Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Garijeva septička jama

    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Fri Aug 31, 2018 2:33 pm

    srbija po meri govana i slicnih smrdljivih uskoka

    http://voice.org.rs/kruzenje-napustenih-pasa-u-vojvodini-unosan-biznis/
    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Mon Sep 03, 2018 10:37 pm

    Garijeva septička jama - Page 5 40833733_10217029762486347_4971817969635033088_n
    bjesomučje

    Posts : 182
    Join date : 2017-12-28

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by bjesomučje Mon Sep 03, 2018 11:35 pm

    nije pošteno citiran. ceo citat je:

    "Samo angažman u politici omogućava da realizujete svoje ideje. Možete da budete najbilji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti,ako niste dio vlasti,sve je to zabluda''


    dakle dodik kaže da je zabluda da pojedinac može da realizuje svoje ideje, pretpostavljam na društvenom planu, a ne na planu lične satisfakcije, ako se, baveći se politikom, ne domogne vlasti.


    dobra je to poruka. svako ko želi da značajan deo svoje životne energije da u menjanje društva, treba da se počne ozbiljno baviti politikom sa težnjom da eventualno dobije i mandat za svoje ideje.
    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Mon Sep 03, 2018 11:39 pm

    jako nisi u pravu, a to je upravo govnarska mantra koju politicari podmecu, kao kad ovde vucic i njegovi smradovi kazu "kandidujte se i pobedite nas pa radite kako vi mislite da treba" kad gradjani recimo traze da oni ali i drugi politicari koji im glume opoziciju npr postuju postojece zakone.


    to je gusenje ucesca gradjana ili sa druge strane npr strucne javnosti i sl, u kreiranju drustvenog zivota i svodjenje njih na glasacku masinu na svake 4 godine, sto nas kosta potpunog raspada trenutno.
    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Tue Sep 04, 2018 4:00 pm

    http://rs.n1info.com/a416774/Vesti/Ubistvo-u-Beogradu.html
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by disident Tue Sep 04, 2018 5:40 pm

    http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:747578-SIN-ZENE-KOJA-JE-UBILA-INVESTITORA-Pretio-je-da-ce-je-prebiti-i-ubiti-ukoliko-mu-ne-preda-plac

    MOJA majka nikada u životu nije ni mrava zgazila. Ali posle silnih pretnji i straha u kojem je živela, rešila je da se oslobodi stega. Uzela je moj pištolj za koji imam dozvolu i dok sam spavao pucala je u investitora koji joj je godinama zagorčavao život. Pretio je da će je prebiti i ubiti ukoliko mu ne preda plac i kuću u kojoj živimo, kako bi on zidao nove zgrade!

    Ovo je u ponedeljak za "Novosti" ispričao Marko Stojanović, čija je majka Stojanka (70), dan ranije, u Bulevaru kralja Aleksandra kod broja 356, sa više hitaca iz pištolja, usmrtila Zorana Trifunovića (59), poznatog beogradskog investitora. Trifunovića su pogodila dva hica, od kojih jedan u stomak, a jedan u glavu. Do dolaska Hitne pomoći i policije, beživotno telo ostalo je da leži na trotoaru, dok se Stojanka vratila kući i sačekala policiju. Ubistvo su snimile nadzorne kamere sa kuće nedaleko od mesta gde se ono dogodilo, a pomoću kojih je utvrđen identitet Stojanke Stojanović, kao i svi drugi detalji nemilog događaja.


    Pročitajte još - DRAMA U BEOGRADU: Usmrtila investitora sa tri metka zbog placa


    Marko tvrdi da se njegova majka i ubijeni nisu sudski sporili oko placa i kuće, osim što ga je on mnogo želeo, a ona nije htela da mu preda. Takođe, kaže da nakon počinjenog zločina Stojanka nije pobegla. Vratila se u kuću, a Marka je probudio njen jauk.

