Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    BGD izbori

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by kondo Tue Mar 06, 2018 1:33 pm

    sve je to super, samo sto je veliko pitanje sta ce biti odnos onih bez kojih ne mozemo nista. da li ce od sadasnjeg neka radi sta hoce jer nam treba da deliveruje ono zasta smo ga tu postavili, doci do sad kada je deliverovao neka radi sta hoce, zabole nas.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Nino Quincampoix Tue Mar 06, 2018 1:34 pm

    Arkady Ivanovich wrote:mislim da nema. glavni problem "promena" dosadasnjih je sto kod vecine takozvanog reformisanog, promenjenog i sl mozes samo da stanes ispred i kazes "sta, to je to?". pitanje je i standarda naravno, sta ko smatra kvalitetnim.

    Za kontrolu izbora je kvalitetan onaj koji poznaje izborni proces, ko ce da presedi ceo dan na birackom mestu, ko ce 4 puta u toku dana da opstinskom odboru javi izlaznost, koji ce da pokusa da spreci neregularnosti a ako ne moze da spreci onda da napise prigovor i obavesti policiju, OIK i OO, ko ce ucestvovati u brojanju i sastavljanju zapisnika i koji ce kopiju zapisnika odneti u OO.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Miki Tue Mar 06, 2018 1:35 pm

    To polupismeno stanovništvo je bolji materijal za ovo o čemu se priča od pismenog. Nju ejdž i old skul pristup životu su tu ključni, mnogo mi je tu pouzdaniji neki polupismeni radikal iz Altine da će naučiti i dobro obavljati ceo taj prosec, nego neki kurton od 26 godina iz Beogarada koji glasa za DJB i ima faks.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Nino Quincampoix Tue Mar 06, 2018 1:35 pm

    Kondo wrote:sve je to super, samo sto je veliko pitanje sta ce biti odnos onih bez kojih ne mozemo nista. da li ce od sadasnjeg neka radi sta hoce jer nam treba da deliveruje ono zasta smo ga tu postavili, doci do sad kada je deliverovao neka radi sta hoce, zabole nas.

    Sasvim je jasno da se na njih ne treba oslanjati vec da izvore finansija treba traziti drugde. Mada, obzirom da je NDB dobio nekakvu kurcevu podrsku spolja, treba traziti pare od tih kurcevih stiftunga, tome bi valjda trebalo da sluze.
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by boomer crook Tue Mar 06, 2018 1:36 pm

    МекРиди wrote:
    ostap bender wrote:in other news, frnjau zalepio brkove i malo produbio glas pa se pojavio na ppp da objasnjava da ako te borko privede djilasu koji sedi raskrecen u svilenom bade mantilu dok mu vetar nezno miluje ridje stidne dlake onda sta si ocekivao posto ds.

    добро и ти сад ко да су то фрањуове фантазије и као да јуче цео град није брујао о томе.чак је и Срђан Драгојевић предложио Ђиласу да поклони НДМБГ једно одборничко место.и нико из НДМБГ још није демантовао.


    Dobrica Veselinović‏ @dobrinacelnik  2h2 hours ago

    #onokad plačeš dok slušaš @mjehurnamrezi

    hehe borkovo


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Nino Quincampoix Tue Mar 06, 2018 1:37 pm

    Miki wrote:To polupismeno stanovništvo je bolji materijal za ovo o čemu se priča od pismenog. Nju ejdž i old skul pristup životu su tu ključni, mnogo mi je tu pouzdaniji neki polupismeni radikal iz Altine da će naučiti i dobro obavljati ceo taj prosec, nego neki kurton od 26 godina iz Beogarada koji glasa za DJB i ima faks.

    To je sve stvar prakse. Ako imas kvalitetnu obuku (a Zika je to odlicno radio), potrebni su ti samo jedni izbori uz nekog starijeg i iskusnijeg da bi se uhodao.
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by boomer crook Tue Mar 06, 2018 1:40 pm

    sto bi reko rancier inteligencije su jednake ali volje nisu


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Miki Tue Mar 06, 2018 1:40 pm

    Pa naravno da to nije specijalna filozofija, kao što još mnogo stvari gde milenijalski kurtoni imaju problema nije specijalna filozofija BGD izbori - Page 34 1143415371
    Anonymous
    Guest

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Guest Tue Mar 06, 2018 1:40 pm

    pogledajte kako se kod nas obavalju sve svakodnevne administrativne i tehnicke operacije. aljkavost i fuseraj izbijaju na svakom koraku, no to vecina ni ne primecuje, ili prihvata jer sta moze drugo.  kod nas hara priucenost i povrsnost, ljudi npr ozbiljnom radu na izborima pristupe kao i danu kopanja u nadnici, daj 2000 din da zaradim je primarno i odlucujuce za obavljanje tog rada. na nepravilnosti od 20 prisutnih i kvalifikovanih da reaguju, reaguje 1-2, i to ne samo na izborima nego uopste na svim slicnim mestima. to je srbija danas.
    МекРиди

    Posts : 328
    Join date : 2018-01-16

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by МекРиди Tue Mar 06, 2018 1:41 pm

    ostap bender wrote:
    МекРиди wrote:

    добро и ти сад ко да су то фрањуове фантазије и као да јуче цео град није брујао о томе.чак је и Срђан Драгојевић предложио Ђиласу да поклони НДМБГ једно одборничко место.и нико из НДМБГ још није демантовао.


