Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Studentski protest

    Erős Pista

    Posts : 81413
    Join date : 2012-06-10

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Erős Pista Thu Oct 01, 2015 3:32 pm

    Sa pravnog, istorije i književnosti potiču onako neki nacionalistički stormtrooper-i, bezlični cannon fodder srpskog nacionalizma. Ali pravi, kvalitetan lunatic fringe dolazi sa filozofije - Đurković, Gnjata, Tešanović Teša, Tanasić Nikola, itd, u tom stilu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 3:34 pm

    William Murderface wrote:Sa pravnog, istorije i književnosti potiču onako neki nacionalistički stormtrooper-i, bezlični cannon fodder srpskog nacionalizma.


    Dok si ti pun licnosti.
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 3:36 pm

    Ne smeta vama pravni zbog nacionalista, vec zbog legalizma koji je bio brana svim vasim ludilima na putu da raspickate ovu zemlju do kraja.
    Erős Pista

    Posts : 81413
    Join date : 2012-06-10

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Erős Pista Thu Oct 01, 2015 3:38 pm

    Studentski protest - Page 9 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by plachkica Thu Oct 01, 2015 3:38 pm

    Daj Verter, ko je bio brana raspičkaravanju (je l sam dobro rekla?) ove zemlje?
    Raspičkaravao je ko god je bio u prilici.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by kondo Thu Oct 01, 2015 3:39 pm

    ima li jos onog pohovanog kackavalja po menzama?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by kondo Thu Oct 01, 2015 3:40 pm

    verter ko moj pokojni macor sima kad pojede maslinu


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81413
    Join date : 2012-06-10

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Erős Pista Thu Oct 01, 2015 3:44 pm

    Verterdegete wrote:Ne smeta vama pravni zbog nacionalista, vec zbog legalizma koji je bio brana svim vasim ludilima na putu da raspickate ovu zemlju do kraja.

    Dozvoli da i tu prednjači filozofski.

    Spoiler:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 3:44 pm

    plachkica wrote:Daj Verter, ko je bio brana raspičkaravanju (je l sam dobro rekla?) ove zemlje?
    Raspičkaravao je ko god je bio u prilici.


    Ali kako to da vam ne smetaju ekonomisti i Ekonomski npr? Najveci sarlatani i dusmani ovog naroda u zadnjih 15 godina dolaze odatle. Nego vam uvek taj prokleti Pravni bode oci?
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by plachkica Thu Oct 01, 2015 3:48 pm

    Meni bode filološki, mnogo više no pravni.
    Sranje koje naprave pravnici može se jednim aktom poništiti (ako ima ko),
    a sranje koje prave nastavnici i profesori srpskog (a svi se regrutuju sa filološkog)
    je nepopravljivo, kao i ono koje naprave istoričari.
    (Ne znam kakva je situacija na ostalim univerzitetima, pričam samo o beogradskom)
    Erős Pista

    Posts : 81413
    Join date : 2012-06-10

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Erős Pista Thu Oct 01, 2015 3:49 pm

    Meni filozofski Studentski protest - Page 9 1143415371

    Svakome je njegova muka najeća...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 3:50 pm

    Gde ste žuta bando!
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 3:52 pm

    Verterdegete wrote:Ne smeta vama pravni zbog nacionalista, vec zbog legalizma koji je bio brana svim vasim ludilima na putu da raspickate ovu zemlju do kraja.
    baš sam se pitao šta to drži zemlju na okupu... sad znam Studentski protest - Page 9 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 3:54 pm

    Šuvar i varivo wrote:
    Verterdegete wrote:Ne smeta vama pravni zbog nacionalista, vec zbog legalizma koji je bio brana svim vasim ludilima na putu da raspickate ovu zemlju do kraja.
    baš sam se pitao šta to drži zemlju na okupu... sad znam Studentski protest - Page 9 1143415371


    Gravitacija, ljubav i pravo, moj Suvare. Da je Interstellar i to dodao, bio bi dobar film. A ovako je krs, sa vanzemaljcima na kraju.  Studentski protest - Page 9 2304934895
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 3:56 pm

    nego ne znam da l si primetio da su oni staviil u ugovor da pise "ako treba promenicemo zakon da bude u skladu s ovim ugovorom" i ako si dobio resenje da imas 40 ljadi penziju, a daju ti tries pet to je sasvim ok Studentski protest - Page 9 2304934895
    Erős Pista

    Posts : 81413
    Join date : 2012-06-10

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Erős Pista Thu Oct 01, 2015 3:57 pm

    Jordan Rivers wrote:Gde ste žuta bando!

    Ti opet o trijadama!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 4:01 pm

    Studentski protest - Page 9 3579118792
    Erős Pista

    Posts : 81413
    Join date : 2012-06-10

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Erős Pista Thu Oct 01, 2015 4:06 pm

    Verterdegete wrote: Uzgred receno, Nomokanon rakticno i ne postoji vise.

