Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Tupan dana

    fikret selimbašić

    Posts : 9564
    Join date : 2020-06-19

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by fikret selimbašić Tue Aug 16, 2022 3:38 pm

    Solus_Rex wrote:
    Јанош Винету wrote:Шта је овде тупо?

    Awwwww [izbrisao mi se post]!

    Prosečan RUS nije ništa kriv. On samo siliju gde mu se naredi. PRvo je krenuo sa Čečenkama po Groznom, pa je svratio malo do Južne Abhazije, pa prodžio za Osetiju, pa je silovao novinarke I političke protivnike u zemlji i u nostranstvu, pa je postao šampion u silovanja Sirijki po Holmsu i Alepu da bi sve to kuluminiralo u Idlibu sa preko milion izbeglih. Zar Vi hoćete da Vam takvi rasprodaju Oktobar fest???

    Je li ovo njena izjava? U videu je nema.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Notxor Tue Aug 16, 2022 3:49 pm

    Mór Thököly wrote:Nidje veze sa Jemenom. Nit osvajaju Jemen, nit su bili u sukobu sa jemenskom vladom kad su poceli operaciju. Ne kazem da je super, daleko bilo, ali nije paralela

    "Ne mogu američki turisti da se švrćkaju po Evropi dok njihova vlada bombarduje ________________" - Niko Nikad


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7168
    Join date : 2020-03-05

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Aug 16, 2022 3:54 pm

    Jel bombarduje Amerika Evropu? Ne? Onda nema paralele.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Notxor Tue Aug 16, 2022 3:56 pm

    Kad kažeš Evropa misliš na princezu koju je oteo Zevs u obliku belog bika?
    Da li Rusija bombarduje EU?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Tue Aug 16, 2022 4:01 pm

    fikret selimbašić wrote:
    Solus_Rex wrote:

    Awwwww [izbrisao mi se post]!

    Prosečan RUS nije ništa kriv. On samo siliju gde mu se naredi. PRvo je krenuo sa Čečenkama po Groznom, pa je svratio malo do Južne Abhazije, pa prodžio za Osetiju, pa je silovao novinarke I političke protivnike u zemlji i u nostranstvu, pa je postao šampion u silovanja Sirijki po Holmsu i Alepu da bi sve to kuluminiralo u Idlibu sa preko milion izbeglih. Zar Vi hoćete da Vam takvi rasprodaju Oktobar fest???

    Je li ovo njena izjava? U videu je nema.

    To je sasvim ubedljiva i nimalo nategnuta Solusova parodicna intepretacija njenih izjava. Znas ono kao kad je Putin Klint Istvud iz Unforgiven koji jeste malo nasilan, al ne da da mu se gazi travnjak.

    Taj neki rad.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7168
    Join date : 2020-03-05

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Aug 16, 2022 4:07 pm

    Mislim da Evropu i Evropljane bole kurac za Jemen - osim kad treba da se potegne whataboutisam kao opravdanje da se ne uradi ništa.

    Uostalom, ni građanima SRJ EU nije izdavala turističke vize 1999.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    fikret selimbašić

    Posts : 9564
    Join date : 2020-06-19

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by fikret selimbašić Tue Aug 16, 2022 4:07 pm

    Erős Pista wrote:
    fikret selimbašić wrote:

    Je li ovo njena izjava? U videu je nema.

    To je sasvim ubedljiva i nimalo nategnuta Solusova parodicna intepretacija njenih izjava. Znas ono kao kad je Putin Klint Istvud iz Unforgiven koji jeste malo nasilan, al ne da da mu se gazi travnjak.

    Taj neki rad.

    Već sam zaboravio izgaženi travnjak, otud valjda i ovo silovanje, Čankova paralela nakon povratka iz Ukrajine. Silovani Nemcov i Poltkovskaja, uf.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Solus_Rex Tue Aug 16, 2022 4:16 pm

    @Fikret
    Mlada, lepa i mršava socijalistkinja A L I: Vidi Gari, zadnji je čas da se otvori ta tema - od kud toliki broj ruskih tablica na Oktobar festu dok se žene siliju po Buhi?
    Premisa videa je da je prosečan RUS faktor prolongiranja konflikta u Ukrajina - zato je o de okačen.


