Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kitchen appliances

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by Mr.Pink Wed Aug 01, 2018 7:18 pm

    sad pogledao, taj reso sisa 2 kw. Kitchen appliances - Page 2 1399639816


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by kondo Wed Aug 01, 2018 7:31 pm

    ja sam kupio zbog ovoga, necu da me smara, kad mi treba da skuvam spaget ja ga ukljucim

    Kitchen appliances - Page 2 0429780_PE584168_S5

    Kitchen appliances - Page 2 0497011_PH137847_S5

    lepse mi od onih hotelskih mini kuhinja a i dodatno cu ga oplemeniti svojim istancanim osecajem za lepo


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by kondo Wed Aug 01, 2018 7:32 pm

    Mr.Pink wrote:sad pogledao, taj reso sisa 2 kw. Kitchen appliances - Page 2 1399639816

    pa svi ozbiljniji fastaju isto, gledo na tehnomaniji. gorenje je jos skuplji a nema kuku da se okaci Kitchen appliances - Page 2 3579118792


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by Mr.Pink Wed Aug 01, 2018 7:33 pm

    pa reko ja mek za kuhinju Kitchen appliances - Page 2 1399639816


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by Mr.Pink Wed Aug 01, 2018 7:34 pm

    a sad bez zezanja.

    ljudi sa pejsmejkerima i tako to da se drze podalje od tih sprava!


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by kondo Wed Aug 01, 2018 7:38 pm

    a u pravu si za mek, ja se pitao sta ti je to mac, jel za pod mac bato


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by kondo Fri Aug 17, 2018 7:26 am

    posle 7 dana zivota pa i kuvanja sa ovom spravom, moram da kazem da je apsolutni zakon - ako su ugradne ploce na istom nivou upotrebnog kvaliteta kao ovo plasticno govno od 55e, onda me ceka investicija i kod kuce. mislim nije moja keramicka ploca bas neki savremeni vulgaris, siemens iz doba kad se pravilo po nemackoj, ali jbte nisam ocekivao da cu moci da dobijem kvalitet kuvanja na gas bez gasa, ikada. ovo je cak i malo brze od gasa, lakse se regulise, reakcije su trenutne. malo sam se mucio da isprzim jaje na oko tako da bude lepo przeno i odozgo ali sam na kraju provalio foru, iskljucis spravu i ostavis da vruc tiganj dovrsi posao bez zagorevanja. hvala ti ikeo, pozdrav, zadovoljna musterija.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ♏

    Posts : 4537
    Join date : 2016-06-09

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by ♏ Fri Aug 17, 2018 4:42 pm

    E, imam i ja od prošle godine takav Gorenje, bio isto nešto tipa 6 soma u Emmiju. Fenomenalna stvar za sve koji mrze ringle jer su odmalena navikli na gas, mda.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by darling Fri Aug 17, 2018 10:55 pm

    Kondo wrote:posle 7 dana zivota  pa i kuvanja sa ovom spravom, moram da kazem da je apsolutni zakon - ako su ugradne ploce na istom nivou upotrebnog kvaliteta kao ovo plasticno govno od 55e, onda me ceka investicija i kod kuce. mislim nije moja keramicka ploca bas neki savremeni vulgaris, siemens iz doba kad se pravilo po nemackoj, ali jbte nisam ocekivao da cu moci da dobijem kvalitet kuvanja na gas bez gasa, ikada. ovo je cak i malo brze od gasa, lakse se regulise, reakcije su trenutne. malo sam se mucio da isprzim jaje na oko tako da bude lepo przeno i odozgo ali sam na kraju provalio foru, iskljucis spravu i ostavis da vruc tiganj dovrsi posao bez zagorevanja. hvala ti ikeo, pozdrav, zadovoljna musterija.

    a sto u kuci ne kuvas na plin?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by kondo Fri Aug 17, 2018 11:08 pm

    nemam gde da stavim bocu sem da je drzim na terasi a probusim rupu kroz zid kuhinje za crevo


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by darling Sat Aug 18, 2018 9:25 am

    a mene si natero da razmisljam da l mi treba prenosna indukcijska ploca za zlu ne trebalo jer ja imam samo plin i nekoliko anegdota sa sta sve moze da se desi coveku kad mu nestane plina usred kuvanja u punoj kuci gostiju Kitchen appliances - Page 2 1399639816
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by katamaran Fri Aug 24, 2018 11:45 pm

    Kondo wrote:IKEA.

    https://www.ikea.com/rs/sr/catalog/products/00331627/
    Ovo Vs Gorenje?

    Valjaju indukcijski resoi generalno?

    Ova dva kao sacujem

    https://www.tehnomanija.rs/mali-kucni-aparati/indukcijski-resoi/gorenje-indukcijski-reso-icg-2000-sp.html

    https://www.tehnomanija.rs/mali-kucni-aparati/indukcijski-resoi/gorenje-reso-ice-2000-sp.html

    edit: iscitah posle, vidim da ste bas Gorenje i pominjali Kitchen appliances - Page 2 1143415371

    edit: 6500 u Emmiju

    https://www.emmi.rs/re%C5%A1o-indukcioni-re%C5%A1o-gorenje-ice-2000-sp.11.html?productId=66482

    Znam kako Tehnomanija radi, i umalo da nasednem na seljacku foru.

