Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    da li ce SNS podrzati grobara?

    Poll

    da ce SNS podrzati grobara?

    [ 8 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Bar_left42%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Bar_right [42%] 
    [ 11 ]
    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Bar_left58%da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Bar_right [58%] 

    Total Votes: 19
    disident

    Posts : 15078
    Join date : 2016-03-28

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by disident Thu Feb 16, 2017 12:35 am

    ahahahhahahhahah


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15078
    Join date : 2016-03-28

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by disident Thu Feb 16, 2017 12:35 am

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 C4s-HhAWcAAbzQo


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 12:36 am

    ficfiric wrote:da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 C4vjZBpWAAAdsW7

    Nepostojeći Tanjug može da bude ukinut jednim potezom pera Aleksandra Vučića - bukvalno jednim potezom pera. Ne verujem u scenario u kome Tanjug kao juri Vučića za komentar a on im kao ne da komentar jer mu je pitanje neprijatno.

    Šta mislite o ovoj teoriji zavere: jedina funkcija Tomine kandidature je da u drugom krugu nema opozicionog kandidata. Ne tvrdim da je ovako, nego me zanima da li vidite rupu u tom planu.

    disident

    Posts : 15078
    Join date : 2016-03-28

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by disident Thu Feb 16, 2017 12:39 am

    Da, sns masinerija je i ovako balon naduvan do pucanja, i cak i ako bi ovo proslo, bice posledica. Sa druge strane, razjedinjena opozicija ne predstavlja pretnju, barem nije do juce(dovoljno je pogledati kvote po kladionicama)


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by ficfiric Thu Feb 16, 2017 12:39 am

    plachkica wrote:da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 3579118792
    Dobar

    No, Đorđije kaže:


    Ђорђе Вукадиновић ‏
    [ltr]@djordjenspm[/ltr]
      1h[size=1]1 hour ago
    More[/size]
    Izvinite što odg.ovako:
    Ne mislim da je lažna vest, niti da je njihov dil
    To telo je 80% zombi i glasaće za av
    Ali sve drugo se ipak menja

    Glasace oni koje je stranka zbrinula, nezadovoljni ce da njuskaju da li ima neceg sa strane. Treba dva puta u 14 dana dici stranku na noge u takvoj situaciji


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 12:40 am

    Spekulativni mod sa pretpostavkom da će a) Toma zaista da se kandiduje b) da će jedan ili dva velika medija stati uz Tomu iz sve snage: ovo bi se pretvorio u referendum za Brisel ili Moskvu i uopšte nije sigurno da bi Vučić tu izašao kao pobednik.
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by ficfiric Thu Feb 16, 2017 12:41 am

    Photino Bird wrote:
    ficfiric wrote:da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 C4vjZBpWAAAdsW7

    Nepostojeći Tanjug može da bude ukinut jednim potezom pera Aleksandra Vučića - bukvalno jednim potezom pera. Ne verujem u scenario u kome Tanjug kao juri Vučića za komentar a on im kao ne da komentar jer mu je pitanje neprijatno.

    Šta mislite o ovoj teoriji zavere: jedina funkcija Tomine kandidature je da u drugom krugu nema opozicionog kandidata.  Ne tvrdim da je ovako, nego me zanima da li vidite rupu u tom planu.


    Ne vidim kako bi uspeli da sacuvaju na okupu onu rulju u sns i da obezbede da disciplinovano obave sve sto treba


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 12:42 am

    ficfiric wrote:
    plachkica wrote:da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 3579118792
    Dobar

    No, Đorđije kaže:


    Ђорђе Вукадиновић ‏

    [ltr]@djordjenspm[/ltr]

      1h[size=1]1 hour ago
    More[/size]
    Izvinite što odg.ovako:
    Ne mislim da je lažna vest, niti da je njihov dil
    To telo je 80% zombi i glasaće za av
    Ali sve drugo se ipak menja

    Glasace oni koje je stranka zbrinula, nezadovoljni ce da njuskaju da li ima neceg sa strane. Treba dva puta u 14 dana dici stranku na noge u takvoj situaciji

    +1 a to glasačko telo nije 80% zombi. to tako izgleda kada gledaš lump sum, a kada raščlaniš vidiš da ljudi imaju sasvim lako objašnjive razloge za glasanje ovako ili onako.

    inače mislim da bi u duelu Vučić-Nikolić pobeda Vučića bila bolja za Srbiju.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 12:42 am

    ficfiric wrote:
    Photino Bird wrote:

    Nepostojeći Tanjug može da bude ukinut jednim potezom pera Aleksandra Vučića - bukvalno jednim potezom pera. Ne verujem u scenario u kome Tanjug kao juri Vučića za komentar a on im kao ne da komentar jer mu je pitanje neprijatno.

    Šta mislite o ovoj teoriji zavere: jedina funkcija Tomine kandidature je da u drugom krugu nema opozicionog kandidata.  Ne tvrdim da je ovako, nego me zanima da li vidite rupu u tom planu.


    Ne vidim kako bi uspeli da sacuvaju na okupu onu rulju u sns i da obezbede da disciplinovano obave sve sto treba

    Istina.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Kinder Lad Thu Feb 16, 2017 12:44 am

    Photino Bird wrote:Spekulativni mod sa pretpostavkom da će a) Toma zaista da se kandiduje b) da će jedan ili dva velika medija stati uz Tomu iz sve snage: ovo bi se pretvorio u referendum za Brisel ili Moskvu i uopšte nije sigurno da bi Vučić tu izašao kao pobednik.

