Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Hrvatska

    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Fri Aug 23, 2019 5:12 pm

    Ih, Zuper je to. Mene je na sličan način propitivao za napad na crkvu kod Grahova, Kinderladu redovno pominje NATO/EU/USA, No kantrija isleđuje za grtalice i genocid nad lokalcima u Kanadi, povremeno po Grantovčanima:tm: mlati ko kosom...

    Ti si makar sa agramerskom gospodom povezan, meni provincijalcu bi to bila 1 čast.

    Plenković i novinar N1.


    Na pitanje reportera N1 smatra li da je njegova jučerašnja reakcija, kada je rekao da je napad kod Knina izolovan incident, a ne posljedica klime u društvu, bila mlaka, premijer je odgovorio: "Ja ću biti taj koji će određivati na koji način ćemo reagovati na određene stvari, to neće sigurno diktirati ni mediji, ni neki drugi partner."
    N1: Dozvolite da Vam mediji kažu da niste dovoljno osudili, i da ste mlako reagovali.
    Plenković: O, ne. To vi možete kao, pa ja bih rekao gotovo aktivista komentarisati, ne kao novinar. Ako želite to tako stavljati, onda je to vaš politički stav. Dakle, to je vrlo bitno. Ja Vam kao političar i predsjednik Vlade vrlo jasno govorim da sam vrlo decidirano, vrlo odlučno i vrlo jasno osudio taj incident. Prema tome, to je sad stvar ukusa, da li ćete vi nešto kvalifikovati ovako ili onako.
    N1: Mislim da je u opisu posla novinara da bude aktivista za ljudska prava na nivou medija, u interesu su nam ljudska prava.
    Plenković: Ne, ne, ne. Dobro je da Vi kažete da ste aktivista, meni je to drago.
    N1: Ne, ne, ne, dobro znate na šta mislim. Govorim o ljudskim pravima.
    Plenković: Razumio sam Vas. Aktivista. Shvatio sam sve.



    Ima video ovog dijaloga na linkovanoj stranici.
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Fri Aug 23, 2019 5:16 pm

    mi isto bacamo govna na navijace zvezde u ns kad krenu da zaurlavaju dok igra stub srpstva i arkanstva
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Fri Aug 23, 2019 5:17 pm

    AZ-5 wrote:mi isto bacamo govna na navijace zvezde u ns kad krenu da zaurlavaju dok igra stub srpstva i arkanstva


    Starovlaški Sade Hrvatska - Page 23 4101625831
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Fri Aug 23, 2019 5:22 pm

    mislim to nije po istom osnovu kao sto su ih napali navijaci jang bojsa u djevrskama, ali zna se red, crna i crvena seljana mrs u beograd pa tamo se klanjajte blizancima
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Zuper Fri Aug 23, 2019 5:32 pm

    ficfiric wrote:Sto mene pitas? Desnica je na vlasti, raduj se

    Dok je bila "levica" bilo je bolje...

    Ti govorio da ce to oni agrameri da srede ali oni nece. Pa da li treba nesto uraditi posto su vec krenuli i na invalide?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50035
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Aug 23, 2019 5:32 pm

    mislim to nije po istom osnovu 

    sto je naravno kljuc. i za sud za sve ostale
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by darling Fri Aug 23, 2019 7:07 pm

    fikret selimbašić wrote:Ja ove snimke Kolinde tek večeras vidio, od desetog minuta.



    Voditelja slobodno preskočite, Malagurskijast mi djeluje na ovo malo što odgledah. Povlačim riječ.

    i izvini se domagoju. koji crni malagurski. domagoj zovak je covek zmaj Hrvatska - Page 23 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Fri Aug 23, 2019 7:25 pm

    Slažem se da zaslužuje izvinjenje, imao sam vremena za edit ali sam ostavio da se vidi kako sam se junački prevario u procjeni na prvi utisak.. Prvi put sam se u ovom videu sreo sa PT i Domagojem pa još krenuo sa gledanjem od desetog minuta i zaista pomislio da je nešto slično BM. Kasnije mi je svakom rečenicom bivao sve bolji.
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Fri Aug 23, 2019 10:29 pm

    "Док су у демократском свету фашизам, нацизам и њима сродни режими морално и политички осуђени, стратишта и гробишта њихових жртава обележена, а многи кривци осуђени, комунизам се у Хрватској без праве и потпуне осуде прокријумчарио у демократију скривајући се под кринком антифашизма, погешно схваћеног помирења или чак оправдања освете (...) Зато на овом месту јасно осуђујем ненародне тоталитарне режиме, комунистички и усташки, њихове злочине над цивилима, логоре, затворе, пљачку имовине, репресију над мишљу и риечју, те једнопартијску страховладу. Зато на овом месту јасно осуђујем великосрпски тоталитаризам и његову агресију на Хрватску, тоталитарни чин који је оставио најсвежије ране на хрватском ткиву. Зато ми моја дужност према хрватској држави и хрватском друштву налаже данас рећи 'Никад више'", рекла је Грабар Китаровић.

