Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Hrvatska

    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Esterházy Márton Wed Dec 18, 2019 11:27 am

    Milanović najbolji sinoć, nasugestivniji. Siguran u svoje biracko telo i upada u Kolindine mekane desnicare. Navikao Hrvatsku na nadrkanost, lagano je vracao Kolindi loptice iz proslosti. Upropastio je sinoc na replici oko bezanja sa Balkana u Inicijativu tri mora. 

    Skoro previse rezervisan, los vizuelni utisak sa onolikim podocnjacima. Blagoglagoljivost tu ne pomaze previse. Koli se rastreznila za nastup, ali kao na pijaci u par navrata, amaterski ulazi u rasprave sa kandidatima cija je tezina 2% i manje. Ako udje u drugi krug sa Milanovicem, trenutno ne vidim kako moze da dobije sem vadjenja nekih fascikli.

    Ova Garijeva, sto rece Kinder, previse okretala pedale u mestu, previse ogorcenosti. Platforma Radnicke fronte je politicki dobro postavljena, ali mora da se doradjuje. Ovo nije 1975.

    Btw, Milanovic najbolje objasnio perspektive odnosa sa Srbijom, postoji mera stvari oko uticaja Hrvatske u slucaju da Srbiju EU ubaci u svoje drustvo.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Zuper Wed Dec 18, 2019 11:35 am

    Djambi ti bi trebao znati kako je ligurija politicka ogranizovana i da je nasedjena na hdz.
    Nikada to ne potceniti.
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Esterházy Márton Wed Dec 18, 2019 11:42 am

    Pa zato i kazem da "ocisceni" Zox napada  meko tkivo HDZ da bi dobio.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50094
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Dec 18, 2019 11:44 am

    Upropastio je sinoc na replici oko bezanja sa Balkana u Inicijativu tri mora.

    Da, to je bilo brutalno. "To je najgore drustvo u Europi" Hrvatska - Page 38 1399639816
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Esterházy Márton Wed Dec 18, 2019 11:46 am

    KinderLad wrote:
    Upropastio je sinoc na replici oko bezanja sa Balkana u Inicijativu tri mora.

    Da, to je bilo brutalno. "To je najgore drustvo u Europi" Hrvatska - Page 38 1399639816

    Potpuno je iskopcao kao nekompetentnu i ogranicenu.

    edit: Uhvatila je na volej ona Dalija Oreskovic u par navrata,  brza, zna birokratski sistem iznutra. Sad vidim da je bila na čelu Poverenstva za sprecavanje sukoba interesa.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Zuper Wed Dec 18, 2019 11:55 am

    Bungee jump wrote:Pa zato i kazem da "ocisceni" Zox napada  meko tkivo HDZ da bi dobio.

    Djambi, ne razumes sta sam ti napisao.

    E, sada, postoji mozda sansa da su Plenkovicu i vrhuski hdz ne svidja Kolinda i da bi mozda mogli da je puste.
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Esterházy Márton Wed Dec 18, 2019 12:04 pm

    Zuper wrote:
    Bungee jump wrote:Pa zato i kazem da "ocisceni" Zox napada  meko tkivo HDZ da bi dobio.

    Djambi, ne razumes sta sam ti napisao.

    E, sada, postoji mozda sansa da su Plenkovicu i vrhuski hdz ne svidja Kolinda i da bi mozda mogli da je puste.

    Pa ti lepo malo detaljnije to objasni, bas me zanima sta je iza kulisa.  Hrvatska - Page 38 1233199462

    Plenkiju i ekipi sigurno ne odgovara pobeda Skora, jer bi HDZ morao da se pomera udesno, a vlada bi pala. Sa Milanovicem bi kohabitacija bila nesto mirnija, ali bi ih Zoki polako, ali sigurno razvaljivao.
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Wed Dec 18, 2019 6:31 pm

    Bungee jump wrote:Milanović najbolji sinoć, nasugestivniji. Siguran u svoje biracko telo i upada u Kolindine mekane desnicare. Navikao Hrvatsku na nadrkanost, lagano je vracao Kolindi loptice iz proslosti. Upropastio je sinoc na replici oko bezanja sa Balkana u Inicijativu tri mora. 

