Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beogradski restorani

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Filipenko Fri Oct 26, 2018 9:38 pm

    Ne dao Bog nikome da jede u Oliverovim restoranima, posebno njegovim italijanskim restoranima u Londonu, bolje je ostati gladan.

    Mortadela podrigusa iz Maksija mi je prva asocijacija, 15 puta je jeftinija, doduse bez akcenta incestnih pegavaca.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Fri Oct 26, 2018 10:26 pm

    kako ja videh, džejmi je neuredna, aljkava, štrokava i smrdljiva spodoba
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by darling Sat Oct 27, 2018 9:17 am

    iz mog iskustva, nije dovoljno 6 dzejmijevih kuvara. to svako ima manje vise.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Oct 27, 2018 11:45 am

    Džejmi retko pere noge i kosu. Ugojio se kao svinja. Dislektičan je i tanka ga je linija delila od delinkvencije. A imao je fine roditelje, otac pederuša a majka radodajka. I, kao u bajci, sretne čarobnjaka Đenara i od njega sve nauči, maznuo jednu od retkih fuckable Engleskinja i telio ju je dok nije istelila muško. Imao je jakuci i period mesijanstva kada je želeo Bogu da vrati poklone, ali je bankrotirao i klinci vole pomfrit i sranje.
    Kao Pikaso, sve zasere na kraju s pola lutre maslinovog ulja i 2 deca soka od limete. Brljavi i musavko je, sve hvata masnijem rukah i nogah, posle njega armija Rumunki ima da riba i čisti.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Indy Sat Oct 27, 2018 11:47 am

    Obično volim ove male vinjetice, al' ovde baš ode u hejt spič.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Oct 27, 2018 1:20 pm

    Njegovi recepti odlično rade.
    Sutra, nedelnji ručak, ćerka (14 godina) pravi sheperds pie, recept zna napamet, ovo joj je možda 10-ti put.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Oct 27, 2018 1:38 pm

    Recepti su mu u početku bili 95% jestivi i pristupačni, ali posle rižota sa čokaladom i u mesijanskom periodu, procenat tačnih pasova je opso na 54%.
    Džejmi kod kuće, opet dobro 93%, iako to nije njegova kyća i nije on crtao i pisao one beleške i ekspliatisao je belig baštovana kao Kunta Kintea. Ne, ne, recepti su mu procentualno i dalje vrh, samo je smrda kao Kusta.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sat Oct 27, 2018 1:57 pm

    neke stvari moraju rukama da se promešaju.
    nikada ne mozes komplikovaniju salatu da lepo izmesas s dresingom pomagalima a isto vazi i za pastu i sos. druga stvar je sto to niko ne radi ali to nije razlog da se recimo sos od govedjih repova rukama ne izmulja sa nekim fuzilijima ili gemelijima.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Oct 27, 2018 2:07 pm

    Uživajući svaki dan u Thai i japanskoj i kineskoj hrani, moram da kažem da je jedna od najgorih kuhinja na planeti upravo srpska.

    To što imamo doneli su nam Turci, Habsgurbovci, ništa naše.

    Što Srbija ima kao svoje je - popara, kačamak (isto turska imena), za siromašku hranu.

    "Prosto k'o pasulj" je možda naš izum, sirotinjska hrana zvana po svetu "Serbian soup".
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sat Oct 27, 2018 2:09 pm

    Ti si debil ali ne moras da nas stalno podsecas na to. Dobro da je japanska kuhinja (kao i desetine drugih vaznih stvari u Japanu) originalna.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Oct 27, 2018 2:17 pm

    Kondo wrote:Ti si debil ali ne moras da nas stalno podsecas na to. Dobro da je japanska kuhinja (kao i desetine drugih vaznih stvari u Japanu) originalna.

    Pa bio bih malo oprezniji. Uzvraćam ti da si debil koji nije znao gde je bio, ako je tačno da si posetio Japan.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Oct 27, 2018 2:23 pm

    Kondo wrote:neke stvari moraju rukama da se promešaju.
    nikada ne mozes komplikovaniju salatu da lepo izmesas s dresingom pomagalima a isto vazi i za pastu i sos. druga stvar je sto to niko ne radi ali to nije razlog da se recimo sos od govedjih repova rukama ne izmulja sa nekim fuzilijima ili gemelijima.

    to nije uopšte za diskusiju, ali on to baš radi teatralno i kad treba i kad ne treba, to mu je deo igrokaza, a ne spremanja hrane
    Ferenc Puskás

