Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Demokratska stranka

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by kondo Sat Dec 12, 2020 10:59 pm

    ko im jebe mater, neka se udavi ceo DS u svojim govnima, sve frakcije

    tamo nema jedna OK osoba da je ostala


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Janko Suvar Sat Dec 12, 2020 11:00 pm

    niti da je bila.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by kondo Sat Dec 12, 2020 11:01 pm

    mislim od DS preko LDP i DHSS u DS, tuko bi ga veslom u glavu bez obzira što je 65+


    Оснивач је јединственог едукативног центра Лекарт са циљем да се помогне сваком човеку без обзира на године и професионално искуство да открије себе у свету уметности. У едукативном центру води одсек "Програм глума и режија". Има звање редовног професора на Академији лепих уметности и мултимедија[2], где је такође и Продекан за развој[3]
    Поред глуме, бави се и политичким радом: водио је тзв. „Плишану револуцију“ (протест код Теразијске чесме), а након победе демократских партија и петооктобарских промена, био је министар за културу у првој демократској влади Србије, коју је предводио Др Зоран Ђинђић, а која је изабрана 25. јануара 2001. године. Након искључења Чедомира Јовановића из Демократске странке напушта је и постаје један од оснивача Либерално-демократске партије (2005), а затим и члан председништва странке. Године 2007. напушта ЛДП, а у мају 2010. године, приступа Демохришћанској странци Србије, чији је заменик председника.
    Бранислав Лечић је Амбасадор Фондације „Тијана Јурић”.[4]


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by kondo Sat Dec 12, 2020 11:02 pm

    Janko Suvar wrote:niti da je bila.


    sad ti koštunjavi ne valja? kako to? kako to?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Sat Dec 12, 2020 11:07 pm

    Vidis, kao i svi dss-ovci, presao u SNS pa pljucka po petooktobaarcima Demokratska stranka - Page 27 1844795956


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Mon Feb 22, 2021 1:21 pm

    Zavijorio se beli dim iznad Ministarstva drzavne uprave i lokalne samouprave

    Demokratska stranka - Page 27 Eu1C7FyXIAA0CPy?format=jpg&name=large
    Demokratska stranka - Page 27 Eu1C7QoWgAI5ytT?format=jpg&name=large


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Thu Feb 25, 2021 8:53 pm

    Vecernje novosti wrote:RAZMIŠLJAMO O NOVOJ STRANCI: Vida Ognjenović, za "Novosti", o raspletu u Demokratskoj straci

    POBUNJENI deo demokrata, predvođen Branislavom Lečićem, mogao bi već u nedelju da donese odluku o formiranju nove stranke.
    Ova opcija otvorena je nakon što je Ministarstvo za državnu upravu odbilo Lečićev zahtev da, na osnovu stranačkih izbora koje je pobunjena frakcija organizovala a zvanično rukovodstvo nije priznalo, bude upisan kao predsednik Demokratske stranke.

    Vida Ognjenović, dugogodišnja funkcionerka i jedna od osnivačica DS, potvrđuje za "Novosti" da se razgovara o mogućnosti da se osnuje nova partija:

    - O tome će biti reči u nedelju na sednici Glavnog odbora. Tada ćemo doneti odluku o tome šta ćemo dalje raditi.

    Do najnovijeg raskola u DS došlo je zbog neslaganja dela članstva sa politikom predsednika Zorana Lutovca, njegove podrške bojkotu i svrstavanja pod politički kišobran Dragana Đilasa i njegove SSP. Zbog toga je ova nezvanična frakcija, u kojoj su između ostalih i Balša Božović, Aleksandra Jerkov i Slobodan Milosavljević, organizovala izbore na kojima je jedini kandidat za predsednika bio Branislav Lečić. Posle višemesečnog većanja, nadležno ministarstvo odbilo je da prihvati rezultate ovih izbora, zbog čega je Lečić najavio pokretanje postupka pred Upravnim sudom.

    Kao jedna od opcija u kojem smeru bi moglo da se nastavi političko delovanje ove frakcije DS u opozicionim krugovima pominje se obnavljanje rada Narodnog pokreta "5. oktobar". Reč je o pokretu koji je osnovan 2005. godine, kao opozicija tadašnjoj vlasti premijera Vojislava Koštunice, ali i predsednika i tadašnjeg lidera DS Borisa Tadića. Među viđenijim članovima ovog pokreta bili su Nenad Čanak, Vladan Batić i Vesna Pešić. Kao glavni cilj proklamovali su borbu za tekovine petooktobarskih promena, ali pokret nikada nije zaživeo na političkoj sceni.


    _____


    Uprava napolje!

    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Јанош Винету Thu Feb 25, 2021 9:41 pm

    Одлично. Преузимање им није успело, довиђења.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Thu Feb 25, 2021 9:42 pm

    Pa, i da su preuzeli, vrlo vazno. Koliko vidim, nije ostalo nista od ds-a


    _____


    Uprava napolje!

