Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Demokratska stranka

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jun 28, 2020 9:27 pm

    Greska
    ficfiric

    Posts : 34216
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Sun Jun 28, 2020 9:39 pm

    Erzsébet Biszak wrote:ne vidim zašto preziremo sps a ne preziremo i ne otpisujemo ds zato što joj je sps bila koalicioni partner.


    Taj DS i ovaj danasnji imaju vrlo malo veze


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18424
    Join date : 2014-12-12

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by beatakeshi Sun Jun 28, 2020 9:44 pm

    DS je iznedrio jednog Šapića.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Margit Savović Sun Jun 28, 2020 9:53 pm

    ficfiric wrote:
    Margit Savović wrote:Inace, posto sam tada bila bas klinka nisam bila svesna tog desavanja, ali pre neku nedelju saznajem da je Djindjiceva DS skupljala potpise za Nebojsu Pavkovica za predsednicke izbore 2002-ge. 

    Posle se ja kidam sto Vucic i SNS ujebavaju nas izborni proces.

    Ih, vodali ga i po televizijama.

    Inace, sa tih izbora, najjaci mi je bio utisak reklame protiv Kostunice - zaboravio sam detalje ali bile su to neke blaze verzije onog spota protiv Olivera Ivanovica. . Video sam disk sa reklamom u lokalnoj tv i na nalepnici je pisao narucilac Demokratska Omladina. Tad ju je vodio Vesic. Jedan lik me je pitao da li bih mogao glasati za stranku koja ovo radi i ja posle toga nisam glasao za DS dok je Vesic bio tamo
    Pa haos! Za sve to mora DS da se izvini narodu.
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Летећи Полип Sun Jun 28, 2020 10:06 pm

    No Country wrote:
    Летећи Полип wrote:Nisu oni izgubili vlast zbog korupcije, već što nisu hteli da dele sisu sa svima. Za razliku od naprednjaka.
    Nobody can share the sisa with all the people all of the time. 


    Pa ni naprednjaci je ne dele sa svima i uvek. Ali su vrata otvorena svakom oportunisti, pa kako kome uspe. DS nije bila takva. Oni su bili elitistička organizacija, u kojoj je pristup lovi bio dostupan uglavnom stranačkim veteranima i građanskoj eliti. Nisi mogao da budeš neki random tip iz Altine, i da postaneš neko u DSu.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jun 28, 2020 10:16 pm

    Летећи Полип wrote:
    No Country wrote:
    Nobody can share the sisa with all the people all of the time. 


    Pa ni naprednjaci je ne dele sa svima i uvek. Ali su vrata otvorena svakom oportunisti, pa kako kome uspe. DS nije bila takva. Oni su bili elitistička organizacija, u kojoj je pristup lovi bio dostupan uglavnom stranačkim veteranima i građanskoj eliti. Nisi mogao da budeš neki random tip iz Altine, i da postaneš neko u DSu.

    Ne znas o cemu pricas. Stranacki "veterani" su dobili neka bez veze mesta po JP, a "gradjanska elita" da je dobila nesto bitno ne bi se okrenula protiv njih onako. Kao i pre njih, glavni kes i kombine su uglavnom ostali tamo gde su bili. Oni su bukvalno uradili kontra onome sto pises i zato su izgubili bazu.
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Летећи Полип Sun Jun 28, 2020 10:19 pm

    E jebi ga sad...


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jun 28, 2020 10:22 pm

    Pazi, razmisljaj logicno, stranka koja nekom solidnom broju ljudi resi na nekakav nacin egzistenciju bar malo ne moze da padne toliko nisko, na tipa pola procenta. Oni su izgubili bazu i postoji dobar razlog za to. Da nisu, drzali bi se na bar 5-6% sve vreme. To je u stvari malo veci problem, ali posle cu
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jun 28, 2020 10:25 pm

    Mislim, ok evo, to je razlog zasto oni i svi nastali iz njih imaju problem i sa povratkom na vlast - ti od mene trazis da se izlazem opasnosti da dobijem otkaz ili batine da bi posle ti dosao na vlast i ponovo miskovic, mitrovic, itd. A da bi se ovakav rezim srusio potrebno je izlaganje riziku, i to ponekad solidnom. I ta vera je prokockana, posebno 2008-2012. I sad je to veliki problem. A viza vise nema...(kad god da se resi korona)
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Летећи Полип Sun Jun 28, 2020 10:42 pm

    Mór Thököly wrote:Pazi, razmisljaj logicno, stranka koja nekom solidnom broju ljudi resi na nekakav nacin egzistenciju bar malo ne moze da padne toliko nisko, na tipa pola procenta. Oni su izgubili bazu i postoji dobar razlog za to. Da nisu, drzali bi se na bar 5-6% sve vreme. To je u stvari malo veci problem, ali posle cu


    Ti što im je rešena egzistencija ne zavise više od DSa, nego od SNSa. Upravo ti su prvi i prešli. Mislim, mi pričamo o različitim stvarima ovde. Ja pričam o članstvu i infrastrukturi, a ti o biračkom telu.



    Inače, baza DSa je i dalje tu, samo sada glasa za PSG, Đilasa, Šapića, Raduleta... U međuvremenu su se neki popišmanili, pa čekaju neku unicorn levicu.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Nektivni Ugnelj Sun Jun 28, 2020 10:44 pm

    Летећи Полип wrote:
    Mór Thököly wrote:Pazi, razmisljaj logicno, stranka koja nekom solidnom broju ljudi resi na nekakav nacin egzistenciju bar malo ne moze da padne toliko nisko, na tipa pola procenta. Oni su izgubili bazu i postoji dobar razlog za to. Da nisu, drzali bi se na bar 5-6% sve vreme. To je u stvari malo veci problem, ali posle cu


    Ti što im je rešena egzistencija ne zavise više od DSa, nego od SNSa. Upravo ti su prvi i prešli. Mislim, mi pričamo o različitim stvarima ovde. Ja pričam o članstvu i infrastrukturi, a ti o biračkom telu.



