Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Mr.Pink Sun Mar 29, 2020 5:33 pm

    mau, a jesi i ti dr? kojim slucajem

    pitam onako


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by kondo Sun Mar 29, 2020 5:33 pm

    a sto pitas  Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 1912529702


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Margit Savović

    Posts : 2436
    Join date : 2012-02-11

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Margit Savović Sun Mar 29, 2020 5:39 pm

    Jao! Pakao!  Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 286371741 Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 286371741

    Nisam lekarka, mada imam koautorstva u medicinskim radovima preko svog statistickog doprinosa.  Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 3984128386


    Bluberi, sad kad secemo usi i krpimo dupe, neka stigne pomoc do svakoga kome treba. Sigurna sam da razumes sta sam htela da kazem u prethodnim porukama.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Bluberi Sun Mar 29, 2020 5:44 pm

    Mau wrote:Jao! Pakao!  Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 286371741 Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 286371741

    Nisam lekarka, mada imam koautorstva u medicinskim radovima preko svog statistickog doprinosa.  Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 3984128386


    Bluberi, sad kad secemo usi i krpimo dupe, neka stigne pomoc do svakoga kome treba. Sigurna sam da razumes sta sam htela da kazem u prethodnim porukama.
    Naravno da razumem.
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sun Mar 29, 2020 5:57 pm

    Што рече неко на твитеру Биљана Србљановић Смајловић.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by kondo Sun Mar 29, 2020 6:01 pm

    Dosta jaka fora, siguran sam da joj ne prija. Koliko pratim njen rad. Doduse ona je već neko vreme u fazonu da su svi ljudi zli sem njenih 800 pratilaca ili prijatelja kao i sveta oko Ane Brnabić. U svakom slučaju naći će način da to potisne.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34191
    Join date : 2012-02-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by ficfiric Sun Mar 29, 2020 8:26 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sun Mar 29, 2020 8:31 pm

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 3579118792

    Sve tačno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16190
    Join date : 2014-11-06

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by plachkica Sun Mar 29, 2020 8:40 pm

