Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Muzičke reference na vesti

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Nino Quincampoix Tue Dec 05, 2017 8:59 pm



    Muzičke reference na vesti - Page 5 2304934895
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Fri Dec 29, 2017 4:22 pm

    Janković o dogovoru DS i Nove: Naći ćemo se na kraju puta




    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Sat Jan 27, 2018 12:02 pm

    "Novi DSS čine urbane patriote, ne salonski desničari"



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Fri Feb 02, 2018 3:02 am

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Informer-02-02



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Guest Sun Feb 04, 2018 8:46 pm

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Zkjuqq


    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Wed Mar 14, 2018 8:23 am

    Tramp: Uskoro idemo na Mars, i u svemiru moguće ratovanje



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Nino Quincampoix Wed Mar 14, 2018 9:11 am

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Nino Quincampoix Wed Mar 14, 2018 9:21 am

    Muzičke reference na vesti - Page 5 DYM0cGIWkAAhuFY

    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Thu Mar 15, 2018 8:47 pm

    Srbijanska premijerka Ana Brnabić u OFFSHORE AFERI



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Ferenz Sat Mar 17, 2018 11:36 am

    https://www.youtube.com/watch?v=PWVbhwNCrsI
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Agdw Hmlkh Sat Apr 07, 2018 3:33 am

    Mercedesov trokraki znak Srbiju spasio od bankrota
    Autor: Anica Telesković četvrtak, 05.04.2018. u 22:00

    Na srpskom reformskom putu postoji jedna ’crna tačka’. Mi smo četiri puta bili na toj krivini i četiri puta smo sleteli sa druma i dalje nastavljali svojim stranputicama i prečicama. Najteže je bilo preokrenuti trend rasta javnog duga, a mi smo u tome uspeli. Na kraju prvog tromesečja imamo suficit od 6,5 milijardi dinara, što je 38 milijardi bolje od plana. Sada je izazov očuvati postignutu stabilnost.”

    Ovim rečima ministar finansija Dušan Vujović preksinoć se u biblioteci „Nikola Pašić” obratio članovima Udruženja korporativnih direktora Srbije (UKDS).

    Pred svega dvadesetak zvanica, među kojima je bio i novinar „Politike”, ministar finansija je podvukao crtu ispod rezultata fiskalne konsolidacije i otvoreno govorio o izazovima sa kojima se minulih godina suočavao.

    – Sve prisutne u ovoj sali poznajem lično, tako da smo slobodno mogli da sedimo i negde drugde i uz kafu razgovaramo. Zato sam i došao bez kravate. Atmosfera je ionako dovoljno vrela – našalio se na početku ministar Vujović.

    Prethodno ga je najavio Dragan Đuričin, predsednik UKDS-a, istakavši da je ovo peta i jedina uspešna fiskalna konsolidacija još od osamdesetih godina i vremena Milke Planinc.

    – Sada su se pojavili zahtevi za novim povećanjem plata i penzija, a mi smo ove godine za te namene već odvojili 60 milijardi dinara. Mi tek imamo semenski materijal, a hoćemo od semenske pšenice da napravimo hleb i da ga pojedemo – rekao je Vujović i dodao da se to ne sme uraditi na način koji nije održiv, kao i da ne smemo sada da prokockamo tri godine rezultata i da se moramo uhvatiti ukoštac sa preostalim problemima.

    On je prepričao i šta je tokom jednog susreta, kome je prisustvovao i predsednik Aleksandar Vučić, Kristin Lagard, direktorka Međunarodnog monetarnog fonda (MMF), rekla srpskim državnim zvaničnicima.

    – Imala je samo tri poruke. Prva je bila: „Čestitam”. Druga da „ništa nije tako opasno kao uspeh” i treća: „Nemojte sada da popustite zahtevima” – prisetio se Vujović.

    U kritičnim trenucima u životu uvek se dešavaju stvari za koje će vam neko reći „nemate nikakve šanse”. Ministar finansija priznao je da je u svom životu imao nekoliko takvih trenutaka. Prvi put to mu je rečeno kada je 1978. godine na pisaćoj mašini na deset stranica otkucao prijavu i javio se na konkurs Svetske banke, na kome je prošao, uprkos tome što je bilo 5.000 prijavljenih kandidata. Poslednji put to je bilo u drugoj polovini 2014. godine, kada je Srbija sa MMF-om dogovarala program fiskalne konsolidacije. Prethodno je, u periodu od 2009. do 2012. godine, srpska privreda doživela totalni sunovrat, da bi nam se posle toga dogodilo trežnjenje, kazao je Vujović.

    – Preuzeo sam kormilo u periodu najgoreg mogućeg pada i više nismo mogli da biramo. Jedina alternativa bila je da nastavimo da se zadužujemo, da ne plaćamo kamate i bankrotiramo. Mi smo MMF tri puta poslali kući, i posle tri godine bezuspešnih pokušaja da ubedimo fond da smo našli čarobnu formulu, meni se učinilo da se pojavio politički prostor i ja sam zahvalan na tom političkom prozoru koji je bio otvoren za reforme – rekao je Vujović.

    Imali smo sreće da smo u MMF-u tada imali Dejvida Liptona, koji je vrlo dobro poznavao Srbiju, dodao je. Njegovi sastanci obično traju deset do 15 minuta, a sa nama je u jesen 2014. godine razgovarao 45 minuta, istakao je ministar.

