Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kada kažem novine...

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 30, 2019 12:11 pm

    Zuper wrote:Nato osim stradjanja Srbima nista nije dao.
    Dali su neki drugi u mnogo manjoj meri od onoga sto je unistio nato.

    Dobro, mrzi me sad da kopam statistike, ali sam siguran da znaš o čemu govorim. 

    Što se tiče "stradanja", niko ništa nikom nije platio i to je to.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Zuper Tue Jul 30, 2019 12:14 pm

    Creepy Uncle wrote:volim kad se neko tako intimno, kolokvijalno izražava o ratu. "odrađivali releje". tako, naime, kažemo mi koji o tome sve znamo, ali to je sad neka druga priča a nije ni sve za priču, razumećeš me  Kada kažem novine... - Page 10 2304934895

    Naravno

    Early in the morning of 30 August 1995 NATO aircraft launched a series of precision strikes against selected targets in Serb-held Bosnia and Herzegovina. This heralded the start of Operation Deliberate Force, NATO�s first air campaign, that lasted for two-and-a-half weeks, shattered Bosnian Serb communications and effectively ended the �out-of-area� debate that had dominated intra-Alliance discussions on NATO�s role since the end of the Cold War.

    https://www.nato.int/docu/review/2005/issue3/english/history.html



    Ovom akcijom je zapocela velika hrvatsko-muslimanska ofanziva protiv Srba u BiH.
    Vi stvarno mislite da su nesrecnici muslimani i hrvati mogli samostalno nesto veliko da odrade?!
    Pa u Zagrebu su sedeli americki oficiri. Holbruk i Galbrajt su govorili hrvatima kuda da idu i dokle smeju da idu.
    Nije im dozvoljeno da "oslobode" celu svoju drzavu nego su terani u Bosnu jer je to bio glavni cilj SAD.

    Hajte molim vas, to sto vam nisu to prepricavali po pesanicima ne znaci da se nije desilo.

    Jedan od razloga brzog raspada Krajine je upravo nepostojanje komunikacije koje su unistili nato avioni kao prethodnica.
    To je nato pokusao na Kosovu ali to je znao Lazarevic, koji je vezista, pa su komunikacije na Kosovu bila znacajno bolje.
    Anonymous
    Guest

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Guest Tue Jul 30, 2019 12:19 pm

    Vidjet ćete kad dođe Sudnji dan pa se ispostavi da je Bog u stvari sve vrijeme bio tu među nama i da se zove Zuper. Ovoliko znanje ne  moće se spakovati u običan ljudski um. Baška što je čovjek svemu tome svjedočio i akter bio.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 30, 2019 12:21 pm

    Zuper wrote:
    Creepy Uncle wrote:volim kad se neko tako intimno, kolokvijalno izražava o ratu. "odrađivali releje". tako, naime, kažemo mi koji o tome sve znamo, ali to je sad neka druga priča a nije ni sve za priču, razumećeš me  Kada kažem novine... - Page 10 2304934895

    Naravno

    Early in the morning of 30 August 1995 NATO aircraft launched a series of precision strikes against selected targets in Serb-held Bosnia and Herzegovina. This heralded the start of Operation Deliberate Force, NATO�s first air campaign, that lasted for two-and-a-half weeks, shattered Bosnian Serb communications and effectively ended the �out-of-area� debate that had dominated intra-Alliance discussions on NATO�s role since the end of the Cold War.

    https://www.nato.int/docu/review/2005/issue3/english/history.html



    Ovom akcijom je zapocela velika hrvatsko-muslimanska ofanziva protiv Srba u BiH.
    Vi stvarno mislite da su nesrecnici muslimani i hrvati mogli samostalno nesto veliko da odrade?!
    Pa u Zagrebu su sedeli americki oficiri. Holbruk i Galbrajt su govorili hrvatima kuda da idu i dokle smeju da idu.
    Nije im dozvoljeno da "oslobode" celu svoju drzavu nego su terani u Bosnu jer je to bio glavni cilj SAD.

    Hajte molim vas, to sto vam nisu to prepricavali po pesanicima ne znaci da se nije desilo.

