Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Informer

    Bleeding Blitva

    Posts : 3743
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Bleeding Blitva Tue Jul 11, 2023 11:19 pm

    A nema više stripa? Doomscrollala sam do doli i ništa Informer - Page 4 1090578128


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    boomer crook

    Posts : 36880
    Join date : 2014-10-27

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by boomer crook Tue Jul 11, 2023 11:22 pm

    Rowley Birkin QC wrote:Pa da, a to je nekst level u odnosu na prethodnu akciju zvanu BNV, ovo su one ekipe koje govore puta madre puta madre kabron i nakon toga ti seku glavu motornom testerom.

    da, samo mislim da je sve to uvezano. i BNV i drogza.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by ficfiric Tue Jul 11, 2023 11:39 pm

    Bleeding Blitva wrote:A nema više stripa? Doomscrollala sam do doli i ništa Informer - Page 4 1090578128

    Nema, ukinuli sljamovi Informer - Page 4 3402243210

    Srecom, ocerupao sam ih na vreme - 1944 stripa Informer - Page 4 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Filipenko Wed Jul 12, 2023 12:50 am

    ficfiric wrote:
    Bleeding Blitva wrote:A nema više stripa? Doomscrollala sam do doli i ništa Informer - Page 4 1090578128

    Nema, ukinuli sljamovi Informer - Page 4 3402243210

    Srecom, ocerupao sam ih na vreme - 1944 stripa Informer - Page 4 1844795956


    Informer - Page 4 3137070404


    Cak se lepo poklapa sa godinom kada su boljsevici otpoceli svoj teror u Srbiji Informer - Page 4 1225759126
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50056
    Join date : 2017-11-16

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 12, 2023 12:56 am

    Ja bih pre rekao- kad su Nedićevxi završili svoj...
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by ficfiric Wed Jul 12, 2023 8:30 am

    Evo da podelim raji stripova

    https://mega.nz/folder/HxJh1SDA#2ycWZSzVvMP8lB_QKlGYkA




    Informer - Page 4 0105_010


    _____


    Uprava napolje!

    Bleeding Blitva

    Posts : 3743
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Bleeding Blitva Wed Jul 12, 2023 9:10 am

    Fala Fićo Informer - Page 4 1233199462


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Erős Pista Wed Jul 12, 2023 9:13 am

    Informer - Page 4 3579118792 Informer - Page 4 3579118792 Informer - Page 4 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Guest Wed Jul 12, 2023 9:21 am

    Informer - Page 4 3579118792

    ovaj sa Borkom je dosta težak za običnu raju...nisam siguran koliko je "trockista" uvrežen pojam kod nas.
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Erős Pista Wed Jul 12, 2023 9:32 am

    Obrazuju kroz naizgled lagane sadržaje...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by ficfiric Fri Jul 14, 2023 2:50 pm

    SVETSKA EKSKLUZIVA! Vlasnik Alibabe u Beogradu! Informer ga usnimio u provodu, Džek Ma planira ulaganje u Srbiji (VIDEO)


    Kineski milijarder i osnivač Alibabe, Džek Ma provodio se u najpopularnijem beogradskom klubu, a snimak ekskluzivno objavljuje Informer.

    Džek Ma dugo nije viđen u javnosti, a kako se spekuliše u Beograd je došao kako bi razmotrio mogućnosti za ulaganja u Srbiji, ali se najpre proveo u poznatom beogradskom restoranu "Lafajet".  

    Kako se može videti na snimku, popularni milijarder je prisustvovao kabareu koji se izvodi u ovom prestoničkom klubu koji je poznat po dobrom provodu, a Džek Ma nije bio sam već u društvu prijatelja.

    Kineski milijarder u ruci drži prskalicu i zabavlja se kao svi obični ljudi, Kako smo saznali od izvora bliskog organizatorima njegovog dolaska, on planira ulaganje ovde:

    - Došao je kako bi "opipao" mogućnosti za ulaganja, a usput je želeo da proveri i kakav je noćni život. Neće se mnogo zadržavati, ali se već spekuliše o njegovom ponovnom dolasku- kratko je kazao izvor.

    Informer - Page 4 Ma10

    Ekskluzivno Ministar Tomislav Momirović o dolasku Džek Ma u Beograd


    Posle pisanja Informera da je kineski milijarder i vlasnik "Alibabe" Džek Ma u Beogradu i da je zainteresovan za ulaganja u našu zemlju, za Informer se ekskluzivo oglasio i ministar spoljne i unutrašnje trgovine Tomislav Momirović. On je istakao da bismo saradnjom sa kompanijom Alibaba otvorili nova vrata za razvoj e-trgovine u Srbiji.