    - Predala se policiji bez opiranja - kaže Marko. - Bila je u šoku, plakala je i pre nego što su je odveli i samo mi je kratko rekla: "Sine, nisam više mogla da izdržim, ali uopšte se ne sećam šta se tačno desilo..." Ne opravdavam to što je uradila, ali više od dve godine je trpela pretnje telefonom ali i direktno. Govorio joj je da će je pretući ili ubiti ako je zatekne negde na ulici.

    Stojanka Stojanović


    Naš sagovornik dalje tvrdi da je od majke saznao da je, osim telefonskih pretnji, investitor umeo često da je sačeka sam ili sa još nekim u društvu, kad se vraćala iz prodavnice ili sa pijace. Zbog toga se i razbolela i postala i fizički i psihički nestabilna.

    - Živela je u stalnom strahu, jer kada bi joj na ulici Trufunović prišao, pretio joj je i zahtevao da mu preda plac i našu porodičnu kuću u Ulici Olge Jovanović - navodi Marko. - Tu se, inače, nalazi i advokatska kancelarija mog pokojnog oca. Lokacija je izuzetno atraktivna i on je tu planirao da zida zgradu od najmanje pet spratova. Zbog svega što se događalo, mama i ja smo podneli krivičnu prijavu policiji protiv Trifunovića. Obraćali smo se za pomoć i nadležnima u Opštini Zvezdara, tužilaštvu, pisali Vladi. I ništa. On se samo smejao i govorio da se ne plaši nikoga jer ima jake veze u podzemlju, ali i zato što poznaje uticajne ljude na vlasti.

    Policija na mestu gde je ubijen Zoran Trifunović, Foto Ž. Knežević


    "Novosti" su u ponedeljak proverile priču Marka Stojanovića i tako nam je iz Prvog tužilaštva u Beogradu potvrđeno da se kod njih vodi krivični postupak protiv Trifunovića zbog falsifikovanja isprava i gradnje bez građevinske dozvole. Za neka druga dela, kako saznajemo, postupak protiv investitora vodi se i u Drugom, kao i u Višem tužilaštvu. Reč je o falsifikovanju isprava, ugrožavanju sigurnosti, prinudama, iznudama... Ipak, nikada nije osuđivan.

    Stojanka je u ponedeljak saslušana u Višem javnom tužilaštvu, ali odbranu nije iznosila. Kako smo saznali, Tužilaštvo je predložilo da joj se odredi pritvor kako ne bi uticala na svedoke, da ne bi ponovila delo i zbog uznemirenja javnosti.

    Marko Stojanović,foto Ž.Knežević



    OTERALI NOVINARE

    JEDNA od adresa na kojima je Zoran Trifunović imao prijavu boravišta je i u voždovačkoj ulici Todora Dukina 38a. Tu se, kako smo u ponedeljak saznali, u stvari nalazi građevinska firma. Nakon što su reporteri "Novosti" pokucali na vrata ovog preduzeća, iz kancelarije je izašao sredovečni muškarac, koji je ostalim zaposlenima poručio da "ćute", a potom je vrlo preteći, neljubaznim glasom rekao:

    - Da, poznavao sam Zorana i radio sa njim. Šta hoćete, lešinari i bezobraznici jedni.

    Nakon toga, reporterima našeg lista je zaprećeno da ukoliko ne izađu iz zgrade da se "neće dobro provesti".


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by disident Tue Sep 04, 2018 5:40 pm

    SLAVICA K. O UBIJENOM INVESTITORU: Mnoge prevario, a onda im još i pretio
    04. septembar 2018. 11:02 | Komentara: 78
    Slavica K. iz Debarske 15 o sukobu koji je godinama imala sa Zoranom Trifunovićem, koji je u nedelju ubijen



    foto Ž.Knežević
    foto Ž.Knežević

    SRODNE VESTI
    Ubistvo u kosovskoj tajnoj službi
    Ubistvo u kosovskoj tajnoj službi

    SIN ŽENE KOJA JE UBILA INVESTITORA: Pretio je da će je prebiti i ubiti ukoliko mu ne preda plac!
    SIN ŽENE KOJA JE UBILA INVESTITORA: Pretio je da će je prebiti i ubiti ukoliko mu ne preda plac!

