Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Stranka slobode i pravde

    ficfiric

    Posts : 34241
    Join date : 2012-02-10

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by ficfiric Thu Dec 22, 2022 12:19 pm

    Da se nije toliko igrao sa osnivanjem nebitnih pokreta i stranaka, ne bi ni znao niko za njega. Dovde je dospeo zato sto nije bilo sansi da Djilas registruje stranku pa je do mesta u registru stranaka dosao preko Bulatovica.

    Sve u svemu, nebitan lik na republickom nivou. Da mu je bilo do kacenja na budzet, valjda bi uspeo da se zakaci bar na opstinski u Sidu.

    Kaze, da ce najkasnije do uktorka reci u koji poslanicki klub ce preci. Verujem da ce to biti neki opozicioni (npr. Jeremijin).

    Sto se Djilasa tice, nije prvi put da ga napustaju saradnici i partneri - da sami odlaze ili da ih on tera


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by Filipenko Fri Dec 23, 2022 7:31 am

    Bio je član Srpskog pokreta obnove, što je isticao i nakon demonstracija.

    Potom je bio član Demohrišćanske stranke Srbije (DHSS), što je naveo u intervjuu„Srpskoj reči“

    Stranka slobode i pravde - Page 6 29297947
    rumbeando

    Posts : 13765
    Join date : 2016-02-01

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by rumbeando Tue Dec 27, 2022 3:16 pm

    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by Margit Savović Tue Dec 27, 2022 4:10 pm

    Sve je tacno.
    rumbeando

    Posts : 13765
    Join date : 2016-02-01

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by rumbeando Tue Dec 27, 2022 4:54 pm

    Cela KZŠ:

    https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=547443943942529
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by Notxor Tue Dec 27, 2022 6:36 pm

    Izvinjavam se gospodinu. Ua Marinika!


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Erős Pista

    Posts : 81489
    Join date : 2012-06-10

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by Erős Pista Tue Dec 27, 2022 8:11 pm

    Meni ovde nesto izgleda cudno. Ne napada Djilasa, nego Mariniku, malo mi je sve to onako Djukasto. Pada mi na pamet da mozda iza cele price i stoji Djilasa.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by Notxor Tue Dec 27, 2022 8:20 pm

    Misliš Đido se usrao od Marinike pa je udara sa boka? Neveruem


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Erős Pista

    Posts : 81489
    Join date : 2012-06-10

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by Erős Pista Tue Dec 27, 2022 8:24 pm

    Tako nesto.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34241
    Join date : 2012-02-10

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by ficfiric Tue Dec 27, 2022 8:37 pm

    Oho, dobismo odgovor na pitanje svih pitanja - Miki Aleksic nije opsovao Mariniku


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34241
    Join date : 2012-02-10

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by ficfiric Tue Dec 27, 2022 10:03 pm

    Prekopavao sam malo trazeci vesti o Bulatovicu

    Informer (na drugoj-trecoj strani)

    Bulatović o napuštanju SSP: Đilas zna celu situaciju, ostajemo prijatelji!
    Bivši potpredsednik Stranke slobode i pravde Dejan Bulatović govorio je danas na konferenciji za medije o razlozima zbog kojih je napustio SSP
    Rekao je da će u Skupštini Srbije nastaviti da deluje kao samoslani poslanik i da je, od napuštanja SSP, razgovarao sa predstavnicima svih klubova iz "prave opozicije".

    Kazao je da je Marinika Tepić, dok je bio u SSP, pokušavala da ospori sve za šta se borio, te naveo da je sa njom imao "nesuglasice nekoliko godina".

    Rekao je da je dva puta podnosio ostavku unutar stranke, te da su "problemi zataškani, ali je treći put bio odlučujuči".

    Upitan da li je lider SSP upoznat s tim što je saopštio, Bulatović je odgovorio potvrdno.

    - Naravno da je upoznat, zna celu situaciju - rekao je Bulatović.

    Kazao je da je Đilas njegov kućni prijatelj i da neće o njemu ništa loše da kaže.

    Alo, takodje na drugoj-trecoj strani

    BIVŠI ĐILASOVAC OTKRIO SKANDALOZNU ISTINU: Marinika je lagala za Morović! (VIDEO)

    Nekadašnji potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dejan Bulatović otkrio je sramnu propagandu Marinike Tepić kojom je ugrozila posao zaposlenih u Moroviću.

