Garijeva septička jama

Share

Re: Garijeva septička jama

Post by William Murderface on Fri Jun 01, 2018 9:20 am

Sotir wrote:E kad je Davidović postao glas razuma onda je jasno koliko je sati.

Cekaj, nije to valjda onaj Goran Davidovic (Firer)?

Onaj je valjda u Trstu vec godinama. A i nije iz Cacka nego iz NS.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Filipenko on Fri Jun 01, 2018 9:29 am

Ne bre, to je istoricar Goran Davidovic, a ne firer.

Post by Gargantua on Fri Jun 01, 2018 9:31 am

Nije firer, ovaj je pošteni četnik 

Goran Davidović, predsednik Komisije za pronalaženje tajnih grobnica žrtava komunističkog terora na području grada Čačka

Post by William Murderface on Fri Jun 01, 2018 9:47 am

Aaaa, taj. Super.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by beatakeshi on Fri Jun 01, 2018 10:19 am

Malo se šetaju opanci šimike, šta fali, tradicija je tradicija.

Post by Gargantua on Fri Jun 01, 2018 10:44 am

Za koju godinu da očekujemo spomenik Neznanom stranom investitoru, ispred Mubadaline fabrike čipova ili Tenisove klanice svinja

Post by ficfiric on Fri Jun 01, 2018 11:03 am

Da imam kako, pokrenuo bih proizvodnju znacaka sa likovima nemackih investitora. Trebace

_____

Uprava napolje!

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Fri Jun 01, 2018 11:20 am

ja sam za da mu se dodeli i titula kralja Čačka, jebo muzikanta kad grad na Moravi može imati nemačkog industrijalca za kralja!

Post by Filipenko on Fri Jun 01, 2018 12:26 pm

Gargantua wrote:Za koju godinu da očekujemo spomenik Neznanom stranom investitoru, ispred Mubadaline fabrike čipova ili Tenisove klanice svinja

Inace, ne vidim sto se Goran Davidovic buni, to je taj domacinizam™️ koji je ceo zivot trazio. Jebiga, mislio je da ce to da ima neko lepo lice, ko ga/ih jebe.

Post by ficfiric on Fri Jun 01, 2018 1:03 pm

Djamolidine Abdoujaparov wrote:ja sam za da mu se dodeli i titula kralja Čačka, jebo muzikanta kad grad na Moravi može imati nemačkog industrijalca za kralja!

Obaveza je to. Bolje je neko resenje da mu se oda pocast a da ne mora da dolazi, da mase sa prozora. Spomenik je ok. Moze i nekakvo prinosenje zrtve - npr. klanje radnika pod kipom i slicno

_____

Uprava napolje!

Post by KinderLad on Wed Jun 06, 2018 5:04 pm

"U Srbiji se pametnim i snalažljivim ljudima smatraju prevaranti"

Predsednik Društva psihologa Srbije Ivan Jerković ocenio je danas da se u društvu u Srbiji neguje "hajdučko-revolucionarna tradicija, u kojoj se cene prevaranti".

"Može se govoriti o tome da se danas, od udžbenika u školama, preko narativa u javnosti, neguje hajdučko-revolucionarna tradicija . U toj tradiciji nadmudrivanja, snalažljiv je, pametan onaj koji uspe da troši struju, a da njegovo brojilo to ne meri", rekao je Jerković za Vojvođanski istraživačko-analitički centar (VOICE). 

On je ocenio da je u Srbiji očigledno povećan nivo tolerancije za prevaru i dodao da se situacija neće promeniti dok god na takve ljude budemo gledali sa simpatijama, kao na vickaste i visprene, umesto da ih osuđujemo za prevaru ili prekršaj. 

Profesorka Srbijanka Turajlić rekla je da je situacija u društvu rezultat ukupne degradacije, jer u zemlji u kojoj se sistematski uništavaju etika, moral i poštenje, posledično dolazi do porasta svih mogućih vrsta falsifikata, prevara i laži. 

"Imate nebrojeno mnogo primera da ljudi, koji nemaju nikakvog profesionalnog znanja, rade posao za koji je potrebno znanje", kazala je Srbijanka Turajlić.

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2018&mm=06&dd=06&nav_id=1401042&utm_source=B92&utm_medium=Document&utm_campaign=Under-Article-List&utm_content=

Post by beatakeshi on Wed Jun 06, 2018 5:09 pm

Ovo kmečanje je višedecenijsko, barem.

Post by Filipenko on Wed Jun 06, 2018 5:50 pm

Pa jok, poštovaćemo švercere preko Dunava i Save i trgovce muljatore.

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Fri Jun 08, 2018 11:31 am

sa Garijevog terena

Post by Gargantua on Fri Jun 08, 2018 11:50 am

Šta znam

Imam drugara pravnika koji radi na predmetima u katastru - ono vreme što provede sa strankama u razgovoru ne provede u radu na predmetima. Plus se radni učinak meri konkretno brojem obrađenih predmeta; sistemski je destimulisan direktan kontakt sa građanima a sa druge strane mora da postoji.

