Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Thu Sep 03, 2015 12:14 am

    ja zapravo ne znam o cemu se ovde prica i zato sam zamolio fernouxa da otvori topic sto on nije ucinio. koliko sam video iz postova koje je vasa pobrisao fernoux je uveo ideologiju u ovu pricu a ne ja ili neko drugi.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by kondo Thu Sep 03, 2015 12:14 am

    ostap bender wrote:
    evo ti znas sigurno sta je bambata usemplovao u planet rock.

    naravno, ali ne vidim vezu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Thu Sep 03, 2015 12:19 am

    ostap bender wrote:pa izgledao bi kao danas.
    izmiče mi onda revolucionarna priroda cele te stvari o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 1399639816
    ostap bender wrote:ja zapravo ne znam o cemu se ovde prica i zato sam zamolio fernouxa da otvori topic sto on nije ucinio. koliko sam video iz postova koje je vasa pobrisao fernoux je uveo ideologiju u ovu pricu a ne ja ili neko drugi.
    izvini glupo je sad ako ti je to lična prijateljica i sve to, al ona je uvela ideologiju u celu priču - "nema veze sa feminizmom", "srednja klasa" , "ldp", a utisak je ili da je u pitanju prosto incident kakvi se prosto dešavaju ili da je ova stvarno išla malo u safari da vidi crnce uživo, pa se šokirala kakvu su..
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Veletin Thu Sep 03, 2015 12:19 am

    sajberka je otrovnog jezika, silazi u underground

    i zato joj porucujem


    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcS5GsvidEPc5HbIOrtvGWjVcfPmqSBmWxnfjdYZlno2JXh-Vfzn
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by kondo Thu Sep 03, 2015 12:20 am

    ostap bender wrote:ja zapravo ne znam o cemu se ovde prica i zato sam zamolio fernouxa da otvori topic sto on nije ucinio. koliko sam video iz postova koje je vasa pobrisao fernoux je uveo ideologiju u ovu pricu a ne ja ili neko drugi.

    jbga. nije ferveks nego sajberka. zadnje sto sam u tom histericnom sledu ucitavanja ucitavanja i ucitavanja upamtio je da je levicarku pretukla desnica. ne znam da li to tako ide kada se tuku anonimni, kod mene to ne ide tako. devojku je raspizdila druga devojka? niste nikad videli zene da se sibaju u disku? da se nabadaju pesnicama u glavu? da ovu koja lezi na zemlji druga sutira iz sve snage u medjunozje? da joj razbija pivsku flasu o glavu? sorry, ne zivite u ovom gradu. i sorry, to nije pitanje ovog vremena, to traje i traje. radi se o decenijama.

    tek kada je dosla kuci i sela za komp, ispostavilo je da je sajberka dobila batine. dotle je to bio klasican chick fajt sa nabadanjem u vugla na keca. dve anonimne ribe, nakurcena klinka i smorena matorka.

    realno, promasena tema 200%. ovo nije ideologija, nije feminizam i nije aktivizam. ovo je nekakvo teenage nasilje ali nisam siguran da to nije vec neko vreme stvar prenosenja sa kolena na koleno.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Thu Sep 03, 2015 12:22 am

    pa sta mislis da li je bambata lumpen? meni je to poenta ove tupave prepiske. ideja da postoji neka strateska esencijalizacija kriminalnog miljea devedesetih uz neke sumnjive analogije sa hip-hop kulturom i bez ikakve politicke ili intelektualne discipline.

    @suvar & kondo: aman ovde je to uveo fernoux. on je ovde uveo i mimi mercedez pre toga pa je tako sve ovo i zavrsilo na topiku o levici. ovo ce nas svakako nauciti da ne brisemo bilo sta osim onoga sto vodi krivicnom gonjenju.
    Kaneda

    Posts : 521
    Join date : 2014-12-07

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Kaneda Thu Sep 03, 2015 12:23 am

    Kondo wrote:
    cekaj, ti mislis da je ona dobila po nosu zato sto je sajberka, zato sto je zena, zato sto je aktivistkinja ili zato sto je rekla nesto zasta se po difoltu dobija po nosu danas.

    cemu ovaj cirkus posle svega?