    Posts : 11548
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Ferenc Puskás Sat Oct 27, 2018 2:25 pm

    Kondo wrote:Ti si debil ali ne moras da nas stalno podsecas na to. Dobro da je japanska kuhinja (kao i desetine drugih vaznih stvari u Japanu) originalna.
    Kondo, ti se molim te ne vrijeđaj. Do dolaska Turaka, Mlečića i Madžara smo imali proso, korijenje i jestive bobice.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11548
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Ferenc Puskás Sat Oct 27, 2018 2:27 pm

    yoyogi wrote:
    Kondo wrote:Ti si debil ali ne moras da nas stalno podsecas na to. Dobro da je japanska kuhinja (kao i desetine drugih vaznih stvari u Japanu) originalna.

     ako je tačno da si posetio Japan.
    Ovo si lijepo primijetio, ako. Ako nije još 1 prostački googlator kakvih je na internetima i previše. Poput onog velikog malog Rusa Zuperiške.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    plavaivy

    Posts : 3095
    Join date : 2014-11-21

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by plavaivy Sat Oct 27, 2018 2:35 pm

    meni Dzejmi bio otkrovenje..kada sam izasla iz te srednje skole bila sam u fazonu-dobro,vise nikad ne cu kuvati.
    jer posle nekoliko godina u kojima sam gledala strokave restoranske kuhinje,stvrdnute majoneze od nekoliko dana i testa za palcinke od jos vise dana,stancovanja rostilja i sopskih salata imala sam gomilu trauma

    i onda posle nekoliko godina se pojavila ona njegova prva emisija kada je mlad i plav i kada mu dolaze prijatelji na gajbu i tada mi je bio potpuna inspiracija i otkrovenje to njegovo nehajno kuvanje toliko drugacije od okostalih nacina kojima su nas ucili..tacno se secam trenutka koji je bio ,,WOW,pa ovo moze i ovako,,..i onda sam ponovo pocela da kuvam..tacno je,u tim ranim danima, pod njegovim uticajem blagog haosa i fuzije svega i svacega nastalo ovo moje anarho-stihijsko kuvanje  Beogradski restorani - Page 21 3579118792
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Oct 27, 2018 2:36 pm

    darling wrote:iz mog iskustva, nije dovoljno 6 dzejmijevih kuvara. to svako ima manje vise.

    Beogradski restorani - Page 21 286371741

    Darling jebe ne vadi.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Sat Oct 27, 2018 2:43 pm

    yoyogi wrote:
    Kondo wrote:Ti si debil ali ne moras da nas stalno podsecas na to. Dobro da je japanska kuhinja (kao i desetine drugih vaznih stvari u Japanu) originalna.

    Pa bio bih malo oprezniji. Uzvraćam ti da si debil koji nije znao gde je bio, ako je tačno da si posetio Japan.

    Mozes da odes iz Svilajnca koliko hoćeš, Svilajnac nikada neće otići iz tebe. Dotle uživaj u autentičnom predstavniku japanskog kulinarstva, ramenu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Oct 27, 2018 3:04 pm

    Kondo wrote:
    yoyogi wrote:

    Pa bio bih malo oprezniji. Uzvraćam ti da si debil koji nije znao gde je bio, ako je tačno da si posetio Japan.

    Mozes da odes iz Svilajnca koliko hoćeš, Svilajnac nikada neće otići iz tebe. Dotle uživaj u autentičnom predstavniku japanskog kulinarstva, ramenu.

    Ko ti je taj Svilajnac? Mesto gde psi lutalice idu okolo?

    Ili tvoja džukelska kamarila?
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Oct 27, 2018 3:17 pm

    plavaivy wrote:meni Dzejmi bio otkrovenje..kada sam izasla iz te srednje skole bila sam u fazonu-dobro,vise nikad ne cu kuvati.
    jer posle nekoliko godina u kojima sam gledala strokave restoranske kuhinje,stvrdnute majoneze od nekoliko dana i testa za palcinke od jos vise dana,stancovanja rostilja i sopskih salata imala sam gomilu trauma

    i onda posle nekoliko godina se pojavila ona njegova prva emisija kada je mlad i plav i kada mu dolaze prijatelji na gajbu i tada mi je bio potpuna inspiracija i otkrovenje to njegovo nehajno kuvanje toliko drugacije od okostalih nacina kojima su nas ucili..tacno se secam trenutka koji je bio ,,WOW,pa ovo moze i ovako,,..i onda sam ponovo pocela da kuvam..tacno je,u tim ranim danima, pod njegovim uticajem blagog haosa i fuzije svega i svacega nastalo ovo moje anarho-stihijsko kuvanje  Beogradski restorani - Page 21 3579118792

    Ovo nije troll?
    паће

    Posts : 39807
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by паће Sat Oct 27, 2018 3:17 pm

    Kondo wrote:
    yoyogi wrote:

    Pa bio bih malo oprezniji. Uzvraćam ti da si debil koji nije znao gde je bio, ako je tačno da si posetio Japan.

