova neustrašivost. 

    Toma je valjda naučio da sa Vučićem nema dogovora i da ga, ako olako popusti, zasigurno čeka svilen gajtan čim postane bezopasan.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11581
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Ferenc Puskás Fri Feb 17, 2017 8:09 pm

    Kinder Lad wrote:


    Ja nisam siguran ni u sta, ali niti kazem da je verovatnije da ce biti sukoba nego da nece. Poenta je sto je meni i nesto tipa 20% sanse da ih bude - previse.
    Loše sam razumio 100%. Ali uglavnom je to ipak samo babavagisanje. S time da je moja teza mogućnosti dugodecenijskog tavorenja sad za sad 100% tačna. Ali slažem se da se još ništa ne zna.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 8:10 pm

    ne znam, ja bih pre rekao da je pominjao Srebrenicu kako bi to čule uši na zapadu. podseća da je spreman i na to da bi bio faktor stabilnosti. a pošto je ivent stranački ne sme da ispadne da je baš išao jer misli da treba ili zato što je zaboravio srpstvo i sl. jedino to vidim kao nekakvo objašnjenje zašto bi baš Srebrenicu pominjao usred hvaljenja suficitom i proglašenja kandidature.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 8:11 pm

    steta sto mu tamo kad je isao neka kamencina nije prosula mozak. karmicki.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 8:12 pm

    po mom osecanju stvari, a ja sam ovde kao neki nacionalista, sta god to znacilo, najjadnije, najpickastije i najgovnarskije sto vezano za Srebrenicu mozes da radis (kao Srbin je li) je da prosto cutis o njoj.


    i to je bilo dovoljno, mogo je eto samo to da uradi, kao i skoro svi drugi i nikom nista, nego eto morao ici korak dalje. takav covek.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 8:12 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:ne znam, ja bih pre rekao da je pominjao Srebrenicu kako bi to čule uši na zapadu. podseća da je spreman i na to da bi bio faktor stabilnosti. a pošto je ivent stranački ne sme da ispadne da je baš išao jer misli da treba ili zato što je zaboravio srpstvo i sl. jedino to vidim kao nekakvo objašnjenje zašto bi baš Srebrenicu pominjao usred hvaljenja suficitom i proglašenja kandidature.


    Objasnio je Fikret zašto baš Srebrenica. Bakir zahteva reviziju presude MSP za ratnu odštetu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 8:15 pm

    [quote="ficfiric"]
    Ja sam onda njemu napisao šta ja mislim da je nastavak naše dalje saradnje i sad vam otvoreno kažem — to su bile samo dve varijante: jedna je bila da se ja kandidujem za predsednika, a on da me podrži, druga da se on kandiduje i da ga ja podržim, s tim što onda sa pravom očekujem da se vratim na funkciju predsednika Srpske napredne stranke i da mi poveri mandat kao predsedniku SNS-a za sastav nove Vlade, koja bi ostala bez premijera njegovim izborom za predsednika. Dakle, ništa što ja nisam uradio za njega.

    hoho pa on ga direktno i javno ucenjuje. ok, optimisti, bili ste u pravu, s tim što ne znam koliko je ovo vesela stvar: prilično je indikativno da ova ekskluziva ide preko Sputnjika.
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Fri Feb 17, 2017 8:17 pm

    Mi, optimisti, ne računamo na pobedu Nikolića, naprotiv.
    Ja računam na gomilu prljavog veša, koji će da zapliva po javnoj sceni.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Kinder Lad Fri Feb 17, 2017 8:18 pm

    otto katz wrote:
    Kinder Lad wrote:


    Ja nisam siguran ni u sta, ali niti kazem da je verovatnije da ce biti sukoba nego da nece. Poenta je sto je meni i nesto tipa 20% sanse da ih bude - previse.
    Loše sam razumio 100%. Ali uglavnom je to ipak samo babavagisanje. S time da je moja teza mogućnosti dugodecenijskog tavorenja sad za sad 100% tačna. Ali slažem se da se još ništa ne zna.

    You got me there da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 1399639816 

    Dakle jedno je moje misljenje i osecaj i oni su pesimisticniji (preterao sam sa 100% naravno). Ako se "izmaknem" i pogledam da kazem realno - sanse nisu zanemarljive, ali naravno da nisu 100%.


    _____
    alt-lib
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Fri Feb 17, 2017 8:19 pm

    A ima tu još nešto, ko od novinara, tačnije, koji mediji imaju dozvolu ići sad kod Nikolića.
    meni se čini da bi pred predsedništvom sad morao biti red, ali ne verujem da je tako.
    Nikolić koristi dostupne kanale.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 8:19 pm

    Da, boli Tomu kurac da se pretvara, nego lepo prenosi šta je tražio, pošto, kolko košta dogovor. Još kaže, mene neko da gazi, a pa izvin'te. Nema ništa interesi Srbije, koncepijska neslaganja, ma jok, ne dam bre na sebe!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 8:21 pm

    plachkica wrote:A ima tu još nešto, ko od novinara, tačnije, koji mediji imaju dozvolu ići sad kod Nikolića.
    meni se čini da bi pred predsedništvom sad morao biti red, ali ne verujem da je tako.
    Nikolić koristi dostupne kanale.

    Kad razmislim, to je sasvim moguće. Može da dobije sasvim izvesno dobar tretman od N1 i od Sputnjika, a po prirodi stvari odabraće ove druge.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 8:25 pm

    prilicno mi je bedno sto vaskoliki protivnici njegovog zivotnog i politickog koncepta, zlikovca zovu toma, a ne tomislav nikolic.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 8:25 pm

    To je i meni verovatnije. Oni će da ga puste, a ako odabere Sputnjik onda još šalje poruku da je uz Ruse. Ne mora da bude ništa više od toga.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Nino Quincampoix Fri Feb 17, 2017 8:26 pm

    Neverovatno mi je da ga ne puštaju na RTS.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 8:28 pm

    da ga puste na RTS, ostali bi svi bez posla u roku od 5 minuta
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Nino Quincampoix Fri Feb 17, 2017 8:29 pm

    opet, kažem, ponavljam, ako RTS ima naredbu da ne pusti predsednika republike u program, i ako su tu naredbu prihvatili da sprovode, onda je to državni udar.

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 34 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 10:30 am