Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kosovo*

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Zuper Wed Apr 17, 2019 1:56 am

    Pa ne prolazi to da se pozivas na Albance kako ce nesto odbiti pa je to automatski dobro za Srbe.
    Ja vidim da se raspravlja o nekakvom dvojnom imgainarnom suverenitetu.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50251
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Apr 17, 2019 2:01 am

    Zuper wrote:Pa ne prolazi to da se pozivas na Albance kako ce nesto odbiti pa je to automatski dobro za Srbe.
    Ja vidim da se raspravlja o nekakvom dvojnom imgainarnom suverenitetu.

    De sam ja to radio i to na taj nacin? "Dobrog" plana nema. Ili nije uopste "plan" ili je los i losiji.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Erős Pista Wed Apr 17, 2019 2:12 am

    Zuperiška ne jebe živu silu!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ferenc Puskás

    Posts : 11583
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Ferenc Puskás Wed Apr 17, 2019 8:48 am

    Zupere, ne potpisuj ništa! Želi te prevesti žednog preko vode.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    avatar

    Posts : 18449
    Join date : 2014-12-12

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by beatakeshi Wed Apr 17, 2019 10:46 am

    Politika se poziva na Gazetu koja se poziva na neimenovani izvor.
    Odlična ilustracija
    Kosovo* - Page 37 474716
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50251
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Apr 19, 2019 9:06 pm

    http://rs.n1info.com/Vesti/a477554/Dacic-Dvostruki-suverenitet-za-Srbiju-nije-prihvatljivo-resenje.html

    Naravno da je bilo kakvo resenje koje ima nekakvog smisla, cak iako je nepostojece, neprihvatljivo za Putinove pudlice  Kosovo* - Page 37 1861198401
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Mon Apr 29, 2019 12:15 pm

    Nacrt (navodni) večerašnje zajedničke izjave; opšta mesta, ništa posebno.

    Kosovo* - Page 37 Draft1
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Filipenko Mon Apr 29, 2019 1:41 pm

    Ne znam sto se onda uopste sastaju, neka posalju faksom potpis i to je to.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Filipenko Tue Apr 30, 2019 1:51 pm

    Kosovo* - Page 37 59639876_10213448618265579_10002021054676992_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fbeg1-1
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Tue Apr 30, 2019 2:02 pm

    ko je na ovoj fotki opozicija, Angela?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50251
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Apr 30, 2019 2:40 pm

    E ali koja fora, kad su sa Albancima na slici mora ozbiljna faca... jebeni Alan Ford
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by ontheotherhand Tue Apr 30, 2019 2:57 pm

    izgledaju pokislo
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Tue Apr 30, 2019 3:03 pm

    Yoyogi je sve to zamesio.

    svi znamo šta je jojogi radio prošloga leta


    i zime


    i proleća


    i jeseni
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by ficfiric Tue Apr 30, 2019 3:13 pm

    KinderLad wrote:E ali koja fora, kad su sa Albancima na slici mora ozbiljna faca... jebeni Alan Ford

    Ne ozbiljna, nego da mu je tesko, neprijatno, samo sto ih ne otera u kurac...


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Tue Apr 30, 2019 3:58 pm

    ficfiric wrote:
    KinderLad wrote:E ali koja fora, kad su sa Albancima na slici mora ozbiljna faca... jebeni Alan Ford

    Ne ozbiljna, nego da mu je tesko, neprijatno, samo sto ih ne otera u kurac...

    To mu stajemo na stranu? Pa šta ćeš, gubitnici.

    Da smo sa njima mogli da popijemo kafu 1980. ovoga ne bi bilo. Nema teorije da Albanci opet potpadnu pod vlast tipčina kao "Filipenko" (takvi imaju pravo glasa), zbog kojih sam i napustio zemlju.

    Jebite se u dupe, čak mi dođe i žao Vučića. I nega će jednog dana tipovi kao karakter "Filipenko" provlačiti kroz blato po "Kuriru" kao što provlače Vesnu Pešić.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by ficfiric Tue Apr 30, 2019 4:02 pm

    Ko mu staje na stranu? Komentarisemo sta Vucic pokusava da glumata kad se slika sa Albancima


    _____


    Uprava napolje!