    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Јанош Винету Thu Feb 25, 2021 9:51 pm

    Не слажем се. Остао је ДС, Лутовац и његова политика, остали су неки одбори, нешто инфраструктуре.
    То је тренутно на ниским гранама али могуће је кренути у потпуну обнову, на принципијелним основама са кадровима који нису корумпирани. Има одакле.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Mon May 10, 2021 12:25 pm

    hahahaha otkud ljotić na proslavi 


    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Wed Jun 16, 2021 10:45 pm

    I na kraju, od DS je ostalo samo Zuta podmornica vs Zuti torpedo





    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Janko Suvar Mon Aug 02, 2021 1:35 am




    Ja sam cuo "u zdravom telu zdrav duh" od Zorana Djindjica, to je on tad smislio, tu na licu mesta.
    disident

    Posts : 15027
    Join date : 2016-03-28

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by disident Mon Aug 02, 2021 8:31 am

    Meni je Goran jednom rekao Znas moje ime ali ne i moju pricu... Znas sta sam uradio ali ne i kroz sta sam prosao...


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Notxor Mon Aug 02, 2021 8:47 am

    Ima i ona Zoranova pesma...Bio sam svugde i radio sam svašta, svako mi je bio dobar drug.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Mon Aug 02, 2021 8:55 am

    Janko Suvar wrote:


    Ja sam cuo "u zdravom telu zdrav duh" od Zorana Djindjica, to je on tad smislio, tu na licu mesta.

    imao sam kolegu koji je svaku priču počinjao sa e znaš šta sam čuo

    jednog dana dok smo sedeli nas dvojica,  neko mu je neko rekao a jesi nekad pročitao nešto pička ti materina

    principijelan čovek, nije mi se više obraćao, osim službeno
    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Wed Mar 02, 2022 6:02 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Notxor Wed Mar 02, 2022 6:04 pm

    Obojeni_Program-Razumevanje_za_bivstvovanje.mp3


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Janko Suvar Wed Mar 02, 2022 6:08 pm

    mene jako nervira sto ljudi ne znaju da je martin nimeler bio jebeni nacista 

    inace izuzetna odluka, pre svega blagovremeno doneta.
    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Sun Feb 04, 2024 9:18 pm

    jedva nadjoh topic

    SAZNAJEMO Burna sednica Glavnog odbora DS-a: Propao pokušaj smene Lutovca, Gavrilović ga najviše kritikovao

    https://nova.rs/vesti/politika/saznajemo-burna-sednica-glavnog-odbora-ds-a-propao-pokusaj-smene-lutovca-gavrilovic-ga-najvise-kritikovao/

    Glavni odbor Demorkatske stranke danas je održao sednicu u Beogradu, a prema saznanjima našeg portala, propao je pokušaj smene lidera demokrata Zorana Lutovca. Diskusija na sednici je bila burna, a pale su i teške reči.

    Naime, Glavni odbor DS-a je, između ostalog, raspravljao i o izveštaju o radu predsednika stranke Zorana Lutovca, čije bi neusvajanje, prema stranačkim dokumentima, faktički značilo smenu predsednika. Međutim, grupa koja je pokušala da smeni Lutovca ostala je u manjini.

    Tako je na kraju sednice od 138 prisutnih članova Glavnog odbora DS-a protiv usvajanja glasalo svega 9, sličan broj je bio i uzdržanih, čime je pokušaj smene aktuelnog predsednika propao, saznaje portal Nova.rs.

    Najoštrije kritike Lutovcu je uputio potpredsednik stranke Miodrag Gavrilović, koji je pozvao okupljene da ne usvoje izveštaj. Pored Gavrilovića, kritike aktuelnom lideru DS-a je uputio i drugi potpredsenik ove stranke Branimir Jovančić.

    „Šuškalo se da će smenu podržati još nekoliko poznatih demokrata, ali i da najznačajnija podrška Gavriloviću dolazi od jednog koalicionog partnera Demokratske stranke koji nema dobru komunikaciju sa Lutovcem“, naveo je izvor Nove u DS-u.

    Podsetimo, nedavno je Miodrag Gavrilović u intervjuu za novine „Nova“ naveo da misli da Demokratska stranka treba da „promeni svoj pristup stvarnosti i biračima, da bi bila atraktivna, da bi bila stranka koja zaista predstavlja građane koji su socijaldemokratske orijentacije“.

    „Sebe vidim kao čoveka koji daje impuls toj nekoj novoj politici DS-a. Zato ljudi pričaju o mojoj kandidaturi”, rekao je tada Gavrilović, odgovarajući na pitanje da li će na dolazećim stranačkim izborima biti protivkandidat Zoranu Lutovcu.

    „Ja još nisam o tome razmišljao, niti pričao sa svojim saradnicima, ali ako budem doneo takvu odluku, ja ću vam se prvo javiti. Nikad nisam ništa krio, pa neću ni ovo“, rekao je Gavrilović.


    _____


    Uprava napolje!

    Demokratska stranka - Page 27 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 2:49 pm