Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beogradski restorani

    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Fri Apr 08, 2022 3:24 pm

    gde da vodim na picu, koji restoran preporučujete?
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Notxor Fri Apr 08, 2022 3:49 pm

    Najbolja pica koju sam je poslednjih meseci je Pietra.rs Kumanovska 6, sajt je proseravanje ali je pica odlična, odnosno sve 3 koje sam probao su bile odlične. Ne znam da li radi bašta.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    dimitrije iz čakova

    Posts : 374
    Join date : 2018-02-09

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by dimitrije iz čakova Fri Apr 08, 2022 3:54 pm

    Majstor i Margarita, bez konkurencije, ali ozbiljno. Napolitanski stil, klasične pice + malo njihovih kreacija

    Samo, mora da se rezerviše mesto na vreme.


    _____
    zvona i praporci
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Fri Apr 08, 2022 3:57 pm

    Hvala, ja se baš ne razumem u restorane, znače mi preporuke.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Zus Fri Apr 08, 2022 4:52 pm

    Meni Majstor I šampita margarita nisu ostavili neki utisak. Doduse bio sam odavno. Piazza mi je bolja. A volim debelo testo što bi rekli ČIkago a u Piazzi nema takvih. Ima ih  Pizza baru koji jeste prosek u kvalitetu i skup I ekipa je  bzvz, ali su im pice sa tim debelim hlebnim testom dobre.

    Al ne jedem picu cesto. Prethodni put uzeo iz Fabrike pre par meseci koja je bila solidna
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kapetanm Fri Apr 08, 2022 5:05 pm

    Vec 30ak godina mrzim picu. 93 nije bilo nicega al brat jedne koleginice je radio u mlinskoj industriji. I tako ti mi redovno cele godine po džak brašna i kući sve od njega. Inajčešće picu. Uvek se našlo nešto za odozgo, otvoriš se za 1 dem i imaš i za kečap. Od onda ako sa pojeo 3-4 pice i to iza dece
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Fri Apr 08, 2022 5:08 pm

    uvek možeš da pređeš na rižoto sa smrčkom
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Fri Apr 08, 2022 5:08 pm

    12 poena za Majstora i Margaritu, naročito za moj favorit, mortadella e pistacchi.
    dimitrije iz čakova

    Posts : 374
    Join date : 2018-02-09

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by dimitrije iz čakova Fri Apr 08, 2022 5:30 pm

    @Billy - znaš znanje, baš je volim i ja, iako mi je favorit ona napucana, druga margarita sa bufalo mocarelom i sušenim paradajzom

    @zus - šta znam. ja u poslednje vreme baš preferiram napolitanske, od dugo fermentisanog testa. postao sam pizza hipster. nekako ih ne doživljavam kao jednostavnu uličnu hranu, već kao pravi gurmanski užitak. pritom, kad je dobra i dobro testo, u stomaku posle leptirići, sve laganica. ja inače patim posle testa, a volim.

    čakra mi se otvorila kad sam prvi put bio u O'hari u Zagrebu, oni su kidali sa tim testom i još nadevi ludački - crna slavonska svinja, tartufi (sveži, ne smeće iz teglice) i tako to. sad mi više nisu tako dobri.

    u NS je bila odlična pica tog stila, ali je tip - vlasnik ispao toliki debil (ne prema meni, nego inače - ksenofob, budala, fašista, agresivni mentol) da odbijam i ime da mu pomenem i njemu i piceriji.

    Majstor i Margarita ranije su bili šareni, ali sad na novoj loklaciji su se baš ustalili sa kvalitetom. još ima pristojnih vina na čašu, dobrog piva, cene razumne, meni sve 5.


    _____
    zvona i praporci
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by nalog sa ženinog laptopa Fri Apr 08, 2022 5:58 pm

    ajd dacu jos jednu priliku majstoru i margariti kad je toliko hvalite, jeo sam pre 15ak meseci u onoj iznad toplicinog venca


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by zvezda je zivot Fri Apr 08, 2022 7:25 pm

    ja u majstoru i margariti samo ponekad jedem sendvice. kad sam jeo picu kod njih poslednji put pre godine dana bile su im prilicno lose ukomponovane, ono vidis na papiru kako treba da izgleda, al u praksi ili previse gorke ili previse ovakve ili onakve. plus su im pice dosta slicne. prilicno precenjena picerija imho.

    mada ja sam se zasitio napolitanske pice. najbolje kod djilasa jbga.


    _____
    ova zemlja to je to
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Zus Fri Apr 08, 2022 8:11 pm

    dimitrije iz čakova wrote:@Billy - znaš znanje, baš je volim i ja, iako mi je favorit ona napucana, druga margarita sa bufalo mocarelom i sušenim paradajzom

    @zus - šta znam. ja u poslednje vreme baš preferiram napolitanske, od dugo fermentisanog testa. postao sam pizza hipster. nekako ih ne doživljavam kao jednostavnu uličnu hranu, već kao pravi gurmanski užitak. pritom, kad je dobra i dobro testo, u stomaku posle leptirići, sve laganica. ja inače patim posle testa, a volim.

    čakra mi se otvorila kad sam prvi put bio u O'hari u Zagrebu, oni su kidali sa tim testom i još nadevi ludački - crna slavonska svinja, tartufi (sveži, ne smeće iz teglice) i tako to. sad mi više nisu tako dobri.

    u NS je bila odlična pica tog stila, ali je tip - vlasnik ispao toliki debil (ne prema meni, nego inače - ksenofob, budala, fašista, agresivni mentol) da odbijam i ime da mu pomenem i njemu i piceriji.

    Majstor i Margarita ranije su bili šareni, ali sad na novoj loklaciji su se baš ustalili sa kvalitetom. još ima pristojnih vina na čašu, dobrog piva, cene razumne, meni sve 5.
    Poštujem mišljenje. Ponoviću svakako Majstora ako su se tako poboljšali
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Fri Apr 08, 2022 8:51 pm

    zvezda je zivot wrote:ja u majstoru i margariti samo ponekad jedem sendvice. kad sam jeo picu kod njih poslednji put pre godine dana bile su im prilicno lose ukomponovane, ono vidis na papiru kako treba da izgleda, al u praksi ili previse gorke ili previse ovakve ili onakve. plus su im pice dosta slicne. prilicno precenjena picerija imho.

    mada ja sam se zasitio napolitanske pice. najbolje kod djilasa jbga.


    tooo omladino, vidiš da možeš kad hoćeš  Beogradski restorani - Page 40 3137070404


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Fri Apr 08, 2022 9:00 pm

    izvinjavam se što sam ovim pitanjem izazvao svađu, stvarno mi to nije bila namera

    probaćemo sutra majstora i margaritu

    iako ja pravim najbolje testo za picu u gradu i šire, dođe trenutak kada mora da se jede van kuće
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Fri Apr 08, 2022 9:03 pm

    pu kakvi ste ljudi, gde je bela maca da preporuči botako

    smeo bi se okladiti da pletenica sa susamom po obodu gađa talasona u srce pravo


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Zus Fri Apr 08, 2022 9:12 pm

    Ili sunka I kackavalj po obodu, iz Goluba

    -------

    https://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.php?t=2109

    Beogradski restorani - Page 40 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 6:42 pm