Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by паће Sat Jun 29, 2019 6:13 pm

    KinderLad wrote:Slucajna UDBA

    За овај топић држим да би требало држати се родне равноправности, а и дијалеката унапређених у звање језика, те стога: случајан уд, ба.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Sat Jun 29, 2019 6:21 pm

    interesantno je kako jedan ovakav forum može da dobaci toliko visoko, da bude baš toliko uticajan

    ima relativno malo članova, ali se to nadomešćuje njihovim pozicijama - da ne povezujem sa konkretnim nikovima, ali ovde su 2 bivša i 2 aktuelna predsednika uticajnih stranki, bar 5 direktora velikih firmi (od kojih je jedna iz češke), 4 vodeća čoveka (od kojih je jedna žena) ngo, najveći smarač u istoriji zrenjanina, nekoliko propalica iz šapca, i jedan iz niša, a drugovi, svi znamo koja je ustanova iz niša, jel tako? interesantno je da su nas napustili ovih par iz beograda na vodi i onaj sergejev što je bio ovde skoro redovan, a izdavao se za brnbrn fana
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by nalog sa ženinog laptopa Sat Jun 29, 2019 6:25 pm

    napustio nas je i ekonomski ambasador u japanu


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Sat Jun 29, 2019 6:26 pm

    a dobro, to je razumljivo, onaj seks skandal bi svakoga dokusurio
    No Country

    Posts : 11084
    Join date : 2015-05-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by No Country Sat Jun 29, 2019 6:27 pm

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 3579118792

    Какви сте неваљалци!


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by ficfiric Sat Jun 29, 2019 6:30 pm

    disident wrote:4 ovaj treci tvit da se stavi u opis foruma

    Da se docrta otvor u zidu i da pored pise "kanal dubokog civilnog drustva"


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by ficfiric Sat Jun 29, 2019 6:36 pm

    otto katz wrote:Kad uzmete svu vlast u Srbiji hoću svoj deo, nećete me prevariti! Nisam džaba tu pripremao odstrel i razmenjivao stavove s ostalim ljudima na važnim mestima.

    Kad uzmemo? Pa, vec smo uzeli


    _____


    Uprava napolje!

    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Ferenc Puskás Sat Jun 29, 2019 6:38 pm

    Gdje je onda moj deo!


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by plachkica Sat Jun 29, 2019 6:40 pm

    @ficfiric
    jok mi, mi smo propalice iz šapca, to ovi drugi. Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 1949538119
    disident

    Posts : 15028
    Join date : 2016-03-28

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by disident Sat Jun 29, 2019 6:41 pm

    No Country wrote:Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 3579118792

    Какви сте неваљалци!
    Odmah sam pomislio da je country tu da vidi kako me unapređuju u glavnog poverenika drugosrbijasnke deep state


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by паће Sat Jun 29, 2019 6:42 pm

    otto katz wrote:Gdje je onda moj deo!

    Ти си већ амбасада у Чешкој, само то још нисмо ударили на велика звона, док мало не пицнеш просторије.


    Last edited by паће on Sat Jun 29, 2019 6:43 pm; edited 1 time in total


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by паће Sat Jun 29, 2019 6:42 pm

    Е, да, која је то установа из Ниша?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    No Country

    Posts : 11084
    Join date : 2015-05-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by No Country Sat Jun 29, 2019 6:44 pm

    disident wrote:
    No Country wrote:Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 3579118792

    Какви сте неваљалци!
    Odmah sam pomislio da je country tu da vidi kako me unapređuju u glavnog poverenika drugosrbijasnke deep state
    Одувек сам веровао у тебе.
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Јанош Винету Sat Jun 29, 2019 6:46 pm

    disident wrote:Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Screen36

    Ovo stvarno jeste pandurska beleška.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Sat Jun 29, 2019 6:56 pm

    паће wrote:Е, да, која је то установа из Ниша?