    Al ovaj beli ima kuku...


    _____
    Belaj Boy
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by kondo Sat Aug 25, 2018 12:30 pm

    ne znam, moras da probas - vecina ljudi voli, meni je bio strava sad 20 dana ali nije bas savrsen. ovaj moj ispusta neke zvuke dok radi koji su dosta skeri, mislim zabole me ali onako, skrece paznju bez potrebe. verovatno ove zajebanije firme prave neke silent modele. na stranu to, kuvanje je strava, s tim da mislim da je sprava jako senzitivna na napon u mrezi, jedan dan je radila bas kilavo, s obzirom da smo u selu kapiram da je to to.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by katamaran Sat Aug 25, 2018 8:25 pm

    Uzeo ovaj Gorenje. Ocekivao sam da je brzo, al sam sokiran koliko. Jaja su mi malo i zagorela.

    Nisam provalio nikakve zvuke. Nema kuku, al je ekstra slim i lagan i lako se mikne negde.


    _____
    Belaj Boy
    ♏

    Posts : 4537
    Join date : 2016-06-09

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by ♏ Mon Aug 27, 2018 12:57 pm

    Pa ono, najbučniji je nakon gašenja, a dok još vrte ventilatori.
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by katamaran Mon Aug 27, 2018 11:06 pm

    Jel kuvate kafu na ovom? Negde citam da hoce da nastane ostecenje ako je posuda manjeg precnika. To ostecenje je valjda samo estetske prirode, al opet...  Verovatno bi ionako sve iskipelo. Pomfrit me bas zanima kako ce ici.


    _____
    Belaj Boy
    ♏

    Posts : 4537
    Join date : 2016-06-09

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by ♏ Mon Aug 27, 2018 11:08 pm

    Imam onu džezvu za 12 kafa (#preterujemo), široku as fuck i sve radi do jaja. Ona manja pre toga nije bila ni namagnetisana, pa sam koristio običnu ringlu.
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by katamaran Tue Aug 28, 2018 12:57 am

    Jos nisam probao one moje velike. Mada mislim (i nadam se) da dramatizuju. Kafa se suvise kratko pravi da bi nastale neke promene.


    _____
    Belaj Boy
    Anonymous
    Guest

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by Guest Tue Aug 28, 2018 3:13 pm

    katamaran wrote:Jel kuvate kafu na ovom? Negde citam da hoce da nastane ostecenje ako je posuda manjeg precnika. To ostecenje je valjda samo estetske prirode, al opet...  Verovatno bi ionako sve iskipelo. Pomfrit me bas zanima kako ce ici.

    to su sad bajke one kao za plocu, nemoj ni siru ni uzu serpenju. mozes ofc slobodno staviti dzezvu, a odrzavas kao i sporet takav, njezna krpa, papirni ubrus i ono neko sredstvo za ciscenje staklokeramickih ploca.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by darling Tue Aug 28, 2018 3:32 pm

    Kondo wrote:nemam gde da stavim bocu sem da je drzim na terasi a probusim rupu kroz zid kuhinje za crevo

    a sto u grckoj nemas plin?

    zasto sad svi imate resoe u kuci, ne razumem?!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by kondo Tue Aug 28, 2018 6:10 pm

    sto si bre dosadna


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by darling Tue Aug 28, 2018 6:17 pm

    Kitchen appliances - Page 2 286371741


    jebite se, potrosaci.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by kondo Mon Nov 05, 2018 12:03 am

    nisam se hvalio da mi je mačor rutinski polomio genijalni japanski nož

    nije nikakva ezoterija ali solidan industrijski rad, santoku profil, "tojiro origami", recimo u rangu sličnih globalovih noževa samo malo više seksi jer je uradjen iz jednog komada čelika ili kako su oni napisali mono-material. mislim qrac ali eto za prodaju.

    nastradao je padom sa radne ploce na plocice, 80 cm visine. nisam mogao da verujem.

    mislim znam u cemu je stvar, to je čelik zenica sa visokim procentom karbona zbog tvrdoće, znao sam da može da nastrada ali mi nikad u životu nož nije pao dole, koristim i keramičke. međutim takaši je igrao fudbal sa zemljakom i šutnuo ga dole.

    ohrabrio me ortak u zrenjaninu koji mi rekao da će da proba da ga zavari kod svog majstora. jebeš estetiku, bitno mi da seče a upravo zbog tog karbona zbog kog je i puko, za 3 godine koliko ga imam nije mu popustila žilet oštrina nimalo.

    ovako je izgledao u originalu, puko je na spoju drške i sečiva, zahvaljujući tom mestu ima nade.

    Kitchen appliances - Page 2 0020



    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by Guest Mon Nov 05, 2018 12:05 am

    ugljenik, ne karbon
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by kondo Mon Nov 05, 2018 12:28 am

    pa to onda olakšava zavarivanje


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    Kitchen appliances - Page 2 Empty Re: Kitchen appliances

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 12:05 pm