    Vrlo je moguće da je dobila iz čista mira, ili, što je po meni najverovatnije, jer je prišla do bine i tražila od Mimi da opomene ove što zapišavaju dame, a onda ju je ova klinka u naletu supstanci u mozak identifikovala kao metu, eventualno smarača koji je tu došao nešto da se žali na publiku, i odlučila da je raspizdi sucker punchom.

    Što opet dovodi do razdvajanja idiotskog napada (koji je za svaku osudu) od ovog ranta koji je usledio na internetu, u kome je Sajber učitala sve moguće i nemoguće ekipi oko Mimi (nakon što je prvo dobila po nosu preko neta gde se namestila na zicer idiotima da je masovno izvređaju kao nekog ko se žali po FB, umesto da se žalila tamo gde je trebala) ali tek nakon što ju je Mimi otkačila. Valjda je Sajber očekivala da Mimi stane u njenu zaštitu na netu, a nakon što je ova odgovorila u fazonu "ko mi pomeša S i Z ja poželim da ga izlemaju" onda Sajber okreće priču za 180 stepeni i kreće sa nekim ličnim prozivkama tipa LDP, srednja klasa i slično, kvazilevica, šatro lumpen itd. Meni je to zanimljivije kao fenomen, oko ovog udarca, ne znam komplet priču pa ne ulazim šta se desilo, ali nije ništa oko čega bi se trebala dizati tolika dževa, koliko šamara se pukne u toku noći po raznoraznim splavovima, rok svirkama, haustorima, liftovima, gde god ima ljudi pod stresom i pod uticajem opijata. Jbg, ja stvarno mislim da je u tom trenutku ona imala nesreću da naleti na neku nafuranu urađenu klinku, to može da ti se desi i u šetnji na ulici, meni se desilo jednom kad sam skrenuo na pljeskavicu u sitne sate, hoće čovek da se bije pa to ti je, vidiš da mu je to cilj za večeras, nije bilo šanse da se izbegne, pijan kao dupe.

    Ali fino odeš pa to prijaviš, zato i postoji državni aparat represije, valjda, teoretski, da štiti slabije ili malobrojnije.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Thu Sep 03, 2015 12:27 am

    ma ja o ideologiji uopšte ne govorim, samo odgovaram na ono što otto i ostap napišu (a oni su sami uveli neko "fašističko nasilje" u priču, a kasnije i Sajber sa pretresanjem Mimine prošlosti). Kao što sam rekao, Sajber se ložila na Mimi više nego svi njeni fanovi zajedno, a onda je krenula sa pričom kako je sve to fejk i "srednjeklasno" foliranje.

    Ovde je poenta u tome da je Sajber sujetna, da je sujeta blam, i sada se razvija diskusija oko toga da li neko ima "pravo" na sujetu ako je dobio batine od devojke. Pa ne znam, mene boli kurac za "prava", ali znam da je sujeta jadna.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Admin Pantokrator
    Admin

    Posts : 1115
    Join date : 2012-02-10

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Admin Pantokrator Thu Sep 03, 2015 12:29 am

    evo vratio sam ceo topik kopajuci po djubretu.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by kondo Thu Sep 03, 2015 12:30 am

    pa ostape opet godine. ti si stvar doveo do korena a oni ne mogu dalje od jay-z i slicnih. svako vrti ono sto mu odgovara i dokle mu seze pamcenje. ja sam utopijski akcioni romanticar i dodajem public enemy u igru. 

    ne znam sta hoces da kazes ali fernu a sada vidim i kaneda ovde stvar ispravno spustaju na licni nivo. devojci/zeni koja je suvereno kidala na mrezama, hranila govnima mizogine i sve koji su joj se suprostavili, je dobila sljivu i slomljen nos. ono sto je najvise boli ovde je to sto nije dobila kao sajber nego kao niko. i tu krece prozivka i sacekusa za izvinjenje. i onda utrljavanje u asfalt, mimi m je ne primecuje. sujeta u svemiru, kredibilitet u kanalu. poteze se LDP proslost.

    ako ti je drugarica, salji je na more da se odmori.


