Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    disident

    Posts : 15075
    Join date : 2016-03-28

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by disident Wed Jul 10, 2019 5:36 pm

    Nece cira da propadne ako pametno odigra i uleti u jato sns analiticara i normalizatora , a namestaju mu se kockice


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50187
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 10, 2019 5:37 pm

    Ma de da propadne...
    No Country

    Posts : 11128
    Join date : 2015-05-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by No Country Wed Jul 10, 2019 5:40 pm

    Због нечег мислим да ће и са њима да се пасив-агресив свађа, јер је просто такав... или сам само непоправљиви романтик.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50187
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 10, 2019 5:42 pm

    the latter  Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 2304934895
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Wed Jul 10, 2019 5:47 pm

    No Country wrote:
    Anđe'o wrote:Ovaj, predlaže se da Ćira ostane bez posla? Zašto ne mogu da vidim u tome nešto dobro?
    Мислим да би му то заправо пасовало. На овој ускоковској низбрдици на којој се госн. Ћира тоциља, пацијент очекује да ветрењаче узврате ватру. То учвршћује “ја против свих” слику света. А са друге стране, када прснеш скроз - то ти сасвим објективно усере живот. То јесте тужно, али и неизбежно.

    Slabo pratim domaću politiku (koliko je to moguće), batlio sam zbog zdravlja, pa sam sad tek pogledao Ćirin blog - što jes' jes' svakojakih gnusnosti i debilizama tu ima.

    Međutim stvarno ne mogu da podnesem ovaj domaći me too pokret (a ni strani generalno). Ona žena što se bori s Jutkom - to svaka čast. Ovo po Beogradu, borba protiv raznih Ćira, Rackovića i sličnih generalno nebitnih likova, pokušaji oduzimanja posla nekome, trial by public opinion - žao mi je, to je gnusnost ne manja od Ćirine.

    disident wrote:Nece cira da propadne ako pametno odigra i uleti u jato sns analiticara i normalizatora , a namestaju mu se kockice

    Tu je takođe poenta, ajde kreni na nekog iz tog jata, lako je "mituovati" po fakultetima i galerijama.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Wed Jul 10, 2019 5:58 pm

    čini mi se da nisi pratio Ćirjakovićeve aktivnosti na društvenim mrežama poslednjih meseci: stalkovanje, doksovanje, lažni profili, svrdlanje po tuđoj privatnosti, ogavne, apsolutno ničim izazvane uvrede, i uopšte uzev jedno manijačko ponašanje. ne, ovo što ove žene rade nije gnusnost ne manja od Ćirine i ovo si napisao apsolutno napamet. 

    kakav Racković, kakvi bakrači, ovo je iživljavanje jednog nedojebanog žbira, a ti si sada bukvalno na osnovu pola napao one koji su se tome suprotstavili. to su žene, aha, to je dakle #MeToo, a ja to ne volim. od tebe nikada nisam video niti očekivao ovakvu intelektualnu lenjost. 
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Wed Jul 10, 2019 6:21 pm

    Creepy Uncle wrote:
    čini mi se da nisi pratio Ćirjakovićeve aktivnosti na društvenim mrežama poslednjih meseci: stalkovanje, doksovanje, lažni profili, svrdlanje po tuđoj privatnosti, ogavne, apsolutno ničim izazvane uvrede, i uopšte uzev jedno manijačko ponašanje. ne, ovo što ove žene rade nije gnusnost ne manja od Ćirine i ovo si napisao apsolutno napamet. 

    kakav Racković, kakvi bakrači, ovo je iživljavanje jednog nedojebanog žbira, a ti si sada bukvalno na osnovu pola napao one koji su se tome suprotstavili. to su žene, aha, to je dakle #MeToo, a ja to ne volim. od tebe nikada nisam video niti očekivao ovakvu intelektualnu lenjost. 
    Pa sam sam rekao da nisam pratio, tako da ne znam nivo ogavnosti, moguće da ovo i nije toliko ogavno kao to Ćirino, ali svakako i suviše ogavno.
    I za Rackovića je takođe traženo da ne sme da izlaže, da ga nogiraju iz Remonta, itd. Jel' on stalkovao, doksovao, pravio lažne profile i svrdlao po tuđoj privatnosti?

    Nije baš to teško shvatiti, probaj sebe da zamisliš da tražiš da se nekome oduzme posao (posao, a ne javna funkcija, odmah da predupredim nesporazume). Jel' bi mogao? Jel' bi se udružio sa još par ljudi pa radio zajedno sa njima na tome da sjebeš nekome život? Ja ne bih. Dovoljno je smradova koji su možda to i zaslužili, ali opet ne bih mogao.

    A ženski ugao su uvele potpisnice pisma, ne ja. Zajedničko im je što su žene, i ako žene nisu uopšte jedine kojima je Ćira to radio. I, usput, ne bi trebalo ni da su podjednako zaštićene od javnih napada - nije isto biti novinar i političar.

    Tipičan trial by public opinion, ništa novo.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Wed Jul 10, 2019 6:26 pm

    Ko je tražio da mu se oduzme posao?
    I znaš valjda šta mislim o hajci na Rackovića.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Wed Jul 10, 2019 6:28 pm

    Inače TbPO je usledio nakon neuspešnog obraćanja policiji. Nakon toga, sve je dozvoljeno, ko mu jebe mater manijačku.


