Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by паће Sun Apr 19, 2020 9:22 am

    Не сећам се да сам је чуо пре 1991. Тј некако истовремено са "бандо црвена".


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sun Apr 19, 2020 10:09 am

    Pojava te reči neočekivano koincidira sa potpunom propašću ove zemlje.
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sun Apr 19, 2020 10:19 am

    паће wrote:Не сећам се да сам је чуо пре 1991. Тј некако истовремено са "бандо црвена".

    Ovde je malo ranije krenulo, odmah po formiranju SDA, mislim da ga nisam čuo od govornika na predizbornim skupovima ali se među okupljenima uveliko koristio.
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sun Apr 19, 2020 11:42 am

    polagao sam sociologiju u kancelariji koju su delili Mira Marković i Dragomir Drašković

    na zidu je bio plakat o mangupima u našim redovima

    eto, i Mira je bila svesna da im glave dolaze upravo komunjare
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Mr.Pink Sun Apr 19, 2020 11:51 am

    No Country wrote:Не можеш комуњаре да оправдаш тиме што су их наследили далеко гори од њих. Не иде то тако. Поготово не иде јер у свему томе постоји једна танка, али јако одвратна линија континуитета.

    Ствар са Сибиром је била управо у томе што се у Сибир није ишло по заслузи. Иначе ни по јада.


    prvo da se dogovorimo na kojoj je to revizionistickoj liniji ,,komunjarstvo,,

    ako se u sibir nije islo po zasluzi, onda nije ni na goli? na golom su isli posteni domacini koje su zene prijavljivale za nasilnistvo i paljenje sveca po kucama?

    sto se tice kontinuiteta...pa ako ti je ovo danas na istoj liniji sa diktaturom proletarijata, onda je jebiga do tebe jer ne umes da napravis razliku


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sun Apr 19, 2020 12:34 pm

    Talason wrote:polagao sam sociologiju u kancelariji koju su delili Mira Marković i Dragomir Drašković

    na zidu je bio plakat o mangupima u našim redovima

    eto, i Mira je bila svesna da im glave dolaze upravo komunjare

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 FDvdnZq
    Anonymous
    Guest

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Guest Sun Apr 19, 2020 1:48 pm

    eto, zar si sumnjao u moje reči
    No Country

    Posts : 11083
    Join date : 2015-05-16

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by No Country Sun Apr 19, 2020 5:39 pm

    паће wrote:Не сећам се да сам је чуо пре 1991. Тј некако истовремено са "бандо црвена".
    Тада се по први пут чула гласно, ушла у јавни говор. До тада се користила много приватније.

    Mr.Pink wrote:
    No Country wrote:Не можеш комуњаре да оправдаш тиме што су их наследили далеко гори од њих. Не иде то тако. Поготово не иде јер у свему томе постоји једна танка, али јако одвратна линија континуитета.

    Ствар са Сибиром је била управо у томе што се у Сибир није ишло по заслузи. Иначе ни по јада.


    prvo da se dogovorimo na kojoj je to revizionistickoj liniji ,,komunjarstvo,,

    ako se u sibir nije islo po zasluzi, onda nije ni na goli? na golom su isli posteni domacini koje su zene prijavljivale za nasilnistvo i paljenje sveca po kucama?

    sto se tice kontinuiteta...pa ako ti je ovo danas na istoj liniji sa diktaturom proletarijata, onda je jebiga do tebe jer ne umes da napravis razliku
    Океј, револуција је пре свега била гладна сопствене деце. Не разумем на који тачно начин то чини Голи оток мање монструозним? Злочин је злочин, а овај је био итекако уграђен у систем, и понављао се у свакој његовој имплементацији.

    Око континуитета се нисмо разумели, а нисмо ни могли јербо ја ништа нисам објаснио. Континуитет ту пре свега постоји у великим бројевима, у што масовним што кадровским трансферима СК -> СПС -> ДСС -> ДС -> СНС. Једна такорећи склоност ка једнопартизму. Идеолошки наравно да континуитет не постоји, осим те кривудаве и буђаве нацошке линије, а која је у СК била дабоме анатемисана - а опет преживела и управо кроз СК стигла на сцену, таман на време да нам упропасти животе.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by kondo Sun Apr 19, 2020 7:40 pm

    alo forumske komunjare, gotov vam je uskrs vaskrs vaskres, dajte ovo na deponiju o jugoslaviji a ostavite nam originalny temy


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bela maca

    Posts : 11021
    Join date : 2014-10-28

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by bela maca Sun Apr 19, 2020 8:17 pm

    nazad na temu

    novinar: bubamare cvetići leptirići?
    bikica: opozicija umanjuje opasnost virusa i hoće da svi pomremo!

    edit
    očekivala sam nešto sasvim drugo od novosti.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by паће Sun Apr 19, 2020 8:28 pm

    Marius Lăcătuș wrote:alo forumske komunjare, gotov vam je uskrs vaskrs vaskres, dajte ovo na deponiju o jugoslaviji a ostavite nam originalny  temy

    Шта готов, мени није ни био. Само бих подсетио пучанство да смо имали два полицијска викенда заредом, не због бициклиста, не због шахиста, не због ЛГБРТе, не због пушача, не због... него због.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Erős Pista Sun Apr 19, 2020 8:36 pm

    Pa ona ti je zapravo carbon copy svog nakgoreg neprijatelja Bazdulja - oboje profitiraju od cinjenice da antinacionalisticka javnost u regionu ne kapira da su se prodali Vucicu.

    Et belch


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Bluberi Sun Apr 19, 2020 8:43 pm

    Erzsébet Biszak wrote:nazad na temu

    novinar: bubamare cvetići leptirići?
    bikica: opozicija umanjuje opasnost virusa i hoće da svi pomremo!

    edit
    očekivala sam nešto sasvim drugo od novosti.
    Nisam sto posto siguran, ali mi se čini da Munjin piše za Remarker.
    bela maca

    Posts : 11021
    Join date : 2014-10-28

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by bela maca Sun Apr 19, 2020 8:50 pm

    Erős Pista wrote:Pa ona ti je zapravo carbon copy svog nakgoreg neprijatelja Bazdulja - oboje profitiraju od cinjenice da antinacionalisticka javnost u regionu ne kapira da su se prodali Vucicu.

    Et belch
    jasno, ali nadala sam se da će barem u novostima to kapirati
    mislim to se maltene vidi i iz ovog intervjua

    Bluberi wrote:
    Nisam sto posto siguran, ali mi se čini da Munjin piše za Remarker.
    moguće ali ne piše da je preuzeto odnekud


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by kondo Sun Apr 19, 2020 8:51 pm

    pa neće remarker da objavi intervju sa svojom kraljicom majkom


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Bluberi Sun Apr 19, 2020 8:55 pm

    Erzsébet Biszak wrote:
    Erős Pista wrote:Pa ona ti je zapravo carbon copy svog nakgoreg neprijatelja Bazdulja - oboje profitiraju od cinjenice da antinacionalisticka javnost u regionu ne kapira da su se prodali Vucicu.

    Et belch
    jasno, ali nadala sam se da će barem u novostima to kapirati
    mislim to se maltene vidi i iz ovog intervjua

    Bluberi wrote:
    Nisam sto posto siguran, ali mi se čini da Munjin piše za Remarker.
    moguće ali ne piše da je preuzeto odnekud
    Nisam mislio na preuzimanje. Mislio sam na povezanost po tim linijama.

    -------

    https://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.php?t=1702

    -------

    https://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.php?t=1763

    Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija) - Page 40 Empty Re: Liberal nosi Pradu (Biljana Keller život i priključenija)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 2:39 am