Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Pustinjske sekte

    паће

    Posts : 40077
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by паће Sun Oct 11, 2020 1:30 pm

    Janko Suvar wrote:Pustinjske sekte - Page 5 EkCNAJ1XYAggaXR?format=png&name=900x900

    Приметно је дужа дршка на чекићу, пробија на другу страну.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by fikret selimbašić Mon Nov 23, 2020 5:20 pm

    Otkad je čekam ovakav tekst,  od starta se moglo vidjeti da se radi o bunarenju.

    Nigerijska prevara dobija novo značenje.

    Pustinjske sekte - Page 5 Bunari

    Pustinjske sekte - Page 5 74324002_10157630213451963_3638092133006573568_n-1


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8052
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Daï Djakman Faré Mon Nov 23, 2020 7:24 pm

    fun fact: u nigeriji te e-prevarante zovu yahoo boys (zbog yahoo email provajdera) i neretko cujes vest da su neki skoncali tako sto ih je rulja napala / kamenovala / zapalila nekog pod optuzbom da su yahoo boys. maltene ih gone kao vestice. u savremenom nigerijskom slengu yahoo prosto znaci (konvencionalna) prevara, a yahoo+ oznacava prevaru koja se tice cirkulacije vudu amajlija (koja ukljucuje i ljudske delove tela) a yahoo ++ znaci kidnapovanje / ubijanje ljudi zarad svrhe koriscenja njihovih delova tela u ritualne svrhe.

    There are numerous websites dedicated to providing tips for those interested in joining the growing ranks of Yahoo Boys. According to a research report, Understanding Cybercrime Perpetrators and the Strategies They Employ in Nigeria , the use of voodoo and charms for spiritual protection and to charm potential victims is very common among Yahoo Boys in Nigeria.

    The practice is referred to as “Yahoo Plus. According to the report, another level in the use of charms is known as Yahoo Plus Plus, which “involves the use of human parts and may need kidnapping other human beings for rituals, which is not necessary in ‘‘Yahoo Plus.’’ In Yahoo Plus Plus, the use of things such as victims finger nails, rings, carrying of corpses, making incision on their body, sleeping in the cemetery, citing of incantation, using of their fingers for rituals, and having sex with ghosts are common.”


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Janko Suvar Sun Mar 14, 2021 6:53 pm

    ficfiric

    Posts : 34119
    Join date : 2012-02-10

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by ficfiric Sun May 02, 2021 9:03 pm

    FENOMEN
    LJUDI MI NE VERUJU, MISLE DA SAM SEBE SEČEM: Nenadu se i ovog Uskrsa pojavio krst na čelu, sve je počelo KADA JE KRSTIO KUMA

    Pustinjske sekte - Page 5 2106577_0603tamara-paunovic-1_ls

    Za Božić, Vaskrs i Bogojavljanje, unazad 11 godina, Nenad Paunović (35) iz Pančeva ima bolove u celom telu. Razlog tome je, kako kaže, krst koji mu se formira svake godine za pravoslavne praznike.

    - Sad trenutno na čelu imam krvavu fleku iz koje se stalno izliva. Popodne će se na tom mestu formirati krst. Svake godine mi se isto dešava - započeo je Paunović.

    Neverovatna pojava počela je da se dešava nakon što je krstio kuma u crkvi u Pančevu.

    - Počne da se pojavljuje na sam praznik i potpune nestane posle sedam dana. Nakon toga na čelu nema baš nikakav trag. Kad nestane kao da ništa nije ni postojalo - objašnjava nam muškarac.

    Ističe da su ga lekari pregledali više puta.

    - Konstatovali su da posle sedam dana na čelu nema nikakvih tragova. Nemaju nikakvo objašnjenje, sem da vide da nije bilo nikakvih povreda, niti mehaničkih, niti hemijskih - ispričao nam je sagovornik.

    Dodaje da su mu jednom prilikom lekari sa čela uzeli osušenu krastu.

    - U njoj se nisu nalazila crvena krvna zrnca, iako je krv baš crvene boje. Inače, ta krv ima specifičan, lep miris - kazao je Nenad Paunović.

    Sedam dana, koliko ima krst na čelu, Nenad se trudi da ne izlazi i kuće. Kako kaže, kad to i učini, na glavu stavi kačket.

    - Ljudi me čudno gledaju, misle da sam sebe sečem i onda zaista nemam želju da izlazim - istakao je naš sagovornik.

    Nenad se već odavno navikao na ono što mu se dešava.