    Ferenc Puskás

    Posts : 11583
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Ferenc Puskás Tue Apr 30, 2019 4:05 pm

    yoyogi wrote:
    ficfiric wrote:

    Ne 

     tipčina kao "Filipenko" (takvi imaju pravo glasa), zbog kojih sam i napustio zemlju.

    I ja isto! Pa Yogi, brate! 

    Vučić ovo trpi zbog Srbije i srpskog naroda. A Brnaba niti ne trpi, njoj svejedno.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50251
    Join date : 2017-11-16

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Apr 30, 2019 4:05 pm

    Ne brini Yoyo, 100% je sigurno da ako Filipenko ikada u zivotu dodje u situaciju da odlucuje o njemu - sigurno ga nece provlaciti kroz blato u Kuriru.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4341
    Join date : 2016-09-29

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by nalog sa ženinog laptopa Tue Apr 30, 2019 4:11 pm

    Kosovo* - Page 37 286371741


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Filipenko Tue Apr 30, 2019 7:55 pm

    Da mi zahvalite svi odreda sto sam takve bitange poput yoye oterao iz zemlje, u suprotnom on bi danas bio neki drzavni sekretar koji je presao iz DS-a u SNS jos pre par godina i pevao hvalospeve genijalnom Vucicu sa svih medija. Mislim, kad mu danas iz Japana svira ode sabornosti, mozete misliti sta bi bilo da je ostao ovde i uglavio se u dupe Vucicu, sto bi i sada pokusao kada bi bio samo malo blize. Srecom, nije.
    No Country

    Posts : 11141
    Join date : 2015-05-16

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by No Country Tue Apr 30, 2019 8:42 pm

    Ајде не будали. Ти си вукао шерпе по улици када је Јојо-сан запалио. Не кити се туђим перјем, ма шта овај пролупитис писао о томе.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Wed May 01, 2019 1:44 am

    Filipenko wrote:Da mi zahvalite svi odreda sto sam takve bitange poput yoye oterao iz zemlje, u suprotnom on bi danas bio neki drzavni sekretar koji je presao iz DS-a u SNS jos pre par godina i pevao hvalospeve genijalnom Vucicu sa svih medija. Mislim, kad mu danas iz Japana svira ode sabornosti, mozete misliti sta bi bilo da je ostao ovde i uglavio se u dupe Vucicu, sto bi i sada pokusao kada bi bio samo malo blize. Srecom, nije.

    To ti fantaziraš, šta bi bilo da sam ostao to se nikada neće znati jer se neće ni desiti.

    A šta se dešava sa tobom i takvima kao ti tu, to je stvarnost, realnost, nema nagađanja.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Filipenko Wed May 01, 2019 2:53 am

    Hahaha, nema nagađanja. Pa ti nagađaš po ceo dan šta li misle i pričaju oni oko tebe, nagađaš kolike su im plate i šta imaju na računu, nagađaš da li su udati ili oženjeni i imaju li decu, nagađaš koja su pravila i zakoni u zemlji u kojoj boraviš, pa opet redovno omašiš sve. Nije ni čudno što ti treba jedan orijentir za Japan, drugi za "Thai", treći za Srbiju. Nego je lako biti bahata i bezobrazna budaletina sa 10 hiljada kilometara. Šta si bio ovde, poznato je - niko i ništa, smrdeo si u nekoj partiji. I tamo smrdiš, sa arhaičnim programskim jezikom, nego te sere što ga tamo malo ko zna, a ovde je bilo puno ljudi u svim partijama, pa si zabo posao sa koga prduckaš čak i na svoje kolege koji su neuporedivo kreativniji i bolji od tebe.