    DRAMA U BEOGRADU: Usmrtila investitora sa tri metka zbog placa

    RASVETLjENO UBISTVO U KRUŠEVCU: Jotka pao zbog Ždrokinca (VIDEO)

    UBIJENI Zoran Trifunović i ranije se sukobljavao sa nekim Beograđanima. Prema tvrdnji Slavice K. iz Debarske 15, gde je investitor prijavljen, stanari ove zgrade živeli su u strahu od njega.

    - Čula sam da je Trifunović ubijen i iskreno divim se toj nesrećnoj ženi što je to uradila. Tako je spasla mnoge od nas koje je on uništio i one koje bi verovatno u budućnosti takođe prevario. Jedino mi je žao što će ostatak života provesti u zatvoru - kaže Slavica K.

    Pre više od četiri godine nameračio se, tvrdi Slavica, i na njihovu zgradu:


    Pročitajte još - DRAMA U BEOGRADU: Usmrtila investitora sa tri metka zbog placa


    - Kupio je prostor u suterenu, a onda prevario vlasnike koji žive na spratu, da će podići sprat, srediti fasadu i njima dati stan. Ispostavilo se da je ljudima uzeo nezakonito stan, uknjižio ga na svoje ime, dao ga kao zalog banci za kredit, pa sad ljudi ne znaju šta će. Sude se sa njim, a Trifunović je povremeno dolazio i pretio svima.

    Naša sagovornica tvrdi da je ona, konkretno, bila Trifunoviću najveći trn u oku:

    - Prisiljavao me je da mu dam saglasnost za gradnju, pretio meni, deci. Govorio mi je ako ne potpišem ono što želi, ima da doseli u zgradu "neke ljude" koji mogu da budu "opasni po ženu koja živi sama" i koji će znati "kako da postupaju". Ipak, iako uplašena, nekako sam uspela da se spasem. Zbog toga potpuno razumem očaj onih koji su, kao i ja, trpeli njegovo bahaćenje i pretnje godinama.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Tue Sep 04, 2018 5:46 pm

    da da, investitorski urbanizam. 

    zanimljivo je da je ta pojava zapravo najvise izdivljala od kako je opozicija krenula da preuzima vece gradove 90ih, neki tumaci tog vremena su govorili da im je to namerno i dozvoljavano kako bi i ekipa iz vlasti mogla da bere deo kolaca, ali i da bi ove imali u saci sa muljacinama koje se oko tih poslova sprovode ako zatreba rezimu za kasnije.
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by disident Tue Sep 04, 2018 5:46 pm

    Ja mogu da kazem svaka cast babi i da uplatim hiljadu dinara njenom sinu za sudjenje


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by kapetanm Tue Sep 04, 2018 5:50 pm

    Tu gde se desavalo nema sanse da se zida nesto normalno
    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Tue Sep 04, 2018 5:56 pm

    pa osim inace poptunog kriminala koji vlada medju tzv investitorskom ekipom, mogu misliti kako tu izgleda tako neki (u pasivnijim krajevima srbije cuveni) spor oko medje/imovine
    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Tue Sep 04, 2018 6:06 pm

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Sotir Tue Sep 04, 2018 6:13 pm

    Da li je ovo prvi put da neki običan lik uzme pravdu u svoje ruke protiv lokalnih kabadahija?
    Osim pucanja u manje više obične nadređene, ja se ne sećam slične situacije.
    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Tue Sep 04, 2018 6:17 pm

    kao na divljem zapadu kad nekom prekipi zlostavljanje lokalnog bandita
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Daï Djakman Faré Tue Sep 04, 2018 6:31 pm

    Sotir wrote:Da li je ovo prvi put da neki običan lik uzme pravdu u svoje ruke protiv lokalnih kabadahija?
    Osim pucanja u manje više obične nadređene, ja se ne sećam slične situacije.
    robijao je onaj lik iz mladenovca velju selju


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Erős Pista Tue Sep 04, 2018 7:04 pm

    Ovo je stvarno presedan.

