Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Treća Jugoslavija

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50035
    Join date : 2017-11-16

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed May 31, 2023 6:19 pm

    Bio je lep stadion
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by fikret selimbašić Wed May 31, 2023 6:24 pm

    Mór Thököly wrote:Bio je lep stadion

    Šteta bi bilo da se što mu se nešto dogodilo Treća Jugoslavija - Page 10 1844795956


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50035
    Join date : 2017-11-16

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed May 31, 2023 6:27 pm

    Da Treća Jugoslavija - Page 10 1399639816
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by Notxor Wed May 31, 2023 6:40 pm

    Tekst iz "koji sam ja meni kralj" žanra.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by Erős Pista Thu Jun 15, 2023 10:56 am

    https://www.vreme.com/vreme/goran-matic-i-glavosece/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by Erős Pista Thu Jun 15, 2023 10:58 am


    Beogradski advokat Ivan Janković, čija kancelarija zastupa De Rea, kaže da ima više aspekata ovog slučaja koji treba da zabrinu javnost. "Najpre, i tužilac Lončarević i istražni sudija Čukić, koji su u ovom slučaju igrali sramnu ulogu, i danas su na istim dužnostima. Zatim, i kada se sve završi, i odšteta se isplati, niko neće odgovarati. Jedine sankcije će snositi građani Srbije, to jest poreski obveznici, koji će platiti i odštetu i sudske troškove." Jedna od stvari koje se neće saznati su i imena dvojice operativaca koji su onako stručno obradili De Rea i drugove. Ko su ti ljudi sigurno zna Milan Radonjić, nekadašnji načelnik Beogradskog centra DB-a, kao i Zoran Mangotić, dobar Matićev prijatelj i glavni kadar JUL-a u tadašnjem DB-u.

    Sa ovim i ovakvim ljudima je trebalo graditi novi sistem posle petog oktobra. Kakva lakrdija. Koliko ih je bilo takvih koji su ucestvovali u ovakvim i mnogo gorim stvarima, a i danas su ugledni i postovani clanovi drustva?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by boomer crook Thu Jun 15, 2023 11:07 am

    meni je isa jankovic pricao u kakvom stanju je zaticao albance u staranju srbijanske policije


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50035
    Join date : 2017-11-16

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jun 15, 2023 11:23 am

    Erős Pista wrote:

    Beogradski advokat Ivan Janković, čija kancelarija zastupa De Rea, kaže da ima više aspekata ovog slučaja koji treba da zabrinu javnost. "Najpre, i tužilac Lončarević i istražni sudija Čukić, koji su u ovom slučaju igrali sramnu ulogu, i danas su na istim dužnostima. Zatim, i kada se sve završi, i odšteta se isplati, niko neće odgovarati. Jedine sankcije će snositi građani Srbije, to jest poreski obveznici, koji će platiti i odštetu i sudske troškove." Jedna od stvari koje se neće saznati su i imena dvojice operativaca koji su onako stručno obradili De Rea i drugove. Ko su ti ljudi sigurno zna Milan Radonjić, nekadašnji načelnik Beogradskog centra DB-a, kao i Zoran Mangotić, dobar Matićev prijatelj i glavni kadar JUL-a u tadašnjem DB-u.

    Sa ovim i ovakvim ljudima je trebalo graditi novi sistem posle petog oktobra
    . Kakva lakrdija. Koliko ih je bilo takvih koji su ucestvovali u ovakvim i mnogo gorim stvarima, a i danas su ugledni i postovani clanovi drustva?

    Alternativa je bila 

    1) krv
    2) da se posle 5. oktobra ne postuju dogovori sklopljeni 5. oktobra (i neposredno pre)

    1. je dobro sto nije bilo, 

    2. je testament visestruke politicke naivnosti (osim onih koji su sve radili namerno)
    avatar

    Posts : 18349
    Join date : 2014-12-12

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by beatakeshi Thu Jun 15, 2023 11:36 am

    Kako je završilo ovo suđenje?
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by fikret selimbašić Thu Jan 18, 2024 8:01 pm

    Dobar snimak,.dobar = kvalitetan. Nije nepoznat ali ja kvalitetnijie snimke AC svadbe nisam vidio.



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by fikret selimbašić Mon Mar 11, 2024 8:08 pm

    Treća Jugoslavija - Page 10 91799177_2920271554697381_9095624951964106752_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=5x2XG2_aRBIAX9x1SIx&_nc_ht=scontent.ftzl2-1


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.

    Treća Jugoslavija - Page 10 Empty Re: Treća Jugoslavija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 6:50 pm