Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Oskar

    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by lalinea Fri Mar 17, 2023 2:38 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    lalinea wrote:Nemate pojma. Multiverzumi su prosto alatka za preispitivanje SBBKBB da sam napravila ovaj ili onaj izbor u zivotu. "Gde bi mi bio kraj da se nisam udala za tebe!", jelte, marvel domojega. Uostalom, ko vam kriv kad ne gledate do kraja lol
    e aj sad kad je film pogledao ko je hteo a ko do sada nije mogo svakako ga nece gledati, napisi u spojleru sta se to dogodilo na kraju, pretty please?
    Spoiler:


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by lalinea Fri Mar 17, 2023 2:50 pm

    zvezda je zivot wrote:preambula: nisam gledao film...

    ali ova rasprava o kradji pomalo je cudna. zar nije cela dizni/vorner fora u tome da kupis ip i onda ga koristis ko neku vrstu readymadea u drugom filmu/multiverzumu? misim moze da se govori o kradji u doslovnom smislu samo ako nisu kupili pravo na referencu ali u kreativnom pogledu pomalo je deplasirano. (tarantinovi pastisi sluze drugoj svrsi i pripadaju drugom vremenu, ni pomo nije sto je nekad bila. tada se filmovi nisu pravili za jutjubere koji pronalaze tzv. easter eggs, mada je dubiozno koliko je tarantino suptilan i promisljen lopov)
    Ma nema nikakvih referenci pod ip-jem u ovom filmu, osim ako ne tvrdis da svako od danas pa do vecnosti, ako upotrebi multiverzume treba da placa ip marvelu, a ako slucajno snimi kung fu film, Cheki Chenu. Nonsense.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by zvezda je zivot Fri Mar 17, 2023 3:08 pm

    ne tvrdim. ne znam. nisam expert u oblasti ip prava, sad je to u rukama istraznih organa i pravosudja. 

    ali u nacelu se slazem da ne bi trebalo placati korporacijama svaki put kad upotrebis multiverzum. ili snimis film o porodici koja je u rasnim i klasnim neprilikama.

    ali opet kazem, nisam gledao film, bilo mi suvise brzo


    _____
    ova zemlja to je to
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by паће Fri Mar 17, 2023 3:11 pm

    Мислим да свако ко нађе да је неко од неког украо, а испостави се да је покрадени нешто из претходне деценије, такође краде, јер се такво налажење крађа догађа сваке деценије, само померено у времену.

    И Џеки Чен је подједнако крао из слепстик комедије и од Бруса Лија, ови из водвиља и вашарских смешних приказанија односно филмова са мачевањем, комада са пецањем и пувањем... И неко је тада оптуживао Џекија за крађу...


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by lalinea Fri Mar 17, 2023 5:10 pm

    Јанош Винету wrote:
    Erős Pista wrote:

    Lol






    Za druge filmove nije ništa uverljivije. Reci šta je pOkRaDeNo iz Marvela i Džeki Čena, il zauvek ćuti.

    A ja sam tvrdio da je film ukorenjen u sasvim drugu tradiciju - It's a Wonderful Life i Groundhog Day, na šta si ti odgovorio da je to samo eufemizam za krađu iz tih filmova. Šta je ukrao iz tih filmova?

    Друже, цео Џеки Чен је покраден. Цео целцијат, њен муж физички личи на њега.
    A i MY, koja je napravila karijeru u istom zanru filmova, fizicki lici na sebe lol - kakav je ovo argument?  Oskar - Page 4 3579118792
    Sta vise, koriste se footage njenih red carpets na premijerama tih filmova.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by Erős Pista Fri Mar 17, 2023 5:51 pm

    Ma, naravno, budalaština.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Mar 17, 2023 9:18 pm

    lalinea wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    e aj sad kad je film pogledao ko je hteo a ko do sada nije mogo svakako ga nece gledati, napisi u spojleru sta se to dogodilo na kraju, pretty please?
    Spoiler:

    Spoiler:


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by zvezda je zivot Sat Mar 18, 2023 10:28 am

    Pista otero aoscotta!!



    _____
    ova zemlja to je to
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat Mar 18, 2023 9:04 pm

    kolko je ovaj nasrao na malom prostoru…


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by Filipenko Sat Mar 18, 2023 9:56 pm

    Zato je i oteran...
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by beatakeshi Tue Mar 21, 2023 11:19 am

    https://pescanik.net/sve-u-isto-vreme/

    Ovo nije filmska kritika.
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 21, 2023 12:01 pm

    i sta kaze dejan ilic, eeaao je film o porodici a multiverzumi su o izborima? bas interesantno.

    dosta slabasno u poredjenju s tekstom o tvin piksu koji je sranje u odnosu na kamiondzije jer nije o realnim problemima zivota.