    Skoro previse rezervisan, los vizuelni utisak sa onolikim podocnjacima. Blagoglagoljivost tu ne pomaze previse. Koli se rastreznila za nastup, ali kao na pijaci u par navrata, amaterski ulazi u rasprave sa kandidatima cija je tezina 2% i manje. Ako udje u drugi krug sa Milanovicem, trenutno ne vidim kako moze da dobije sem vadjenja nekih fascikli.

    Ova Garijeva, sto rece Kinder, previse okretala pedale u mestu, previse ogorcenosti. Platforma Radnicke fronte je politicki dobro postavljena, ali mora da se doradjuje. Ovo nije 1975.

    Btw, Milanovic najbolje objasnio perspektive odnosa sa Srbijom, postoji mera stvari oko uticaja Hrvatske u slucaju da Srbiju EU ubaci u svoje drustvo.


    nije okretala pedale u mestu, vec ti i kinder previse obracate paznju na birace koji bi posle jedne kvalitetne revolucije zavrsili u gulagu ili pod zemljom Hrvatska - Page 38 1399639816 to su biraci kgk, milanovica, skore i onih par mapeta pored njih.
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Esterházy Márton Thu Dec 19, 2019 9:13 am

    AZ-5 wrote:
    Bungee jump wrote:Milanović najbolji sinoć, nasugestivniji. Siguran u svoje biracko telo i upada u Kolindine mekane desnicare. Navikao Hrvatsku na nadrkanost, lagano je vracao Kolindi loptice iz proslosti. Upropastio je sinoc na replici oko bezanja sa Balkana u Inicijativu tri mora. 

    Skoro previse rezervisan, los vizuelni utisak sa onolikim podocnjacima. Blagoglagoljivost tu ne pomaze previse. Koli se rastreznila za nastup, ali kao na pijaci u par navrata, amaterski ulazi u rasprave sa kandidatima cija je tezina 2% i manje. Ako udje u drugi krug sa Milanovicem, trenutno ne vidim kako moze da dobije sem vadjenja nekih fascikli.

    Ova Garijeva, sto rece Kinder, previse okretala pedale u mestu, previse ogorcenosti. Platforma Radnicke fronte je politicki dobro postavljena, ali mora da se doradjuje. Ovo nije 1975.

    Btw, Milanovic najbolje objasnio perspektive odnosa sa Srbijom, postoji mera stvari oko uticaja Hrvatske u slucaju da Srbiju EU ubaci u svoje drustvo.


    nije okretala pedale u mestu, vec ti i kinder previse obracate paznju na birace koji bi posle jedne kvalitetne revolucije zavrsili u gulagu ili pod zemljom Hrvatska - Page 38 1399639816 to su biraci kgk, milanovica, skore i onih par mapeta pored njih.

    Dobro, dobro, samo malo manje streberluka u javnom nastupu, jbg. Hrvatska - Page 38 1241126653 I malo vise ponude umesto kritike. Mada mi je bila skroz ok, posebno kad je nagazila Skoroa. 

    Ferenc Puskás

    Posts : 11571
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Ferenc Puskás Thu Dec 19, 2019 4:26 pm

    Ali pazi ovog experta, Katarina sve u pravu, samo su joj rješenja neprihvatljiva. E, nesrećo.
    Na kojoj minuti udara po Škori?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Thu Dec 19, 2019 4:35 pm

    n1 govno se jako poserava po katarini, prvo su doveli zajedno nju i đapića, kao dva ekstrema eto ko ih jebe neka idu zajedno, posle sve takvi komentari. žvalava kapitalistička televizija.


    Last edited by AZ-5 on Thu Dec 19, 2019 4:40 pm; edited 1 time in total
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Thu Dec 19, 2019 4:36 pm

    Kakav je bizaran lik ovaj Pernar, to mi je najjači utisak.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50094
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Dec 19, 2019 4:38 pm

    William Murderface wrote:Kakav je bizaran ovaj Pernar, to mi je najjači utisak.
     