    Nakon što je Bulatović napustio SSP počele su da isplivavaju sramne tajne najbliže saradnice Dragana Đilasa.

    Bulatović je napomenuo i da je prijavio laži lideru SSP-a ali to nije bilo dovoljno da se zaustavi Marinikina lažna propaganda koja je ugrozila poslove zaposlenih u Moroviću.

    "Kada je govorila da se u Moroviću gaji marihuana, to je selo pored mog sela i rekao sam Đilasu da iznosi POTPUNE NEISTINE, TO JE BILA LAŽNA AFERA! Ugrozila je poslove zaposlenih u Moroviću!" - rekao je nekadašnji potpredsednik Stranke slobode i pravde Dejan Bulatović.


    Srpski telegraf nema vest
    edit: pardon, ima

    ZBOG MARINIKE SAM NAPUSTIO SSP, UNIŠTILA JE STRANKU: Bulatović otkrio prljav veš, leti perje u opoziciji (VIDEO)

    Donedavni potpredsednik Stranke slobode i pravde Dejan Bulatović raskinkao "prljavu igru" Marinike Tepić.

    Dejan Bulatović koji je nedavno napustio SSP i mesto potpredsednika stranke Dragana Đilasa, rešio je da raskrinka Mariniku Tepić, za koju navodi kako je sprovodila teror u stranci, uništavajući jedan po jedan odbor.

    Bulatović je između ostalog, govoreći o nepočinstvima Marinike Tepić i izneo u javnost i to na koji način je kreirala aferu "Morović".

    - Kao što sam ćutao mnogo puta, kao i kad sam ćutao na dan kada je ona izjavila da u Moroviću u vojnom lovištu, se radi sa marihuanom, da se tamo gaji marihunaa, da je tamo "Jovanjica" broj dva, znate, to je selo pored mog sela, ja živim u selu Batovcima, a selo Morović je prvo selo proed Batovaca - navodi Bulatović i dodaje:

    - Tada sam rekao predsedniku partije, da ona iznosi potpune neistine, da je to lažna afera, da to nije istina, a da su to potvrdili radnici koji tamo rade i naši članovi stranke, koji su zaboga rekli, da li je moguće da ovo radite, da ugrožavate i naše poslove. Oni su ljudi tamo zaposleni, hrane svoje porodice.

    Donedavni potpredsednik Stranke slobode i pravde Dejan Bulatović je rekao kako je ceo taj kraj mislio da je on iskonstruisao laž koju je "predao" Mariniki Tepić, odakle su krenule nesuglasice unutar ove partije, koje su na kraju i rezultirali izlaskom Bulatovića:

    - Da vam kažem sasvim iskreno, to je bio i prvi sukob sa predsednikom stranke, kada smo se sukobili ozbiljno u vezi sa iznošenjem te laži.


    _____


    Uprava napolje!

    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by Margit Savović Wed Dec 28, 2022 3:08 pm

    Djilas brani Mariniku, nije djukasta prica.
    Erős Pista

    Posts : 81489
    Join date : 2012-06-10

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by Erős Pista Wed Dec 28, 2022 3:13 pm

    Ok, tnx. Pokušavao sam da provalim šta se zbiva. Mada... Ne bih ja ni sam lomio preko kolena. Javno je brani, možda iz istih razloga iz kojih ne sme javno da je napadne. Aj videćemo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34241
    Join date : 2012-02-10

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by ficfiric Thu Dec 29, 2022 5:59 pm



    _____


    Uprava napolje!

    rumbeando

    Posts : 13765
    Join date : 2016-02-01

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by rumbeando Thu Dec 29, 2022 6:45 pm



    rumbeando

    Posts : 13765
    Join date : 2016-02-01

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by rumbeando Mon Jan 02, 2023 10:38 am

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by kondo Mon Jan 02, 2023 10:50 am

    nego ova bečka trojka olivera - borko - zorana, kako da se niko nije uvatio za to? može li ubogi borko da postigne toliko?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34241
    Join date : 2012-02-10

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by ficfiric Mon Jan 02, 2023 11:26 am

    KO JE SLEDEĆI?
    ZELENI NAPUSTILI SAŠU JANKOVIĆA: Razlog nepomirljivi stavovi i ozbiljno nerazumevanje!
    Zeleni su najavili da ostaju verni svojim ekološkim načelima

    Nakon duge i ozbiljne analize, rukovodstvo Zelene ekološke partije - Zeleni (ZEP - ZELENI) donelo je jednoglasnu odluku o istupanju iz Građanskog bloka 381, a samim tim predsednik ZEP - Zeleni, Dejan Bulatović je dao neopozivu ostavku na mesto potpredsednika Građanskog bloka 381.