    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nino Quincampoix Sat Jun 29, 2019 7:03 pm

    Toponica?
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Sat Jun 29, 2019 7:07 pm

    jašta
    Solus_Rex

    Posts : 3503
    Join date : 2018-07-03

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Solus_Rex Sat Jun 29, 2019 7:12 pm

    kuku wrote:napustio nas je i ekonomski ambasador u japanu
    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 3984128386

    Umreću samo zato što od svih nedeljnih termina ja naravno odem da trčim u petak popodne pa propuštam haos na forumu zbog Mice koja in vivo nabada bin Ćirjaka. 
    Polipe, da li si stigao da odeš na trbinu o kojoj Ćirjak brabonja?


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jun 29, 2019 7:38 pm

    Solus_Rex wrote:
    kuku wrote:napustio nas je i ekonomski ambasador u japanu
    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 3984128386

    Umreću samo zato što od svih nedeljnih termina ja naravno odem da trčim u petak popodne pa propuštam haos na forumu zbog Mice koja in vivo nabada bin Ćirjaka. 
    Polipe, da li si stigao da odeš na trbinu o kojoj Ćirjak brabonja?

    Da li si lud, pa rekao nam je da je tad leteo iz Brisela na sastanak Svetske banke
    Solus_Rex

    Posts : 3503
    Join date : 2018-07-03

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Solus_Rex Sat Jun 29, 2019 7:58 pm

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 903208043
    Na koga je red da nam nosi operativne podatke za drugi kvartal?
    На Паћета?


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by паће Sat Jun 29, 2019 8:29 pm

    Само до две тоне, старији сам.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Erős Pista Sat Jun 29, 2019 8:37 pm

    Solus_Rex wrote:Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 903208043
    Na koga je red da nam nosi operativne podatke za drugi kvartal?
    На Паћета?

    Pace lektorise.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Sat Jun 29, 2019 9:21 pm

    Auu, koja navala na Spomenicu Deep State 2019.

    Ako neko umesto mene bude promenio ovu vlast (zamenUo je, kako bi rekli Vojvođani), dok Vuk Jeremić u (prevelikim) čizmama bude negde iz vojnog šatora vojevoao živom silom za KosmeT, ja ću da odem u precinct od nove narodne vlasti i da podnesem izveštaj o podrivanju pale vlasti. (Dok i ti novi ne počnu vidljivije da kradu.)

    Inače, nevezano s ovim, sintagmu deep state (ili šta je ovde pomenuto, valjda je blizu) koriste svi, jer su je negde čuli, nedavno je onaj Reljić iz NIN-a (bivši glodur) na Sputnjiku ("na" znači na radiju) pohvalno govori oo Trampu "da on smišljeno razgrađuje deep state". 
     A sintagmu je inače u naš novinski život inaugurisao (konačno da upotrebim tu reč!) Teofil, čini mi se, u vreme prošlih izbora u SŠA. I iz njegove se kolumne se pelcer proširio, kao biljka čuvarkuća. Niko ne zna šta to znači, ali mora da je nešto što zrači u "bajagi demokratskim" zemljama. Tako i dip stejt ulazi u skladište sintagmi, floskula, termina koji se rabe kao toljage ili poštapalice (subordinacija, demokratski centralizam, rezolucija Informbiroa, reforma, unutrašnji dijalog, "respektivni" /respektabilni/, autošovinizam, postmodernizam, jel=jer---). Aleksa Žunjić: "ja sam stručnjak za dip stejt, odmah sam video da se drogira!"
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Летећи Полип Sat Jun 29, 2019 9:41 pm

    Nažalost, nisam stigao na tribinu. Bio sam van grada, i vratio sam se tek kasno naveče.

    Trenutno radimo na novom projektu. Bavi se inkluzijom transrodne dece u ruralnim područjima Srbije . Razgovarao sam o tome sa Anom sinoć, preko telefona. Rekla mi je će učiniti sve što može, i da će Vlada Srbije stati iza nas.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    disident

    Posts : 15028
    Join date : 2016-03-28

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by disident Sat Jun 29, 2019 9:46 pm

    A dje su činovi pitam ja vas? Pod hitno da se moderacija oglasi sa spiskom cinova i odlikovanja


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 33 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 7:33 pm