    Last edited by Kondo on Thu Sep 03, 2015 12:32 am; edited 1 time in total


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Thu Sep 03, 2015 12:30 am

    ostap bender wrote:on je ovde uveo i mimi mercedez pre toga pa je tako sve ovo i zavrsilo na topiku o levici

    Nije tačno. Vasa je to sam postavio na topik o levici. Prvi post je bio njegov, kopi pejst sa sajberkinog Instagrama i taj post je stavio na temu o levici.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Admin Pantokrator
    Admin

    Posts : 1115
    Join date : 2012-02-10

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Admin Pantokrator Thu Sep 03, 2015 12:30 am

    fernoux-h wrote:Čekaj žao joj je ove što je "prsla", a ona postavlja svoje prebijene fotke na TW sa sve žalopojkama? :lol: To nešto ko da te iskaraju u dupe, pa ti postaviš sliku svog anusa na Fejs i napišeš "Neki jadnici. Žao mi je što su toliko prsli."

    Mene je jako blam ove Sajberke i sve ovo me podsetilo na Kojota i Pro-Pain (mada je Kojot dobar čovek i generalno kul lik za razliku od ove nesrećnice)

    Btw. zašto je ovo postavljeno na temu "Levica u Srbiji" ?

    fernoux-h wrote:
    plachkica wrote:1. žena je pretučena na javnom mestu

    Niko ne sme da bude pretučen na javnom mestu!  o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 3402243210

    3. tri lika su je jurila dok nije došla do sigurnog, osvetljenog, prostora

    Preciznije, taksija. Da bi mogla da se bezbedno vrati u hotel. (?)
    Tri lika su je jurila jer je pretila da će zvati policiju.


    fernoux-h wrote:Samo da kažem jednu stvar, znam da je Mimi u tom inkluzivnom fazonu i ne dira nikoga dok poštuju njen zakon. Gomila hipstera dolazi na njene koncerte i nikoga ona ne pljuje zbog fazona (to bi bilo glupo) sve dok ne uradi ovako nešto. Kapiram da bi sad napušila ovu Sajberku, ali sam 100% siguran da se neće baviti ovim uopšte.

    fernoux-h wrote:
    No Country for Old Man wrote:
    William Murderface wrote:

    A da pušiš ti meni malo kurac, barabo mala?
    Ма зар се овде разговара на тај начин...? [:hollierthanthou]

    On a more serious note: мени овде збиља боде очи да пост почиње са "концерт ти је био супер, али..." - као да је тај бес, агресија, пишање по публици уопште одвојиво од укупне "естетике" т.ј. поруке?

    Pokušava da bude kul, kao nema frke, nema, samo ću da usput postavim svoje slike sa modricama i kukam malo (i usput tražim od Mimi da se određuje prema nečemu što nikakve veze sa njom nema).

    fernoux-h wrote:I još jednom zašto je ovo na temi "Levica u Srbiji"?

    Jordan Rivers wrote:Ako kačiš klip Mimi Mercedez kao neki supstrat nove dizel levice (govorimo o osobi koja ima jasnu ideološku priču), onda izveštaji sa njenog koncerta idu ovde, što se mene tiče.

    fernoux-h wrote:Znači da sam kačio Easy-Eja i on bi završio ovde. Dobro, malo neozbiljno je sve to, ali mi je ipak drago da je tako.