Post by Xexoxical Endarchy on Fri Jun 08, 2018 12:59 pm

gari pizda si ako se ne vratis do pocetka sveckog

_____
Always is always forever, as long as one is one
Inside yourself for your father, all is none all is none all is one
It's time we put our love behind you, the illusion has been just a dream
The valley of death and I'll find you, now is when on a sunshine beam

Post by bjesomučje on Fri Jun 08, 2018 1:55 pm

Gargantua wrote:Šta znam

Imam drugara pravnika koji radi na predmetima u katastru - ono vreme što provede sa strankama u razgovoru ne provede u radu na predmetima. Plus se radni učinak meri konkretno brojem obrađenih predmeta; sistemski je destimulisan direktan kontakt sa građanima a sa druge strane mora da postoji.

postoji salter. ovo je za onaj bekstejdz gde se stvari "resavaju" kada se ima 1 problem. zato I treba da bude zabranjen pristup samo ne "danas" nego uvek

Post by bruno sulak on Fri Jun 08, 2018 2:06 pm

da se vrate svi koji su otisli. eshaton.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by KinderLad on Fri Jun 08, 2018 2:44 pm

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2018&mm=06&dd=07&nav_id=1401405&utm_source=B92&utm_medium=Box&utm_campaign=Sidebar-Najvise_komentara&utm_content=Ceo%20%9Eivot%20%9Eivi%20u%20Srbiji%20i%20jo%9A%20ne%20mo%9Ee%20da%20dobije%20dr%9Eavljanstvo

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Tue Jun 19, 2018 8:25 am

На "Фејсбук" страници часописа "Лице улице" објављено је да су у претходна два месеца, два продавца тог часописа нападнута на београдским улицама.

"Суочавају се с разноврсним проблемима, од физичког и менталног инвалидитета, преко бескућништва, дуготрајне незапослености, борбе с болестима зависности или су корисници психијатријских услуга. У претходна два месеца, два наша продавца су нападнута на београдским улицама. Из тог разлога, поново апелујемо да им пружите подршку кад год сте у прилици и увек имате у виду различите ситуације у којима се свакодневно налазе", пише у поруци.

Post by KinderLad on Tue Jun 19, 2018 8:44 am

Pa dabome. Koji se jos pravi Srbin bavi beskucnicima. To je za ove sto ih zanimaju ova ta neka svakakva prava. I ko to uopste placa?

Post by Mr.Pink on Tue Jun 19, 2018 9:23 am

ma to sto nisu stambeno zbrinuti je jos ok. to izdrkavanje nad njima je sramotno, govori dosta o tome gde smo kao drustvo dospeli

na ulici i institucionalno ih spopadaju

_____
СВЕ СУДИЈЕ ХАШКОГА СУДА 
МОГУ ДА НАМ ЛИЖУ МУДА!

srce ruka lopata

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Thu Jul 05, 2018 9:08 pm

Jedna od najvećih kolonija ptica pčelarica i pupavaca u Srbiji, pored Bačkog Gradišta, zatrpana je ogromnim betonskim otpadom.
Ispod šuta tako se našlo oko 30 parova najlepših i najšarenijih ptica na svetu, jer je na njihova gnezda neko sručio tone otpada. Iz Društva za zaštitu i proučavanje ptica Srbije kažu da je ovo nezapamćena katastrofa, a tragedija je tim veća jer se sve desilo na zaštićenom pašnjaku pored ribnjaka Bečej, koji je značajno međunarodno stanište ptica i deo naše Ekološke mreže. Kao država obavezali smo se mnogim međunarodnim konvencijama da ćemo o ovom prirodnom staništu posebno da vodimo računa.

To su strogo zaštićene vrste i ne smeju se ubijati, niti im se smeju uništavati staništa. Oni svoja gnezda ukopaju i više od metar u zemlju, obično traže neke strmine. Tu izlegu jaja, dobijaju mlade i u septembru odlaze. Prešli su 4.000 kilometara iz Afrike da bi ih neko žive zatrpao u gnezdima. Strašno. Veoma je čudno što je pet ili šest kamiona punih otpada sručeno baš tu, nasred pašnjaka, i to tačno na stanište kolonije. Obično ljudi kad nešto bacaju to urade blizu nekog puta – izjavio je Milan Ružić, predsednik Društva za zaštitu i proučavanje ptica Srbije.
Nekoliko preživelih ptica iz kolonije samo je kružilo oko uništenog staništa, dok su ostale ležale ispod betonskog šuta.

prešle 4000km da bi ih u Srbiji zatrpali tonom šuta. definicija Septičke Jame.

Post by lalinea on Thu Jul 05, 2018 10:00 pm

I naravno, nemoguce je identifikovati odakle je doslo 5-6 kamiona betonskog otpada?...

_____
The Borg wouldn't know fun if they assimilated an amusement park.

Post by KinderLad on Thu Jul 05, 2018 10:17 pm

Ovde je nemoguće utvrditi odakle dođu kamioni sa leševima

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Nov 16, 2018 3:26 pm