    Dakle, ćuti i nastavi da smrdiš.
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Wed May 01, 2019 9:31 pm

    Vulinova varijacija "daj da se rešimo Kosova pa da se onda stvaarno pozabavimo sobom":

    „Ja sam za što pre i što sigurnije razgraničenje sa Šiptarima… Što pre između nas i njih bude tvrda i čvrsta granica pre ćemo moći da se bavimo sobom i svojim narodom, a ne da se bavimo onim što neosuđeni ratni zločinci hoće da rade i ono što rade. I znate, ako sam nekad i sumnjao da možda nisam u pravu – sada kada vidim da su protiv razgraničenja Nemačka, Hrvatska, Albanija, Šiptari na Kosovu, delovi BiH, Crna Gora, Severna makedonija – ja nemam ni jednu jedinu dilemu da sam u pravu i da je ovo dobro za srpski narod“, izjavio je ministar odbrane u Vranju gde je njegov Pokret socijalista, na čijem je čelu, ove godine obeležio Praznik rada.
    https://kossev.info/vulin-ja-sam-za-sto-hitnije-i-sto-sigurnije-razgranicenje-sa-siptarima/
    Anonymous
    Guest

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Guest Fri May 03, 2019 11:17 am

    Razgraničenje propo




    Vučić: Moja ideja o razgraničenju propala, to će nas skupo koštati

    Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je žaljenje što je njegova ideja o konačnom uspostavljanju kompromisne granice između Srba i Albanaca propala.


    Kako je naveo, ideja je propala jer je naš narod mislio drugačije, a to će nas, uveren je, skupo koštati za dve do tri decenije.

    Najavio je da će 8. maja imati susret sa Mateom Salvinijem, da će 10. maja biti vojna parada u Nišu, i da će posle toga Srbima sa Kosova i Metohije preneti ishod samita u Berlinu i svih razgovora po pitanju Kosova i Metohije.

    Vučić je, odgovarajući na pitanje vezano za najavljeno donošenje odluke o kontramerama na prištinske takse i o izborima, kazao da svakog dana razmišlja o tome.

    Prema njegovim rečima, vodila se žestoka kampanja protiv mogućnosti kompromisa razgraničenjem, kako iz dela strane, tako i domaće javnosti, jer su želeli nezavisno Kosovo na celoj njenoj teritoriji.

    Svi koji su pravili nezavisno Kosovo, dok se govorilo o razgraničenju pravili su se nevešti, jer nisu hteli da kažu da su za celokupno Kosovo nezavisno od Srbije. Za to se zalaže Rada Trajković, isto kao i nemačka kancelarka Angela Merkel i svi ostali“, objasnio je Vučić.

    Kazao je da se ne zalaže za nezavisno Kosovo u tim granicama, već za konačno uspostavljanje kompromisne granice Srba i Albanaca.

    Moje ideje su propale. To će skupo koštati naš narod, našu zemlju za 20-30 godina. Od toga što ću imati ličnu utehu što će neko da kaže da sam bio dalekovid, neću imati ništa. Nisam bio dovoljno ubedljiv, nisam uspeo da objasnim kakvo je realno stanje, da je od emocija najvažnija realnost“, ukazao je Vučić.

    Rekao je da su odigrali prevaru svi oni koji su već priznali nezavisno Kosovo i izjasnili se protiv razgraničenja, a na tome je radio i deo domaće javnosti, posebno oni koji su učestvovali u stvaranju nezavisnog Kosova.

    Podsetio je da je Priština donela 2008.deklaraciju o nezavisnosti, a da su se tada oni koji su bili na vlasti pravili blesavi, pomogli im traženjem mišljenja Međunarodnog suda pravde, kao i izvlačenjem pregovora iz UN u EU.

    Što se mene tiče, meni u istorijskom smislu će biti lakše, jer ću biti upamćen po veličanstvenim putevima, mostovima, što sam u kratko vreme udvostručio plate i penzije i to realno, a ne nominalno kako ljudi mogu da žive bolje. A neko drugi će nažalost morati da saopštava teške i loše vesti za Srbiju u budućnosti i ko je lagao naš narod, zašto su Srbi pristajali na laži Haradinaja i Trajkovićeve nego što su želeli da čuju istinu“, kazao je on.

    Već misli o istorijskoj ulozi i "nekom drugom koji će morati da saopštava lošte vesti", možda sprema tutanj?

    Kosovo* - Page 37 Empty Re: Kosovo*

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun May 19, 2024 4:35 pm