    – Pažljivo nas je slušao, pitao, zapisivao... I onda je na kraju na papiru nacrtao „mercedesov” znak. To su bile reforme koje je Srbija morala da sprovede. Jedan krak bila je fiskalna politika, drugi stabilnost finansijskog sektora, treći su činile strukturne reforme. I da znate – ući ćete u recesiju, upozorio nas je tada Lipton. Ali ćete nakon toga preokrenuti trend i krenuti uzlaznom putanjom – prisećao se ministar finansija.

    Korak po korak, Srbija je izašla iz dužničkog ropstva, a da u prvoj godini primene nije imala pad privredne aktivnosti, dodao je. Ako sada uspemo da održimo ovaj uzlazni trend, mi smo na konju, rekao je ministar finansija. Zahvaljujući tome što refinansiramo skupe kredite, mi na svakih refinansiranih milijardu evra uštedimo 50 miliona, jer je cena zaduživanja pala, istakao je.

    – I to je ono što nakon 2014. mnogi nisu razumeli. Mi se vadimo, refinansiramo skupe kredite, a oni nas optužuju da se zadužujemo. I diletantizam mora da ima svoje granice – negodovao je Vujović.

    Govoreći o tome zašto su programi reformi u Srbiji uvek propadali, ministar finansija je rekao da njihovim kreatorima ne zamera dobre namere, već diletantizam.

    – U suštini, oni su radili dobre stvari, ali statika srpskog ekonomskog sistema nije mogla da ih izdrži – rekao je Vujović.

    – I na početku svetske ekonomske krize 2009. godine, kreatori ekonomske politike imali su dobre namere, misleći da će stimulisanjem potrošnje i povećanjem plata da ostvare neki rezultat. A samo su gurnuli privredu u još gore probleme – rekao je Vujović.

    – U Srbiji su svi putevi isti, samo se vozači razlikuju. I treba isterati autobus sa dna: kao od Kotora na vrh Lovćena – rekao je Vujović.

    O rekonstrukciji vlade i o tome ko će dalje nastaviti da vozi srpski reformski autobus nije govorio.

    – Predlažem da završimo, jer putujete na Ekonomski kongres u Kinu – rekao je domaćin Dragan Đuričin posle dvosatnog izlaganja ministra finansija.

    – Da, ja putujem – zagonetno se nasmejao Vujović.

    – Nije bitno što putujete, nego da li se vraćate s puta – dobacio je neko iz poslednjeg reda publike.



    _____
    The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Ferenz Wed May 09, 2018 8:27 am

    Muzičke reference na vesti - Page 5 334of8k


    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Nino Quincampoix Sun May 20, 2018 2:55 pm

    Muzičke reference na vesti - Page 5 32925677_1828845520519120_3134367661178224640_n

    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Mon May 21, 2018 11:45 am

    Lečić: Imam nameru da se viđam s liderima opozicije






    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Mon May 21, 2018 11:45 am

    Hubert de Montmirail wrote:Muzičke reference na vesti - Page 5 32925677_1828845520519120_3134367661178224640_n



    Muzičke reference na vesti - Page 5 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Sotir Mon May 21, 2018 12:47 pm

    Ова иде добро уз већину вести
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Thu May 31, 2018 3:58 pm

    Милош Јовановић о састанку са Ђиласом: Неки вид укрупњавања опозиције је неопходан



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Thu Jul 12, 2018 4:28 pm

    Синиша Мали: "Београд на води" симбол напретка, промена и обећања које је испуњено; хвала Вучићу, јер овај пројекат представља резултат визије човека који је знао шта жели и како жели да промени Србију и Београд



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Fri Aug 03, 2018 2:03 pm

    Данас: Вучић од краја априла избегава патријарха Иринеја, а Никола Селаковић одбија патријархове телефонске позиве?




    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Nino Quincampoix Fri Aug 03, 2018 2:49 pm

    William Murderface wrote:
    Данас: Вучић од краја априла избегава патријарха Иринеја, а Никола Селаковић одбија патријархове телефонске позиве?



    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Thu Aug 09, 2018 4:40 pm

    "Kosovo jeste naša vrednost ali samo u onoj meri u kojoj se i sami prema njemu tako ponašamo. Mi smo ti koji mu odredjujemo vrednost i važnost uz samo jedan uslov, uslov svih uslova naše budućnosti. Ona ne sme da bude krvava i to mora da bude naša crvena linija", naveo je Dačić.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Mr.Pink Fri Aug 10, 2018 9:55 am

    vrednost > znacenje

    dacic skapirao Kosovo.


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Thu Aug 23, 2018 4:42 pm

    Predstavnici kineske kompanije Šandong Linglong i Vlade Srbije danas su potpisali sporazum o izgradnji fabrike automobilskih guma u Zrenjaninu u koju će biti investirano oko milijardu dolara i gde će raditi 1.500 ljudi.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7993
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Daï Djakman Faré Thu Aug 23, 2018 4:48 pm

    nije mi forum jos ocitao niz klipova do kraja ali sam video vilijamov bold i znam sta je okacio Muzičke reference na vesti - Page 5 3579118792

    edit: jeste, to je Muzičke reference na vesti - Page 5 1233199462


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81194
    Join date : 2012-06-10

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Erős Pista Thu Aug 23, 2018 4:58 pm

    Ali fabrika guma Muzičke reference na vesti - Page 5 1233199462


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Muzičke reference na vesti - Page 5 Empty Re: Muzičke reference na vesti

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 11:40 am