    dobro je, bolje joj je

    Леја Келер
    28 мин. ·
    U trenutku kada Putin pokušava da hermetički zatvori pre svega protok informacija u i iz Rusije, a zatim i ljudi i robe, pokušavajući da zaustivi da se sazna razmera epidemije koja ih je zahvatila, i koja ubija Ruse u nepoznatim razmerama, RT - Russia Today, državna televizijska propagandna mašinerija organizovana i orijentisana na rad isključivo "na spolja" (distopijske neka vrsta horor verzije Radija London iz 2. svetskog rata, na primer) sa milionskim budžetima u svim, za Rusiju, važnijim zemljama sveta, sa programom na lokalnim jezicima, koji se uvek uredjuje iz jedne iste centrale u Rusiji, a pre svega veoma često sakriveni iza logo-a i naziva lokalnih, do tada nepostojećih internet televizija, napravi materijal koji je pre svega plasiranje fake news na neku goruću temu, koji je prepun direktnih potpuno lažnih "informacija" i teza, koji služi samo da zavrti sumnju sa dna kace društava koja tonu u neobrazovanost, skepsu prema nauci i koja su, posebno kad su ranjiva, sklona da traže objašnjenja u nerealnom, nadrealnom, parapsihološkom, paranaučnom i direktno ideološkom diskursu laži. Tek sad tačka.
    Onda dalje: video koji šerujete, a koji je snimila ruska obaveštajna agencija kroz svoju ispostavu RT na nemačkom*, lokalne fake news zvezde Jasmin Kosubek**, tridesetak godina stare marketing i biznis menadžerke, regrutovane za prvi i jedini posao u životu u RT-u pre nekih pet godina, koja ima svoj odvojeni kanal na youtube "Der Fehlende Part", a koji je stoprocentno vlasništvo Ruske Federacije i koja bukvalno nema nikakve reference ni u novinarskom, niti u naučnom, ni u bilo kom profesionalnom svetu, izvan plaćene propagandne mašinerije ruske države, a onda svojom mrežom lokalnih ispostava RT-a, tog propagandnog borbenog sredstva, u planiranoj preciznoj akciji brzinski raširila i prevela na jezike zemalja u kojima ima svoje jedinice za specijalni propagandni rat, pa onda, najpre preko opskurnih lokalnih medija, a zbog naivnosti ili zelje za prodajom i senzacijom, odatle po pravilu provalila putem tabloida do mejnstrim medija i stigla i do vas.
    I onda se, kao neki case study sve vidi baš na primeru ovog ubojito i efikasno izvedenog propagandnog rada, sludjeni, uplašeni ljudi odjednom prestaju da veruju u milenijum nauke, u sve što su do sada znali, osetili, doživeli, u svaki lek koji ih je izlečio, u sve što su makar u školi učili, u sve što svaki medicinski autoritet sveta ikada rekao - od pedijatra tvog deteta do svih nobelovaca sveta, sve to dakle bacaju u vodu, nesvesni da su objekat hirurški precizne ideološke manipulacije i rata za uticaj u svetu, počinju da veruju nekom internisti Claus Köhnleinu iz Kila, sa privatnom praksom, za koga niko nikada, a posebno ne svet nauke, nije čuo, kad izgovori "Corona: "Die Epidemie, die nie da war" (Korona, epidemija koja nikada nije postojala) i sa olakšanjem odahnu jer NJEMU veruju kad kaže "Ich sehe wirklich keine Neuerkrankung am Horizont!“ (Ja bukvalno ne vidim ni jednu novu bolest koja može da se pojavi (na horizontu)) i da je kraj blizu. U videou, on govori da lekari ubijaju pacijente, da je za smrtnost (koju drastićno minimizuje) kriva savremena medicina, mada sam priznaje da ima samo SUMNJE, ne i DOKAZE, da ne zna ZAŠTO BI TO MEDICINA UOPŠTE RADILA, niti koji bi motivi bili da se napravi lažna pandemija. On vam, dakle, samo poseje seme sumnje, nema odgovor, nema ni hipotezu, ima nekoliko potpuno laznih statističkih podataka i prosto kaže - ne verujem da je Corona istina i svi kao ludi počnu da šeruju ovaj opasan uradak u cilju dobijanja propagandnog rata u kom, po prvi put u savremenoj istoriji, Rusija vodi daleko ispred svih.
    Ako vam je sve ovo nejasno, postavite sebi sledeće pitanje: dete ti kašlje, ima visoku temperaturu, bolove i gubi se buncajući. Imaš opciju da ga odvedeš u svoj dom zdravlja, da pozoveš svog pedijatra, da odeš u bolnicu, zoveš hitnu pomoć, da strpaš dete u kola i kao lud, tokom policijskog časa voziš u Urgentni centar
    ILI
    imaš opciju da pogledaš mirno 7.5 minuta videa, poveruješ Kilskom internisti koji ni tebe ni tvoje dete, nikada nije video ni lečio, ne znaš NIKOGA da je uopšte lečio i kažeš - ne, dete mi nije bolesno, to je sve zavera, ovo što vidim svojim okom nije istina, pustiću dete da se samo izbori sa tim, neki Klaus Konlajn na ruskom jutjub kanalu mi kaže da ne može da umre.

    Šta je tvoj izbor?
    E, onda neka ti to bude i izbor u šerovanju fake news videa i informacija, jer možda postoji neko, ko će taj tvoj link koji si nerazmišljajući slao, videti, poverovati nepoznatom lekaru iz Kila i pustiti svoje dete da umre.

    Onda će ta smrt biti na tvojoj duši.

    Prekini lanac smrti rasturanjem lažnih "informacija", nemoj biti korisni idiot ni u čijoj službi, ne budi vojnik svetske sile, a da to, jadan, čak ni ne znaš. Ako već hoćeš, traži im pare. Izračunaj koliko život koji može da se izgubi - vredi, pa naplati od RT-a svoj honorar koji si udarnički zaradio

    *https://deutsch.rt.com/…/…/99631-corona-epidemie-nie-da-war/
    ** https://de.wikipedia.org/wiki/Jasmin_Kosubek
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sun Mar 29, 2020 8:42 pm

    Ovo je skroz zabavno! Što bi rekli mladi - ceo niz.




    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sun Mar 29, 2020 9:03 pm

    Mau wrote:A malopre sam dobila snapshots što ima izliv debilizma na mozak i brani vanredno stanje i sve regresira na Sablju. Jebem ti život koliko je Heartefact ekipa toksična za ovo društvo.

    Snapshots or it didn't happen!