    Last edited by Creepy Uncle on Wed Jul 10, 2019 6:36 pm; edited 1 time in total
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Somlói Galuska Wed Jul 10, 2019 6:32 pm

    Creepy Uncle wrote:Ko je tražio da mu se oduzme posao?
    I znaš valjda šta mislim o hajci na Rackovića.

    Pogledaj intervju za N1.

    Ok, znam, ali ja vidim Isidoru Petrović u oba slučaja i primećujem da su neke stvari iste.
    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by mstislaw Wed Jul 10, 2019 6:59 pm

    Nisu iste, nikako.
    avatar

    Posts : 18435
    Join date : 2014-12-12

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by beatakeshi Wed Jul 10, 2019 7:58 pm

    Ma čovek nije sav svoj, najblaže rečeno. To se videlo kod onog tvitovanja kada mu je umro neko od roditelja.
    ficfiric

    Posts : 34281
    Join date : 2012-02-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by ficfiric Wed Jul 10, 2019 8:06 pm

    ma da, ono je bilo bolesno


    _____


    Uprava napolje!

    Rozita

    Posts : 308
    Join date : 2018-01-06

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Rozita Wed Jul 10, 2019 8:35 pm

    mstislaw
    činjenica znalac


    _____
    Rosencrantz and Guildenstern could not be told apart
    People muddled up their names right from the very start
    Gertrude called one Guildenstern the other Rosecrantz
    Claudius saw differently just from a cursive glance.
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Wed Jul 10, 2019 9:05 pm

    Profesor Ćirjaković prolazi kroz jedan medijski linč određenog dela našeg društva koji su samoprozvana elita koja je sebi dala za misiju da nas sve ovde koji se ne slažemo sa njima prosvetli, natera da mislimo kao i oni i očigledno da imaju problem sa iznošenjem drugačijeg mišljenja", rekla je predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković.

    one su lažna elita al on je zato pravi profesor! Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 286371741
    to valjda može jer nisu važne diplome nego šta ko zna...
    jbt ovo je kao najavljivanje štrajka glađu samo još luđe. da sami veruju u makar 1/4 onoga što pričaju vladali bi ko crveni kmeri
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Wed Jul 10, 2019 9:10 pm

    desni populizam 1/1 

    sve ovo sa tekstom av i odjecima i reagovanjima, školski primer
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4335
    Join date : 2016-09-29

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by nalog sa ženinog laptopa Wed Jul 10, 2019 9:43 pm

    ceka se reagovanje kolege profesora istoka


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50187
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 10, 2019 10:02 pm

    Gargantua wrote:desni populizam 1/1 

    sve ovo sa tekstom av i odjecima i reagovanjima, školski primer

    Apsolutno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50187
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 10, 2019 10:04 pm

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:
    Profesor Ćirjaković prolazi kroz jedan medijski linč određenog dela našeg društva koji su samoprozvana elita koja je sebi dala za misiju da nas sve ovde koji se ne slažemo sa njima prosvetli, natera da mislimo kao i oni i očigledno da imaju problem sa iznošenjem drugačijeg mišljenja", rekla je predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković.

    one su lažna elita al on je zato pravi profesor! Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 286371741 

    Pa crno je belo, belo je crno. Jel ti hoces da kazes da nesto vise vredis od drugih samo zato sto znas da je crno crno, a belo belo? Pa ako to tako dobro znas onda pobedi na izborima!
    Anonymous
    Guest

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Guest Wed Jul 10, 2019 11:22 pm

    Gargantua wrote:desni populizam 1/1 

    sve ovo sa tekstom av i odjecima i reagovanjima, školski primer

    ma jeste, tačno je to. ali ono što mene dezorijentiše je što sve izgleda kao parodija; mislim, školski primer utoliko što deluje kao da idu po čeklisti udžbeničke lekcije o populizmu, čitajući je naglas svima nama, i usput trapavo odrađuju tačku po urnebesno providnu tačku. populizam kao što je A Touch of Cloth police procedural. ne znam, ne umem sasvim da objasnim. možda sam samo ovih dana previše onlajn Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 3579118792
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50187
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 10, 2019 11:45 pm

    Pa ne znam sta ima tu mnogo da se objasnjava.
    Admin Pantokrator
    Admin

    Posts : 1115
    Join date : 2012-02-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Admin Pantokrator Wed Jul 10, 2019 11:54 pm

    ma cira predaje i na FPN i na mokrogorskoj skoli menadzmenta. inace fun fact: direktor, osnivac te vlasnik iste je srdjan janicijevic, suprug ljudmile beckovic. mislim toliko o drugosrbijanskom progonu.
    Admin Pantokrator
    Admin

    Posts : 1115
    Join date : 2012-02-10

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Admin Pantokrator Wed Jul 10, 2019 11:55 pm

    sorry sto kapljem po belom tepihu ko macor koji je dovukao goluba s terase. upravo sam popricao s uskokom.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by kondo Wed Jul 10, 2019 11:56 pm

    sta predaje na menadzmentu, zivota vam?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50187
    Join date : 2017-11-16

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 10, 2019 11:59 pm

    Admin Pantokrator wrote:ma cira predaje i na FPN i na mokrogorskoj skoli menadzmenta. inace fun fact: direktor, osnivac te vlasnik iste je srdjan janicijevic, suprug ljudmile beckovic. mislim toliko o drugosrbijanskom progonu.
    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 1233199462

    Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića - Page 36 Empty Re: Prostor za kolumnu Zorana Ćirjakovića

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 14, 2024 8:08 pm