Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    da li ce SNS podrzati grobara?

    Poll

    da ce SNS podrzati grobara?

    [ 8 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Bar_left42%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Bar_right [42%] 
    [ 11 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Bar_left58%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Bar_right [58%] 

    Total Votes: 19
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 4:30 pm

    ma znam nego, eto da mi je neko reko da ce mi nedostajati Tadicevo srpstvo, reko bi da ne zajebava.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 4:32 pm

    Stvarno ne razumem šta je smešno, Toma ima mnogo slabije rezultate od Vučića, i neophodna mu je Vučićeva apsolutna podrška. Te apsolutne podrške više nema, i to vrlo očigledno, bilo bi vrlo teško ispeglati to sve i da danas Vučić podrži Tomu kao kandidata, on se više ne percipira kao njegov kandidat. Pročitaj one Đokine ankete, i kako ljudi odgovaraju na pitanje zašto bi glasali za Tomu - "nije loš, ali ne pravi probleme Vučiću, to je bitno!"


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 4:45 pm

    ako Vucic danas kaze pomiril smo se glasajte za Tomu, milion i po retarda ce glasati za Tomu, ako kaze pomirli smo se, on ce biti ambasador glasajte za mene - milion i po retarda ce glasati za njega. Ako kaze nismo se pomirili, opet ce milion i po retarda da glasa za njega, samo ce par hiljada zlikovaca ovaj put da pisu u komentarima da je Nikolic los covek isto kao sto su pre 2 dana pisali da je najbolji lider za Srbiju.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 5:05 pm

    mislim da su master Toma i Vučić čitali teoriju igara, pa sad malo zezaju đb
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Kinder Lad Fri Feb 17, 2017 5:06 pm

    zastitnik gotama wrote:ako Vucic danas kaze pomiril smo se glasajte za Tomu, milion i po retarda ce glasati za Tomu, ako kaze pomirli smo se, on ce biti ambasador glasajte za mene - milion i po retarda ce glasati za njega. Ako kaze nismo se pomirili, opet ce milion i po retarda da glasa za njega, samo ce par hiljada zlikovaca ovaj put da pisu u komentarima da je Nikolic los covek isto kao sto su pre 2 dana pisali da je najbolji lider za Srbiju.

    mene zanima kako dolazimo do toga da "patrioti" drže Average Mileta za veću budalu od one za kakvu ga drže "izdajnici"


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 5:11 pm

    pa sta znam pre tri dana je reko mora Jankovic da podnese ostavku, ne moze sa javne funkcije da vodi kampanju, sad kaze ja cu biti premijer i samo pet dana cu voditi kampanju i nisam video da ljudi nesto masovno pale clanske karte SNS na ulicama, uvredjeni tom ociglednom budalastinom.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 5:42 pm

    ehej, ipak nema koordinacije. možda su optimisti u pravu. Informer:


    Kad je reč o navodnim direktnim kontaktima između njega i predsednika Srbije Tomislava Nikolića, kako saznajemo iz pouzdanih izvora, njih - nije bilo.
    Tačno je samo da je Nikolić premijeru Vučiću preko posrednika poslao nekoliko poruka. Sadržaj tih poruka, nažalost, nismo uspeli da saznamo.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 5:42 pm

    ajmooooooooooooo
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 6:33 pm

    udri Tomo eatablišmenta! da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 2304934895

    kad se može očekivati neki razvoj situacije?
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 6:38 pm

    Ček da vidimo šta će Pusi da kaže. Posle toga će novinari ponovo smarati Tomu za izjave. Cenim u narednih 2 sata će biti nešto zanimljivo ako je ipak pukla tikva.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11565
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Ferenc Puskás Fri Feb 17, 2017 6:48 pm

    Kinder Lad wrote:"Losa beskonacnost" vodi u rat, sa tim sam 100% nacisto. Toliko ima neresenih problema da ce nekome pre ili kasnije pasti na pamet (a mozda i poguran izvana) da krene u tak nesto. Makedonija, Kosovo, BiH...previse je problema da bi to samo proslo u nekom "tavorenju".
    Klima besperspektivnosti je već tu s perspektivom EU ili bez nje. Pogledaj Hrvatsku, masovno iseljavanje, ustašluk politički mejnstrim. U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. 
    Tako da za razliku od onog Čovića iz Mostara, iako sam bio siguran da će biti rata 1990, sad sam još sigurniji da ga neće biti.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Fri Feb 17, 2017 6:56 pm

    Upravo drži govor, na N1 ide prenos.
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by ontheotherhand Fri Feb 17, 2017 6:57 pm

    Kinder Lad wrote:


    Ukrajinski scenario. Ali bez sale.

    Šta to konkretno znači? Opozicija sa podrškom spolja se koristi za eskalaciju unutrašnjeg konflikta i državni prevrat?
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 7:03 pm

    "Ne plasim se cak ni samog straha!"

    Zajebo Ruzvelta.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 7:03 pm

    Prihvatio kandidaturu.
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Fri Feb 17, 2017 7:10 pm

    "...sve ostalo nije do mene", na račun Tome
    "ali sam siguran da postoji razlika između nas i njih i mislim da to razume i Tomislav"


    Ništa nije dogovoreno, čeka se Toma.

    Tomo, izdrži.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 7:10 pm

    "Ne želim da čujem nijednu ružnu reč o Tomislavu Nikoliću, ja je nikad neću izgovoriti... Sve ostalo, nije do mene. Ali sam negde siguran... da postoji razlika između nas i njih. I mislim da to razume i Tomislav".

    Toliko od pizde o grobaru.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Fri Feb 17, 2017 7:12 pm

    Nemojte da selimo funkcije pre nego što pobedimo.

    I ovo je poruka Tomi.


    Čeka se Nikolić.


    Tomo, izdrži jbt, izdrži.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 7:13 pm

    "Kada sam u Srebrenici položio cvet na spomenik žrtvama... (5 sekundi pauze)... masakra..."

    Puši kurac jado četnička.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 7:13 pm

    Jebem ti sve.
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Fri Feb 17, 2017 7:14 pm

    Jebem ja njemu mater za ovo poslednje, onako seljački.
    dabogda trunuo u nekoj masovnoj grobnici stoka fašistička
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 7:15 pm

    u Srebrenici kad ga gadjali kamanjem on pomislio da predstavljaa Srbiju najlepsu zemlju na sveut. Posto nema drugog mesta na kome bi se to moglo pomisliti za Srbiju od Srebrenice.


    ovo su neljudi, bez ijedne iskupljujuce osobine.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 7:15 pm

    Šta je premijeru prolazilo kroz glavu na spomeniku žrtvama "masakra" počinjenog u ime njegovog naroda, uz prećutnu i ne samo prećutnu podršku njegove države?

    Da je premijer najlepše i najbolje države!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 7:16 pm

    William Murderface wrote:"Kada sam u Srebrenici položio cvet na spomenik žrtvama... (5 sekundi pauze)... masakra..."

    Puši kurac jado četnička.


    Ali se zato nije saginjao dok izlomljenim srebreničkim brdima odjekuje allahu ekber.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 7:18 pm

    Najveća žrtva Srebrenice, premijer najbolje i najlepše države.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 33 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 02, 2024 4:44 pm