    U međuvremenu, ovako Srbljanović u današnjem Blicu:

    Već sam o toku svoje bolesti pisala i više nego što sam htela. Zato neću više o tome, samo ću ponoviti da mi je 11. dana te samoizolacije, potvrđen Covid i određen karantin od još 14 dana. Biću, dakle, “robijašica”, ako sve prođe kako treba, punih 25 dana, a ako ne, možda i malo duže. Ovaj drugi deo potpune izolacije provodim potpuno sama, prijatelji i porodica mi ostavljaju hranu i lekove pred vratima i ne viđam bukvalno nikog. I vidite, na pamet mi ne bi palo da se, kao koleginica “robijašica” u tekstu Vesne Pešić, zamaskiram i pobegnem u park da se šetam, čime se ova beslovesna osoba još javno i hvali, što je u stvari postalo tako tragično.
    I ne, ne vidim svoj karantin kao robiju, kako Firer naziva svoje “stradalništvo”, jer je u kući jadan sa rođenom ženom i detetom, a ona pozitivna na isti prokleti virus, od kako su se vratili iz Italije, nakon dugogodišnjeg bekstva od srpskog pravosuđa zbog neonacističkih incidenata.
    Meni je najmanje teško to što ne izlazim, teža mi je bolest i teža briga za prijatelja koji je prošao mnogo, mnogo gore od mene. A ova razmažena snobovska kuknjava, ovo lelekanje što nad zlehudom sudbinom ekskluzivne skupine blaziranih penzionera (jer se većina normalnih se uopšte ni ne čuje), što narikanja nad onakvim Ustavom endemskih legalista, što nad sudbinom svetskih putnika “zarobljenih” na aerodromima, što ih se besramno poredi sa masakriranom braćom Bitići (kojima je srpska policija, vezanima, sjurila po metak u potiljak pa ih pobacala u jamu a ne zadržala na fri šopu u Bankoku), što, na kraju krajeva, zgražavanja nad “logorom” u hali sajma i poređenjem sa stratištem na Sajmištu, posle čega stvarno nema dubljeg dna.
    Polako shvatam do koje mere je ovo klasno i socijalno raslojeno društvo postalo nemoralno, da elita bez sramote diže revoluciju jer im je mnogo rano da ustaju ujutru nedeljom da idu po bakaluk, pa bukvalno kažu “dok mladi i zaraženi spavaju”. Nije eliti fer.
    Evo iz prve ruke da vas utešim, sa koronom se baš teško spava. Kašalj celu noć budi, iscrpljuje, cedi i poslednji atom snage. Muštuluk, gospođo, da vam bude lakše.
    Onda ta elita: ugledni političari, kulturni radnici, viđeniji javni intelektualci, narodni poslanici, namerno i bezočno lažu, minimizirajući opasnost od pandemije, a sluđen svet ih sluša. Kad pročitam izjave poslanika da je kovid svetska zavera i da ga je stvorila 5G tehnologija, ili njegove koleginice poslanice, inače po zanimanju astrološkinje, da smo ga svi još zimus preležali, pa smo imuni na ono od čega umire HILJADU Italijana NA DAN, kada čujem od nekadašnjeg poslanika večite vlasti (SPS-a) da je to samo jedan nazeb od kog eto malo kunjaš, a znam da on lično poznaje barem dvoje ljudi kojima se u ovom trenutku za život bore, pitam se šta se dogodilo sa njima da postanu, uz onog šarlatana Nestorovića što gluvari po tabloidnim medijima i širi svoje neodgovorne teorije svega, udarnici velike entropije društva koja nam se upravo pred očima dešava. Jer, kada u političkoj borbi baš sve postane dozvoljeno, onda ta borba potpuno gubi smisao. Kada postaneš gori od protivnika, onda nastupa kraj.
    Sve ovo se logično spaja u jednu moćnu društvenu elitu koja radi bukvalno šta hoće, čiji je deo i pi ar menadžer SPC-a, Irinej Bulović, koji otvoreno smatra da je iznad zakona i da je on taj koji odlučuje da li će nastaviti da širi zarazu ili ne. I još nam se i podsmeva kada nam poručuje “Ako je problem pričešće, kako to da se zaraze i oni koji u crkvu ne ulaze?” što je isto tako logično kao kada bi rekao “Ako osiromašeni uranijum ubija, kako to da umiru i oni koji nisu bili u dodiru sa njim?”.
    A ta prljava navika koja nema veze sa svetom tajnom, nego sa lenjošću i nehigijenom popa da promeni prokletu kašičicu, već je zarazila i same sveštenike, ali stvar uopšte nije u tome. Ne menjaju kašičicu, ne peru ruku koju pružaju da se celiva, musave ikone guraju deci da ih usnama diraju, ne zbog toga što su primitivni, o ne, i ne zbog toga što ne znaju šta rade. Znaju oni odlično sve.  Ali im se, svima njima, jer su moćna elita, može.
    I ne, danas nemam šta da vam kažem ni o Vučiću ni o Brnabić. Slobodno se ostrvite na mene. To mi je bukvalno najmanja briga.