    _____
    ova zemlja to je to
    konjski nil

    Posts : 2495
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by konjski nil Tue Mar 21, 2023 12:28 pm

    dobro ljudi taj lik je prvoklasni bolid recimo onomad je belolistićario da kolektivno najebemo pa onda u 1000 iteracija kmečao jadny nashy zxitely unisxtio ix vucxic kako to kako to kako to Oskar - Page 4 2304934895
    Peščanik.net, 18.05.2012. wrote:Nikolić je oličenje srpskog nacional-fašizma, i s njim ne bi bilo zabune. Srbija mora da plati za svoje nacističko divljanje. Hajde da platimo što pre.
    Peščanik.net, 22.12.2020. wrote:Da se razumemo: samo budala bi mogla da se raduje ovom neuspehu Brnabić i Vučića. Njihovu nesposobnost žitelji Srbije platiće životima. (...) Oba puta, svojski su uspeli da Srbiju sruše u siromaštvo i u tom nečasnom i razornom poduhvatu konačno iz drugog puta uspeli, upravo Vučić, Brnabić i njihovi politički pajtaši.Oskar - Page 4 3204619380
    Peščanik.net, 27.09.2022. wrote:Zašto se Zapad tobože zgraža nad Vučićevim ponašanjem, a u stvari ga podržava – e to je misterija, koju žitelji Srbije skupo plaćaju već čitavu deceniju. A kraj se ne vidi.


    _____
    Oskar - Page 4 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Oskar - Page 4 2692
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by nalog sa ženinog laptopa Tue Mar 21, 2023 12:32 pm

    Oskar - Page 4 286371741
    nedostajao je suboticki fekt cek


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 21, 2023 12:36 pm

    Oskar - Page 4 286371741


    _____
    ova zemlja to je to
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by kondo Tue Mar 21, 2023 3:13 pm

    video sam dejana ilica jutros u njegosevoj, konj od 58 godina gura kolica sa detetom od par meseci. ne znam da li je sin/cerka ili unuk/unuka. a ni ne zanima me.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bela maca

    Posts : 11021
    Join date : 2014-10-28

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by bela maca Tue Mar 21, 2023 3:20 pm

    Oskar - Page 4 2729202060


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Mar 21, 2023 3:45 pm

    Bolje da je šetao kera ko što priliči ljudima od 58 godina.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by beatakeshi Tue Mar 21, 2023 4:09 pm

    Ovo ti je prilično bezveze.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Mar 21, 2023 4:40 pm

    Promakao ti sarkazam u mom postu.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by beatakeshi Tue Mar 21, 2023 6:02 pm

    Izvini, inače nešto loše tumačim tuđe reči ovih dana. Mea culpa.
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 21, 2023 6:26 pm

    kondo wrote:a ni ne zanima me.

    ni mene. dejan ilic je protivnik na polju estetike, nekome je politicki suparnik itd. ali ne zanima me sta radi u svom privatnom zivotu, sve dok je na dobrovoljnoj bazi i  u zakonskim ovkvirima itd... a i cak i da nije, nisam ja policajac ovde. na kraju krajeva u nekoj velikoj borbi, najsire gledano, mi smo na istoj strani, za uredjenu pravednu drzavu, za kulturu i jednakost, a protiv vucica


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by Erős Pista Tue Mar 21, 2023 6:48 pm

    Oskar - Page 4 3579118792 Oskar - Page 4 3579118792 Oskar - Page 4 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by kondo Tue Mar 21, 2023 9:52 pm

    odlazak dejana ilića iz samizdata B92 je jedna od najodvratnijih epizoda kojoj sam prisustvovao. lik je bukvalno samozaljubljeni lopov.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 7008
    Join date : 2014-11-07

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by zvezda je zivot Tue Mar 21, 2023 10:42 pm

    bas bzvze sto je lopov. a da je nepodnosljiv lik, to je sasvim ocigledno.

    (btw, sad mi palo na pamet da on ima veliku decu/dete i da je verovatno deda. secam se da je u neko kostunicino/tadicevo vreme, dok sam ja slusao pescanik, pricao da mu dete place dok cita branka copica za lektiru. on kaze sto bre places? dete kaze nista ne razumem. on kaze kako bre ne razumes si retardirano? kad ono nije retardirano nego u svakoj recenici stamparske greske i zato dete place.)


    _____
    ova zemlja to je to

    Oskar - Page 4 Empty Re: Oskar

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 1:42 pm