    Inače, baza DSa je i dalje tu, samo sada glasa za PSG, Đilasa, Šapića, Raduleta... U međuvremenu su se neki popišmanili, pa čekaju neku unicorn levicu.

    pa i ti si pricao o birackom telu
    ficfiric

    Posts : 34216
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Mon Jun 29, 2020 12:19 am

    Kritika je urodila plodom - bila je prisutna i slika

    Demokratska stranka - Page 25 EbmO9dlWAAAIdwn?format=jpg&name=large


    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Janko Suvar Mon Jun 29, 2020 1:47 am

    Vasa Čokrljan wrote:Gotovo izvesno Dinčić.
    navodno je imao neke dogovore sa lokalnim naprednjacima.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Janko Suvar Tue Jun 30, 2020 8:25 pm

    Demokratska stranka - Page 25 Ebx3Yj0XYAEy2LA?format=jpg&name=small
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Tue Jun 30, 2020 9:27 pm

    Lutovac rasteruje omladinu Demokratska stranka - Page 25 1949538119

    Aleksandar Pavić, doskorašnji predsednik omladine Demokratske stranke, prešao je iz redova demokrata u Socijalističku partiju Srbije, saznaje Nova.rs

    Pavić je na čelo Demokratske omladine došao krajem novembra 2019. godine, ali je ubrzo nakon toga omladina raspuštena. Prvi simptom da bi Pavić mogao da pređe u redove Socijalističke partije Srbije bio je kada se nije pojavio na Glavni odbor Demokratske stranke, koji se na tad izbora, 21. juna, održavao u Madlenijanumu.

    Aleksandar Pavić navodi za portal Nova.rs da nije prešao, već otišao u SPS.


    “Ja sam 12 godina bio u Demokratskoj stranci, od početka omladine pa sve do predsednika i jednostavno sam po prirodi socijaldemokrata i zato sam se opredelio, jer mi je politički SPS najbliži toj ideji socijaldemokratije”, kaže Pavić.

    Na konstataciju novinara da su ipak DS i SPS na različitim stranama, te da je ako ništa drugo, SPS u vlasti, a DS u opoziciji, Pavić kaže da su oni kroz istoriju u jednom trenutku bili zajedno na vlasti, te da je ideja ideja.

    Da je Pavić zaista postao član Socijalističke partije Srbije, potvrdio je pre toga i izvor iz SPS-a, koji je rekao da je neposredno pred izbore, Pavić uspeo da se dogovori sa njima, i da je zbog toga i dobio mesto u Srbijagasu, kako bi prešao.


    Izvor iz Demokratske stranke navodi da osim što je dobio zaposlenje na “jakom” radnom mestu u Srbija gasa, Pavić je “zaradio” i niz beneficija koje uz takvu poziciju idu.

    “Bio je lojalan demokrata, i deo struje koja podržava grupu oko Balše i Kene, zbog čega je krajem novembra i raspuštena Demokratska omladina, ali očigledno da se u međuvremenu dobro “naplatio”, navodi izvor iz Demokratske stranke.

    Na pitanje novinara da li je on zaposlen u Srbijagasu, Pavić kaže da to nije istina.


    “To je glupost, ja radim u privatnoj firmi koja nema nikakvih veza sa tim. Ovo je jednostavno moj lični čin. Pratili ste dešavanja proteklih meseci i jednostavno mislim da je sve jasno, i da to ne treba produbljivati. Kroz osam meseci prošli smo raspuštanje i nerazumevanje kompletnog rukovodstva za situaciju, ali i omladinu, i kasnije sve što se dešavalo. Jednostavno, nije bilo drugog razloga odlaska, osim lične prirode”, kaže Pavić.

    Novinari portala Nova.rs poslali su mejl Srbijagasu, sa pitanjem da li je Aleksandar Pavić zaposlen u toj fitmi, te kada je počeo da radi, kao i na kojoj poziciji, ali od njih nije stigao nikakav odgovor.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Janko Suvar Tue Jun 30, 2020 9:48 pm

    fali "nekoj", treba da bude "toj NEKOJ ideji socijaldemokratije", tako je autenticnije retardirano.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jun 30, 2020 9:56 pm

    jednostavno sam po prirodi socijaldemokrata i zato sam se opredelio, jer mi je politički SPS najbliži toj ideji socijaldemokratije
    Demokratska stranka - Page 25 3579118792
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Tue Jun 30, 2020 10:17 pm

    :heart:
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8082
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Daï Djakman Faré Tue Jun 30, 2020 10:21 pm

    12 years a omladina


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Tue Jun 30, 2020 10:55 pm

    Daï Djakman Faré wrote:12 years a omladina


    Demokratska stranka - Page 25 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40143
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by паће Wed Jul 01, 2020 9:54 am

    Као совјетски председник савеза пионира, са пола киле ордења на униформи, мушице му лете око уста.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Jul 03, 2020 9:49 pm


    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Летећи Полип Fri Jul 03, 2020 9:52 pm

    Pa u pravu je Bota.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50117
    Join date : 2017-11-16

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jul 03, 2020 9:53 pm

    Mislim da je jasno da se nece ujediniti ni "sa", ni "u"
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Jul 03, 2020 9:53 pm

    Bota ne može nikada da bude u pravu, šta god rekao ili uradio.

    Demokratska stranka - Page 25 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 09, 2024 2:30 pm