    On se samo smejao i govorio da se ne plaši nikoga jer ima jake veze u podzemlju, ali i zato što poznaje uticajne ljude na vlasti.

    Nije bile dovoljno jake da ga zaštite od metka, očigledno.

    Glupo je mešati se u nešto što je u osnovi još nerazjašnjeno, ali meni sinovljeva priča zvuči prilično ubedljivo. Osim nekakvog Agata Kristi zapleta koji uključuje izgubljene porodične dijamante, nezakonitu decu i zapečaćene testamente, ne vidim kakav bi drugi motiv ova žena imala da se odluči na ovako nešto. Bahatili se, pritiskali, računajući da neće naići na bilo kakav otpor, "institucije sistema" se pravile blesave, žena pukla i eto.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Tue Sep 04, 2018 7:15 pm

    pa evo vrti se i po vestima nekoliko "me too" prica drugih ljudi sa istim likom u tom kraju, naravno takve siledzije okupiraju cele krajeve grada, podele ih bukvalno sa ostalima i svako divlja u svom reonu. retko ili nikad cete videti spor, a narocito sa ovakvim ishodom izmedju npr dva bahata investitora. 

    sto rece neko ne megu sad da se setim gde, prvih 20 godina nove srbije smo ostali bez posla, narednih 20 ostacemo bez kuca i stanova, a onda i bez guzica.
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Erős Pista Tue Sep 04, 2018 7:19 pm

    Pa beše i ono kad neki građevinac pokokao neke uterivače dugova. Ali to je verovatno bio obračun u širem krugu porodice. Ime tome desetak godina.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Tue Sep 04, 2018 7:24 pm

    ima i onaj krimos zabac  je hapsen za prebijanje i ubijanje nekog muljavog investitora iz ns, ali to je vrlo moguce neka licna ispala, ne spor oko biznisa ili teritorija


    pa sve cesce ce ovo biti. u ns sad kad su ljudima porusili kuce, jedna od investitora je bila na licu mesta i mrtva ladna liku iz gradske vlasti pred svim tim ljudima kaze eto dajte nam jos sprat dva tu da podignemo vise. onda jedan od stanara kaze treba vas sve zajedno povesati i odma prijava i da ide u mup na razgovor. a tu ucestvuju neka zena, neki stari dripcina investitor iz bosne, i jos dva lika odavde, jedan valjda pandur, udruzeni u stambenu zadrugu. ljudima nikad nece obnoviti tu srusenu kucu, verovatno ce oteti celu parcelu i onda izgraditi gomilu prostora a njih strpati u neke supice ili pomocne dvoriste stanove koje ce onako usput bespravno da ozidaju uz zgradetinu. 

    i ne ubijali ih ljudi, kolika su govna skrnava.
    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by bela maca Tue Sep 04, 2018 8:06 pm

    Jadna žena.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    паће

    Posts : 40076
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by паће Tue Sep 04, 2018 8:53 pm

    У списак за неку будућу Споменицу, шта друго.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50030
    Join date : 2017-11-16

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Sep 04, 2018 9:14 pm

    Nije Srbija, al nebitno. 

    https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=09&dd=04&nav_category=167&nav_id=1439630
    Anonymous
    Guest

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Guest Wed Sep 05, 2018 5:22 pm

    cim i informerska govna pisu naslove narod brani babu ubicu znamo da je stojanka ubila govno 


    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Erős Pista Wed Sep 05, 2018 6:35 pm

    Gangsterski sljam.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81419
    Join date : 2012-06-10

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Erős Pista Wed Sep 05, 2018 6:41 pm

    Mi smo u prirodnom stanju jbt.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Garijeva septička jama - Page 5 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 9:22 pm