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    boomer crook

    Posts : 36919
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Tue Aug 16, 2022 4:25 pm

    moj drugar ijma kanadski i americki pasos i koristi kanadski kada putuje po bliskom istoku i magrebu zato sto se na njega otprilike deru recepcionari.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36919
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Tue Aug 16, 2022 4:26 pm

    nebitno naravno. inace soluse ovo je mizoginija 1/1. ne znam... u stvari znam sto te pali finkinja i sve je to za ljude ali mozda ako je pozoves da izadjete bude sve ok.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    fikret selimbašić

    Posts : 9564
    Join date : 2020-06-19

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by fikret selimbašić Tue Aug 16, 2022 4:32 pm

    Solus_Rex wrote:@Fikret
    Mlada, lepa i mršava socijalistkinja   A L I:  Vidi Gari,  zadnji je čas da se otvori ta tema - od kud toliki broj ruskih tablica na Oktobar festu dok se žene siliju po Buhi?
    Premisa videa je da je prosečan RUS faktor prolongiranja konflikta u Ukrajina - zato je o de okačen.

    Zvuči savršeno Tupan dana - Page 20 3826186726


    Ja ni na drugo gledanje nigdje ne vidim da je pomenula silovanje. A i da jeste to izgovorila na nekom drugom mjestu u nekojj drugoj prilici, opet ne vidim tupost u izjavi.



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    zvezda je zivot

    Posts : 7027
    Join date : 2014-11-07

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by zvezda je zivot Tue Aug 16, 2022 4:36 pm

    nema veze s ovom temom, i ovim konkretnim slucajem, ne pratim ratove itd. ali me podsetilo: jedna poznanica je videla ovaj forum i pitala me ozbiljno da li je burundi incelski forum.

    bas sam se spetljo tu. pa ne,  zasto? ne zalazemo se za to. stavise. mozda jeste spontano zakrivio u tu stranu, ali samo zato sto je ceo svet skrenuo na tu stranu, ljudi su usamljeni itd.


    _____
    ova zemlja to je to
    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Solus_Rex Tue Aug 16, 2022 4:37 pm

    Erős Pista wrote:
    fikret selimbašić wrote:

    Je li ovo njena izjava? U videu je nema.

    To je sasvim ubedljiva i nimalo nategnuta Solusova parodicna intepretacija njenih izjava. Znas ono kao kad je Putin Klint Istvud iz Unforgiven koji jeste malo nasilan, al ne da da mu se gazi travnjak.

    Taj neki rad.

    To je iz Grand Torina i da, poenta je bila da gledamo pokolj iz vigilante drame koje nema bez sadiste nasilnika koji ne voli kad mu se Negroidi i Latinosi skupljaju po travnjaku.

    I jeste, ovo gore je pastiš prosečnog Nato kmeta (dr Samarže, dr Mandića, dr Stradner, Dr Applebaum) u kome je izostavljen vodeći taking point da: Russia now uses the same tactics as the Red Army and NKVD did in Poland, Hungary or the Baltic states in 1945 što se naravno ne bi očekivalo od jedne socijalistkinja. Razumemo se da kmetovima nije mesto na ovom topiku.

    Sunna should know better!
    Tupan dana - Page 20 1844795956
    boomer crook

    Posts : 36919
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Tue Aug 16, 2022 4:44 pm

    zvezda je zivot wrote:nema veze s ovom temom, i ovim konkretnim slucajem, ne pratim ratove itd. ali me podsetilo: jedna poznanica je videla ovaj forum i pitala me ozbiljno da li je burundi incelski forum.

    bas sam se spetljo tu. pa ne,  zasto? ne zalazemo se za to. stavise. mozda jeste spontano zakrivio u tu stranu, ali samo zato sto je ceo svet skrenuo na tu stranu, ljudi su usamljeni itd.

    meni je zena na moru neko vreme, so there's that


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36919
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Tue Aug 16, 2022 4:46 pm

    Solus_Rex wrote:
    Erős Pista wrote:

    To je sasvim ubedljiva i nimalo nategnuta Solusova parodicna intepretacija njenih izjava. Znas ono kao kad je Putin Klint Istvud iz Unforgiven koji jeste malo nasilan, al ne da da mu se gazi travnjak.

    Taj neki rad.

    To je iz Grand Torina i da, poenta je bila da gledamo pokolj iz vigilante drame koje nema bez sadiste nasilnika koji ne voli kad mu se Negroidi i Latinosi skupljaju po travnjaku.

