Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    feminizam i prikljucenija

    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by паће Fri Sep 28, 2018 6:33 pm

    Agdw Hmlkh wrote:e ali mcgowan-kin lik se zove rain dove i trazi da mu se obraca u non-gendered pronouns-ima. pa kakav hollywoo priviledged attention seeking buffonery feminizam i prikljucenija - Page 5 3579118792 

    mislim what is this, the mid-to-late 2000s ?

    Још кад би сишао с те тарабе и изабрао језик. Ма падни, исто ће добро испасти. На било коју страну.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Agdw Hmlkh Fri Sep 28, 2018 8:29 pm

    feminizam i prikljucenija - Page 5 E4ZHJe



    _____
    The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista Fri Sep 28, 2018 8:44 pm

    Dobro pace, nemoj vise, molim te. Rekao si vec vise puta sta mislis o tome, svi smo primili k znanju, i neka to vec jednom bude to. Neprijatno je, zaista.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by паће Fri Sep 28, 2018 9:59 pm

    William Murderface wrote:Dobro pace, nemoj vise, molim te. Rekao si vec vise puta sta mislis o tome, svi smo primili k znanju, i neka to vec jednom bude to. Neprijatno je, zaista.

    Нисам му једини, а можда ни први, рекао. Мени и то постаје непријатно.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Fri Sep 28, 2018 10:09 pm

    suviše je kratak život za dosadu
    Ferenc Puskás

    Posts : 11564
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Ferenc Puskás Fri Sep 28, 2018 10:15 pm

    Mr. Moonlight wrote:suviše je kratak život za dosadu
    Eh da je više dosade.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista Fri Sep 28, 2018 10:15 pm

    Drugi je uskok, pa ti vidi. AKo ti ne odgovara njegov stil, nemoj čitati. Poenta je u tome da stojiš čoveku nad glavom i dociraš mu kako treba da piše postove. Nemoj to raditi. Kao prvo, ružno je, kao drugo, nema nikakvog smisla. Ne razumem uopšte šta hoćeš da postigneš - da on prestane tako da piše? Pa neće prestati. Već si mu rekao nekoliko puta, on je primio k znanju i nastavio po svom (a zašto i ne bi). Ne smeta mi što si izneo svoj stav, nego što nastavljaš da se ponašaš kao jezički policajac. Nisi jezički policajac, niko nije, neka svako piše kako hoće, i to je to.

    Ja sam ti već rekao da si jedini forumaš čije postove povremeno ne uspevam da razumem upravo ti. Ono prevođenje sa engleskog pa tm-ovanje, i tome slične jezičke navike pretvaraju tvoje postove u enigmatiku, a pošto stvarno nemam vremena da dešifrujem svaki post, ja takve postove prosto preskočim. Mislim, tvoja stvar, neću ja da ti solim pmet kako da pišeš sopstvene postove. Hoću da kažem nešto drugo - ako je do jasnoće, onda je Agdw-ov stil, sa sve mešanjem jezika, mnogo razumljiviji od tvog. Dakle, problem je u nečemu drugom - ne smeta ti nerazumljivost, nego je u pitanju nekakav jezički purizam, ili šta ja znam. Tvoja stvar, ne smeta mi, ali nemoj molim te druge proganjati tim stavom. TO otežava komunikaciju i iritira sve oko tebe.

    Neću da se rapsravljam dalje, samo te lepo molim.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Fri Sep 28, 2018 10:18 pm

    otto katz wrote:
    Mr. Moonlight wrote:suviše je kratak život za dosadu
    Eh da je više dosade.

    sve ima svoje vreme i mesto, ko zna za šta je to dobro itd
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by паће Fri Sep 28, 2018 10:33 pm

    William Murderface wrote:
    Ja sam ti već rekao da si jedini forumaš čije postove povremeno ne uspevam da razumem upravo ti. Ono prevođenje sa engleskog pa tm-ovanje, i tome slične jezičke navike pretvaraju tvoje postove u enigmatiku, a pošto stvarno nemam vremena da dešifrujem svaki post, ja takve postove prosto preskočim. Mislim, tvoja stvar, neću ja da ti solim pmet kako da pišeš sopstvene postove. Hoću da kažem nešto drugo - ako je do jasnoće, onda je Agdw-ov stil, sa sve mešanjem jezika, mnogo razumljiviji od tvog.