    Oh, what's in a name...

    https://www.facebook.com/sistemvrednosti


    Studentski protest - Page 9 12002250_1496292357356155_9153367528829306670_n


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 4:10 pm

    To nije Nomokanon. Desnica na pravnom je dozvoljena isto kao sto su Radun i Vucela na Pinku. Malo je glupo i licemerno kada pravite razliku izmedju prorezimskih i antirezimskih NGO, a sa druge strane su vam svi Nomokanon.
    Erős Pista

    Posts : 81413
    Join date : 2012-06-10

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Erős Pista Thu Oct 01, 2015 4:15 pm

    Ma koji bre "mi"? I kakvi te "žuti" spopali?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 5:50 pm

    Vidi se da ste stari, najveće zlo trenutno dolazi sa FON-a.

    Franjo Udovičić i Siniša Mali beat your Fajgeljs and Selakovićs any day of the week...
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 5:52 pm

    Šuvar i varivo wrote:U moje vreme ™️ koje nije toliko daleko od tvog vremena Studentski protest - Page 9 1143415371 je to tako izgledalo, loši studenti, apsolventi sa 35 godina, poslom u zadruzi, ženom i dvoje dece i onaj neki lik što zna kako da položiš sintasku 4 , al da spremiš za noć, uvate da blokiraju fakultet da bi im se dao 7mi rok ili da mogu da žive u domu zauvek ili da se mesto za budžet ne rangira na osnovu proseka, nego svako ko ima dovoljno bodova da je budžetski.

    Komplet legitimno, svako muči svoju muku, samo je smešno kad to rade uz "znanje nije roba" i "okupiraj univeritet" retoriku. Naravno da je roba, šta bi drugo bilo...
    bokan ddd je idealan primer, pre nego sto je postao "izvrsni direktor" trznih centara bajic i vlahovic (st domovi u ns gde je devedesetih pod patronatom murije cvetao sverc svega, najvise cigara i alkohola, a zavrsilo se tako sto su sobe bile preuredjivane i u kozmeticke salone, berberaje, butike i minimarkete), bio je lider takvih protesta. i diplomiro je u medjuvremenu, pre par godina.
    fernoux-h

    Posts : 1902
    Join date : 2014-11-06
    Age : 33
    Location : Beograd

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by fernoux-h Thu Oct 01, 2015 6:16 pm

    Šuvar i varivo wrote:U moje vreme ™️ koje nije toliko daleko od tvog vremena Studentski protest - Page 9 1143415371 je to tako izgledalo, loši studenti, apsolventi sa 35 godina, poslom u zadruzi, ženom i dvoje dece i onaj neki lik što zna kako da položiš sintasku 4 , al da spremiš za noć, uvate da blokiraju fakultet da bi im se dao 7mi rok ili da mogu da žive u domu zauvek ili da se mesto za budžet ne rangira na osnovu proseka, nego svako ko ima dovoljno bodova da je budžetski.

    Komplet legitimno, svako muči svoju muku, samo je smešno kad to rade uz "znanje nije roba" i "okupiraj univeritet" retoriku. Naravno da je roba, šta bi drugo bilo...

    Suviše peniš ovde Šuvare. Zašto tebi smetaju studentski protesti, zato što ih vode loši studenti (kod mene su btw to uvek bili dobri studenti, sa prosekom 9+), zato što se bore za svoje interese pod ovim parolama ili zato što su i te parole u suštini kurac? Dogovori se sa sobom.


    _____
    The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 6:22 pm

    ne smetaju mi studentski protesti, u načelu ih podržavam , mislim da bi obrazovanje trebalo da bude što šire dostupno, da ako si budžetski student onda si budžetski student (nema šta da plaćaš overe, prijave i troškove upisa) i da ako je određeno kako se stiče zvanje budžetskog studenta, ne mogu da ti promene u pola semestra i primene retroaktivno...

    nije trebalo da zvučim kao da penim ,samo mi je malo smešan raskorak koji postoji između objektivnih dometa tih protesta i retorike koja ih prati...eto, najblaže i najdobranamernije što mogu..


    edit: ovo je oko onog što se može postići u okviru studentskog protesta, ima tu mnogo širih problema, ali to nisu problemi koji bi studenti organizovanjem mogli da reše..
    Anonymous
    Guest

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Guest Thu Oct 01, 2015 6:24 pm

    dobro, to je taj polet koji prati mladalacke angazmane...
    razumem to, i sam sam bio takav, moj Suvare

    Studentski protest - Page 9 Starci-Shuttertock625

    Studentski protest - Page 9 Empty Re: Studentski protest

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 12:29 pm