Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    U kom slučaju biste podržali Vučića?

    Anonymous
    Guest

    U kom slučaju biste podržali Vučića? - Page 4 Empty Re: U kom slučaju biste podržali Vučića?

    Post by Guest 02.06.15 1:28

    Prelazim iz jedne Srbije u drugu, dok si reko Danilo Kiš, Azra i frajer U kom slučaju biste podržali Vučića? - Page 4 1143415371
    паће

    Posts : 40143
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    U kom slučaju biste podržali Vučića? - Page 4 Empty Re: U kom slučaju biste podržali Vučića?

    Post by паће 02.06.15 1:32

    Јесам кречана, заборавио сам да додам дефиницију веселка: то је онај бик који надражује краву ал' не опаљује. Он је само забавља док не дође расплодни.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81479
    Join date : 2012-06-10

    U kom slučaju biste podržali Vučića? - Page 4 Empty Re: U kom slučaju biste podržali Vučića?

    Post by Erős Pista 02.06.15 1:37

    Šuvar i varivo wrote:Prelazim iz jedne Srbije u drugu, dok si reko Danilo Kiš, Azra i frajer U kom slučaju biste podržali Vučića? - Page 4 1143415371

    U kom slučaju biste podržali Vučića? - Page 4 3579118792

    Prelećeš brzinom od 2 Ćirjakovića, tj otrpilike pola Bazdulja. Ali u suprotnom smeru.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16195
    Join date : 2014-11-06

    U kom slučaju biste podržali Vučića? - Page 4 Empty Re: U kom slučaju biste podržali Vučića?

    Post by plachkica 02.06.15 1:57

    Nekako mi se čini da Vučiću naša podrška neće biti ni potrebna.
    I da je tu zajeb.
    Mogućnost stvaranja bilo kakve opozicije ljudi iz DS-a konstantno smanjuju.
    Najeksponiraniji član ds-a u medijima je Nebojša Krstić, a to nikom iz ds-a ne pravi problem.
    (Da, Krle u poslednje vreme sebe predstavlja kao člana ds-a.)
    No Country

    Posts : 11116
    Join date : 2015-05-16

    U kom slučaju biste podržali Vučića? - Page 4 Empty Re: U kom slučaju biste podržali Vučića?

    Post by No Country 02.06.15 4:41

    William Murderface wrote:Ja mislim da je Vučićeva ideoolgija oduvek bila ista - nacionalizam+neoliberalizam. Tačer i Regan, to su bili uzori mladog desničara koji se formirao kasnih osamdesetih. To je bio i ostao program njegove stranke i kada se ona zvala SRS, a i sada kada se zove SNS.

    To mi je, vidis, novo - ja sam onomad kapirao da SRS naprosto nema nikakav ekonomski program, osim mozda kioska. Jer sta ce ti ekonomski program - kad imas ratni?

    Nacionalizam i neoliberalizam su dabome u mnogo cemu suprotni, ali to kombinaciju niposto ne cini nemogucom. Zlo se po pravilu krije u oksimoronima, kao npr. "negativni prirastaj", ili "demokratski centralizam", ili "zlocin iz ljubavi". No da bi se ta stvar zbilja masovno konzumirala, neophodna je zastrasujuce efikasna tablobotomija. U tom smislu Vucic moze da bude koristan i kao test-run: ako smo pristali na njega kao evropejca (speaking of oxymorons!) onda nam ni nacineoliberalizam nece biti nesvarljiv.

    Zvuci malo kao PPP, he-he.

    Jos me ovo podsetilo na jednu davniju kombinaciju, alkos-neoliberal g. Superhik licno! Mislim da lik Superhika zapravo objasnjava mnogo toga, i mnogo bolje nego Regan i Tacerka. Prava tajna nacional-neoliberalizma moze da bude taj self-hatred svojstven svim tranzicionim i inim gubitnicima. Narocito ako su uronjeni u virtuelnu stvarnost celebrity-kulture i ostale tabloidne splacine.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    U kom slučaju biste podržali Vučića? - Page 4 Empty Re: U kom slučaju biste podržali Vučića?

    Post by Bluberi 02.06.15 5:13

    Kako podržati nekog ko svojim potezima rapidno povećava smrtnost gradjana svoje zemlje?
    Kada tranzicija ubija.

    U kom slučaju biste podržali Vučića? - Page 4 Empty Re: U kom slučaju biste podržali Vučića?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 10.05.24 0:06