    А, онда сам био довољно попиздео па покушао на примеру да објасним како мени изгледа добар део писања на форуму. Пошто је примена тог поступка на српском већ постала нова нормала па је нико не примећује, применио сам га на енглески, примера ради. Ко је приметио приметио је. Ако сам донекле дочарао како се ја осећам док читам, довољно, урађено је и нема потребе да се понавља.

    Dakle, problem je u nečemu drugom - ne smeta ti nerazumljivost, nego je u pitanju nekakav jezički purizam, ili šta ja znam. Tvoja stvar, ne smeta mi, ali nemoj molim te druge proganjati tim stavom. TO otežava komunikaciju i iritira sve oko tebe.

    Neću da se rapsravljam dalje, samo te lepo molim.

    Ма нисам ни мислио да се расправљам, него сам био штогод попиздео и заборавио историју, одреаговао из живца. Јер ми се скупило... нагло улетање у јесен, и јбт два дана ме нема на послу и онда четири дана не могу да стигнем честито да се испишам, а ништа хитно нисам оставио незавршено пре одмора.

    А то за неразумљивост, ја сам из Зрењанина, прва гимназија, код нас није лепо да се смејеш први, него пусти слушаоце. Па ако не успе, ником ништа, ниси се истрчао да се једини смејеш, а ако успе, можеш да се придружиш међу последњима. То је временом довело до мртавтигањ зајебанције, што одлично ради уживо (осим што неки та тране блену бело, не капирају кад је зајебанција кад озбиљно) али онлајн... хм, уме да збуни. Ал' већ давно сам дошао дотле да ми је непријатно да дајем додатна објашњења, испада да потцењујем слушаоца. Тако да да, уме да буде неразумљиво. Навикао сам.

    п.с. примам као комплимент то што мислиш да се ја још могу преваспитати а од њега си дигао руке


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Agdw Hmlkh Fri Sep 28, 2018 10:40 pm

    William Murderface wrote:Drugi je uskok, pa ti vidi. AKo ti ne odgovara njegov stil, nemoj čitati. Poenta je u tome da stojiš čoveku nad glavom i dociraš mu kako treba da piše postove. Nemoj to raditi. Kao prvo, ružno je, kao drugo, nema nikakvog smisla. Ne razumem uopšte šta hoćeš da postigneš - da on prestane tako da piše? Pa neće prestati. Već si mu rekao nekoliko puta, on je primio k znanju i nastavio po svom (a zašto i ne bi). Ne smeta mi što si izneo svoj stav, nego što nastavljaš da se ponašaš kao jezički policajac. Nisi jezički policajac, niko nije, neka svako piše kako hoće, i to je to.

    Ja sam ti već rekao da si jedini forumaš čije postove povremeno ne uspevam da razumem upravo ti. Ono prevođenje sa engleskog pa tm-ovanje, i tome slične jezičke navike pretvaraju tvoje postove u enigmatiku, a pošto stvarno nemam vremena da dešifrujem svaki post, ja takve postove prosto preskočim. Mislim, tvoja stvar, neću ja da ti solim pmet kako da pišeš sopstvene postove. Hoću da kažem nešto drugo - ako je do jasnoće, onda je Agdw-ov stil, sa sve mešanjem jezika, mnogo razumljiviji od tvog. Dakle, problem je u nečemu drugom - ne smeta ti nerazumljivost, nego je u pitanju nekakav jezički purizam, ili šta ja znam. Tvoja stvar, ne smeta mi, ali nemoj molim te druge proganjati tim stavom. TO otežava komunikaciju i iritira sve oko tebe.