    Kako je Momirović istakao, Srbija je otvorena za saradnju sa svima koji bi svojim poslovanjem unapredili našu zemlju i privredni ambijent.

    - Mi radimo na tome da do kraja godine potpišemo Sporazum o slobodnoj trgovini sa Kinom, nakon čega ocekujemo jos vece interesovanje kineskih kompanija za poslovanje u našoj zemlji, kao i zvanične posete mnogih delegacija rekao je on.

    Srbija će u narednim godinama izvesno postati poslovni centar u Evropi za mnoge svetske kompanije.

    - U aprilu sam tokom posete sedistu ove kompanije u Hangdzou predstavio potencijale Srbije kada je reč o našim proizvodima i uslugama, razvijenosti IKT sektora. Tada smo razgovarali o daljoj saradnji na polju e-trgovine i ja duboko verujem da bi saradnjom sa kompanijom Alibaba otvorili nova vrata za razvoj e-trgovine u Srbiji - naveo je Momirović.


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Filipenko Fri Jul 14, 2023 3:03 pm




    Vlasnik Alibabe u klubu u Beogradu peva partizansku pesmu

    Milijarder je "uhvaćen" i prestižnom klubu "Lafajet", a sudeći po snimku, malo je reći da je uživao.

    Džek Ma nije ostao imun na prepoznatljivu srpsku energiju, te je okružen prskalicama i sa podignutim rukama uvis uživao uz domaće i strane hitove.

    Među poznatim pesmama našla se i pesma partizana "Bella Ciao", koju su u tom trenutku gromoglasno pevali svi gosti.
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by ficfiric Fri Jul 14, 2023 3:24 pm

    Stizu juani


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Erős Pista Fri Jul 14, 2023 3:28 pm

    Informer - Page 4 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40109
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by паће Fri Jul 14, 2023 3:46 pm

    ficfiric wrote:Stizu juani

    Они за домаће или они за странце? Јел још имају двојну валуту?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50056
    Join date : 2017-11-16

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jul 14, 2023 4:15 pm

    Baba ciao, Baba ciao, Ali ciao ciao ciao
    Erős Pista

    Posts : 81441
    Join date : 2012-06-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Erős Pista Fri Jul 14, 2023 4:22 pm

    Informer - Page 4 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by ficfiric Fri Jul 14, 2023 4:27 pm

    паће wrote:
    ficfiric wrote:Stizu juani

    Они за домаће или они за странце? Јел још имају двојну валуту?

    Juani sa aliekspresa


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50056
    Join date : 2017-11-16

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jul 14, 2023 5:14 pm

    паће wrote:
    ficfiric wrote:Stizu juani

    Они за домаће или они за странце? Јел још имају двојну валуту?

    Multipolarnu se kaže
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by ficfiric Thu Jul 27, 2023 2:36 pm

    Informer - Page 4 736999_simo-spasic_m

    Priča koju svi treba da pogledamo! Šokantna ispovest Sima Spasića u podkastu Informer TV posle koje ćete zanemeti od tuge!

    Za mnoge od vas on je samo čovek sa ulice, čovek sa megafonom u ruci, koji glasno saopštava svoje stavove i ideje na gotovo svim bitnim javnim dešavanjima u Beogradu. Ali je malo ko od vas zna tragičnu životnu priču Sima Spasića, predsednika Udruženja kidnapovanih, ubijenih i nestalih sa Kosova i Metohije...


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by ficfiric Sun Jul 30, 2023 8:23 pm

    Informer - Page 4 F2TBSWoW4AAHWDS?format=png&name=900x900


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Guest Sun Jul 30, 2023 8:41 pm

    Informer - Page 4 3579118792
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50056
    Join date : 2017-11-16

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jul 30, 2023 9:00 pm

    I jmbg mu je...
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by ficfiric Mon Jul 31, 2023 8:23 am

    Informer pise da je moguc rat u Ukrajini

    Ukrajini preti građanski rat! Zelenski ne da vlast, sve ide ka stravičnom krvoproliću!

    Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski suočiće se sa građanskim ratom ako nastavi da nezakonito drži vlast u zemlji, rekao je politikolog Oleg Soskin, bivši savetnik nekadašnjeg predsednika Ukrajine Leonida Kučme.