    Naravno da nije sigurno pošto bi se taj "referendum" odvijao u onoj "njihovoj" polovini (ili koliko god) biračkog tela. Bio bi u daleko boljoj situaciji da nije spalio apsolutno sve mostove prema ovoj "našoj" polovini (ili koliko god), but that ship has sailed looong time ago.


    _____
    alt-lib
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by ficfiric Thu Feb 16, 2017 12:49 am

    Photino Bird wrote:inače mislim da bi u duelu Vučić-Nikolić pobeda Vučića bila bolja za Srbiju.

    Nema sanse da dodje do toga. Sukob Nikolic-Vucic bi jedan broj simpatizera oterao u apstinenciju a sto se tice glavne snage sns - glasacke masine, desilo bi im se rasulo kao ds-u kad je Tadic otisao. Nema sanse da obojica budu u drugom krugu, bice samo jedan - verovatno Vucic, a kad on u drugi krug udje sa tridesetak posto, tada mogu nastati jos veca panika i rasulo.


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Thu Feb 16, 2017 12:50 am

    [size=36]Dačić o Nikoliću: Ako je tačno - sramotno je[/size]
    Beograd -- Lider SPS Ivica Dačić ocenio je da je, ako je vest o kandidovanju Nikolića tačna, sramotno da se on time pridružuje plejadi kandidata koji su protiv Vučića.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 12:53 am

    Tomo, care!


    Apsolutno je nemoguce da je ovo dogovoreno. Cak iaoko se do petka dogovore, ovo je jeziv udar za SNS, bice prelete i svacega jos.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15078
    Join date : 2016-03-28

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by disident Thu Feb 16, 2017 12:54 am

    nene, ovo je najgori rasplet za njih, i jedina logika iza svega moze biti da deep state kad je progovarao kroz milovana brkica rekao jednu istinu tj da je vucic izuzetno alav a jos vise skrt sa parama, i da je pokusao da zavrne skroz tomu. ovo nikolicevo bas lici na kec iz rukava i potez nekog sateranog u cosak, a ne neki dogovor i plan


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 12:55 am

    A baš mi je zanimljvo da su vest istovremeno objavili najameričkiji i najruskiji medij u Srbiji.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 12:55 am

    disident wrote:nene, ovo je najgori rasplet za njih, i jedina logika iza svega moze biti da deep state kad je progovarao kroz milovana brkica rekao jednu istinu tj da je vucic izuzetno alav a jos vise skrt sa parama, i da je pokusao da zavrne skroz tomu. ovo nikolicevo bas lici na kec iz rukava i potez nekog sateranog u cosak, a ne neki dogovor i plan

    +1

    Sve mi ostalo zvuči suviše nategnuto.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 12:57 am



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16203
    Join date : 2014-11-06

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by plachkica Thu Feb 16, 2017 12:59 am

    Photino Bird wrote:A baš mi je zanimljvo da su vest istovremeno objavili najameričkiji i najruskiji medij u Srbiji.


    Bukvalno su istovremeno objavili, e sad ide ono što je mene zbunilo, N1 je posle pola sata u tekst ubacio Sputnik kao izvor.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 1:00 am

    Krle krenuo rafalno po Nikoliću.

    Nebojša Krstić ‏@Krle22 30m30 minutes ago

    Ako opozicija traga za jednim kandidatom koji može da pobedi Vučića, onda to nije Janković, nije Jeremić...to je Toma Nikolić.

    Nebojša Krstić ‏@Krle22

    #DS angažovao "fabriku ideja" da pronađe modus kako svoju podršku Jankoviću da prebace na Tomu Nikolića.

    Nebojša Krstić
    ‏@Krle22

    Sad je jedina dilema da li će šef izbornog štaba Tome Nikolića biti Vesna Pešić ili Srbijanka Turajlić.

    Nebojša Krstić ‏@Krle22

    Zoran Čičak i Tanja Vojtehovski pišu Apel intelektualaca Tomi Nikoliću da izdrži u svojoj kandidaturi.

    Da, ovo je ogromna šteta za SNS. Javna diferencijacija je već počela.

    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 1:01 am

    Krle je oduvek bio izrazito antinikolicevski. Jedino Vucic.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 1:02 am

    plachkica wrote:
    Photino Bird wrote:A baš mi je zanimljvo da su vest istovremeno objavili najameričkiji i najruskiji medij u Srbiji.


    Bukvalno su istovremeno objavili, e sad ide ono što je mene zbunilo, N1 je posle pola sata u tekst ubacio Sputnik kao izvor.

    Verovatno samo kao spoljnju potvrdu. I dalje u lidu teksta stoji "nezvanično saznaje N1". Jednostavno istovremeno je javljeno Sputnjiku i N1.
    Anonymous
    Guest

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Guest Thu Feb 16, 2017 1:03 am

    William Murderface wrote:Krle je oduvek bio izrazito antinikolicevski. Jedino Vucic.

    Ma OK to ali je mogao da priča kako mediji lažu. Hoću da kažem da sada sam SNS ovu ideju pretače u stvarnu podelu, tj stranački raskol.
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by ficfiric Thu Feb 16, 2017 1:05 am

    Mozda je Krle DS-ov spavac


    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 1233199462


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Erős Pista Thu Feb 16, 2017 1:05 am

    Da, a mnogi ce se prosto demobilisati ili preci kod Jeremije. Oni su se upisali kad se islo na sigurno. Cim pocne nestabilnost, caozdravo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by ficfiric Thu Feb 16, 2017 1:08 am

    Vucic vec poceo da snima spotove

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 C4vm_ERXAAEPgsW


    _____


    Uprava napolje!

    da li ce SNS podrzati grobara? - Page 18 Empty Re: da li ce SNS podrzati grobara?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 12:27 pm