    I jeste, ovo gore je pastiš prosečnog Nato kmeta (dr Samarže, dr Mandića, dr Stradner, Dr Applebaum) u kome je izostavljen vodeći taking point da: Russia now uses the same tactics as the Red Army and NKVD did in Poland, Hungary or the Baltic states in 1945 što se naravno ne bi očekivalo od jedne socijalistkinja. Razumemo se da kmetovima nije mesto na ovom topiku.

    Sunna should know better!
    Tupan dana - Page 20 1844795956

    mislim sada malo ozbiljnije ali pilsudski je bio socijalista, na primer.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7027
    Join date : 2014-11-07

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by zvezda je zivot Tue Aug 16, 2022 4:49 pm

    boomer crook wrote:
    zvezda je zivot wrote:nema veze s ovom temom, i ovim konkretnim slucajem, ne pratim ratove itd. ali me podsetilo: jedna poznanica je videla ovaj forum i pitala me ozbiljno da li je burundi incelski forum.

    bas sam se spetljo tu. pa ne,  zasto? ne zalazemo se za to. stavise. mozda jeste spontano zakrivio u tu stranu, ali samo zato sto je ceo svet skrenuo na tu stranu, ljudi su usamljeni itd.

    meni je zena na moru neko vreme, so there's that

    ma mozda nije do nas, mozda ovi s drustvenih mreza gledaju na forume ko na inherentno mizoginu/incel platformu. ko zna. ljudi su strasno normativni i iskljcivi


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Erős Pista Tue Aug 16, 2022 4:55 pm

    zvezda je zivot wrote:
    boomer crook wrote:

    meni je zena na moru neko vreme, so there's that

    ma mozda nije do nas, mozda ovi s drustvenih mreza gledaju na forume ko na inherentno mizoginu/incel platformu. ko zna. ljudi su strasno normativni i iskljcivi

    I polarizovani!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Solus_Rex

    Posts : 3508
    Join date : 2018-07-03

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Solus_Rex Tue Aug 16, 2022 4:56 pm

    boomer crook wrote:nebitno naravno. inace soluse ovo je mizoginija 1/1. ne znam... u stvari znam sto te pali finkinja i sve je to za ljude ali mozda ako je pozoves da izadjete bude sve ok.
    Može li neka konkretzacija zašto je prigovor protiv nato botovanje lib.feministkinja = incelska mizoginija?
    Ili da tražim gostovanje ćelavog francuza kod Bernar Pivoa iz '76 dok u stavu proroka Danila obznanjuje gde će biti postavljene granice "ugovorne seksualnosti"???


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Guest Tue Aug 16, 2022 5:02 pm

    "Those liberal feminists are just - wow....Right"?
    Smeh u publici, haha usudio se da dirne tabu, ovo mu neće proći!


    U je, prigovor protiv nato botovanja liberalnih feministkinja...Papagajišeš mnogo gluplje of sebe i pritom misliš da iznosiš hrabre stavove koji su mnogog stand up komičara koštala karijere nekoliko gostovanja i eventualno jedne uloge u pilotu.
    boomer crook

    Posts : 36919
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Tue Aug 16, 2022 5:20 pm

    mlada, lepa i mrsava? mislim zvezda je vec objasnio.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36919
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Tue Aug 16, 2022 5:21 pm

    sada ozbiljno: da su srbi imali iskustvo sa nekim tako mocnim susedom kao finci, poljaci i balticki narodi sa rusima ne bi se smirili dok ovaj ne bi bio sveden na becki pasaluk.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50100
    Join date : 2017-11-16

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Aug 16, 2022 5:22 pm

    Stambolski
    boomer crook

    Posts : 36919
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Tue Aug 16, 2022 5:28 pm

    to.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36919
    Join date : 2014-10-27

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by boomer crook Tue Aug 16, 2022 5:28 pm

    ono proteran iz evrope


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50100
    Join date : 2017-11-16

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Aug 16, 2022 5:31 pm

    Naravno, Srbi su pobedili u ww1 na meta nivou, ali im se ne svidjaju sve posledice te pobede, a ono pre tiga su prosto zaboravili.

    Tupan dana - Page 20 Empty Re: Tupan dana

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 1:51 pm