    - Zelena ekološka partija - Zeleni je jedna od osnivača Građanskog bloka 381, a na ovakav potez se odlučila nakon što je došlo do ozbiljnog nerazumevanja sa jednom od organizacija, članica, Građanskog bloka 381. Do nepomirljivih stavova između ZEP - Zeleni i jedne od političkih organizacija koja je u sastavu Građanskog bloka 381 došlo je prilikom poslednjeg odrzanog sastanka Predsedništva Građanskog bloka 381. Zelena ekološka partija - Zeleni kao opoziciona politička stranka ostaje verna svojim ekološkim načelima, tako i političkim principima, i kao takva nastavlja beskompromisnu borbu za ekološku Srbiju i političku borbu protiv nedemokratskog režima na čelu sa Aleksandrom Vučićem i njegovim SNS-om. Nastavićemo svoju borbu i nikad ni na koji način nećemo sarađivati sa strankama i pokretima uključenim u srpski aktuelni režim. Ceneći dosadašnju zajedničku borbu sa G-dinom Sašom Jankovićem i Pokretom slobodnih građana, želimo im puno uspeha u političkom radu i u nastavku borbe protiv zajedničkog političkog protivnika, sa sigurnošću, da ćemo se mi ZELENI sa PSG-om i Sašom Jankovićem na tom putu ponovo sretati i verujem sarađivati - poručio je Dejan Bulatović, predsednik ZEP - Zeleni - napisali su u saopštenju.


    _____


    Uprava napolje!

    rumbeando

    Posts : 13765
    Join date : 2016-02-01

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by rumbeando Mon Jan 02, 2023 12:25 pm

    kondo wrote:nego ova bečka trojka olivera - borko - zorana, kako da se niko nije uvatio za to? može li ubogi borko da postigne toliko?

    Tvrdi ona ljiga Azdejković da je Borko išao s Oliverom na 2 karte koje je RTS kao kupac prenosa dobio. Zorana je valjda s mužem sama platila ložu sebi.
    ficfiric

    Posts : 34241
    Join date : 2012-02-10

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by ficfiric Mon Jan 02, 2023 4:34 pm



    _____


    Uprava napolje!

    disident

    Posts : 15070
    Join date : 2016-03-28

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by disident Mon Jan 02, 2023 4:44 pm

    ficfiric wrote:
    Pocecu da verujem u fizionomiju kao nauku


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    avatar

    Posts : 18427
    Join date : 2014-12-12

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by beatakeshi Mon Jan 02, 2023 4:50 pm

    Upravo sam to pomislio. Samo meni on ima neki službenički vonj.
    Erős Pista

    Posts : 81489
    Join date : 2012-06-10

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by Erős Pista Mon Jan 02, 2023 5:21 pm

    Cousin Billy wrote:28. decembar

    Stranka kojoj sam poklonio poverenje nije ona ista koju sam ostavio i u kojoj je sve podređeno volji jednog čoveka bla truć...Ovo nije kraj mog angažmana, nameravam da se sa ljudima kojima su ideali a, b i c na srcu okupim u organizaciju koja će.

    16. januar

    Prepoznajući volju predsednika Srbije i glavnokomandujućeg naših oružanih snaga da liderstvo Srbije bolji život za naše potomstvo i rad na bla bla.
    https://vasudeva.forumburundi.com/t1457p100-stranka-slobode-i-pravde#705750


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81489
    Join date : 2012-06-10

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by Erős Pista Mon Jan 02, 2023 5:24 pm

    Samo sto mu nije trebalo cak do 16. januara.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40148
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by паће Mon Jan 02, 2023 6:00 pm

    disident wrote:
    ficfiric wrote:
    Pocecu da verujem u fizionomiju kao nauku

    Види (Васину) дефиницију збитоглава. Негде око три четврт стране.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.

    Stranka slobode i pravde - Page 6 Empty Re: Stranka slobode i pravde

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri May 10, 2024 11:54 pm