    Jedan od razloga brzog raspada Krajine je upravo nepostojanje komunikacije koje su unistili nato avioni kao prethodnica.
    To je nato pokusao na Kosovu ali to je znao Lazarevic, koji je vezista, pa su komunikacije na Kosovu bila znacajno bolje.

    Sreća, inače bismo na kraju morali da se povučemo s Kosova.
    Anonymous
    Guest

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Guest Tue Jul 30, 2019 12:22 pm

    disident wrote:Ja sinoc pricam sa ortakom kako bih voleo da vidim seriju koja se desava u paralelnom univerzumu sastavljenom od srpskih tabloida, jutarnjih na hepiju i pinku i izjava snsovaca. Znaci sva ludila na jednim mestu, i s300 slece, i kineski dron bombareedri, i dzihadisiti na kosovu, i tramp se sukobljava sa kinom u srbiji, sa jedne strane bdp i plate probijaju nebo, svi nas vole i postuju sa druge strane mesavina dzejms bonda, ramba i svarcenegera

    Kada kažem novine... - Page 10 6StLnZ

    Kada kažem novine... - Page 10 286371741 Kada kažem novine... - Page 10 286371741 Kada kažem novine... - Page 10 286371741
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Zuper Tue Jul 30, 2019 12:23 pm

    Inace su Francuzi sa Igmana artiljeriski gadjali srpske polozaje.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Zuper Tue Jul 30, 2019 12:46 pm

    fikret selimbašić wrote:Vidjet ćete kad dođe Sudnji dan pa se ispostavi da je Bog u stvari sve vrijeme bio tu među nama i da se zove Zuper. Ovoliko znanje ne  moće se spakovati u običan ljudski um. Baška što je čovjek svemu tome svjedočio i akter bio.

    Samo treba citati moj dragi Fikrete.
    Eto, ja citao Holbrukovu knjigu i otkrio neverovatne informacije.
    Tipa da mocna muslimanska armija bila sabijena od SDG/VRS i naterana na povlacenje u srednjoj Bosni toliko da je morao dragi Holbruk da ode kod Milosevica i trazi povlacenje SDG.
    To je bilo nakon ove hrabre akcije nato.
    Onda se desio Mrkonjic Grad gde je pobijeno koliko ono Srba dobri Fikrete?

    Tu sam otkrio da su Holbruk i Galbrajt govorili hrvatima sta da rade i gde da rade, dokle smeju da idu...
    A onda sam otkrio da je u hv bio buljuk americkih oficira preko privatne firme MPR...
    Ja se iznenadio moj dobri Fikrete. Rekoh: zar nasi prijatelji Ameri ruse kucu Nikole Tesle?!
    Bio sam uvredjen i povredjen.


    Last edited by Zuper on Tue Jul 30, 2019 12:53 pm; edited 1 time in total
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Zuper Tue Jul 30, 2019 12:51 pm

    Vi znate da ja uvek dajem dokaze:

    Kada kažem novine... - Page 10 GvCnFeX

    Kada kažem novine... - Page 10 CZ1jeXy

    Kada kažem novine... - Page 10 Bf126767-f9ae-40fc-be67-fcd3c03ab6beKada kažem novine... - Page 10 Bf126767-f9ae-40fc-be67-fcd3c03ab6beKada kažem novine... - Page 10 Q4PfmXw
    Anonymous
    Guest

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Guest Tue Jul 30, 2019 12:55 pm

    Sve Si u pravu, uvijek i svugdje. Ja sam od jutros drugi čovjek, vjernik i Tvoj sledbenik, nadam se nagradi na onom svijetu i nadam se Ćeš biti milostiv i oprostiti mi grijehe koje prema Tebi do sad počinih. Vejrujem u Tebe i  i Tvoje sveznanje. Priznajem da Si jedino Ti uvijek u pravu ali sam uz sve to ipak samo običan čovjek, sklon posrnuću i grijehu te si od danas na IL, čisto da ponovo ne dođem u neko iskušenije da Ti prtivuriječim.