    Neću da se rapsravljam dalje, samo te lepo molim.
    jaoj, meni pace uopste ne smeta sa tim svojim primedbama, ali uopste. mislim razumem da mu skreces paznju posto i ostale smara, ali sto se mene tice najozbiljnije ne uopste ne tangiraju njegove bubice i imam obostrano ne-toksican odnos sa paceom iako mu idem na kurac.

    ili makar mislim da je odnos obostrano netoksican ? feminizam i prikljucenija - Page 5 4159171962


    _____
    The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by паће Fri Sep 28, 2018 10:56 pm

    Agdw Hmlkh wrote:
    ili makar mislim da je odnos obostrano netoksican ? feminizam i prikljucenija - Page 5 4159171962

    Ма некад мало претераш... па ако се потрефи да сам кратак на живцу тог дана, изнервирамо Биљема. Иначе, док си негде на пола-пола или испод, све ок. Не догађа се сваког месеца.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Agdw Hmlkh Fri Sep 28, 2018 11:49 pm

    feminizam i prikljucenija - Page 5 1143415371


    _____
    The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Mr.Pink Fri Sep 28, 2018 11:51 pm

    bas ste slatki


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by паће Sat Sep 29, 2018 12:25 am

    Хвала на шлагворту, баш си ме подсетио да свратим до тегле са пекмезом. У коме у ствари има јако мало шећера, па се боље осети унутрашњи видик шљиве. Мммм... одох опет.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by MNE Sat Sep 29, 2018 12:36 am

    dobro realno i meni ide na kurac ali možda Agdw živi u inostranstvu i to je za njih standardno tako jbg pa mu ne zamjeram toliko, a paće baš voli da bude grammar nazi feminizam i prikljucenija - Page 5 1143415371 kontam da je iz neke takve profesije pa ono deformacija
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by паће Sat Sep 29, 2018 12:50 am

    Можда је остало нешто из периода просветитељства. Ако сам случајно нешто непажљиво формулисао, то је, и само то, тачно тако чуо цео разред и не мош их после разуверити да није тако. Морао сам буквално да пазим на сваку реч, сваку непрецизност су примили и развили је до блентавила. Нема везе што сам вратио дневник у сошку пре 32 године, једном просветарац увек просветарац, колико год да ја пиздим на то.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    bjesomučje

    Posts : 182
    Join date : 2017-12-28

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bjesomučje Sat Sep 29, 2018 1:28 am

    paće da se nedira
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by паће Sat Sep 29, 2018 1:42 am

    bjesomučje wrote:paće da se nedira

    Е, то писање састављено више није зајебанција, то има политичке конотације које некако не иду са мном (а шта је тај мн?).


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista Sat Sep 29, 2018 12:11 pm

    Uskokarije prebačene na Hyde Park (za domaćicu od 57 godina: Hajd park).


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista Sat Sep 29, 2018 12:14 pm

    Agdw Hmlkh wrote:e ali mcgowan-kin lik se zove rain dove i trazi da mu se obraca u non-gendered pronouns-ima. pa kakav hollywoo priviledged attention seeking buffonery feminizam i prikljucenija - Page 5 3579118792 

    mislim what is this, the mid-to-late 2000s ?



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by паће Sat Sep 29, 2018 12:23 pm

    William Murderface wrote:Uskokarije prebačene na Hyde Park (za domaćicu od 57 godina: Hajd park).

    И за домаћина од 63, свратио, прелетео, видео гомилу драгих ликова како врте главама и ишчуђавају се. Ал ајд', парк је.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista Sat Sep 29, 2018 12:29 pm

    feminizam i prikljucenija - Page 5 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Indy Wed Oct 10, 2018 12:53 am

    Naravno, fake manspreading video od pre nedeljicu dana je ruski propagandni napor da poseje podelu i konfuziju među Amerikancima... feminizam i prikljucenija - Page 5 3274312807 Bolest uma, masovna deluzija.
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by disident Sat Oct 13, 2018 5:15 pm

    feminizam i prikljucenija - Page 5 43879198_1892521594171536_4118546536449703936_n


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Indy Sun Oct 14, 2018 12:14 am

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Pissedon

    feminizam i prikljucenija - Page 5 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 4:26 am