    saga o tri totalitarizma, komunističkom, ustaškom i - što da ne - velikosrpskom.
    No Country

    Posts : 11083
    Join date : 2015-05-16

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by No Country Fri Aug 23, 2019 10:54 pm

    Фали јој још један.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Ferenc Puskás Fri Aug 23, 2019 10:57 pm

    No Country wrote:Фали јој још један.
    Koji? Možda još Alijin islamistički i to je to. Ok još i Soroš.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Fri Aug 23, 2019 11:05 pm



    oni koji ne smeju biti imenovani
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50035
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Aug 23, 2019 11:06 pm

    Gargantua wrote:
    "Док су у демократском свету фашизам, нацизам и њима сродни режими морално и политички осуђени, стратишта и гробишта њихових жртава обележена, а многи кривци осуђени, комунизам се у Хрватској без праве и потпуне осуде прокријумчарио у демократију скривајући се под кринком антифашизма, погешно схваћеног помирења или чак оправдања освете (...) Зато на овом месту јасно осуђујем ненародне тоталитарне режиме, комунистички и усташки, њихове злочине над цивилима, логоре, затворе, пљачку имовине, репресију над мишљу и риечју, те једнопартијску страховладу. Зато на овом месту јасно осуђујем великосрпски тоталитаризам и његову агресију на Хрватску, тоталитарни чин који је оставио најсвежије ране на хрватском ткиву. Зато ми моја дужност према хрватској држави и хрватском друштву налаже данас рећи 'Никад више'", рекла је Грабар Китаровић.

    saga o tri totalitarizma, komunističkom, ustaškom i - što da ne - velikosrpskom.

    totalitarna agresija...zivimo u velikom vremenu redefinicije svih pojmova
    No Country

    Posts : 11083
    Join date : 2015-05-16

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by No Country Fri Aug 23, 2019 11:23 pm

    otto katz wrote:
    No Country wrote:Фали јој још један.
    Koji? Možda još Alijin islamistički i to je to. Ok još i Soroš.
    Па великохрватски.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50035
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Aug 23, 2019 11:43 pm

    pa to je pokrila sa "ustaski".

    tako da je, kao sto vidis, sve u redu  Hrvatska - Page 23 2304934895
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Fri Aug 23, 2019 11:56 pm

    Ko li joj je ovo pisao? Research je mogao da radi Ivo Banac (ali već godinama i Puhovski kenja o zločinčakom Titu), a furnir je udario Slaven Letica, sto posto.
    avatar

    Posts : 18349
    Join date : 2014-12-12

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by beatakeshi Fri Aug 23, 2019 11:57 pm

    Šta je problem? Gđa je u predsedničkoj kampanji, stoji sve bolje i bolje, Škoro pada.
    Anonymous
    Guest

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Guest Sat Aug 24, 2019 12:02 am

    Treba iskopati mudre Mesićeve reči o Blajburgu i još nekim stvarima. Ali, qrac - ovde je interesantnija njegova poseta Australiji gde je s Franjom sakupljao džebanu za, hm, kako da se izrazim... odbranu od jugočetničke velikosvemirske agresije JNA. Ali te izjave Mesića iz perioda 2005-2008, kada je sjebao "alkare" i kada proslava Oluje uopšte nije bila (toliko) antisrpska jer su se zapravo odvijale dve paralalne prosleve, jedna zvanična sa zvižducima i druga "alternativna", te izjave treba iskopati i kontrirati ovom Kolindinom papagajskom ludilu. Ali, da, 2008 je Đoku Vukadinović sa ciničnim smeškom govorio za Mesića da je ustaša. A pored njega Gorčin Stojanović obara kljun. Domaćin u studiju - fikus.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50035
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Aug 24, 2019 12:03 am

    Za nju nema problema, to sigurno
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Sat Aug 24, 2019 12:45 am

    otto katz wrote:
    No Country wrote:Фали јој још један.
    Koji? Možda još Alijin islamistički i to je to. Ok još i Soroš.

    Hrvatska - Page 23 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Sat Aug 24, 2019 12:46 am

    Gargantua wrote:

    oni koji ne smeju biti imenovani

    Znate li kako je to biti victim u Hrvatskoj?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Sat Aug 24, 2019 12:52 am

    No Country wrote:Фали јој још један.


    Hrvatska - Page 23 225px-10


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50035
    Join date : 2017-11-16

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Aug 24, 2019 12:56 am

    Teza o totalitarizmima je i inace bila glupa, a ovo je samo novi zaokret ka jos vecoj gluposti te teze
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Erős Pista Sat Aug 24, 2019 12:56 am

    +1000


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11083
    Join date : 2015-05-16

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by No Country Sat Aug 24, 2019 1:24 am

    KinderLad wrote:pa to je pokrila sa "ustaski".
    Није, у том наративу се усташтво завршило 45-те. Ту и јесте проблем, већи од “тоталитаризама”. Они су и победници и жртве, и потпуно беспрекорни у обе те улоге. Што је наравно тоталитарна фурка пар екселанс.

    Hrvatska - Page 23 Empty Re: Hrvatska

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 7:43 pm