    Eš-hedu.en Zuperilahe Ila-lah.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Zuper Tue Jul 30, 2019 12:58 pm

    Alejkum selam.
    Anonymous
    Guest

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Guest Tue Jul 30, 2019 1:06 pm

    Nisi na IL, nikad to nisam koristio, čak ni za Uskoka.  Bio sam bio strpljiv da pročitam skoro svaki njegov post ovde i nisam ni za njegovo banovanje bio dok nije postao dosadan.

    @Edit: Jebo trol, uživaj u sveznanju.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Mr.Pink Tue Jul 30, 2019 1:19 pm

    da spakujemo zupera u neki od tih krseva I pustimo ga duzme stvar u svoje ruke

    pre toga da ga naucimo preko simulatora nekog kako da podigne vulinov Kelikopter

    jebes mi sve, bilo bi manje zrtava nego u sanitetskom transportu beba iz novog pazara


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 30, 2019 1:51 pm

    Ma nema tu velike filozofije. Pravis sranja, dobijes po glavi. E onda - pusti ti to sta sam ja pravio sranja, nego sto i ovaj drugi sto je pravio sranja nije dobio po glavi? U sustini cela filoSofija se svodi na to.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Zuper Tue Jul 30, 2019 2:19 pm

    Najzanimljivije je sto Srbi u BiH nisu dobili po glavi posle Srebrenice vec nakon proterivanja i masovnih ubistava Srba po rsk i delovima rs i to u delovima koji nikakave veze nemaju sa istocnom bosnom.
    To su te neke magije u omjeru 51-49%.

    Tako ti to bude kada se namestis u izbornoj kampanji seksualnog degenerika i seljacine iz arkanzasa.
    Hvala nato-u!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 30, 2019 2:48 pm

    Zuper wrote:Najzanimljivije je sto Srbi u BiH nisu dobili po glavi posle Srebrenice vec nakon proterivanja i masovnih ubistava Srba po rsk i delovima rs i to u delovima koji nikakave veze nemaju sa istocnom bosnom.
    To su te neke magije u omjeru 51-49%.

    Tako ti to bude kada se namestis u izbornoj kampanji seksualnog degenerika i seljacine iz arkanzasa.
    Hvala nato-u!

    Hvala svima, Milosevicu, NATO-u, ostalim ucesnicima u saobracaju. Bilo ne ponovilo se. Al nekako mi izgleda da ima previse onih kojima nije dosta. A mi nastavljamo sa glupostima. 1989 - moze rusija, samo nemojte komunizam. E bas cemo komunizam. 2019 - moze i komunizam, samo nemojte sa Rusima da muljate. E ne sad cemo bas sa Rusima. Jebiga.
    Anonymous
    Guest

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Guest Tue Jul 30, 2019 3:18 pm

    jel bila medijska halabuka kad je av sa skotom bio na prijemu doniranih hamvija u pančevu?

    Kada kažem novine... - Page 10 4Alk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTXpJN01EQV8vZjkzZDczNTIwNDQwYmQwMWNmNTBmNjcxNzhjNjNkMWQuanBlZ5GTAs0C5ACBAAE
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 30, 2019 3:19 pm

    ma de, to se smuljava na petu stranu
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Zuper Tue Jul 30, 2019 3:49 pm

    Kao sto se smuljala nepotrebna kupovina francuskog oruzja na naslovinima.
    Nego tebi i ranim zavisno-nezavisnim nvo vocerima smeta sto je to Rusija.

    Uostalom, obe price sluze da se vlast promovise i kupuje poene samo vi skacete jedino kada su Rusi u putanju.
    Cak i kada se donose kolonijalni zakoni u korist francuske u Skupstini ali centar u Nisu smeta.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 30, 2019 4:01 pm

    Zuper wrote:Kao sto se smuljala nepotrebna kupovina francuskog oruzja na naslovinima.
    Nego tebi i ranim zavisno-nezavisnim nvo vocerima smeta sto je to Rusija.

    Uostalom, obe price sluze da se vlast promovise i kupuje poene samo vi skacete jedino kada su Rusi u putanju.
    Cak i kada se donose kolonijalni zakoni u korist francuske u Skupstini ali centar u Nisu smeta.

    Prvo, promasio si.