    Jordan Rivers wrote:Zanimljivo je ovo ničeansko shvatanje levice u kome se žrtvi apsolutno oduzima pravo na samoodbranu u okviru zakona. Čekaj revoluciju posle koje se više niko neće iživljavati na slabijima, a do toga ćuti i trpi pišanje i batine.

    evo ga sempl. krenite od pocetka. uzasna je greska sto je ovo uopste brisano.
    Jir-Lo

    Posts : 396
    Join date : 2012-02-10

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Jir-Lo Thu Sep 03, 2015 12:34 am

    fernoux-h wrote:
    Jir-Lo wrote:ono sto zelim da razumem je kako je desnica postala levica i obrnuto, kako su jeftine dronfulje postale feministkinje i feministicki uzori, a ropstvo sloboda. kako je sve postalo ono suprotno od onoga sto jeste, i kako su ljudi uopste poceli da se primaju na to?

    Mislim da previše značaja učitavaš u ovaj odnos prema lumpenima, to jeste važno ali postoji broj mnogo važnijih pitanja za levicu u Srbiji.

    Posle toga, jeftine dronfulje su postale feministkinje i uzori onda kada se počelo ozbiljno baviti teorijom, sa čime je došao i radikalan raskid sa liberalnim odnosom prema nasilju i kulturi lumpenproletarijata (ne zaboravimo ovde je reč o kulturi radničke klase, jer čitavu pop kulturu i razne druge izraze koje služe radničkoj klasi, i sa kojima se ona identifikuje oblikuju lumpenproleteri). Ovako je došlo i do želje da se suoči sa svim tim nasleđem bez otklona, i da se radikalnoj toleranciji (koju je propovedala "anti-liberalna", a zapravo još uvek liberalna, levica) suprotstavi ideal radikalne emancipacije. U prevodu, neću da se žalim učiteljici (državi) na nasilje koje je samo posledica ovog sistema, već ću sam da se probijem, kao neko ko je formiran u krilu tog sveta, a ne izvan njega.

    Sa druge strane, rodila se jedna prilično negativna tendencija romantizacije ulice kojoj pripadaju i ova Sajber, Sejlorka itd. To su ti hipsteri 2.0 koji se lože na narodnjake, rep, ali kada su oni očišćeni od za njih problematičnih pojava i kada je u njih učitana neka romantika. Oni su pomislili - ekstra, postoji neko ko je (pored ostalih takvih pojava) ovaploćenje tendencije (samo)osnaživanja žena, ko ima tetoviran Balkan na ruci, a istovremeno je nasilan, ali umereno i kalkulisano nasilan (ne dira "one koji to nisu zaslužili", nije bahat prema svima itd.) i sada ćemo da se ložimo na to. Na kraju se ispostavi da to nije do kraja tačno, i onda dolazi do ovakvih, tragičnih nesporazuma.
    sve je to lepo, ali vi u tom silnom teoretisanju odete uvek korak predaleko i zakljucite nesto u suprotnosti sa osnovnim postulatima. ideal levice je da kroz drzavu obezbedi zastitu slabijima i ugrozenima, a vi ste u zelji da budete antiliberalni dosli do, u sustini, zakona jaceg. logika vam i nije bas jaca strana.


    _____
    trt mrt smrt
    Anonymous
    Guest

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Guest Thu Sep 03, 2015 12:35 am

    dvadeset postova o odumiranju države kasnije o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 1399639816 ...
    Admin Pantokrator
    Admin

    Posts : 1115
    Join date : 2012-02-10

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Admin Pantokrator Thu Sep 03, 2015 12:35 am

    fernoux-h wrote:
    ostap bender wrote:on je ovde uveo i mimi mercedez pre toga pa je tako sve ovo i zavrsilo na topiku o levici

    Nije tačno. Vasa je to sam postavio na topik o levici. Prvi post je bio njegov, kopi pejst sa sajberkinog Instagrama i taj post je stavio na temu o levici.

    ti si pre toga postovao mimi na vocapu. nesto si se zajebavao sa sejlorkom.