    E, sad, kad se baviš glupostima koje sa Vučićem nemaju veze, a trudiš se da ne vidiš Vučića koji ti je pred očima, to je jedna vrsta mufljustva, ali kad se baviš faking Nestorovićem a praviš se da ne vidiš Vučića koji ga je izveo na binu i slatko se smeje njegovim gadostima, e to je već nešto mnogo, mnogo gore...


    Last edited by Erős Pista on Sun Mar 29, 2020 9:07 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50102
    Join date : 2017-11-16

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Mar 29, 2020 9:06 pm

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 2304934895

    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sun Mar 29, 2020 9:10 pm

    Pa dok pomene SPS, SPC, elite, Nestorovića, kako da stigne da pomene i AV i AB, bi ona nego baš ne stiže  ¯\_(ツ)_/¯
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sun Mar 29, 2020 9:11 pm

    Pa kad joj je to najmanja briga!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sun Mar 29, 2020 9:13 pm

    Nema Vučić nikakvih briga sa javnošću koja je dohvatila sve koske koje joj je bacio.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50102
    Join date : 2017-11-16

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Mar 29, 2020 9:15 pm

    Sacekajmo... Osim ako pod javnosti ne mislis penzioneri.
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sun Mar 29, 2020 9:16 pm

    Ništa mu to neće pomoći. Ovo će biti haos (već je haos), ljudi su besni, i on neće umeti da ih umiri. Brate - ne radiš ovo, ne pljuješ "kučkare", jer je to pola Srbije, ne pljuješ gastose, jer su oni i njihova rodbina pola Srbije, ne držiš ljude u neuslovnim karantinima, jer ti neće zaboraviti.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sun Mar 29, 2020 9:17 pm

    MMW, on više neće raspisivati izbore.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sun Mar 29, 2020 9:19 pm

    Ништа ја теби не верујем.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50102
    Join date : 2017-11-16

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Mar 29, 2020 9:19 pm

    Erős Pista wrote:MMW, on više neće raspisivati izbore.

    Da je pametan raspisao bi ih momentalno posle vanrednog stanja dok se ljudi još ne opasulje i budu još uvek važile priče o velikom investicionom ciklusu od 5 milijardi evra.
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sun Mar 29, 2020 9:21 pm

    Možda, ali tu mu je problem da izmami svoje birače, koje je do juče plašio zarazom. Teško će to ići.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36923
    Join date : 2014-10-27

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by boomer crook Sun Mar 29, 2020 9:33 pm

    Mór Thököly wrote:
    Erős Pista wrote:MMW, on više neće raspisivati izbore.

    Da je pametan raspisao bi ih momentalno posle vanrednog stanja dok se ljudi još ne opasulje i budu još uvek važile priče o velikom investicionom ciklusu od 5 milijardi evra.

    ovo ce se desiti


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sun Mar 29, 2020 9:40 pm

    Нисам сагласан са овим што пишеш. Подразумеваш свет какав је био, а неке друге људе за после короне.

    Ништа неће бити као што је било. Све државе кроз које ово прође ће морати да осмисле сет мера за оживљавање своје привреде, а што им је привреда јача, то ће ићи теже. Једна Немачка мора да оживи огромне фирме попут фолксвагена, које ни пре ове кризе нису баш имале добру ситуацију. Поред тога, све стратегије свих фирми ће морати радикално да се промене, како би могле да функционишу у новом врлом свету. пре овога нико није хтео да плаћа за боје које уништавају микроорганизма које падну на њихову површину. Хтели су кола која ће моћи лако да деле десетак људи дневно. Биоцидна гардероба је имала тек незнатну примену, парченце тканине које належе на вагину, и то јако ретко. нико није хтео да плаћа никакве вишкове, па сад имамо високо ефикасну производњу, која није способна да реагује у оквиру једног квартала, јер залихе сировина јер број запослених јер транспорт. Све ће да се промени. Ми ћемо да осећамо ветрове свих тих промена веома јако. Како ће то утицати на нашу власт овде, може да буде и овако и онако. Тренутно је непредвидљиво. Пре ће диктатора срушити неки бесни Карл Билт, него наш слободарски народ. То је мојих 5 пара.
    plachkica

    Posts : 16190
    Join date : 2014-11-06

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by plachkica Sun Mar 29, 2020 9:43 pm

    naravno da će se desiti, a u slučaju da prođemo solidno sa epidemijom, razvaliće.
    na vlasti ćemo imati čudnu kombinaciju perjanica peščanika, sps-a i sns-a.

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by kondo Sun Mar 29, 2020 9:53 pm

    nisu to perjanice pescanika, koji ti je


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 24 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 6:46 pm