    Dobrica Veselinović‏ @dobrinacelnik  2h2 hours ago

    #onokad plačeš dok slušaš @mjehurnamrezi

    hehe borkovo

    BGD izbori - Page 34 1233199462

    само кажем да не треба потцењивати дечка кад прича о НДМБГ.поготово што те приче постоје у граду и што је спреман да стави паре где су му уста а мало је таквих

    fernoux-h‏ @fernoux_h

    Ovim putem bih se zahvalio @nedavimobgd što su mi na kladži doneli devet soma. Bar da ti glasovi nečemu služe...

    fernoux-h‏ @fernoux_h Mar 4

    Pritom mi je mnogo jako kad vidim pristalice NdB od kojih niko nije bio spreman da uloži više od 300-400 din, a ja 10 000


    _____
    I don't give a fuck about your war...or your president
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Miki Tue Mar 06, 2018 1:42 pm

    Ceo svet obavlja sve aljkavo i fušeravo, mada je istina da su Srbi gori klošari i od klošarskog svetskog proseka. BGD izbori - Page 34 1143415371
    МекРиди

    Posts : 328
    Join date : 2018-01-16

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by МекРиди Tue Mar 06, 2018 1:42 pm

    ostap bender wrote:sto bi reko rancier inteligencije su jednake ali volje nisu

    много је он паметан


    _____
    I don't give a fuck about your war...or your president
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by boomer crook Tue Mar 06, 2018 1:45 pm

    @mkridi o mucenom frnjauu: ma on je decko bilde. da ima gram socijalne inteligencije kod takvih poput njega ne bi stalkovao zene po netu nego bi svi ti ljudi i dale bili kod borka kvantrila stefanovica.

    mislim on kenja oko asijevaca a MO mu je isti ili gori i jos pride preliven sosom od oportunizma i s banalnoscu on top.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Erős Pista Tue Mar 06, 2018 1:46 pm

    U mom iskustvu, niko nema ozbiljno obučene kontrolore. Svi su otišli u kurac, na čelu sa SNS. Ne dobijaju oni izbore na obučene kontrolore, ffs, nego na onog što se izgubio sa bm i otišo da zastrašuje narod i onu što deli deterdžent. Ova disciplina koju opisuje Djamolidin, ne služi ničemu osim sebi samoj, odnosno održavanju unutarstranačke hijerarhije i disciplini kitschme. Jebo kontrolu izbora, ionako nas sad već meseci dele od biranja vođe aklamacijom na stadionu.

    SPS je imao sposobne kontrolore, ne što ih je posebno obučavao, nego zato što ih je regrutovao iz redova relativno ozbiljne držvne birokratije. Ovi jok, kako rade sve ostalo, tako rade i ovo - loše, aljkavo, nesnađeno (dopuštam da je na Djmaolidinovom mestu bilo drugačije). Moj utisak sa bm nije bio raspad opozicije, nego civilizacijki pad i urušavanje celog sistema izborne kontrole, pa dakle i izbora uopšte.


    Last edited by William Murderface on Tue Mar 06, 2018 1:51 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50108
    Join date : 2017-11-16

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Mar 06, 2018 1:47 pm

    plachkica wrote:evo ako nekoga zanimaju rezultati po biračkim mestima.

    https://www.izbori.live/?electionId=10&resultSourceId=18

    moje BM 

    SNS - 31, 5
    Djido - 26,7
    Šapić - 12
    SPS - 6,1
    NDB - 5,3 
    Dvr-DJB - 4,3
    DS - 3,4
    SRS - 3,3
    DSS - 2
    Beli - 1,5

    stavio bih  BGD izbori - Page 34 3826186726 ali umeli smo "mi" to mnogo bolje od ovoga...
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Erős Pista Tue Mar 06, 2018 1:50 pm

    Miki wrote:To polupismeno stanovništvo je bolji materijal za ovo o čemu se priča od pismenog. Nju ejdž i old skul pristup životu su tu ključni, mnogo mi je tu pouzdaniji neki polupismeni radikal iz Altine da će naučiti i dobro obavljati ceo taj prosec, nego neki kurton od 26 godina iz Beogarada koji glasa za DJB i ima faks.