    @kondo: pa koga briga za njenu sujetu? mene, kao i vasu, ovde interesuje sta je tu emancipatorski? kao kada taj isti heller unajmi cionisticke gangstere, naslednike mikija koena, da stite izi-ija od izmastanih skinsa zbog pesme fuck the police. komedija.

    a revolucija su i cool thing i onaj sempl i zulu nation i dj kool herc a ovo je samo komodifikacija.
    Jir-Lo

    Posts : 396
    Join date : 2012-02-10

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Jir-Lo Thu Sep 03, 2015 12:39 am

    Ferenz wrote:Dajdžest veržn
    jebote kurac.

    drugarica vam je opasan kreten. mogli bi da pripazite malo sa kime se druzite.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Thu Sep 03, 2015 12:42 am

    Jir-Lo wrote:
    fernoux-h wrote:

    Mislim da previše značaja učitavaš u ovaj odnos prema lumpenima, to jeste važno ali postoji broj mnogo važnijih pitanja za levicu u Srbiji.

    Posle toga, jeftine dronfulje su postale feministkinje i uzori onda kada se počelo ozbiljno baviti teorijom, sa čime je došao i radikalan raskid sa liberalnim odnosom prema nasilju i kulturi lumpenproletarijata (ne zaboravimo ovde je reč o kulturi radničke klase, jer čitavu pop kulturu i razne druge izraze koje služe radničkoj klasi, i sa kojima se ona identifikuje oblikuju lumpenproleteri). Ovako je došlo i do želje da se suoči sa svim tim nasleđem bez otklona, i da se radikalnoj toleranciji (koju je propovedala "anti-liberalna", a zapravo još uvek liberalna, levica) suprotstavi ideal radikalne emancipacije. U prevodu, neću da se žalim učiteljici (državi) na nasilje koje je samo posledica ovog sistema, već ću sam da se probijem, kao neko ko je formiran u krilu tog sveta, a ne izvan njega.

    Sa druge strane, rodila se jedna prilično negativna tendencija romantizacije ulice kojoj pripadaju i ova Sajber, Sejlorka itd. To su ti hipsteri 2.0 koji se lože na narodnjake, rep, ali kada su oni očišćeni od za njih problematičnih pojava i kada je u njih učitana neka romantika. Oni su pomislili - ekstra, postoji neko ko je (pored ostalih takvih pojava) ovaploćenje tendencije (samo)osnaživanja žena, ko ima tetoviran Balkan na ruci, a istovremeno je nasilan, ali umereno i kalkulisano nasilan (ne dira "one koji to nisu zaslužili", nije bahat prema svima itd.) i sada ćemo da se ložimo na to. Na kraju se ispostavi da to nije do kraja tačno, i onda dolazi do ovakvih, tragičnih nesporazuma.
    sve je to lepo, ali vi u tom silnom teoretisanju odete uvek korak predaleko i zakljucite nesto u suprotnosti sa osnovnim postulatima. ideal levice je da kroz drzavu obezbedi zastitu slabijima i ugrozenima, a vi ste u zelji da budete antiliberalni dosli do, u sustini, zakona jaceg. logika vam i nije bas jaca strana.

    uf ovde si malo pomešao babe i žabe miraleme. taj ideal levice da kroz državu obezbedi zaštitu slabijima odnosi se na ekonomiju. Mada je i to poprilično klizav teren, i rekao bi da to nije baš ideal levice već ideal socijaldemokratije sa kojim neoliberalizam ima problem, jer je prethodno morao da ga izbriše iz sećanja. Ljudska prava i ideal da se državnom intervencijom mora obezbediti njihovo poštovanje je sa druge strane uvek bio jedan građanski ideal. (E sad, odnos marksista prema tome se menjao: od načelne kritike i istovremeno podrške političkim pravima kod Marksa, do update-a za savremeni kapitalizam (Žižek) koji se pre svega bavi ideologijom)

    Ne postoji nikakav "zakon jačeg" ovde za koji bi se neko "zalagao". Nije poenta u tome, da se "zalažemo" za to, nego da razumemo trendove u savremenoj radničkoj klasi, umesto da gradimo neku imaginarnu i da ne nasednemo na zamku koju postavlja liberalna ideologija kapitalizma: podržite represivni sistem odmah, inače će stotine pedera stradati (ili: nemamo vremena za te vaše revolucije, ljudi 'drugačijeg mišljenja' stradaju u ovom trenutku!)