    - Stvari se kreću u istom pravcu, kreću se ka građanskom ratu - kaže politikolog.

    Prema njegovim rečima, ukrajinski lider protivustavno nastavlja da drži vlast na svojoj funkciji, pošto vanredno stanje koje je uveo ne dozvoljava održavanje opštih izbora u zemlji. To bi, uz prinudnu regrutaciju Ukrajinaca u redove Oružanih snaga Ukrajine, moglo dovesti do razornog građanskog rata, upozorava bivši savetnik.

    - Postavili su se mimo ustava, mimo zakona. Ako se ne ukine vanredno stanje i ne održe izbori, onda će se ova vlast smatrati nelegitimnom. A ako je nelegitimna, onda je van zakona, a svaki Ukrajinac prema petom članu ustava može uništiti pobunjenike - istakao je Soskin.

    Ranije je poslanik Vrhovne rade Ukrajine Aleksij Gončarenko izjavio da zbog produženja vanrednog stanja u zemlji neće biti održani parlamentarni izbori krajem oktobra.

    U Ukrajini je 24. februara 2022. uveden režim vanrednog stanja, a sledećeg dana Zelenski je potpisao ukaz o opštoj mobilizaciji.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by ficfiric Fri Aug 04, 2023 11:56 pm

    POLITIKA

    Fabrika laži! Tajkunski portal kopira Hrvate: Novu S ne zanima stradanje Srba!


    Hejterski mediji pod kontrolom tajkuna Dragana Šolaka dali su besramno mizeran prostor obeležavanju 28. godišnjice zločinačke akcije "Oluja".

    Na taj način praktično su iskopirali medije u Hrvatskoj koji gotovo ni slova nisu preneli sa centralne manifestacije u Prijedoru, na kojoj su govorili predsednik Srbije Aleksandar Vučić, predsednik Republike Srpske Milorad Dodik i patrijarh Porfirije.

    (VIDEO) Što lažete da sanjam o velikosrpskom carstvu?! 'Oćete da vam kažem: Sanjam da izgradim Srbiju!
    Otišli da se brčkate - pa kad se vratite onda ćete me rušiti! Vučić odbrusio opoziciji: Hajde već jednom, krenite!
    Kao što se može videti na fotografiji koju objavljujemo, među udarnim vestima na tajkunskoj Novoj S nema ni jedne vesti koja se bavi događajem u Prijedoru.

    Foto: Printscreen
    Hibridni rat protiv Srbije! Vučić: Kažu neki "Zeleni medved" radi za Ruse, kad proverimo - prljavi trikovi!
    Omiljeni Šolakov analitičar preti: Na jesen neće biti šetnji, rušićemo Vučića silom!
    Vesti iz Prijedora nema među udarnim vestima na Novoj S


    Vesti o obraćanju srpskog predsednika, srpskog patrijarha i predsednika Republike Srpske za tajkunske medije tek su drugorazredne vesti, praktično sakrivene u moru drugih, na današnji dan, svakako manje značajnih vesti za javnost u Srbiji i Srpkoj.

    Foto: PrintscreenMizeran tretman: Vesti o dogođaju u Prijedoru potpuno skrajnute na Novoj S


    Takav medijski tretman, što se takođe jasno vidi na osnovu fografija, imali su i mediji u Hrvatskoj, koji tokom celog dana nisu objavili ni reči o potresnim ispovestima prognanih i porodica stradalih Srba koji su sa vekovnih ognjišta proterani tokom najvećeg etničkog čišćenja posle Drugog svetskog rata.

    A i kad su o tome izveštavali, bolje da nisu.

    Foto: PrintscreenTeks objavljen na portalu Jutarnjeg lista


    Primera radi, zagrebački Jutarnji list objavio je članak pod naslovom: "Oluju u Beogradu definiraju kao ‘ustašku feštu‘, a ignoriraju ove detalje. Samo pogledajte gdje su otišli Vučić i Dodik", a ono što je posebno interesantno je da se članak pojavio neposredno nakon što je završena ceremonija u Prijedoru (neko bi rekao da je tempirano, prim. aut.).

    Bilo kako bilo, iz ove specijalne medijske operacije sasvim je jasno da srpski autošovinistički mediji rade po istoj gebelsovskoj matrici kao i njihove hrvatske kolege, prećutkujući ono što nije na agendi njihovih sponzora, na uštrb Srba i srpskog naroda.


    _____


    Uprava napolje!

    Informer - Page 4 Empty Re: Informer

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 02, 2024 7:28 pm