    Na mom mestu prošle godine je pijani radikal iz centra Niša pustio komšiju da glasa iako nije bio na biračkom spisku za to mesto. Ne što je hteo da podrije izborni proces, nego što poznaje čoveka, žive u istoj ulici i šta sad tu koj kurc spisak, nemaju oni pojma, zna čoveka tries godine, valjda zna 'de treba da glasa. Apsolutno nerazumevanje institucija i formalnih pravila najprostije vrste. Na susednom mestu se radikal sve vreme drao, pravio gluposti, itd. Hoću reći, konfabuliraš Jednostavno je sve otišlo u kurac.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    МекРиди

    Posts : 328
    Join date : 2018-01-16

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by МекРиди Tue Mar 06, 2018 1:56 pm

    KinderLad wrote:
    plachkica wrote:evo ako nekoga zanimaju rezultati po biračkim mestima.

    https://www.izbori.live/?electionId=10&resultSourceId=18

    moje BM 

    SNS - 31, 5
    Djido - 26,7
    Šapić - 12
    SPS - 6,1
    NDB - 5,3 
    Dvr-DJB - 4,3
    DS - 3,4
    SRS - 3,3
    DSS - 2
    Beli - 1,5

    stavio bih  BGD izbori - Page 34 3826186726 ali umeli smo "mi" to mnogo bolje od ovoga...

    код мене ђидо први Вучко 24 процената,у гласовима....Патка 9 процената затим шапић па бастаћ преко цензуса....дачић испод

    @остапбенер немој сад ти да ја подржавам сталковање јер нисам у том фазону нећу да причам,о томе шта дечко ради јер није ТЕМА само кажем да се потцењују његове анализе


    Last edited by МекРиди on Tue Mar 06, 2018 1:58 pm; edited 1 time in total


    _____
    I don't give a fuck about your war...or your president
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by kondo Tue Mar 06, 2018 1:58 pm

    ko ovde na forumu zivi lose da bi se cimao oko izbora? jbga okreni obrni probao sam ne ide boli me kurac, to je ukratko sustina.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by boomer crook Tue Mar 06, 2018 1:58 pm

    ma ovo je svedocanstvo o pameti.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by boomer crook Tue Mar 06, 2018 2:00 pm

    Kondo wrote:ko ovde na forumu zivi lose da bi se cimao oko izbora? jbga okreni obrni probao sam ne ide boli me kurac, to je ukratko sustina.

    ne znam. meni presedne zivot kad vidim postara.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Erős Pista Tue Mar 06, 2018 2:01 pm

    МекРиди wrote:
    ostap bender wrote:

    hehe borkovo

    BGD izbori - Page 34 1233199462

    само кажем да не треба потцењивати дечка кад прича о НДМБГ.поготово што те приче постоје у граду и што је спреман да стави паре где су му уста а мало је таквих

    fernoux-h‏ @fernoux_h
     
    Ovim putem bih se zahvalio @nedavimobgd što su mi na kladži doneli devet soma. Bar da ti glasovi nečemu služe...

    fernoux-h‏ @fernoux_h  Mar 4

    Pritom mi je mnogo jako kad vidim pristalice NdB od kojih niko nije bio spreman da uloži više od 300-400 din, a ja 10 000



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50108
    Join date : 2017-11-16

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Mar 06, 2018 2:01 pm

    Kondo wrote:ko ovde na forumu zivi lose da bi se cimao oko izbora? jbga okreni obrni probao sam ne ide boli me kurac, to je ukratko sustina.

    U 95% slučajeva promene ne iniciraju oni koji žive najgore. Postoji milion razloga za to.
    МекРиди

    Posts : 328
    Join date : 2018-01-16

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by МекРиди Tue Mar 06, 2018 2:01 pm

    Kondo wrote:ko ovde na forumu zivi lose da bi se cimao oko izbora? jbga okreni obrni probao sam ne ide boli me kurac, to je ukratko sustina.

    ма кога заиста боли а није ПОЗА он се већ ангажовао политички и то је то.времена нема,ресурса.и кад мислим ангажовао нерачуна се фазон писање на форуму бурунди је дискурзивна политичка пракса јер смо интелектуалци јер није....


    _____
    I don't give a fuck about your war...or your president
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Nino Quincampoix Tue Mar 06, 2018 2:13 pm

    Kondo wrote:ko ovde na forumu zivi lose da bi se cimao oko izbora? jbga okreni obrni probao sam ne ide boli me kurac, to je ukratko sustina.

    Ja bih ce cimao da sam tu, kao sto sam se uvek cimao otkad sam napunio 18 godina.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by kondo Tue Mar 06, 2018 2:13 pm

    u duzem periodu izmedju izbora? bravo.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

    BGD izbori - Page 34 Empty Re: BGD izbori

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 1:01 am