    Last edited by fernoux-h on Thu Sep 03, 2015 12:46 am; edited 1 time in total


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by kondo Thu Sep 03, 2015 12:43 am

    zaostao si u pogresnom nicku, ali nebitno.

    ama koja emancipacija. odlozite svoje ideolosko oruzje i svedite dogadjaj na cinjenice. i one su totalno transparentne. 

    ono sto je ovde jadno do svemira je prskotina ega i posledice toga na mrezama, katastrofalne analize, lagarije (3 ortaka koji su je jurili), manipulacija, ucitavanje ideologije i krivice mm. 

    zena sebe poredi sa bris tatonom, xeloy?!

    necu vise o ovome, znam za sajberkinu RL mrezu ovde. zato se i zavrsava hranjenjem fernua kurcem i potezanjem barabstva, jer ne postoji linija odbrane njenog stava zato sto to nije stav nego ego i sujeta.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by kondo Thu Sep 03, 2015 12:48 am

    haha, jao - BLOKIRALA JE MM NA TVITERU nakon sto joj ova nije napisala nista. zero. nada. silence.

    pa xaoc jbte... unistilo je dete cutanjem.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Jir-Lo

    Posts : 396
    Join date : 2012-02-10

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Jir-Lo Thu Sep 03, 2015 12:49 am

    fernoux-h wrote:
    Jir-Lo wrote:
    sve je to lepo, ali vi u tom silnom teoretisanju odete uvek korak predaleko i zakljucite nesto u suprotnosti sa osnovnim postulatima. ideal levice je da kroz drzavu obezbedi zastitu slabijima i ugrozenima, a vi ste u zelji da budete antiliberalni dosli do, u sustini, zakona jaceg. logika vam i nije bas jaca strana.

    uf ovde si malo pomešao babe i žabe miraleme. taj ideal levice da kroz državu obezbedi zaštitu slabijima odnosi se na ekonomiju. Mada je i to poprilično klizav teren, i rekao bi da to nije baš ideal levice već ideal socijaldemokratije sa kojim neoliberalizam ima problem, jer je prethodno morao da ga izbriše iz sećanja. Ljudska prava i ideal da se državnom intervencijom mora obezbediti njihovo poštovanje je sa druge strane uvek bio jedan građanski ideal.

    Ne postoji nikakav "zakon jačeg" ovde za koji bi se neko "zalagao". Nije poenta u tome, da se "zalažemo" za to, nego da razumemo trendove u savremenoj radničkoj klasi, umesto da gradimo neku imaginarnu i da ne nasednemo na zamku koju postavlja liberalna ideologija kapitalizma: podržite represivni sistem odmah, inače će stotine pedera stradati (ili: nemamo vremena za te vaše revolucije, ljudi 'drugačijeg mišljenja' stradaju u ovom trenutku!)
    uh, drugi put cu odgovoriti.

    Kondo wrote:zaostao si u pogresnom nicku, ali nebitno.

    ama koja emancipacija. odlozite svoje ideolosko oruzje i svedite dogadjaj na cinjenice. i one su totalno transparentne. 

    ono sto je ovde jadno do svemira je prskotina ega i posledice toga na mrezama, katastrofalne analize, lagarije (3 ortaka koji su je jurili), manipulacija, ucitavanje ideologije i krivice mm. 

    zena sebe poredi sa bris tatonom, xeloy?!

    necu vise o ovome, znam za sajberkinu RL mrezu ovde. zato se i zavrsava hranjenjem fernua kurcem i potezanjem barabstva, jer ne postoji linija odbrane njenog stava zato sto to nije stav nego ego i sujeta.
    sve to stoji. al samo da primetim da si ti bio jedno 3 puta gori (i gluplji) u odbrani svog drugara pedofila.