    Mozes da odes iz Svilajnca koliko hoćeš, Svilajnac nikada neće otići iz tebe. Dotle uživaj u autentičnom predstavniku japanskog kulinarstva, ramenu.

    Нешто чудно пишу ло меин.


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Oct 27, 2018 7:31 pm

    E ta Džejmijeva serija kada je pozivao poznanike u gajbu (ako je bila njegova, evo ona lujka Dal, unuka Patriše Nil, u tuđoj gajbi snimala one čipkaste neuroze), znači, ta serija je bila vrhunac, on mladi bećar, u podrumu bubnjevi, u garaži vespa... Bari onu pegavu za trofej. Đenaro mu dolazi u gojzericama Indijana Džonsa, pa se guze dok rendišu parmezan, sve se tu moglo jesti, bilo je i torata
    Anonymous
    Guest

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Guest Sat Oct 27, 2018 7:33 pm

    Rekoh li Jojogiju da bih ja morao da imam pola hrskavog belog hleba uz šepard paj?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by kondo Wed Oct 31, 2018 12:53 pm

    U pravu je Dimitrije za Fat Boys burger, sinoć sam overio ovaj što se zove Smoked (od dodataka slaninica i smoked cheese). Dve klase iznad BH koji sam silom privremenog samačkog života overio više puta nego što sam želeo u poslednje vreme i uverio se da je ovo što prodaju na Crvenom Krstu solidan drek, ili je barem zemička gnjecavo sranje koje sjebe kompoziciju celog burgera. Kod FB je sve bolje a pre svega osnovni sastojci - zemička i meso pa onda i dodaci koji ne utiču na kompletan proizvod loše kao u slučaju BG.

    OK, nije cena uličnog fast fooda (640) ali ovo je realno nivo burgera u Cveću Zla ili u Smokvici, sigurno nije ispod toga, možda je i bolje. Pomfrit je odličan iako je konobar debil jer mi je rekao da je to običan smrznuti pomfrit što me je odbilo od narudžbine u prvom turnusu, pa sam ga posle naručio kada sam video šta mi je prošlo pred nosom - mislim možda i jeste bio zamrznut ali krompir nije ljušten i definitivno ne izgleda kao ono vulgaris mc bain sranje koje svi koriste. Nije genijalan kao u BH ali je definitivno vrlo solidan i jestiv.

    Generalno dečko koji je konobarisao je dosta pogubljen, imao sam issue na ulasku oko 22.45 kad je počeo da kenja da gase kasu i zatvaraju u 23.00. Onda sam rekao, OK za poneti da bi mi 2 minuta kasnije rekao da mogu da pojedem u lokalu, da bi 5 min kasnije skapirao da 7 likova koji su sedeli u ćošku hranu dobijaju praktično u isto vreme kao i ja. Na kraju sam pojeo i otišao pre svih drugih u lokalu (ostalo je 10 ljudi a ja sam izašao oko 23.30). Mislim da ovim garišama gazdama treba neko da kaže da nisu otvorili burgeraj u Bačkom Jarku nego u gradu sa 2 miliona stanovnika u kome je nedozvoljeno da se objekat sa hranom na centralnom poziciji zatvara u 23h.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Filipenko Wed Oct 31, 2018 1:05 pm

    Fat Boys Burger je vrh!
    dimitrije iz čakova

    Posts : 374
    Join date : 2018-02-09

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by dimitrije iz čakova Wed Oct 31, 2018 1:13 pm

    e,vidiš, probao sam u međuvremenu i onaj neki burger sa pečurkama tamo, meso i zemička standardno dobri, ali pečurke nisam skapirao.

    klinac uzeo Cubano, ja alav i toga strpao pola u sebe jer on nije mogao, i to je odlično. svinja nije iskidana (ko što je radila pokojna Klemenca) nego u debelim slasnim slajsovima, dobra rustična kifla, dobar namaz, šunka, sve 5


    _____
    zvona i praporci

    Beogradski restorani - Page 21 Empty Re: Beogradski restorani

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 11:49 am