    - Sta mislite o ovome?
    - A sto me ne pitate o onome? A ako me pitate...
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Thu Dec 19, 2019 4:41 pm

    Ne, ma trampizam klasični. Tačno su se i on Radule nakačili na istog fondera, i ispaljuju identične fraze. Imigranti napolje, stop obaveznoj vakcinaciji, užasi bankaraskog globalizma, blablatruć.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Thu Dec 19, 2019 4:47 pm

    pa vilibor je bio prethodni kandidat iz krova nad glavom njihovog zivog zida, još pre 5 godina i imao skoro 300k glasova. radule nije ni postojo tada.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11571
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Ferenc Puskás Thu Dec 19, 2019 4:52 pm

    Najbolji Pernarov trenutak je bio kad je rekao  ja govorim sve kao Vilibor, samo što ja neću zajebat.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Thu Dec 19, 2019 4:56 pm

    ima on fanova debila ihahaj, mozda ne ponovi taj broj ali imace puno glasova. jbg imao je preko 15%
    Erős Pista

    Posts : 81465
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Thu Dec 19, 2019 5:12 pm

    AZ-5 wrote:pa vilibor je bio prethodni kandidat iz krova nad glavom njihovog zivog zida, još pre 5 godina i imao skoro 300k glasova. radule nije ni postojo tada.


    Ma brate, znam, ali nije to bio ovaj rečnik, kao što nije bio ni Radulov u startu. Sad su bukvalno u istom trenutku počeli da ispaljuju iste parole.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Thu Dec 19, 2019 5:14 pm

    pa pernar antivakcinari vec nekoliko godina, to je nekako kasnije izbilo u prvi plan. napravio je detetu blog moj mali nevakcinisani ante ili tako nesto. doduse srbija kasni realno za cro 5-20 godina u svemu, pa tako i radulo posto full idiot tek pre par meseci Hrvatska - Page 38 1399639816
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Esterházy Márton Fri Dec 20, 2019 9:18 am



    Kolinda Grabar-Kitarović 28,3
    Zoran Milanović 26,6
    Miroslav Škoro 20,7
    Mislav Kolakušić 7,6
    Ivan Pernar 2,8
    Dejan Kovač 2,6
    Dalija Orešković 2,4
    Dario Juričan 1,5
    Katarina Peović 0,9
    Anto Đapić 0,4
    Nedjeljko Babić 0,4


    https://www.jutarnji.hr/izbori2019/anketa-tri-dana-prije-izbora-ceka-nas-nevjerojatno-napeta-utrka-za-pantovcak-razlika-izmedu-kolinde-i-milanovica-unutar-statisticke-pogreske/9770155/
    rumbeando

    Posts : 13730
    Join date : 2016-02-01

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by rumbeando Fri Dec 20, 2019 10:26 am

    To su dobre vesti za Kolindu pošto ona po svim anketima u drugom krugu ne može da pobedi Škoru, ali Milanovića može.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by kondo Fri Dec 20, 2019 10:31 am

    pernar se protivi ulasku srbije u EU zbog ljubavi prema srbiji, car!

    dobra je ova katarina

    škoro će iznenaditi, nemoguće da je lik koji ovako dobro izgleda i ima ovako gadnu žvaku ne prolazi u 2. krug


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Esterházy Márton Fri Dec 20, 2019 10:35 am

    rumbeando wrote:To su dobre vesti za Kolindu pošto ona po svim anketima u drugom krugu ne može da pobedi Škoru, ali Milanovića može.

    Mislim da Milanovic tek navija da udje u drugi krug sa Koly, skoro je ispeglao -12% od pre mesec dana za drugi krug.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50094
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Dec 20, 2019 10:59 am

    Kondo wrote:pernar se protivi ulasku srbije u EU zbog ljubavi prema srbiji, car!

    Ivan Govnar. Rekao bih i neke indicije ko u stvari bar delimično stoji iza njega ali neću da se Zuper ne naljuti.
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Esterházy Márton Fri Dec 20, 2019 11:03 am

    KinderLad wrote:
    Kondo wrote:pernar se protivi ulasku srbije u EU zbog ljubavi prema srbiji, car!

    Ivan Govnar. Rekao bih i neke indicije ko u stvari bar delimično stoji iza njega ali neću da se Zuper ne naljuti.

    Није тајна да је покојни Живи зид био био руско миљенче. Отуд и конекције са Бошкићем и оним Милачићем из ЦГ.

    Hrvatska - Page 38 Empty Re: Hrvatska

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Mon May 06, 2024 7:56 pm