Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kolumnistička i ostala lupetanja

    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by beatakeshi Sat Feb 29, 2020 10:08 am

    Čitanje Antonića ima smisla jedino kao istraživanje nekakve psihopatologije samog autora. Prihvatiti ga kao intelektualnu vodilju je ozbiljan poremećaj.
    boomer crook

    Posts : 36916
    Join date : 2014-10-27

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by boomer crook Sat Feb 29, 2020 11:37 am

    https://srbin.info/pocetna/aktuelno/slobodan-antonic-ne-moze-koca-biti-heroj-a-ratko-zlocinac/?lang=lat


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36916
    Join date : 2014-10-27

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by boomer crook Sat Feb 29, 2020 11:39 am

    mislim prvo zapocinje laganjem o broju streljanih u oslobodjenoj srbiji. time se milan radanovic vec bavio uveliko i to je davno rascivijano. 

    zatim sledi prica o streljanju nemaca i italijana kao odmazda za ubijanje ranjenika i druge zlocine okupatorskih vojski.

    onda kaze eto to je isto kao srebrenica posto valjda samo tako moze da se opravda genocidno etnicko ciscenje.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by beatakeshi Sat Feb 29, 2020 11:42 am

    Ćira za bogate.
    Anonymous
    Guest

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Guest Mon Mar 09, 2020 8:33 am

    Evo ne znam.
    https://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2945/smatracnica/3880376/osmi-mart-aleksandar-gatalica.html
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Erős Pista Mon Mar 09, 2020 8:59 am

    Tupson.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Guest Mon Mar 09, 2020 9:07 am

    Ali koji mrzovoljan, sipljiv ton. Level Goran Kozić
    Anonymous
    Guest

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Guest Mon Mar 09, 2020 9:36 am

    pa meni je ovo baš onako zlo, a ne tupavo.

    Осми је март, ево, прошао. Шта год да се напише о женској књижевности, то јест оној коју пишу жене, ризикујете да будете проглашени мушким шовинистом, а како је ствар кренула са Вајнстином, Домингом и Вудијем Аленом, богами, и на суду да завршите.

    Vajnstin završio na sudu zbog mišljenja o ženskoj književnosti? ili zbog toga što je "muški šovinista"? ne znam šta je gore, to što implicira da je svako koga napadnu za pisanje o ženskoj književnosti žrtva raspeta na Vajnstinov krst, ili to što ispada da je Vajnstinov greh, otprilike, zalaganje za prvi amandman. ja ne znam da li bi i 1 Mihailo Alić išao tako daleko da brani Vajnstina.
    Anonymous
    Guest

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Guest Mon Mar 09, 2020 9:40 am

    i sad neko da uzme opravdano da ga trpa zbog ovoga što je napisao o Vajnstinu, on će da kaže "eto vidite, šta god da se kaže o ženskoj književnosti ispadnete silovatelj i ženomrzac Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 3363120308 "

    plachkica

    Posts : 16189
    Join date : 2014-11-06

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by plachkica Mon Mar 09, 2020 11:25 am

    šta je hteo da kaže?
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Erős Pista Thu Mar 12, 2020 4:50 pm

    Lebe

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Img_2039


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Јанош Винету

    Posts : 5221
    Join date : 2016-01-26

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Јанош Винету Thu Mar 12, 2020 5:32 pm

    Не видим шта је овде лупетање осим тог ”позива на разумевање” и ”да ли заиста желимо да нестану границе?”, то су две упадљиво глупе реченице, остало је углавном на месту.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Erős Pista Thu Mar 12, 2020 5:34 pm

    Pa sve je na mestu s obzirom ko pise. Levicar je liberal u adolescenciji, a liberal dakako fasista u mladosti.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7168
    Join date : 2020-03-05

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Mar 12, 2020 6:06 pm

    Sta nam Bazdulj kaze na ovu imigrantsku krizu?


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Јанош Винету

    Posts : 5221
    Join date : 2016-01-26

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Јанош Винету Thu Mar 12, 2020 7:06 pm

    Баздуљ се бави лепшим стварима, литературом, културом и уметношћу као и кадрирањем у истим.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Летећи Полип

    Posts : 11115
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Летећи Полип Thu Mar 12, 2020 8:13 pm

    William Murderface wrote:
     Levicar je liberal u adolescenciji.


    +1

    I ja sam pozdravio dok sam čitao.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Erős Pista Thu Mar 12, 2020 8:18 pm

    Ok, boomer  Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 298304839


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Janko Suvar Mon Jun 08, 2020 10:53 pm

    tekst nije novi, al sam ga sad video na instagramu Jelene Lalatovic 


    https://www.vice.com/rs/article/d7ppnw/i-zene-drkaju-zar-ne

    Kisjuhas wrote:Ljude, pa onda i mlade akademske radnike, često preplave iznenađenje, neverica i šok kada saznaju za to da žene ne samo što masturbiraju, već i otvoreno pričaju o tome. Mnoge naše prijateljice i koleginice su seksualno aktivne, naravno. To valjda znamo, a ponekad i zamišljamo

    Odlučio sam da onda i pročačkam celu tu stvar. Pun intented. Dakle, da se uputim i neformalno propitam o celoj toj masturbativnoj navici svoje prijateljice i poneku raspoloženu studentkinju otvorenijih uma i kolena


    ima naravno i dalje, vidite  na linku...
    plachkica

    Posts : 16189
    Join date : 2014-11-06

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by plachkica Mon Jun 08, 2020 11:15 pm

    malo šta prezirem kao muškarce koji koriste feminizam da bi došli do pičke/zadovoljili svoje fetiše.
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by ćaća Mon Jun 08, 2020 11:19 pm

    Šta tek reći za one koji koriste feminizam i poziciju moći koju pruža profesorska pozicija...
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Janko Suvar Mon Jun 08, 2020 11:22 pm

    to je tacno, da Kisjuhas nije profesor on ne bi video zenu uzivo nikad.
    Anonymous
    Guest

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Guest Mon Jun 08, 2020 11:33 pm

    plachkica wrote:malo šta prezirem kao muškarce koji koriste feminizam da bi došli do pičke/zadovoljili svoje fetiše.
    brutalno i precizno.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by kondo Mon Jun 08, 2020 11:34 pm

    ih, kišjuhas je malo (no pun intended) dete u poredjenju sa jednim medenicom


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Sotir Mon Jun 08, 2020 11:35 pm

    Шта ће следеће епохално да открије, да и жене прде?
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8078
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Daï Djakman Faré Mon Jun 08, 2020 11:58 pm

    plachkica wrote:malo šta prezirem kao muškarce koji koriste feminizam da bi došli do pičke/zadovoljili svoje fetiše.
    zenska masturbacija je prosto titillating subject, mozda je malo previse low bar reci da se bilo koje zagolicavanje tako neke teme se automatski kvalifikuje kao feministicka aktivnost. npr jel su tekstovi ane jaksic u istom tom vajsu feminizam by default ? potpuno isto boilerplate opstemestastvo, slightly different target audience.

    suki mozes i ti da odgovoris Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 1861198401


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place

    Kolumnistička i ostala lupetanja - Page 18 Empty Re: Kolumnistička i ostala lupetanja

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 8:38 am