    Drugo, nek napisu sve kako jeste pa onda moze i Rusija na prvu stranu, nema problema. Ovo je krsh od naoruzanja.

    I trece - dosta bre naoruzanja bilo cijeg na udarnim mestima u medijima.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Erős Pista Tue Jul 30, 2019 4:03 pm

    Zuper wrote:Kao sto se smuljala nepotrebna kupovina francuskog oruzja na naslovinima.
    Nego tebi i ranim zavisno-nezavisnim nvo vocerima smeta sto je to Rusija.

    Uostalom, obe price sluze da se vlast promovise i kupuje poene samo vi skacete jedino kada su Rusi u putanju.
    Cak i kada se donose kolonijalni zakoni u korist francuske u Skupstini ali centar u Nisu smeta.


    Ne lupetaj.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Guest Tue Jul 30, 2019 4:06 pm

    zuper samo uživa u trenutku ljubavnog stapanja sa vučićem na prvoj strani bolikite, cepio ga testosteron i odmah se dohvatio i releja i motanja kablova na kosovu.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Zuper Tue Jul 30, 2019 4:14 pm

    KinderLad wrote:
    Zuper wrote:Kao sto se smuljala nepotrebna kupovina francuskog oruzja na naslovinima.
    Nego tebi i ranim zavisno-nezavisnim nvo vocerima smeta sto je to Rusija.

    Uostalom, obe price sluze da se vlast promovise i kupuje poene samo vi skacete jedino kada su Rusi u putanju.
    Cak i kada se donose kolonijalni zakoni u korist francuske u Skupstini ali centar u Nisu smeta.

    Prvo, promasio si.

    Drugo, nek napisu sve kako jeste pa onda moze i Rusija na prvu stranu, nema problema. Ovo je krsh od naoruzanja.

    I trece - dosta bre naoruzanja bilo cijeg na udarnim mestima u medijima.

    Neka napisu da nam francuski pvo malog dometna ne treba i pri tome je jos skup(kao i svako francusko naoruzanje).
    Ali si tada pricao kako si zadovoljan sto vidis Makrona na naslovnims stranama rezimskih tabloida.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 30, 2019 4:15 pm

    Zuper wrote:
    KinderLad wrote:

    Prvo, promasio si.

    Drugo, nek napisu sve kako jeste pa onda moze i Rusija na prvu stranu, nema problema. Ovo je krsh od naoruzanja.

    I trece - dosta bre naoruzanja bilo cijeg na udarnim mestima u medijima.

    Neka napisu da nam francuski pvo malog dometna ne treba i pri tome je jos skup(kao i svako francusko naoruzanje).
    Ali si tada pricao kako si zadovoljan sto vidis Makrona na naslovnims stranama rezimskih tabloida.

    Nek napisu ako je istina.

    Nisam to napisao, nego to sto je u Beogradu govorio na srpskom
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Zuper Tue Jul 30, 2019 4:17 pm

    William Murderface wrote:
    Zuper wrote:Kao sto se smuljala nepotrebna kupovina francuskog oruzja na naslovinima.
    Nego tebi i ranim zavisno-nezavisnim nvo vocerima smeta sto je to Rusija.

    Uostalom, obe price sluze da se vlast promovise i kupuje poene samo vi skacete jedino kada su Rusi u putanju.
    Cak i kada se donose kolonijalni zakoni u korist francuske u Skupstini ali centar u Nisu smeta.


    Ne lupetaj.

    Ocekujem da napises ozbiljan tekst kada se u skupstini bude donosio zakon koji francuskim firmama prakticno daje eksteritorijalnost.
    Nemoj da razocaras.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Erős Pista Tue Jul 30, 2019 4:23 pm

    Zupika, hiljadu puta ti je receno da ne spkulises o RLu forumasa, i evo opet to radis. Hiljadu prvog puta nece biti.

    Prostim pregledom postova na forumu mozes da se uveris da sam pisao negativno o koncesiji sa Vansijem, a nikad nijednu rec o ruskom centru u Nisu. Dakle, lupas kao i uvek.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Kada kažem novine... - Page 10 Empty Re: Kada kažem novine...

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 8:05 am