    - Samo mi je prvi dan teško jer imam bolove, a svaki sledeći mi je normalan. I moji najbliži su se već navikli na sve ovo - zaključio je razgovor Nenad Paunović iz Pančeva.

    (Kurir.rs/Telegraf.rs, I. Vlajković)


    _____


    Uprava napolje!

    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by fikret selimbašić Sun May 02, 2021 9:11 pm

    Pustinjske sekte - Page 5 15510421


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Janko Suvar Sun May 02, 2021 9:11 pm

    pomislio sam za ovu figuricu levo (nase levo) da je stormtruper ali nije Pustinjske sekte - Page 5 1949538119



    edit: Putin sad vec usao u Kortni Koks teritoriju.
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by fikret selimbašić Mon Jul 12, 2021 6:59 pm

    Reporteri AA posjetili su Erzincan u kojem se desetočlani tim užurbano priprema na terenima fudbalskog tima Erzincanspor, a pored fizičkih priprema, ekipa radi i na najefikasnijim tehnikama hvatanja i kontrole odbjeglih kurbana.

    Tim čini sedam članova koji će odbjegle životinje krotiti puškama sa uspavljačima i po jedan član koji će to raditi koristeći konja i ATV četverotočkaša, a jedan član tima zadužen je za korištenje drona za nadzor odbjeglih životinja.
    Timovi za hvatanje odbjeglih kurbana postaju tradicija u Turskoj, a općinske službe timovima organiziraju i desetodnevne treninge i obuku kako bi bili spremni odgovoriti na izazove koji ih čekaju na dan Bajrama.
    Za vrijeme proteklih godina zabilježeno je mnoštvo incidenata s odbjeglim kurbanima u Turskoj. Odbjegli bikovi su izazvali niz incidenata na autocestama, trgovima, pa čak i u trgovačkim centrima i na aerodromima.

    Pustinjske sekte - Page 5 Thumbs_b_c_39e9a171098bd1e3ec9b19b84eb94ab7-768x466


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by fikret selimbašić Wed Aug 18, 2021 8:07 pm

    Pustinjske sekte - Page 5 237010358_2283969411732970_582321855185434797_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=G9bKUM_g8JcAX8UgHw3&_nc_oc=AQl4a3LizpSRPhe2vSOI827XaAXpdGqbGANd56WNtIx5fWkIxSI4OB5JAiPv0NdVGfI&_nc_ht=scontent.fsjj2-1


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Aug 18, 2021 9:25 pm

    Pravna država
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Aug 18, 2021 9:27 pm

    Mislim, dragi su mi levicari koji drkaju na narodnu vlast kid koje je privatna svojina svetinja Pustinjske sekte - Page 5 2304934895
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed Aug 18, 2021 9:37 pm

    fikret hadžiabdić wrote:Pustinjske sekte - Page 5 237010358_2283969411732970_582321855185434797_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=G9bKUM_g8JcAX8UgHw3&_nc_oc=AQl4a3LizpSRPhe2vSOI827XaAXpdGqbGANd56WNtIx5fWkIxSI4OB5JAiPv0NdVGfI&_nc_ht=scontent.fsjj2-1
    Mogo si na klupi da spavaš…


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7163
    Join date : 2020-03-05

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed Aug 18, 2021 9:38 pm

    Mór Thököly wrote:Mislim, dragi su mi levicari koji drkaju na narodnu vlast kid koje je privatna svojina svetinja Pustinjske sekte - Page 5 2304934895
    … a krivični zakonik prepisan iz Kurana.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by fikret selimbašić Wed Sep 22, 2021 6:24 pm