    _____
    trt mrt smrt
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Thu Sep 03, 2015 12:56 am

    Kondo wrote:haha, jao - BLOKIRALA JE MM NA TVITERU nakon sto joj ova nije napisala nista. zero. nada. silence.

    pa xaoc jbte... unistilo je dete cutanjem.

    Sajber 浪人 Vanderlast ‏@CyberWanderlust
    Kakva bezosećajnost i nedostatak moralnog osećanja!


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Veletin Thu Sep 03, 2015 1:00 am

    @godjira

    sujetna decakova majka je nepotrebno podigla dzevu.
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by boomer crook Thu Sep 03, 2015 1:03 am

    fernoux-h wrote:
    Jir-Lo wrote:
    sve je to lepo, ali vi u tom silnom teoretisanju odete uvek korak predaleko i zakljucite nesto u suprotnosti sa osnovnim postulatima. ideal levice je da kroz drzavu obezbedi zastitu slabijima i ugrozenima, a vi ste u zelji da budete antiliberalni dosli do, u sustini, zakona jaceg. logika vam i nije bas jaca strana.

    uf ovde si malo pomešao babe i žabe miraleme. taj ideal levice da kroz državu obezbedi zaštitu slabijima odnosi se na ekonomiju. Mada je i to poprilično klizav teren, i rekao bi da to nije baš ideal levice već ideal socijaldemokratije sa kojim neoliberalizam ima problem, jer je prethodno morao da ga izbriše iz sećanja. Ljudska prava i ideal da se državnom intervencijom mora obezbediti njihovo poštovanje je sa druge strane uvek bio jedan građanski ideal. (E sad, odnos marksista prema tome se menjao: od načelne kritike i istovremeno podrške političkim pravima kod Marksa, do update-a za savremeni kapitalizam (Žižek) koji se pre svega bavi ideologijom)

    Ne postoji nikakav "zakon jačeg" ovde za koji bi se neko "zalagao". Nije poenta u tome, da se "zalažemo" za to, nego da razumemo trendove u savremenoj radničkoj klasi, umesto da gradimo neku imaginarnu i da ne nasednemo na zamku koju postavlja liberalna ideologija kapitalizma: podržite represivni sistem odmah, inače će stotine pedera stradati (ili: nemamo vremena za te vaše revolucije, ljudi 'drugačijeg mišljenja' stradaju u ovom trenutku!)

    i sta je semplovao bambata i ko je heller? e kada to kazes shvatices ko ovde izmislja radnicku klasu iz jednog tupavog burzuaskog egzotizma. zato maja milos pravi one sprdnje a lezaic filmove.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Mr.Pink Thu Sep 03, 2015 1:08 am

    hajde da ne koristimo ovaj uvaženi bord kao glasilo očajnih tviteraša (sajberki ja ne mogu zameriti na očaju, doima mi se kao neko ko je gajio neka osećanja prema mm).  

    a sada molim cenjeni auditorium za malo pažnje, imam dve važne objave, pa mi nemojte zameriti što ću najaktivniju temu ovde iskoristiti za to:

    - od kada je otpočeo besramnu kampanju promovisanja krumpira su buterom drug vilijam je u mojim očima pao dosta i podržavam kondora u njegovom napušavanju.

    - cenjeni drug otto je doživeo veliki peh u robno-novčanoj razmeni sa mnom, i želim ovu priliku da iskoristim i ovde pred svima svečano kažem kako ćemo tu nepravdu ispraviti u sledećoj šverc turi. 

    hvala.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by fernoux-h Thu Sep 03, 2015 1:17 am

    ne zaboravimo ovde je reč o kulturi radničke klase, jer čitavu pop kulturu i razne druge izraze koje služe radničkoj klasi, i sa kojima se ona identifikuje oblikuju lumpenproleteri

    samo da bude jasno ovde mislim na poslednjih par decenija


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.

    o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ - Page 8 Empty Re: o lord won't you buy me (mimi) mercedeZ

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Wed May 08, 2024 5:14 am