    IZ INBOKSA:
    Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu.
    Primjetio sam da nam fali crtanih filmova i pjesmica za djecu bez muzike, nasilja i ružnih riječi, tako da sam napravio aplikaciju koju sam nazvao Dječiji kutak.
    Iz crtanih filmova i pjesmica sam izbacio: muziku, psovke, reklame, zaklinjanje i druge ružne riječi kao na primjer: "Tako mi kukuruza, sto mu kukuruza, zakleo se bumbar u cvijet, obožavam šetnje" itd..
    Možete pogledati više informacija na facebook stranici Dječiji kutak: =68.ARD4_VEd4BlWv3xqBXXYWZY0_7pjDGtzcliGYZ79V_u8Jto-E9CtqAOQDe4qLymjriQGdkmLWdtVeAWqzYys60lAeVK2QwJvex-YrVk60HUc7ty3oefYNiALrqvMQX2xQZjx2w7DBwHown2elIbWg2lsGZdfPV8jNM-nqvKg1-F0-m7SMj-HNQoPk0r2VjvQ5KpiVi1TZxthIZ393YEhJG8gJOslpF6l1hv-nnutY5foJqzMMkyf1oD4-4zemVo2PdhAH_7xZhjBEBGC0y-p5K4_H6pHwC2hirMhHJtlfrszkOqGspBmIA&__xts__[1]=68.ARBgGHDDNySbtqlOvTDqQS-lsPEYLD9BB-ilC1Yhh_zbtIuhbKBn74zBu0Bg2Pi_7cYqVByCI6FOhhUDP3FYqa0diJHMSXQeYHtBfQmnGsCLqeohXcDC-8lbhonWRjPhikGlVFshAU705fSqraq-KcjWGHr8u45gYcHdWkmf0YE_UN5Wv5Y9EqTlWWq2UzJelJW0p96TOgke-6Nq5JwZyKmPtMJOV8DCN_r85LoF8FxHYcidFdNuiKLKer_xzejr7hecxC8G6T5rnBwMl_KVxhaRn3FUFHB7pG1pRyUrfDfCPo5ylwtcx0sYkx09RA&fref=mentions&__tn__=K-R]https://www.facebook.com/Dje%C4%8Diji-kutak-102585532159218
    Mobilnu aplikaciju možete preuzeti sa Play Storea: https://play.google.com/store/apps/details…
    Desktop aplikaciju možete koristiti i preuzeti na linku: www.djecijikutak.com



    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Sep 22, 2021 6:33 pm

    Kazi mu da i ti imas takvu qplikaciju i zove se mute
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by fikret selimbašić Wed Sep 22, 2021 6:41 pm

    Najbolje je što ista škola islama tvrdi da je strašan grijeh bilo kakvo crtanje ili vajanje ljudskih i životinjskih likova, drveća i svega živog. Direktna karta za džehenem, znam da kad o tom propovijedaju citiraju neki ajet ili hadis koji otprilike glasi: Pitaće te Gospodar tvoj na Sudnjem danu, oživi ovo što si naslikao, a ti to nećeš moći da oživiš.

    A i nije iz mog inboxa, već sa fb profila ko su oni koje zovu vehabijama.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Sep 22, 2021 7:22 pm

    Jel sme da se crta karakter iz npr crtanog filma koji i inace nije ziv?
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by fikret selimbašić Wed Sep 22, 2021 7:30 pm

    Mór Thököly wrote:Jel sme da se crta karakter iz npr crtanog filma koji i inace nije ziv?

    Ne, jer je ljudski ili životinjski lik, dakle nije dozvoljeno.

    Spoiler:


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Sep 22, 2021 8:51 pm

    Ali ideja da te bog pita da "ozivis" nesto na "nebu", kod njega...what does that even mean?
    паће

    Posts : 40077
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by паће Wed Sep 22, 2021 9:28 pm

    Mór Thököly wrote:Ali ideja da te bog pita da "ozivis" nesto na "nebu", kod njega...what does that even mean?

    Ко тражи логику, није за религију и обратно.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    fikret selimbašić

    Posts : 9535
    Join date : 2020-06-19

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by fikret selimbašić Wed Sep 22, 2021 9:30 pm

    Mór Thököly wrote:Ali ideja da te bog pita da "ozivis" nesto na "nebu", kod njega...what does that even mean?

    Bog je stvorio čovjeka prema svom liku, stvorio je i sve ostalo, Stvoritelj. Ti si se, robe, odlučio i usudio da od gline napraviš čovjeka ili životinju, igraš se Boga i radiš nešto što je samo Njegov pos'o. Onda budeš upitan.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Sep 22, 2021 10:25 pm

    Ali kako da nešto oživiš na "nebu", tj tamo gde se ide bogu na istinu Pustinjske sekte - Page 5 1399639816
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Летећи Полип Wed Sep 22, 2021 11:08 pm

    Da stvoriš od nebića biće.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Летећи Полип Wed Sep 22, 2021 11:10 pm

    Ili čekaj...  Pustinjske sekte - Page 5 702517148


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Sep 22, 2021 11:11 pm

    Al šta znači da je neko "živ" tamo "gore"? Pustinjske sekte - Page 5 1399639816

    Pustinjske sekte - Page 5 Empty Re: Pustinjske sekte

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 10:18 am